>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

ATP&WTA [30.04.07-06.05.07]

Status
Zamknięty.
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
Estoril Open

Place: Estoril, Portugal
Date: Apr. 30 - May 6, 2007
Draw Size: 32
Surface: Clay
Prize Money: €531,250
Website: http://www.estorilopen.net


BMW Open

Place: Munich, Germany
Date: Apr. 30 - May 6, 2007
Draw Size: 32
Surface: Clay
Prize Money: €353,450
Website: http://www.bmwopen.de



J&amp;S Cup

Warsaw, Poland
April 30 - May 6, 2007
Tier II
Prize Money: $600,000
Draw: 32M/32Q/16D
Surface: Red Clay/Outdoors
Website: http://www.jandscup.pl


Estoril Open

Estoril, Portugal
April 30 - May 6, 2007
Tier IV
Prize Money: $145,000
Draw: 32M/32Q/16D
Surface: Red Clay/Outdoors
Website: http://www.estorilopen.net
 
drago 108

drago

Użytkownik
Razzano V. - Azarenka V. 30-04-07 13:00 1,75 1,75

W tym spotkaniu zmierzy się Azeranka z Bułgarii i Razzano z... [n/c]. W ostatnich turniejach Razzano grała bardzo bardzo przecietnie, a Azeranka wręcz odwrotnie. Obie przegrywały z lepszymi zawodniczkami... lub równymi. Słusznie bukmacherzy nie stawiają na jedną z nich, ale ja stawiam na Azeranke. Możliwe, że będziemy oglądać spotkanie 3-setowe, tak też myślę, ale oba typy (na zwyciestwo i 3 sety) stawiam 75%.

Gonzalez F. - Mathieu P.-H. 01-05-07 12:00 1,55 2,20

Tym razem zdecydowanie pewniejsze spotkanie Gonza z żabojadem. Gonzo ostatnio gra bardzo słabo, a matie jest na fali ostatnio przecież wygrał turniej, ale w tym spotkaniu już raczej nei wygra. Gonzo powinien sie rozprawić w [uwaga] 3 setach. Bardzo liczę na Gonza i też na neigo stawiam. Pojedynek dopiero jutro, ale ja wole uprzedzić innych :p
85% na wygraną Gonza 75% na 3 sety 60% na 2:1 4Gonzo
 
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
???? Johansson, Thomas vs. Massu, Nicolas 2.00
Szwed znajduje się aktualnie w wybornej formie o czym świadczy turniej w Barcelonie gdzie Thomas poległ dopiero z Nadalem.Po drodze Johansson pokonał bardzo mocnych zawodników takich jak Lee czy Soderling.Massu grał ostatnio na Casablance i wypadł mizernie.Najpierw pokonał słabeusza Roitmana , dwa dni później musiał się pakować gdyż poległ w pojedynku z Montanesem , gdzie przegrał pierwszego seta 6-1 a w drugim skreczował . Widać , że Chilijczyk zmaga się z jakimś urazem bo to już jego drugi krecz w ostatnim czasie.Szwed to solidny tenisista i myślę , że bezproblemowo rozprawi się z Nicolasem.


Jeszcze kilka meczyków bez analizy bo czas goni:

???? Haas - Grosjean 1 1.40

???? Fyrstenberg / Matkowski - Del Potro / Korolev 1.35

???? Garcia Lopez - Russell 2.00
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Vesnina E. - Radwanska U. 2.20

Ula w zeszłym sezonie w tym turnieju przegrała juz w I rundzie z Venus Villiams, ale po walce Rosjanka na pewno tak wymagającą rywalką nie jest dlatego młodsza z siostr Radwańskich ma spore szanse na wygranie tego meczu. Vesina w tym sezonie nie zachwyca w ostatnich 5 turniejach odpadała w I rundzie, czemu teraz miałaby wygrac z Ulą, która jest wielką nadzieja polskiego tenisa? Szanse Polka ma naprawdę spore musi tylko zagrac na swoim wysokim poziomie!

