>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BŁĄD W ZAKŁADACH!!! OKAZJA??

P 1

pawelok

Użytkownik
Ja kiedyś wyłapałem takiego buga, chodziło o tenis , under w secie 15 gemów , postawiłem 50 zł i udało się rozliczyli ;] Trzeba próbować a może się udać ;]
 
A 6

amstrad

Użytkownik
dokładnie nie raz buki nie złapią błędu i rozliczają pozytywnie ja sam u konkurencji przy wyniku 0-0 w 75 min i zdarzeniu mniej niż 2,5 gola był kurs coś koło 3 a dosłownie 2 min później kurs poprawili na 1,2 czy coś koło tego
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Na bahu mają sporo takich błędów. Ostatnio jak grał Djokovic z Devilderem. 5-2 i serwis Novaka, Bah pomylił kolejność i na under 8.5 gema w tym secie był kurs 8.50 zamiast 1.05.
Najgorsze w tym było to iż stawiałem już nie raz takie błędy i zawsze mi rozliczali na niebiesko (zwrot stawki) bo to był ich błąd, natomiast mój kolega który siedział na swoim lapku obok mnie (zupełny laik bukmacherowy ???? ) szybko zwrócił na to uwagę i to postawił, ja mu od razu powiedziałem że mu zwrócą stawkę.

I teraz finał jest taki iż mu to rozliczyli jako wynik prawidłowy i wypłacił kase zarobioną za ten kupon i sporo straciłem w jego oczach, jako że mu często udzielam rad żeby łapał pewniaki ale po przyzwoitych kursach. W momencie kiedy ten zakład wisiał na ich stronie ja miałem parę stówek i miałem dać ten zakład jak to zwykle bywało ale mówie po co mam czekać do jutra na zwrot stawki zanim Bet ogarnie temat...

Łapcie zawsze takie błędy na bahu bo nigdy nie wiadomo jak to się potoczy... może Wam się pofarci...
 
Do góry Bottom