>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP & WTA LIVE

F 76

fiol

Użytkownik
Kontynuacja tematu. Tutaj będę zamieszczał typy live. Dzisiaj jest naprawdę sporo ciekawych kwiatków, które już dały zarobić, teraz postaram się to udokumentować w temacie
 
F 76

fiol

Użytkownik
Luźne spostrzeżenie, nie liczone do statystyk, gdyż zagrałem Nishikoriego na żywo wcześniej, po llepszym kursie.
Szanse Federera drastycznie maleją. Tutaj zapowiada się długi mecz. Japończyk miał problem, gdy został oszukany przy ontrowersyjnej piłce. To już z nim, Kei bierze ten mecz.
Mam nadzieję, że format tematu, pozwala mi na takie luźne dygresje bez typu?
 
F 76

fiol

Użytkownik
Luźne spostrzeżenie, nie liczone do statystyk, gdyż zagrałem Nishikoriego na żywo wcześniej, po llepszym kursie.

Szanse Federera drastycznie maleją. Tutaj zapowiada się długi mecz. Japończyk miał problem, gdy został oszukany przy ontrowersyjnej piłce. To już z nim, Kei bierze ten mecz.

Mam nadzieję, że format tematu, pozwala mi na takie luźne dygresje bez typu?


Totalne zaskoczenie. To Japończyk nie wytrzymał trudów spotkania. Wielki mecz Federera, naprawdę nie spodziewałem się, że wykrzesa z siebie tyle w takim wieku.
 
F 76

fiol

Użytkownik
Czyżby Bułgara przerażała stawka tego pojedynku i możliwość awansu?

Narazie gra fatalnie

LIVE:

Stan: 1:0 w setach

Istomin 2.69 stawka: 5/10⛔ Pinn
 
F 76

fiol

Użytkownik
LIVE:
stan: 0:1 w setach
Di Wu - Tommy Paul 3,18 5/10 Pinn ⛔
Nie skreślałbym Di Wu w tym meczu. Swoim BH mocno szachuje rywala. To bardzo wyrównany mecz. Po słabym początku klasa Chińczyka powinna wziąć górę. Jest na pewno lepszym zawodnikiem, poza tym broni tutaj tytułu. Warto spróbować.
 
F 76

fiol

Użytkownik
Stan 1:0 w I secie
Kenny De Schepper - Teymuraz Gabashvili 2,32 5/10 Pinn

Zastanawiałem się już przed meczem. Po takim kursie, to już trzeba;)
 
Do góry Bottom