Agnieszka Radwańska vs Cwetana Pironkowa

Nikt w Polsce nie wyobraża sobie aby nasza rakiera nr. 1 odpadła już w pierwszej rundzie, nic na to nie wskazuje. Pironkowa przedzierała się przez eliminacje dzisiaj w trzeciej rundy eliminacji wygrała z Lapuszczenkową. Wiec obie na tym korcie są ograne bo Aga tutaj trenuje....Zawodniczki spotkały sie 2 razy, Cwetana wygrała ostanie spotkanie- było to w tegorocznym turnieju w Paryżu - w lutym 2007 w trzeciej rundzie kwalifikacji pokonała Radwańską 3:6, 6:4, 6:3. Wiec można spodziewać sie wyrównanego spotkania, ale Aga u siebie po prostu musi, jej celem jest minimum ćwierćfinał....

Dementieva E. - Tu M. 1.20

Forma Rosjanki jest dużym znakiem zapytania, ponieważ wraca po kontuzji...Rywalke ma naprawde trudną- amerykanka jest b. grozna na pewno woli korty szybsze takie jak hard ale juz pokazała, iz na cegle radzi sobie całkiem, całkiem. Myśle jedna, iż Demetieva jest przygotowana to turnieju i nie pozwoli sobie na porażke juz w I rundzie- trudno sie tego spodziewać!

Kanepi K. - Groenefeld A. 1.75

Niemka lubi grać na cegle w zeszłorocznym RG pokazała sie b. dobrze, od tamtej pory jednak duży się zmieniło. Anna miała(ma?) problemy z nadwagą, odpadała ostatnio w I rundzie i zrobiła sobie małą przerwe- mam nadzieje, ze teraz jest dobrze przygotowana i pokaze swój talent! Knepi w ostatnich turniejach poczyna sobie dobrze, w Miami w III rundzie w Amelia Island w II ale tam musiała uznać wyższość Petrovej. Buki oceniają szanse 50:50, ja stawiam na Niemke miejąc na uwadze jej wyniki na cegle w zeszłym sezonie i ostatnią przerwe która musiała spowodować ze straciła kilka kg i dzięki temu wróciła do dobrej formy....
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stepanek R. - Waske A. 1.30

Czech nie powinnien miec większych problemów z Niemcem, który gryw raczej w chalangerach i to z różnym skutkiem- ostatnio dwa półfinały, wiec pokazuje, iz jest w formie. Radek b. niespodziewanie odpadł juz po pierwszym spotkaniu w turnieju w Barcelonie z Pavelem po trzech setach. Teraz już tak wypadek przy pracy mu sie na pewno nie przydarzy i pokona Waske, któremu własna publika nie pomoze

Berdych T. - Mayer F. 1.25

Czech w tym sezonie nie zachwyca, ale w ostatanich tygodniach przypomniał sobie jak sie gra w tenia i widać, ze gra na cegle to jest to co lubie. Mayern tez na cegle radzi sobie b. dobrze np. finał podczas turnieju w Sopocie.... H2H 0:3 dla Berdycha. Niemiec ostatnio dwa wystepy w Valencii i Monte Carlo i dwie porażki. Teraz gra u siebie i na pewno chce powalczyć, ale losowanie miał b. cieżkie nie ma większych szans!

Benneteau J. - Hajek J. 1.40

Hajek to zawodnik, którego oglądamy zazwyczaj w challangerach, osttanio w turnieju ATP gładka porażka w Valencii z Almagro. Benneteau bardzo ładny wystep w zeszłym tygodniu bo aż ćwierćfinał w Casablanca, ciekawe czy teraz bedzie podobnie, pierwsz runda raczej spacerek...

