>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open - turniej główny

pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
No i cóz przyszedl czas rozpocząć tegoroczne AO. Chyba pierwszy raz mam takie odczucie że patrząc z góry na dół na kursy ani jeden nie robi na mnie piorunującego wrażenia. Kursy ogólnie są małe a do tego już w 1 rundzie spotykamy się z naprawde wyrownanymi spotkaniami.
Na początek warto podkreślic :
Blake - Clement : jak dla mnie no bet, Francuz ostatnio w świetnej formie, za to Blake no cóż dla mnie on w każdym turnieju jest wielką niewiadomą, może odpaść w 1 rundzie a równie dobrze może zabrnąć dość daleko
Stepanek - Karlovic : to chyba hit, przynajmniej moim zdaniem, szykuja sie czeste wyprawy do siatki i bombardowanie rywala serwisem, uwazam jednak ze mecz ten powinien skonczyc sie na korzysc Czecha, ma on wieksze mozliwosci jesli chodzi o gre z glebi kortu, do tego regularnie wykonywane precyzyjne drop shoty sa w stanie zmeczyc Ivo ktory juz nie raz pokazal ze w 4-5 setowych spotkaniach nie potrafi utrzymac na jednolitym poziomie pierwszego podania
Gulbis - Monaco : Niby wszystko przemawia za Gulbisem, który ostatnio zabłysnął, zarowno lepszy serwis, nawierchnia podpasowana pod jego upodobania, siła odbić, ale gdzie pojawia sie nazwisko Łotysza od razu pojawia się także znak zapytania co w tym meczu może odbić Gulbisowi, bo już nie raz ogladalem niezle teatrzyki w jego wykonaniu na korcie (porazki w TB przy prowadzeniu 5-0, czy tez przegrywanie wygranych spotkan). Kursy dosyc ciekawe i tym bardziej ciekawe co moze pokazac Monaco w AO po ostatnim calkiem przyzowitym meczu na hardzie z Isnerem.
Gasquet - Youzhny : Mecz nr 2 w ofercie najciekawszych, naprawde dwie potencjalne bomby ktore jednak nigdy do konca ze swoim talentem i mozliwosciami nie eksplodowaly. Uwazam ze jest to mecz nr 2 gdyz ogladajac dzis Gasqueta z Bagietą mocno sie zawiodlem. Slaba psycha, duzo UE, jedynie serwis na calkiem dobrym starym poziomie, nie wiem co pisac o Rusku ktorego darze duza sympatia ale jego ostatnia wpadka z Stakhovskym 0-2 na poczatku sezonu ... ten mecz moze byc rozny
Co do spotkan wybralem narazie tylko 5 :
Ginepri - Hajek 1 1.45
Co tu duzo pisac dla mnie obaj tenisisci to dwie inne plaszczyzny. Po wygranim meczu w tym roku przez Gine z Sodą bylem pewien ze rosnie nowy czarny kon na AO. Niestety zaraz po tym spotkaniu wyraznie przegral z Lacko ... nie zmienia to mojego zdania ze Amerykanin na hardzie jest o 2 klasy lepszym zawodnikiem od Hajka, ktory ostatnio dostal baty od Giraldo.
Sela - Sergeyev 1 1.35
Troche mnie zdziwilo h2h... 0-1. Jednak bylo to ponad 2 lata temu, przez ten czas Sela zablysnal. Jest w pierwszej 50tce, ostatnio calkiem przyzwoity wystep w Chennai przegrany mecz dopiero z Wawrinka po 3 setowce stawiam zdecydwanie na Żydka ;)
Fish - Golubev 1 1.4
Bylem zaskoczony wynikami Ruska w Hopman Cup. Pokonal Kohla i Andreeva w dwoch setach. Ogladajac jednak highlighty z tych spotkan widac ze obaj ci tenisisci nie grali nawet na 60% swoich mozliwosci. Mardy dobrze wszedl w sezon co prawda odniosl dwie porazki ale po wyrownanych meczach dwukrotnie ulegl Bagiecie ktory jak wiadomo dzis wygral turniej. Jesli Fish bedzie regularnie trafial 1szym serwisem sadze ze ten mecz moze sie zakonczyc w 3 setach.
Almagro - Malisse 1 1.6
Tutaj zapewne wiele osob moze miec odmienne zdanie jednak ja zdecydowanie gram na Hiszpana. Zawsze mocno spinal sie na imprezy tego typu, jeden z najszybszych serwisow, regularny z glebi kortu, grajacy ryzykownie, efektownie. Co do Belga to wcale az tak latwo nie przeszedl kwalifikacji. Spodziewalem sie czegos wiecej a tu blisko by bylo a nie zobaczylibysmy go w turnieju za sprawa De Voesta. Podobnie jak Almagro serwuje mocno ale w wymianach nie widze dla niego szans. Almagro ponadto swietnie potrafi mijać a jesli Malisse nie da rady przy siatce to w tym meczu bedzie pozamiatane.
Kohlschreiber - Zebellos dw. 3-0 2.35
To spotkanie wydaje mi sie byc z gory wyjasnione. Martwilem sie o forme Niemca jednak zupelnie niepotrzebnie, potrafil gladko wygrac z Gicquelem i Belluccim co za tym idzie z takim zawodnikiem jak Zebellos ktory ostatnio ugral na hardzie z Monaco ledwo 3 gemy, nie powinien miec problemu.
Powodzenia ????
 
S 0

schymi

Użytkownik
Gasquet (1.50) - Youzhny (2.35) typ: 1
Zgadzam się z przedmówcą, że to dwie bomby, które do końca nie eksplodowały, ale jedna z nich grała fatalnie początek sezonu (Youzhny w Doha). Gasquet miał lepsze osiągnięcia bo doszedł do QF w Brisbane i finału w Sydney. Myślę, że ta afera dopingowa trochę go przybiła bo w Sydney zachowywał się tak jakby na niczym mu nie zależało. Na szczęście talentu starczyło mu na tyle żeby dojść do finału.
Mam nadzieję, że to AO będzie wielkim powrotem Ryśka.
 
Do góry Bottom