>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błąd przy logowaniu

1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Witam! czy tylko ja mam ten wk......iający problem? Nie mogę się zalogować. Wyskakuje mi, że błędne hasło (mimo że nic nie zmieniałem a miałem opcję zapamiętaj hasło), no ale cóż. Raz jakoś udało mi się zalogować, ale nie wyskakiwał np. stan konta, po wejściu w sekcję piłka nożna nie było planszy z rynkami... No to wylogowałem się, ale znów już się nie mogłem zalogować. Wtedy zmieniłem je na nowe, bo już nie chciałem ryzykować 3ciego błędnego wpisania i dalej to samo.... Ma ktoś podobnie? Pozdrawiam
ps. przez telefon mi hula.
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Tak, rowniez mam podobnie, maja jakies problemy .
@@@
Nie nabijajcie postów, jest opcja edytuj ...
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
No i właśnie w końcu łaskawie wyświetlają, że aktualizacja............. Mam nadzieję, że to co zamierzałem postawić nie siądzie, bo....... się zdenerwuję :p

Swoją drogą też nie mieli kiedy zrobić tej rutynowej aktualizacji ;)
 
E 0

enceladon

Użytkownik
Strona bet365 jest obecnie niedostępna z powodu rutynowej aktualizacji strony. Normalne usługi będą wkrótce wznowione. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikłe z tego powodu.
Pięknie.
Ktoś wie ile czasu im to średnio zajmowało?
 
E 0

enceladon

Użytkownik
Też w to nie wierzę. W końcu każda minuta to dla nich ogromna strata. Wiem jak to działało od środka w firmie pokerowej w Kanadzie dlatego sądzę że teraz się tam dwoją i troją o przywrócenie strony do ładu.
 
M 3

morus

Użytkownik
To już powoli nowa świecka tradycja w przypadku tego bukmachera. Robi się coraz bardziej żałośnie...
 
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
nie wiem jak wy ale ja nie mogę się cały czas zalogować
edit: już mogę, można teraz zaryzykować Man Utd po dobrym kursie ????
 
Do góry Bottom