Gasquet R. - Mirnyi M. 1.20

Kursa mały i wg. mnie bedzie b. zacieta walka ale zwyciesca mimo wszytsko moze byc tylko jeden! Gasquet na cegle na pewno nie odpadnie w I rundzie, Mirny to wymagający rywal pokonał Baghdatis... Na pewno powalczy w tym meczu, moze ugrać nawet seta alena wygranie z Francuzem, który moze ten turniej nawet wygrąc....
 
drago 108

drago

Użytkownik
???? Chakvetadze A. - Garbin T. 02-05-07 12:30 1,25 3,00 ✅

W dzisiejszym spotkaniu wystąpi Anna Chakvetadze, która jest rewelacją tegorocznego sezonu. Jej rywalka, Tathiana Garbin w ostatnich spotkaniach wygrywa, co jest ważną rzeczą w tenisie, ale robi dużo błędów, których u Rosjanki raczej się nie dopatrzymy. Anna chce tu powalczyć o czołowe miejsca, a odpadnięcie już w drugiej rundzie zdecydowanie nie wchodzi w grę.
Typ? 1 na 90%

???? Radwanska A. - Bondarenko A. 02-05-07 13:30 1,40 2,35 ⛔

W tym spotkaniu zagra Polka, Agnieszka Radwańska, a zmierzy się z Ukrainką Alyoną Bondarenko. Agnieszka w ostatnim meczu zagrała ładnie i wygrała, jej rywalka męczyła się, ale również awansowała do drugiej rundy. Obie zawodniczki są praktycznie na tym samym meijscu w rankingu choć niżej o 3 miejsca na 43 jest nasza rodaczka. Polka ma ochotę zagrać w ćwierćfinale, i raczej powinno jej się to udać. Typ? 1 na 85%

???? Nieminen J. - Kohlschreiber P. 03-05-07 12:00 1,75 1,85 ✅

Dzisiaj również zagra popularny Kohli. Jest ostatnio w dobrej formie, a Jarkko ostatnio gra bardzo, bardzo przeciętnie. Jestem zdziwiony tak wysokim kursem. Kohli idzie na czolowe miejsca w tym turnieju, a w tym spotkaniu moim zdaniem Kohli zdecydowanie wygra. Nawet 2:0. Typ? 2 na 90%
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
YOUZHNY-BEN.BECKER 2
Brać taki kurs! Youzhny ostatnio nie zachwyca, w pierwszej rundzie wygrał z Koubkiem aż w 3 setach. Zawodnik gospodarzy nie męczył się zbytnio z Zimonjiciem. Za Benjaminem przemawia jeszcze fakt że gra na własnym terenie! Jak dla mnie zwycięstwo Beckera nie będzie sensacją.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Moja pierwsza tenisowa :p

V. Williams - Kuzniecowa

Typ: 2:0
Kurs: 3.00
Betfair


Amerykanka jest w formie. Wczoraj łatwo uporała się z mocną Dementievą: 6-1; 7-6. Wczesniej pokonalo holenderke Krajicek 6-4; 6-3. Gra na wysokim poziomie po powrocie po kontuzji. W FED Cup zdobyla 2 pkty dla USA, w CHARLESTON odpadła dopiero w półfinale ulegając Jankovic. Wczesniej w AMELIA ISLAND ulegla w 1/4 Tatianie Golovin i w MIAMI pechowo trafila na Marie S. ;) Mysle ze jest w stanie dojsc do finału w Warszawie. Tym bardziej ze w polfinale zmierzy sie (jesli awansuje) z outsiderkami: Bondarenko lub Wakulenko. Smiem twierdzic, ze zwyciezca dzisiejszego pojedynku ma juz pewny finał. Co do Rosjanki... Kuzniecowa nie gra nadzwyczajnie. Pierwszą runde przeszla bez gry, w drugiej meczyla slabiutką Kateriną Bondarenko (chyba siostra Alony :p). 2-6 w pierwszym secie... takie wpadki sie jej nie powinny zdarzac. Do tego w tym sezonie: juz w R16 odpadla z MIAMI z Shahar Peer. Wczesniej ładne wyniki, ale to juz dawno. Wnioskuje ze jakas kontuzja? Nie jestem znawcą, dopiero sie ucze, wiec nei wiem niektorych rzezcy ale mysle ze typ moze wejsc ???? Co sądzicie?
 
