>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australian Open 2015 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Cechinato-Jenkins over21.5 @1.80
Bardzo ciekawy pojedynek, dwoch stosunkowo mlodych zawodnikow, ktorzy stosunkowo dobrze trzymaja swoje podania. Obaj w ostatnim czasie rozegrali bardzo duzo zacietych setow i mysle, ze dzisiaj bedzie tak samo, a linia przy ewentualnym tb, strasznie niska
Jenkins poczynił ogromny postęp, znakomity zeszły sezon, to właśnie na szeroko rozumianym hardzie grywa non stop i osiąga te dobre wyniki.

Cecchinat jest ziemniakiem, on nie ma podjazdu z takim rywalem, dziś jego dobre statystyki przy podaniu się skończą.

dla mnie najlepszy typ na to spotkanie to bez kombinowania po prostu zwycięstwo Jenkinsa.

1.42 Jenkins unibet

z innych spotkań Dzumhur - Puetz to dla mnie takie spotkanie ze zwrotami, nie ma wyraźnego faworyta, tam może być coś na wzór 6:3 3:6 6:3 w którąś stronę, może jakiś wyrównany set, ogólnie linie overową powinni pokryć.

over 22,5 1.87 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Miałem grać Vanniego ale to w sumie leszcz i kursy dziwnie rosną, Ołówka ale to tylko Michał P.

Bachinger + Jenkins @ 2,0 betsson
✅

Obaj w formie ostatnio, obaj w 1R pokonali rywali bardziej wymagających niż z tymi którymi przyjdzie im się dziś zmierzyć. Cecchi to nieporozumienie , pobiega trochę , dostanie parę strzałów i mu się odechce. Albot jest solidny na swój poziom ale Bachinger powinien go rozstrzelać no i serwis robi różnice.
tylko widzę że dużo osób daję na jenkinsa, mecz powinien być wyrównany ale w ważniejszych momentach Jenkins musi być góra
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Bedene A. - Przysiezny M. @ 1,5
No niestety, drabinka dla Michała nie jest łaskawa. Teraz prawdziwy sprawdzian, który raczej Michał obleje. Bedene to na prawdę wysoka półka jak na kwalifikacje do Wielkiego Szlema. Do tego jest w formie, co pokazał w Chennai. Przysiężny niby wyniki w tym sezonie nie najgorsze, jednak no nie jest to zawodnik, z którym na ten moment mógłby mieć problemy Aljaz.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Kubot - Marchenko
1 @ 1,53

Unibet
Po raz kolejny gram na polaka, który jest w dobrej formie. Długo się zastanawiałem nad tym typem ze względu na to że Marchenko też dobrze sobie radzi na początku tego sezonu ale jednak Łukasz według mnie jest lepszym graczem i idę w jego stronę.
Powodzenia
 
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
No właśnie też tak gdzieś czytałem że trzecia runda do 3 wygranych setów a na bet365 wystawili że do 2 wygranych więc nie wiem ????
E: Rok temu grali trzecią rundę do 2 wygranych.

Kubot - Marchenko 2:0 @ 2.2 bet365 ⛔⛔⛔

Już w tym roku stawiałem parę razy na Kubota i się nie zawiodłem. Tak jak pisałem we wcześniejszych analizach forma jest i wie czego chce, dobre wyniki, brak wpadek i naprawdę nie widzę aby dzisiejszej nocy miał przegrać. Typ ryzykowny, bo Łuki stracił seta z Guezem oraz w 2 rundzie kwalifikacji w Brisbane, ale po takim kursie warto zagrać.
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Y.Bhambri-Buchanan 1 @1.45
Hindus, o ile mozna tak powiedziec o Bhambrim, coraz smielej sobie poczyna. Zdziwilo mnie, ze Bhambri nie pokonal kwalifikacji o Chennai, ale patrzac z perspektywy czasu, wydaje mi sie, ze wszystko podporzadkowane jest pod start Australian Open. Bhambri pokonal dwoch niezlych graczy w poprzednich rundach tj. Donskoya i Nishioke,ktorzy przeciez tez juz zapisywali sukcesy na wczesnych etapach lub eliminacjach szlemow. Baa..taki Donskoy byl nawet w 3 rundzie AO i USO. Ale jest tu jeszcze jeden czynnik wartosci sentymentalnej i pozytywnej determinacji dla Hindusa mieszkajacego i trenujacego w Stanach. Bhambri jako junior wygrywal wlasnie australijska odsłone szlema tu w Melbourne. Buchanan okreslony poziom prezentuje, ale mam nadzieje, ze nie jest w stanie zaskoczyc faworyzowanego Hindusa, zeby go pokonac. Mam przeczucie ze Bhambri wyjdzie z tej batalii zwyciesko i dotrze bezposrednio do celu, czyli turnieju glownego.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Broady- Russell 1,85 bet365⛔

Młody Brytyjczyk podejmie starego wyjadacza Michaela. W tym meczu decydującym o występie w głownym turnieju AO idę w stronę Brytyjczyka, na którego zwróciłem już uwagę w tamtym sezonie. Jego atuty to na pewno dobry serwis, dobre trzymanie piłki w korcie i umiejętność przejęcia inicjatywy w wymianie poprzez zmianę kierunku uderzenia. Dzięki swojemu podaniu nie powinien mieć problemów ze zdobywaniem gemów przy swoim serwisie, szanse na przełamanie słabo serwującego Michaela na pewno się pojawią. Brytyjczyk jest na pewno bardziej agresywny od swojego starszego kolegi, który nie będzie siał spustoszenia swoim slicowanym bh tak jak to bywało kiedys na nawierzchniach trawiastych. Broady miał bardzo dobrą końcówkę sezonu w amerykańskich czelkach, gdzie pokonał kilka znanych challengerowców obytych z amerykanską ziemią. Liczę ze mniej doświadczony zawodnik utrzymał swoją dobrą formę z końcówki zeszłego sezonu i pokona Russella.

Marius Copil 1,3✅ myślę że jest pewnym betem na dzisiaj, świetny serwis i mocny fh powinny dać mu awans do turnieju głównego. Już od kilku sezonów jest dobrym challengerowcem, który kilka razy do roku robi dobre wyniki w turniejach ATP czy to na mączce, hali czy hardzie. Końcówka tamtygo roku dość dobra, w tym sezonie też dobrze się prezentuje, także wszystko w tym meczu będzie zależeć od niego.

Oprócz tego zagrałbym jeszcze Kudryatseva 1,83✅ który zmierzy się z Sugitą który nidy do mnie nie przemawiał swoją dość anemiczną grą, Bachingera 1,44✅, oraz Ymera✅ po kursie 2,0
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Edmund + Darcis @ 1,92 bet365
Proppogia to cienias, limit szczescia wykorzystał, dwoch bolków dostał i jest gdzie jest, słaby serwis a w wymianach nie ma szans z Edmundem.
Darcis jak jest w formie to jest kotem, serwis, slajsy, woleje, wszystko pieknie wyglada i skutecznie funkcjonuje. Melzer to dziad juz stary, serwis coraz slabszy, do siatki sie wolniej zbiera, 2-3 razy pilka wroci i juz popelnia ue za ue.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom