>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia Ice Hockey League 2023

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Australia
Godzina: 09:00
Spotkanie: Sydney Bears - Melbourne Ice
Typ: Sydney Bears powyżej 6,5 gola 6:2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Australijski hokej jest ciekawy dla oka przeciętnego kibica. Tam nie jest niczym dziwnym wynik w stylu 8:14, a taki właśnie zdarzył się w meczu z udziałem Melbourne Ice w tym miesiącu. Zresztą, hokeiści z Melbourne wyjątkowo często notują skrajnie overowe wyniki i są na topce w lidze, jeśli chodzi zarówno o zdobywane, jak i tracone bramki. Dziś mecz z niedźwiedziami z Sydney, który na przestrzeni ostatniego roku zawsze kończył się ich wygraną (7:3, 7:4, 7:2) niezależnie od miejsca rozgrywania meczu. Ci ostatni nie strzelają bardzo wielu goli, ale są wiceliderem ligi, traci najmniej bramek, i jako solidna ekipa mają duże aspiracje na osiągnięcie fotela lidera. Być może wkrótce tak właśnie się stanie. Dziś z pewnością trochę tych bramek wpadnie. Czy powyżej 6.5 dla gospodarzy? Tak właśnie typuję.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Dobry wieczór,

Mam pewną ciekawa propozycja na poranny mecz w lidze tytułowej.

Newcastle vs Niedźwiedzie z Sydney.

Według mnie wygrana drugiej drużyny oraz powyżej 5,5 bramki (jak doskonale wiemy w Australii nie jest niczym dziwnym wynik 10:2 czy 8:4) kurs wynosi @2.48 20bet. ✔

Moimi głównymi powodami na ten mecz jest to, że Niedźwiedzie są na serii wygranych (4 mecze do przodu) oraz przegrali ostatnie dwa spotkanie właśnie z tą drużyną. W dniu jutrzejszym przerwą złą passe do drużyny z Newcastle.

Życzę dobrej nocy oraz pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +341
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Dobry wieczór,

Mam dla was pewna niespodziankę na jutrzejszy poranny mecz w tytułowej lidze.

Sydney Bears vs. Brisbane Lighting ❌

Tu bym postawił na drugą drużynę jest to o tyle ciekawa propozycja, ponieważ kurs na to zdarzenie to @6.20 (20bet).

Głównym powodem jest dzisiejsze zwycięstwo Brisbane Lighting 20:1 nad Central Coast Rhinos. Uważam, że to dzisiejsze ich zwycięstwo będzie ich niosło oraz bardzo podniosło morale drużyny. A po za tym na 5 ostatnich swoich spotkań z "Miśkami" wygrali dwa. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Życzę spokojnej nocy oraz pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Obstawiałem ten mecz na żywo (poniżej 1,5 gola gości na mecz w 43 minucie, kurs 2,1). Nie neguje typu, ale w tej lidze lepiej grać na żywo, bo jest niedoszacowana. Rhinos to najgorsza drużyna ligi z 5 punktami w 24 meczach... Nie ma co bazować na ich wynikach, bo dostają oklep od każdego... dzisiaj 8/9 gra w osłabieniu czyli dramat... Mecze z tą drużyną nie podnoszą morale co najwyżej obniżają jak się straci pkt z nimi.

 
Otrzymane punkty reputacji: +50
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Obstawiałem ten mecz na żywo (poniżej 1,5 gola gości na mecz w 43 minucie, kurs 2,1). Nie neguje typu, ale w tej lidze lepiej grać na żywo, bo jest niedoszacowana. Rhinos to najgorsza drużyna ligi z 5 punktami w 24 meczach... Nie ma co bazować na ich wynikach, bo dostają oklep od każdego... dzisiaj 8/9 gra w osłabieniu czyli dramat... Mecze z tą drużyną nie podnoszą morale co najwyżej obniżają jak się straci pkt z nimi.

Masz rację, liga jest mocno niedoszacowana, lecz czy lepiej grać tylko lub większość na żywo? To tu się z Tobą nie zgodzę. W tym meczu zdecydowanie liczyłem na "niespodziankę", lecz jak już dobrze wiesz się nie udało.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Masz rację, liga jest mocno niedoszacowana, lecz czy lepiej grać tylko lub większość na żywo? To tu się z Tobą nie zgodzę. W tym meczu zdecydowanie liczyłem na "niespodziankę", lecz jak już dobrze wiesz się nie udało.
tak lepiej grać na żywo. Jak chcesz to graj pre ;) a o australijską ligę na hokejowym czacie się pytałem jakiś czas temu (nowozelandzką też gram...). Jak pytam o jakieś ligi to nie dla jaj... tylko wskazuje niedoszacowane rynki ;) Hokeja pre już nie gram dawno, rynki się spłaszczyły. Kiedyś grałem białoruski jak w Polsce totolotek zaczynał go wystawiać, miałem konto na pressball i wszystkich forach klubowych... porównywałem kursy u białoruskiego bukmachera (był taki...) z polskim, czytałem komentarze na belarushockey... na belta na tribuna... nie chce mi się pisać o niespodziance... wystarczy zobaczyć na tabele, że kursy normalnie były wystawione... jak chcesz to baw się w bronienie tej argumentacji :) zadaj sobie chociaż trud i sprawdź czy nie wiem pierwszy bramkarz jest w składzie... więcej wysiłku, jak se pościelesz tak się wyśpisz ;) pozdrawiam i dobrego dnia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Melbourne Ice - Brisbane Lightning
Typ: powyżej 9.5 gola (reg.)
@1.94 Fortuna

Zdecydowałem się na taki typ, ponieważ mam niezbite wrażenie że linia ustawiona jest o co najmniej 1-2 gole za nisko. Liga australijska jest specyficzna i pada w niej wiele bramek. Dość powiedzieć, że najbardziej overowy zespół w lidze, czyli Melbourne Ice, ma w tym sezonie w uśrednieniu 11,88 bramki na mecz, przy czym porównywalna liczba bramek pada zarówno gdy grają u siebie jak i na wyjeździe. Gdy z dzisiejszym rywalem spotkali się dwukrotnie przed rokiem, wówczas strzelono w sumie 28 bramek, co daje bajeczną średnią czternastu goli na spotkanie. Zresztą Brisbane również notuje wysokie wyniki w swoich spotkaniach - średnia na ten sezon także przekracza 11. Obie ekipy są overowe i wyróżniają się pod tym względem w lidze. Skoro zatem obie przystępują do wzajemnej rywalizacji, liczę tutaj na ciekawy mecz z akcjami po obu stronach i grad bramek. Myślę, że 10 goli jest zupełnie realne.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom