>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

automaty do gry, jednoręcy..

pele69 3

pele69

Użytkownik
Chciałbym poruszyc na forum ten temat automatów go gier tych w pubach czy na dworach bo na nacie ciezko znalesc info na temat działania takowych maszyn. troche zaczelem w nie grac ale chcialbym wedziec na jakies zasadzie dzialaja itp..Tzn np czy jak gramy za mala stawke (np 2) maszyna tak samo &quot; sie kreci&quot; jak przy stawce np 100? Od czego zalezy czy w danym momencie maszyna tak dobrze kreci ze co chwila wpadaja jakies kombinacja. Czy zalezy to od tego ile pieniedzy jest wrzucone w nia czy moze to naparwde jest loteria. mozecie pisac wszystko co o tym sadzicie
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
niema czegoś takeigo ze jak wrzucisz więcej kasy to będzie Ci lepiej dawać.
Maszyna jest zaprogramowana w jakiś sposób i wg tego programud działa,
taki wniosek odemnie..maszyna jest chyba tak zapprogramowana żeby zdzierać z nasz jak najwięcej floty ;d dlatego odpusciłem granie na maszynkach:p
 
D 0

dab-bartek

Użytkownik
No niekoniecznie. Dzisiaj byłem zagrać. Był to mój pierwszy raz i z 1zł zrobiło się 32zł. Szczęście miałem i wydaje mi się, że to jednak jest loteria. Ale jeśli już grać to w zakładach, bo wtedy po przegraniu kasy możesz winić tylko siebie, że źle typowałeś, a nie tłumaczyć się, że maszyna &quot;oszukuje&quot;.
 
drago 108

drago

Użytkownik
No niekoniecznie. Dzisiaj byłem zagrać. Był to mój pierwszy raz i z 1zł zrobiło się 32zł. Szczęście miałem i wydaje mi się, że to jednak jest loteria. Ale jeśli już grać to w zakładach, bo wtedy po przegraniu kasy możesz winić tylko siebie, że źle typowałeś, a nie tłumaczyć się, że maszyna &quot;oszukuje&quot;.
Ktoś tam liczył, że 1 na 4 razy wygrasz. W maszynki mozna grać 4fun, bo zarobić można grając 2 razy w życiu max. No i trzeba wiedzieć kiedy odpuścić...
 
Do góry Bottom