>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP & WTA Masters Series Miami March 21 - April 1

Status
Zamknięty.
menzel 3

menzel

Użytkownik
Radwańska - Garbin Typ: 1 @ 1.6

Agnieszka pokazała we wczorajszym meczu, że mimo młodego wieku jest już zawodniczką ogromnej klasy. We wczorajszym spotkaniu pokonała Hingis 2-1 w setach i awansowała do kolejnej rundy. Tutaj zmierzy się z Garbin, która także formą nie grzeszy, wczorajszy mecz zakończyła wynikiem 2-0, choć na przeciw niej nie stała tak klasowa rywalka. Mój typ 1.
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Moje dwie poprzednie analizy to całkowita porażka :zy3ou:

Na dziś wybrałem takie mecze....


[shadow=green:fc5364be31]S.Williams[/shadow:fc5364be31]-M.Sharapova 1,70 2,01 ✅


Ładny kursik na to spotkanie.... :mrgreen:

Dziś stają naprzeciw siebie nr.18 rankingu WTA Serena Williams i nr.2 Maria Sharapova.

Zaczne od ich warnunków fizycznych....Zdecydowanie lepsze warunki posiada Maria, około 190 cm wzrostu i około 60 kilogramów,szybka na korcie, umiejąca sie doskonale ustawiać,walcząca o każdą piłkę.
Amerykanka około 175 cm. wzrostu i 60 kg. mająca świetny return i doskonały według mnie serwis.
Ostani mecz tych tenisistek to łatwa wygrana Sereny w Australian Open w tym roku w stosunku 6-1 6-2.Williams od tego finału z Rosjanka nie zagrała już w żadnym turnieju więc miała czas aby spokojnie przygotować się do tej imprezy.
Amerykanaka ograła m.in.już w tym turnieju dobrze grajacą Czeszke Lucie Safarova a Rosjanka siostre Sereny, Venus ale bardzo męczyła sie w tym meczu Maria.
Młoda Rosjanka po Australian open brała udział w turnieju w Tokyo, gdzie odpadła w półfinale z Aną Ivanovic,a także w Indian Wells gdzie odpadla w 1/16 ze Zvonarevą.
Ogólnie rzecz biorąc Maria gdzieś straciła forme z poprzednich lat, gdzie wszystkich zachwycała swą walecznoscia, poświęceniem w grze i dokładnością swoich uderzeń...Gdzieś straciła troszkę formy,zapewne na wybiegach modelek i w reklamach a Serena żądna rewanzu za przegraną siostry będzie chciała się &quot;zemścić&quot; na swojej rywalce :mrgreen:
Doswiadczenie również po stronie o 6 lat starszej Sereny, uważam że w tym meczu Serena pokaże że czas po Australian Open nie był stracony i należycie przygotowała się do tego turnieju :spokodfhgfh:


[shadow=green:fc5364be31]A.Chakvetadze[/shadow:fc5364be31]-N.Li 1,80 1,88 ✅

Znów naprawde świetny kurs na moją faworytkę....

Zwyczajowo zaczne od warunków fizycznych obu tenisistek...

W sumie nie ma co porównywać...obie podobnie 170 cm. i około 60 kg.

Wyniki w ostatnich turniejach w/g mnie przemawiaja zdecydowanie na korzyść Rosjanki. Na początku roku wygrała Ona turniej w Hobart pokonując po drodze m.in. Sanie Mirze którą uważam za naprawde niezłą tenisistke, następnie dotarła do ćwierćfinału w &quot;AO&quot; gdize musiała uznac wyższośc swojej rodaczki Szarapovej, zresztą bo bardzo zaciętym meczu. Nastepnie przyszedł turniej w Paryżu gdize odpadła w ćwierćfinale z Mauresmo.
i w półfinale również z Amelie , w Indian Wells zaś odpadła z Shahar Peer...
Chinka odpadała w tym roku z turnieji przegrywając z Castano, Clijsters, Hingis, Stosur, Danilidou a ostatnio z Hantuchovą, Jedynie ostatni turniej w Indian Wells miała naprwde udany.Pokonała miedzy innym Jankovic i Zvonarevą. Chinka ograła w tym turnieju jedna z faaworytek Kim Clijsters,ale dzis odpadnie z turnieju za sprawą młodej Rosjanki która w tym turnieju też dobrze sobie radzi pokonując Golovin i Santangelo :mrgreen:
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Serena 60 kilo? poważnie piszesz czy sobie żartujesz?
Oczywiście że mowię poważnie...Ja jej na wage nie patrzyłem, ale korzystając z jej profilu można wyczytać takie własnie dane na temat jej warunków fizycznych.

Pozdrawiam ????
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Rafael Nadal (ESP) - Juan Martin Del Potro (ARG) 2 7.10
W tym turnieju numer 2 w światowym rankingu rozegrał tylko jedno spotkanie. Drugie wygrał walkowerem i tak naprawde nie wiem w jakiej jest formie i czy akurat te korty mu odpowiadają. Del Porto do tej pory wygrał z takimi znakomitościami jak Bjorkman, Baghdatis i Youzhny. Na pewno Nadal to gracz z najwyższej półki ale czemu akurat w tym spotkaniu ma wygrać wielki faworyt? Kurs dość ciekawy. Choć licze się z tym że Del Porto przegra to spotkanie 2:0. Ale czemu nie zaryzykować?

Ivan Ljubicic (CRO) - Jarkko Nieminen (FIN) 2 2.70
Fin jak dotąd radzi sobie w tym turnieju dobrze. Wygrał bez problemu dwa spotkania w singlu i na pewno nie jest powiedziane że przegra to spotkanie. Ljubicic wygrał Volandrim i Santoro jednak z tym drugim się męczył a jak wiemy Santoro to raczej deblista. W deblu na przewagi wygrał ze słabą dość parą. I niezbyt dobrze radzi sobie w tym turnieju. Nieminenowi pozostał tylko singiel i duże szansę na awans do kolejnej rundy.


