>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Australia - pozostałe ligi

bfred 471,9K

bfred

Użytkownik
Niższe ligi Australii
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka nożna Australia Queensland Premier League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Ipswich – Logan Lightning
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,40
Bukmacher: LV BET
Analiza: Mecz 10 drużyny z 6 w tabeli. Jest spora różnica miedzy nimi. Goście walczą o miejsce w play off i mają 3 pkt straty do 4 miejsca natomiast gospodarze bronią się przed spadkiem mając 5 pkt przewagi nad strefą spadkową. bilans bramkowy gospodarz słaby bo tylko 15-42 najsłabsza ofensywa w lidze natomiast goście mocno ofensywni bo 42-26. Mecze h2h to jeden do tej pory i było 1-1. Ostatnie 5 spotkań to dla goście 4/5 jeśli chodzi o over 2,5 a gospodarze 1/4 ale liczę właśnie na gości, że wygrają i to niejednym golem. Zwycięstwo znacznie przybliży ich do strefy play off chociaż nie wykluczam, że gospodarze powalczą. Powodzenia:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1167
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Australia Queensland Premier League
Godzina: 8:00
Spotkanie: Peninsula - Brisbane City
Typ: Wygrana gospodarzy r
Kurs: 1,44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Z uwagi na bardzo trudną oferte moja uwaga dziś skierowana na Australię gdzie zmierzą się 4 z 8 zespołem w tabeli a ja będę trzymał kciuki za zwycięstwo gospodarzy. Peninsula w znakomitej formie z serią 6 kolejnych zwycięstw i 15 punków w ostatnich 5 meczach ligowych. Brisbane City w dolnych rejonach tabeli mając 19 punktów straty do dzisiejszego rywala i z serią 4 kolejnych porażek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1168
Do góry Bottom