>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Błąd bet365 / zniknięcie wygranych środków

K 0

krisu0087

Użytkownik
Witam !
Mam poważny temat i zależy mi aby jak najszybciej go załatwić, dlatego szukam odpowiedzi gdzie tylko się da.
Mianowicie chodzi o błąd podczas meczu pogoń Szczecin - Górnik Łęczna, który odbył się w sobotę. Dzięki opcji zamknij zakład dodałem ten mecz plus inny. Oferowali gwarantowana wygraną uwzględniając mecz pogoni i górnika jako wygrana ( obstawiales ze padnie bramka / pokazywało ze weszło ) . W ten sposób zamykalem zakłady zaczynając od 100 zł. Z każdym zamknięciem kolejnego zakładu powiększalem stan swojego konta. W ten sposób zebrałem 87 tysięcy na koncie. Na drugi dzień zzerowali mi konto ! Ktoś miał z Was podobną sytuację? Jest szansa na odzyskanie pieniędzy przez ich błąd ? Można coś takiego zgłosić do ibas ?

Jeśli ktoś mi pomoże załatwić sprawę , to podzielę się częścią z wygranej ????

Krisu
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie rozumiem dokładnie o co chodzi, ale skoro sam napisałeś że to był błąd buka to oczywiście mieli podstawy aby anulować te kupony/zamknięcia. Poczytaj regulamin, mają tam zapisy że w razie błędnie wystawionych kursów/błędu systemu mogą tak uczynić.
 
4 25

443442

Użytkownik
hahaha ale z ciebie jelop
gdybys wyplacil hajs odrazu po uzbieraniu tych 87k to by wyplacili i by ci mogli naskoczyc,jednie zostaloby konto z ujemnym bilansem i tyle
a wyplaciliby bez problemu skoro wyzerowali dopiero nastepnego dnia
samemu sie zdarzalo ze wyplacalo sie kase po bledzie i kasa dochodzila bez problemu,a potem nawet gestem dobrej woli zerowali konto
teraz nie masz nawet 0.00001% szans
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
hahaha ale z ciebie jelop
gdybys wyplacil hajs odrazu po uzbieraniu tych 87k to by wyplacili i by ci mogli naskoczyc,jednie zostaloby konto z ujemnym bilansem i tyle
z ciebie jełop i to bez pojęcia:
prośby o wypłatę kwot większych niż 20.000£ lub równowartości w innej walucie, wymagają dodatkowych ustaleń.
więc całości by na pewno nie wypłacił to raz, a dwa: przy takiej wypłacie (a właściwie zdecydowanie mniejszych w porównaniu do 87 k) często się takiego delikwenta prześwietla/sprawdza/weryfikuje jeszcze raz. Czego byś nie słyszał i jakich bajek by ktoś nie opowiadał to wypłata 87 k dla jednego gracza to nie jest codzienność.
To nie jest błąd na parę stów czy kilka tysi.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
no ale część prawdopodobnie by wypłacili, myśle że szansa na połowę tej kasy była realna.
nie chce mi się wierzyć, że wypłacą kilkadziesiąt tysi bez sprawdzenia na jakim rynku zostały wygrane i w jaki sposób, ale możesz mieć rację, choć mimo wszystko wątpię.
 
4 25

443442

Użytkownik
z ciebie jełop i to bez pojęcia:
prośby o wypłatę kwot większych niż 20.000£ lub równowartości w innej walucie, wymagają dodatkowych ustaleń.
więc całości by na pewno nie wypłacił to raz, a dwa: przy takiej wypłacie (a właściwie zdecydowanie mniejszych w porównaniu do 87 k) często się takiego delikwenta prześwietla/sprawdza/weryfikuje jeszcze raz. Czego byś nie słyszał i jakich bajek by ktoś nie opowiadał to wypłata 87 k dla jednego gracza to nie jest codzienność.
To nie jest błąd na parę stów czy kilka tysi.
wyplacaja normalnie ...
to ze twoje wyplaty nie przekraczaja 500 pln,to nie znaczy ze wyplat rzedu kilkanascie k nie ma od groma codziennie
moze w jakims expekcie czy innym betano wieksze wyplaty sa monitorowane,w 365 ida normalnym szybkim trybem
 
K 0

krisu0087

Użytkownik
Właśnie, że chciałem wypłacić od razu kasę i nie od razu całą.
Poprosili mnie o ponowna weryfikację konta. Dokument przesłałem a i tak nie szło wypłacić :/ a już na drugi dzień piękny sen się nie spełnił :/
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Właśnie, że chciałem wypłacić od razu kasę i nie od razu całą. Poprosili mnie o ponowna weryfikację konta. Dokument przesłałem a i tak nie szło wypłacić
i co ty na to 443442? :] &quot;nie znam się to się wypowiem&quot;, to twoja dewiza widzę.
Jak ty nie widzisz różnicy między wypłatą kilkunastu tysięcy, a prawie 100k to ci gratuluję, od razu widać kto tu nie wypłacał od buka :grin:
 
Do góry Bottom