Na dzis tylko dwa takie typy :mrgreen:
 
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
Damm M./Paes L. - Clement A./Llodra M. 2 1.53

Damn/Paes są w wyśmienitej formie o czym świadczy w wczorajsza wygrana z Bjorkmanem/Mirnym (jednym z najlepszy debli).Clement/ Llodra mieli łatwiejszą drogę i jakoś się przeciskali przez następne rundy. Według mnie w tym meczu wygra 1, ale po zacięym boju 2:1. Temu typowi daje 7.5/10.
 
hurricanes_09 0

hurricanes_09

Użytkownik
Djokovic-Murray 1. 1.60 ✅ $$$$$
buk- STS

Wstając dzisiaj o 3 w nocy z myślami w głowie Vamos Rafa, nie spodziewałem się ze Novak tak zmiażdzy mojego ulubionego zawodnika, niesamowita moc Djokovica zniszczyła tak energicznego i żywiołowego Nadala. W tym turnieju nie dał on szans hiszpanowi, 7 asów prędkość uderzonych piłek Novaka sięgająca nawet 132 mh. Myśle że będzie to jeden z atutów w pojedynku z Murrayem. Dobra gra przy siatce i bezbłędność dała mu półfinał. Teraz on jest dla mnie faworyten do wygrania tego turnieju. Andy Murray wczoraj nie pokazał w pełni swoich możliwości ale i tak sądze po przebiegu spotkania że raczej gdyby nie kontuzja Rodicka to właśnie Amerykanin byłby w półfinale. Na tym etapie Murray zakończy przygode w Miami.

Tylko się cieszyć że dwóch młodych zawodników gra o finał.


Historia bezpośrednich pojedynków panów na korzyść Novaka, dwa zwycięstwa. Spotkali się w poprzednim turnieju w półfinale, czy historia się powtórzy i znowu będzie 2:0 ?
Myśle, że tak jak w Pacific Life Open tak i w Miami Djokovic wybije finał Murrayowi z głowy.
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Na dziś taki meczyk ???? :mrgreen:


[shadow=green:5151c63132]S.Williams[/shadow:5151c63132]-J.Henin WTA Miami 1 1,60 31.03.2007 19:05 ✅


Dla mnie faworytką tego meczu jest zdecydowanie Williams...
Widziałem jej mecz z Sharapovą, to co Amerykanka zrobiła z Rosjanką, to jest poprostu nokaut :mrgreen: Podanie Sereny nie było nawet przez chwile zagrożone, a Maria traicła co chwile swoje podanie ????
W drugim półfinale Henin grała Czakwetadze to nie było dla mnie nawet małym zaskoczeniem, Rosjanka powinna odpaść już w meczu z N.Li, i nie wiem jakim cudem dobrnęła aż do tej części turnieju, Czakwetadze w tym turnieju miała niesamowicie małą skuteczność własnego serwisu, Serena jeśli chodzi o warunki fizyczne jest odrobinkę wyzsza od Henin co napewno bedzie jej małym ✅
Henin w tym turnieju była juz bliska odpadniecia z Francuzką Virginie Razzano, ale jakims cudem sobie poradziła...

Kurs jest jak na to spotkanie całkiem, całkiem :mrgreen:


Pozdrawiam ????
 
hurricanes_09 0

hurricanes_09

Użytkownik
Canas G.-Ljubicic I. typ-2 1.90
buk STS

Analizując dzisiejsze spotkanie można dojść do wniosku, że Canas idzie jak burza i pokonuje kolejno od kwalifikacji rywali, drugi raz z rzędu odprawiając z kwitkiem Federera. Cały świat nagle przypomniał sobie o Canasie po drugim zwycięstwie nad &quot;1&quot; ATP&quot; patent na Ferdka ? chyba tak ale nic poza tym jak chodzby taki Ferrero może mu urwać seta to dlaczego Ljuba o klase lepszy od Ferrero nie mógłby mu ich urwać dwóch ???? Serwis Ljubicica jeden z najpotężniejszych (jeśli nie najpotężniejszy ) na świecie może ugasić zapał Canasa. Słyszałęm już z milion razy że Ivan drętwy i drewniany bez polotu i finezji ale co z tego jak w bezpośredniej wymianie dorównuje najlepszym z pierwszej 3 rankingu. Finał Djokovic-Ljubicic to byłoby coś. Prezent od buków po kursie 1.90 warty zagrania...
 
peja 1

peja

Użytkownik
A ja mam do jakiś znawców tenisa pytanko... Czy widzicie w finale w MIAMI faworyta :?:

Ja osobiście mysle nad Djokoviciem... bo to co zrobił ze Szkotem w półfinale to majsztersztyk, ale Canas też w półfinale zagrał świetnie... pokonał w końcu 7 rakietę świata... ale Canas w tym turnieju grał więcej trzy setówek... i na dodatek grał jeszcze dwa mecze kwalifikacyjne... mysle, że jutro może nie starczyć mu sił na Serba :p
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
31/03 19:45 Damm M / Paes L vs. Bryan B / Bryan M 7-6 3-6 7-10
31/03 18:00 Williams, Serena vs. Henin, Justine 0-6 7-5 6-3
01/04 18:00 Canas, Guillermo vs. Djokovic, Novak 3-6 2-6 4-6
01/04 20:00 Raymond L / Stosur S vs. Black C / Huber L 6-4 3-6 10-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom