>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

aZaRRRd betuję buk się buntuje !

A 5

azarrrd

Użytkownik
Witam piękne panie no i panów... Zakładam ten temat z prostej przyczyny zacząłem ostatnio wygrywać dosyć pokaźne sumki i chciałbym się dzielić tutaj swoją wiedzą na temat sportu oraz szczęściem :p zazwyczaj gram do 200 zł będe dodawał dziennie jakieś 2/3 typy no to tyle powodzenia wszystkim i sobie samemu :cool:
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
pierwszy kuponik lecimy !
⚽ Ajax - Feyenoord - 1 połowa(Ajax) kurs 2.20 ⛔ (;/)
⚽ Levante - Barcelona - 1 połowa (Barcelona) kurs 1.40 ✅ (masa szczęścia kto oglądał ten wie :grin ????
Bukmacher: STS
Kurs ogólny: 3.08
Stawka: 40 Do wygrania : 108
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
teoretycznie mogłem napisać że pochodzę z Ghany i tak kogo to interesuje ? a nie chce mi się prywatnych spraw tłumaczyć dla całego forum
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
Po 1 nie udanym trzeba się odbić więc zagram trochę bardziej asekuracyjnie
⚽Chelsea - Manch. Utd &quot;zakład bez remisu (remis=zwrot)&quot; Typ: Chelsea kurs: 1.45 ⛔
???? Ulm - Bayern Typ: Bayern kurs : 1.42 ⛔
Bukmacher: STS
Kurs ogólny: 2.06 Stawka: 50 Do wygrania : 90.64 zł
⚽ Betis-Valencia &quot;zakład bez remisu (remis=zwrot)&quot; Typ: Valencia kurs:1.82 ⛔
Bukmacher: STS
Stawka: 50 do wygrania : 80.08 zł
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
Niedziela 140 na minus nie spodziewałem się czegoś takiego na początek ale bukmacherka jest nie przewidywalna jutro się ( mam nadzieje ) odbije :/
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
hehe no jutro napewno! poniedzialek to idealny dzien na odbicie sie ;] chlopie zmien swój &quot;system&quot; i przede wszystkim typy. po co typowac lide drwali i to jeszcze do tego chelsea ;] idealnie by oddac kase bukom
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
hmm że tak to ujmę ligę angielską oglądam od 13 lat regularnie i od tego samego momentu kibicuje cfc fakt teoretycznie po tylu latach nie potrafię zachować chłodnej głowy w meczach chelsea i zapewne 16 lutego jak bd grali z PSG postawie tak samo na chelsea pomimo tego że 90 % uważa że przegrają to no ale co poradzę taka moja słabość ;/ a typów nie zmienię bo w tym miesiącu jestem prawie 2.5 tys na plus i może też to mnie trochę za bardzo podpala na granie ryzykownych betów dlatego postaram się teraz dobierać mecze bardziej uważnie i baczniej obserwować statystyki żeby tak szybko nie stracic zdobytego kapitału. Prosty błąd amatora w bukmacherce ale każdy musi się uczyć na własnych błedach
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
Live
⚽ Kto wykona więcej rzutów rożnych typ Werder Brema
kurs:9.50
Bukmacher: STS
stawka: 5 do wygrania :41
:siata:Kielce-Bydgoszcz kto wygra 4 seta ? typ Bydgoszcz kurs 1.66 ✅
Bukmacher:STS
Stawka: 50 do wygrania: 73
⚽West Ham- Liverpool over 1.5 kurs 1.30 ⛔
⚽Stuttgart-Borussia Dortmund Typ: Borussia kurs 1.55 ✅
⚽Sochaoux-Monaco Typ: Monaco kurs 1.70 ⛔
Bukmacher : STS
Kurs ogólny: 3.43
Stawka:40 Do wygrania: 120
⚽Milton Keynes Dons - Middlesbrough 1 połowa Middlesbrough kurs 2.35 ⛔
Bukmacher: STS
Stawka:50 do wygrania: 103
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
Po nie udanych początkach odczekałem trochę z nadzieją że szczęście powróci
⚽ NŐMME KALJU- FC HONKA Typ: Honka ✅
kurs: 3.0
Bukmacher: STS
stawka: 50 do wygrania : 132
W końcu coś trafionego od początku dziwił mnie kurs na gości i przy ogromnej przewadze 70-30 posiadania piłki dla Honk jakoś w 30 min kurs na nich był uwaga 4.70 przecierałem oczy ze zdumienia więc jak ktoś był cierpliwy to mógł wygrać poważną kasę ????
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
⚽Carpi - Roma Typ: Roma kurs: 1.92 ✅ no dobrze że w końcówce sie obudzili ! Dzeko MOTM
⚽Fenerbahce - Kasimpasa zakład bez remisu (remis=zwrot) Typ: Fenerbahce kurs:1.16✅
⚽Gent - Mouscron Peruwelz zakład bez remisu (remis=zwrot) Typ: Gent kurs:1.09✅
Bukmacher: STS
Kurs ogólny: 2.43✅
Stawka: 280 zł Do wygrania :598.75 zł✅
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
LIVE
⚽Benfica- Porto zakład bez remisu Typ: BENFICA kurs 1.45 ⛔ takie typy są najgorsze jak po kilku udanych zaczynasz się podpalać mam nadzieję że ten w nocy to nie bd jedno wielkie rozczarowanie
Bukmacher: STS
Stawka:100 do wygrania 127
 
Do góry Bottom