>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AWF: program studiów

nordland 0

nordland

Użytkownik
Ciekawi mnie jakie przedmioty i dyscypliny sportowe trzeba pozaliczać w trakcie tych studiów (na kierunku WF). Jakie trzeba mieć wyniki, żeby pozaliczać np.jakieś biegi, rzuty dyskiem i inne dyscypliny. Może są na forum studenci AWF-u i powiedzą jak to wyglada w praktyce
 
D 0

djviejo

Użytkownik
Ciekawi mnie jakie przedmioty i dyscypliny sportowe trzeba pozaliczać w trakcie tych studiów (na kierunku WF). Jakie trzeba mieć wyniki, żeby pozaliczać np.jakieś biegi, rzuty dyskiem i inne dyscypliny. Może są na forum studenci AWF-u i powiedzą jak to wyglada w praktyce
mój syn studiuje na awf-ie i z tego co pamiętam to jeśli chodzi o dyscypliny sportowe to w zasadzie większość liznął tzn: gry zespołowe(siatkowa,kosz,ręczna,nożna) , lekkoatletyka(100m - technika+czas chyba do 13,5s) , kula (technika+odległość powyżej 6,5m) , gimnastyka(ćwiczenia na przyrządach - naprawdę trudno ) , pływanie(wszystkie style) , sporty walki , do tego obozy letni i zimowy , jeśli chodzi o przedmioty to miał naukę o tańcu , emisję głosu , język obcy , ANATOMIA , biomechanika , biochemia , psychologia .
teraz ma podstawy higieny (zaliczył już praktyki w podstawówce i gimnazjum) i dodatkowy sport szermierkę/taki wybrał sobie/
najgorzej to chyba jest przez pierwszy rok bo przedmiotów jest naprawdę dużo
o znalazłem jego indeks i masz przedmioty:
anatomia , biologia , hist. kult. fizycznej , organizacja kult. fiz. , muzyka rytm taniec , teoria i metodyka koszykówki, t. i m. gimnastyki , t. i m. pływania , teoria wych. fiz, antropologia , biochemia , emisja głosu , etyka , jęz. ang. , pomoc przedlekarska , psychologia , t. i m. lekkoatletyki , t. i m. piłki siatkowej , zasady bezpieczeństwa i odpowiedzialności prawnej opiekunów , biomechanika , fizjologia człowieka , ćwiczenia korekcyjne z elementami rehabilitacji ruchowej , metodyka wych fiz. , pedagogika , t. i m. gier zespołowych , t. i m. piłki nożnej , t. i m. sportów walki - judo , zabawy i gry ruchowe , obóz zimowy , obóz wędrowny , specjalizacja / syn wybrał piłkę nożną/ , teoria sportu , t. i m. piłki ręcznej , t. i m. sportów walki , teoria turystyki i rekreacji , sport do wyboru , wych. zdrowotne i ochrona środ./higiena/
syn jest na 5 semestrze tak więc ściąga materiały do pracy licencjackiej
pamiętaj , że te przedmioty są rozłożone na kilka semestrów ale powtarzam najwięcej jest w 1 roku , później już z górki .
na egzaminie wstępnym jest do wyboru 2 z 3 dyscyplin :lekkoatletyka/100m , kula , 1500m /, gra zespołowa /sam wybierasz/ , gimnastyka i obowiązkowe pływanie .
powodzenia
 
nordland 0

nordland

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź :-D Rzeczywiście jest tego trochę, ale jak się rozłozy na 3 lata (6 semestrów) to nie jest (chyba) aż tak źle ????
Ja chciałem zdawać już w tamtym roku, ale przydażyła mi się poważna kontuzja nóg (zwłaszcza z prawą nie jest najlepiej). Stąd to moje pytanie jakie sporty do zaliczenia, bo jeśli chodzi o rózne wygibasy nogami, może być problem...w moim przypadku np.odpadają sporty walki, no chyba, że ostatecznie może być boks ???? , ale judo nie ma szans...Mam nadzieje, ze mozna to judo jakoś obejść i wybrać inny sport...
 
Do góry Bottom