>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Azerbejdżan (temat zbiorczy)

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
FK Baku - FK Karabakh Agdam ----&gt; 1 @@ 1,50 Bwin ✅ ✅
FK Baku jak dotąd jest liderem rozgrywek w Azerbejdżanu w tym roku ta drużyna wystartowała jak z procy i mierzy w mistrzostwo. Baku najlepiej radzi sobie właśnie na własnym stadionie ich rywal dzisiejszy lokuje się na 5 miejscu i na wyjazdach grają w tzw. &#39;&#39;kratkę&#39;&#39; dlatego uważam że zdecydowanie faworytem i zwycięzcą powinien okazać się FK Baku początek meczu 14:00
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
FK Qabala - FC Inter Baku


Już w Wigilie rozpocznie się mecz na szczycie ligi Azerbejdżanu , Inter Baku mający spore szanse wskoczyć na fotel lidera zmierzy się z grającym przeciętnie FK Qabala. Inter Baku ma znakomitego Łotewskiego napastnika Girtsa Karlsonsa oraz znakomitego pomocnika Brazylijskiego Leonardo Rocha który potrafi znakomicie dograć do partnerów. Qbala lokuje się na 7 pozycji i ostatnio ich forma to 3 remisy 1 zwycięstwo oraz porażka , Inter Baku 3 razy wygrywał raz przegrywał oraz raz remisował. Jednak teraz stawka jest dużo większa ponieważ w grę wchodzi fotel lidera i na pewno piłkarze z Baku zdają sobie z tego sprawę spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.
Propozycja
Win Inter Baku 1,90 Bwin ✅ ✅ ✅
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Olimpik Baku - Simurg Zaqatala 1 @@ 1,75 Bwin
Drużyny znają się na wylot
jednak to gospodarze są w roli faworyta i słusznie na własnym terenie radzą sobie bardzo dobrze, do składu wraca najlepszy strzelec drużyny oraz ligi Mołdawianin Doros. Goście mają tylko 1pkt. straty jeżeli Olimpik wygra to przewaga zwiększy się do 4 i ogromna szansa na mistrza.
 
Y 1

yaneiro

Użytkownik
MOIK - Simurg
Mecz dwóch najgorszych zespołów w lidze. MOIK czeka na punkt od końca sierpnia, a Simurg od połowy września! W ekipach brak wyróżniających sie piłkarzy, znany w Polsce jest za to obrońca Paknys z Simurga, który grał w Koronie Kielce. W zespole gopodarzy jest tylko 1 obcokrajowiec - sytuacja raczej z II ligi azerbejdżanskiej, a nie pierwszej. Ja stawiam na remis. MOIK strzelił w tym sezonie tylko 4 gole, o 3 mniej od rywala. Własny stadion daje jednak nadzieję na zachowanie czystego konta i zdobycie punktu.
Zostawmy jednak słabeuszy, bo Mughan mierzy się z Karabachem.
Mój typ: X
Mughan - Karabach
Goście sa zapewne dobrze znani w Polsce - to oni wyeliminowali Wisłe z Ligi Europy. Ostatnio idzie im dobrze i według mnie mogą się pokusić o wygraną. Ostatnia ich strata punktów to wyjazd do Gabali (25 września), gdzie zaprezentowali się marnie na sztucznej trawie. W środę wygrali ze średniakiem z Baku. W bramce mają Veliyeva, który nie radzi sobie z presją (ale tu akurat nie będzie 30 tys. kibicow gospodarzy ;) ), W pomocy mimo 31 lat nieźle gra Rubins. W ataku niezły młody kadrowicz Rauf Aliyev a także Adamia. Mój typ: 2
Inter Baku - FK Baku
Inter ostatnio nie zachwyca - porażki przeplata wygranymi. W weekend rozbici zostali w derbach Baku przez AZAL (dawniej Olimipiq) aż 5-0! Tą drużynę również znamy (Lech - Inter w el. LM). Mam nadzieję, że w ataku nie zagra miernota Robertas Poskus. Znacznie lepiej prezentuje się Łotysz Karlsons. FK idzie jeszcze troszkę słabiej niż rywalom (P - W - R - W - R przy 3 wygranych i 2 porażkach). W drużynie gra wielu obcokrajowców. Z Azerbejdżanów najbardziej rozpoznawalny jest napastnik Vagif Javadov - kadrowicz.
Mój typ na ten mecz: X.
 
Y 1

yaneiro

Użytkownik
Chciałbym odradzić typowanie meczów Neftchi Baku (o ile gdzieś można typować ;) ). No chyba, że chcecie postawić kasę na to, że zostaną mistrzem. W ich spotkaniach dzieją się &quot;ciekawe&quot; rzeczy, szczególnie chodzi mi o decyzje arbitrów. Zespół ten ma ich często po swojej stronie...
 
Y 1

yaneiro

Użytkownik
Turan - Gabala 2 ✅ kurs 1.91 w bwin

Goście są zdecydowanym faworytem zawodów. Dlaczego? Po pierwsze dysponują znacznie lepszymi zawodnikami niz miejscowi. W Tovuz nie ma graczy klasy Mendy, Dodo, Huseynova czy Dijehou. Od startu sezonu kadra Turana znacznie się uszczupliła. To przez problemy finansowe. Zostali praktycznie sami lokalni gracze. Na dodatek atmosfera wokół klubu jest fatalna. W meczu pucharowym z Interem Baku piłkarze nie wyszli na 2. połowę, bo ich zdaniem sedzia nie powinien uznać gola na 2 - 0 dla rywali.
W dzisiejszym meczu Turan jest gospodarzem tylko z nazwy. Za niedawne ekscesy na stadionie karnie gra 2 spotkania na neutralnym terenie. No i na dodatek za ekipa gości przemawiają statystyki - do tej pory Turan nie urwał im nawet punktu, będąc lepszą drużyną niż obecnie. W 1. rundzie - jeszcze z obcokrajowcami - zespół z Tovuz poległ w Gabali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Turan - Gabala 2 kurs 1.91 w bwin
Goście są zdecydowanym faworytem zawodów. Dlaczego? Po pierwsze dysponują znacznie lepszymi zawodnikami niz miejscowi. W Tovuz nie ma graczy klasy Mendy. Dodo, Huseynova czy Dijehou. Od startu sezonu kadra Turana znacznie się uszczupliła. To przez problemy finansowe. Zostali praktycznie sami lokalni gracze. Na dodatek atmosfera wokół klubu jest fatalna. W meczu pucharowym z Interem Baku piłkarze nie wyszli na 2. połowę, bo ich zdaniem sedzia nie powinien uznać gola na 2 - dla rywali. W dzisiejszym meczu Turan jest gospodarzem tylko z nazwy. Za niedawne ekscesy na stadionie karnie gra 2 mecze na neutralnym terenie. No i na dodatek za ekipa gości przemawiaja statystyki - do tej pory Turan nie urwal im nawet punktu, będąc lepszą drużyną niż obecnie. W 1. rundzie - jeszcze z obcokrajowcami - zespół z Tovuz poległ w GAB.
nie chce zaśmiecać, ale czytając opis do meczu, zobaczyłem kurs na Bwin, a tam lekko ponad 1,48, więc skąd taki kurs 1,91? Maksymalny kurs jaki widziałem na to spotkanie to : 1,58- unibet.
do usunięcia.
 
Do góry Bottom