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
???? Marcos Baghdatis - Philipp Kohlschreiber 1.62 [bwin] ✅
Nie mam wątpliwości - to koniec turnieju dla Cypryjczyka.Marcos w niczym nie przypomina już finalisty AO 2006.W pierwszej rundzie pokonał słabiutkiego Hartfielda , w następnej męczył się z młodziutkim Bachingerem.Dzisiaj spotkał się ze znanym deblistą Alexandrem Waske , jakimś cudem wygrał i to spotkanie 2-1. Niemiec jest natomiast rewelacją tego turnieju. Oglądałem jego mecz z Grosjeanem i wzbudził mój podziw. Rzetelną zagrywką i bardzo mocnymi uderzeniami z głębi kortu zmiótł popularnego &quot;groszka&quot; z kortu.Baghdatis z tak grającym Niemcem nie ma poprostu najmniejszych szans , a kursik bardzo przyjemny.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dzisiaj kiszke Bagietka zrobil, mysle ze sie nie mylisz z tym typem. Dalem 10 EURO na Waske, szkoda bo mogl wygrac, w II secie mial w tie bbreaku 5-4 juz chyba a dostal do 5 :/ Szkoda bo pierwsztyy set Waske sweitnie zagral :/ Venus mi by prawie tez weszla, ale nie weszla ;D Prawda niestety taka ze sie w pewnym momencie zalamala i co najciekawsze za chwilezłamala do 0! Jakby wtedy nie dala sie wczesniej zlamac to spokojnie mogla 2-0 wygrac
 
drago 108

drago

Użytkownik
???? Marcos Baghdatis - Philipp Kohlschreiber 1.62 [Bwin]
Nie mam wątpliwości - to koniec turnieju dla Cypryjczyka.Marcos w niczym nie przypomina już finalisty AO 2006.W pierwszej rundzie pokonał słabiutkiego Hartfielda , w następnej męczył się z młodziutkim Bachingerem.Dzisiaj spotkał się ze znanym deblistą Alexandrem Waske , jakimś cudem wygrał i to spotkanie 2-1. Niemiec jest natomiast rewelacją tego turnieju. Oglądałem jego mecz z Grosjeanem i wzbudził mój podziw. Rzetelną zagrywką i bardzo mocnymi uderzeniami z głębi kortu zmiótł popularnego &quot;groszka&quot; z kortu.Baghdatis z tak grającym Niemcem nie ma poprostu najmniejszych szans , a kursik bardzo przyjemny.
Oczywiście się zgadzam miałem zamieścić tutaj swoją analizę, ale już nie ma potrzeby, bo ta jest przekonująca. Ja chyba jeszcze zagram Djoka bo turek mu wychodzi jak na razie b. dobrze. Jutro analiza... chyba ;)
 
H 0

haze

Użytkownik
Spotkanie: ???? Djokovic N. v Gasquet R. ✅
Typ: [Number of Sets] - 3 Sety
Kurs: 2.05
Dziś na kortach w portugalskim mieście Estoril zmierzą się ze sobą Serb Novak Djkovic (nr 5 rankingu ATP) oraz Francuz Richard Gasquet (nr 15 rankingu ATP). H2H 2:0 po stonie Serba. Jeden mecz to właśnie mecz 3 setowy a w drugim Richard skreczował. Bilans Djokovica na clayu w tym roku 6-1 Gasqueta zaś 7-2. Djokovic lepiej czuje się na hardzie, o czym świadczy chociażby jego bilans - 21-3;). Uważam, że mecz będzie to ciężki i wyrównany mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom