>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP World Tour Masters 1000 Paris 2.11.2015 - 8.11.2015

Status
Zamknięty.
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Novak Djokovic - Andy Murray Typ: Murray @ 4.25 Bwin ⛔
Nie wierzę, że bukmacherzy aż tak faworyzują Djokovica po tym co pokazuje w Paryżu. Serb ewidentnie jest daleki od swojej optymalnej formy i najprawdopodobniej długi sezon daje mu się we znaki. Nole w każdej rundzie grał długie pojedynki. Po 21 gemów z Bellucim i Simonem, 26 z Berdychem i 24 z Wawrinką. W każdym z tych spotkań Serb popełniał o wiele wiecej niż normalnie niewymuszonych błędów. Co więcej jego drugi serwis to jakaś kipna, gdyż zdarzały się nawet podania po 120-130 km/h i doprawdy nie wiem czemu rywale tak rzadko decydowali się je atakować. Inna sprawa, że w starciu z takim Simonem Novak tracił swoje podanie z pięć razy. Z kolei Murray ewidentnie przyszykował formę na finały przed własną publicznością w Londynie. W dwóch pierwszych meczach turnieju z Goffinem i Coriciem stracił raptem cztery gemy. Dlatego też choć kilka tygodni temu w Szanghaju został zmiażdżony przez Djokovica 6-3 6-1, tak teraz spodziewam się o wiele bardziej wyrównanego spotkania. Nawierzchnia w hali Bercy jest w tym roku bardzo wolna i powinna faworyzować defensywne umiejętności Murray&#39;a. Po tym kursie na pewno warto spróbować Szkota.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam serdecznie, ogladam od kilku lat tenisa,
Wczesniej tez pogrywalem ale jeszcze sie chyba
Nie znam poniewaz wg mnie Murray nie jest na straconej pozycji, ktos wczesniej
Napisal ze najlepszy mecz zagral z Gasquetem, przeciez w 2.secie Brytyjczyk
Wygladal jakby mialo zaraz pogotowie przyjechac o co come on?czy on tak
Udawal tylko bo przeciez w 3.secie odzyl jakby byl innym zawodnikiem-te grymasy
I wogole to bylo smieszne, czy moze ktos sie wypowiedziec czy to tylko prowizorka
Byla bo sadzac po meczu z Ferrerem po kontuzji nie bylo sladu, pozdrawiam
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Djokovic vs Murray 2;0 1.7 pinnacle ✅✅ Noe w swoim stylu.

Jak dla mnie faworytem jest tylko jeden. Duzo o obu było powiedziane, ale skupiacie się na Djokovicu, że dużo gemów rozegrał, a Murray to co? Mecz z Ferrerem mógł równie dobrze wtopić. Z gasquetem też go mogłoby już nie być tylko Rysio zawsze nie daje rady. Skończy się 2;0 dla noe może po lekkiej walce.
 
S 378

songo

Użytkownik
Szkot, moim zdaniem odpuścił drugiego seta z Ryszardem dając w ten sposób zarobić bukmacherów i bliskim współpracownikom. W tamtym meczu był mega faworytem. Żenujący kurs 1.18 na zwycięstwo i 1.55 na dokładny wynik 2-0. Tak to widziałem i tak mi podpowiada moje doświadczenie.

Co do dzisuejszego finału. Jestem głęboko przekonany, że to będzie bardziej zacięte spotkanie niż ich ostatnio rozegrany pojedynek w Azji. Dla mnie 1.25 na Serba nie nadaje się do gry. Dla innych może tak. Sztuka wyboru.
Serb w Paryżu dawał się łamać Simonowi, wygrał po tie breakach z Brdychem, stracił seta z Wawrinka to dlaczego ma nie przegrać seta z Murrayem, który w tym turnieju wygląda na naprawdę dobrze przygotowanego.

Trudno mi wyobrazić sobie gładkie 2-setowe zwycięstwo każdej ze stron. Gram więc na dokładne wyniki: 2-1 Djoker 4.00 2-1 Murray 7.50 bet365

Dodatkowo zagrałem +3.5 gram na Murray po kursie 2.00 beta365

Powidzenia@
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Murray nie gra nic specjalnego, troche sie tak jakby prześlizgnął do tego finału. Miewa duze przestoje ostatnio. 2 gemy potrafi zagrac swietne a 2 spartolić , przeciwko Djoko tak nie wolno. Novak pokonał dwoch zawodnikow, ktorzy wygladali moim zdaniem najsolidniej w tym turnieju- Berdych, Stan. Nole ostatnie turnieje wygrywał mega dominując nawet atakiem a w Paryzu wygrywa wyrachowaniem i cwaniactwem.
Djoko 2-0 @ 1,82 ✅
unibet
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Djokovic - Murray ---- Murray +1,5 seta @ 2,02 ⛔
Kurs wystawiony dzisiaj na wygraną Djokovica to śmiech na sali. Kurs jest niższy niż w Szanghaju kilka tygodni temu gdzie Serb grał najlepszy tenis w tym sezonie. Tam wygrał ze Szkotem bardzo pewnie, zresztą każdego po drodze demolował bez problemów. Po tej przerwie gra już nieco gorzej, daje się przełamywać Simonowi, o mało nie przegrał seta z bardzo dobrze dysponowanym ostatnio Berdychem, stracił seta z Wawrinką, który nie grał nic nadzwyczajnego na tym turnieju. Owszem w 3 secie z Wawrinką pokazał kawałek dobrego tenisa i stać go na dobrą grę, ale ma też spore przestoje. Dyspozycja Szkota idzie w górę w perspektywie WTF w Londynie, a następnie finału Pucharu Davisa. Gdy Murray był w formie to potrafił wygrywać z Djokovicem i dziś ma szanse by wygrać chociaż seta.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A jeśli chodzi o debla to wprowadzasz ludzi w bład ponieważ juz zapewnili sobie awans do WTF co wcale nie wyklucza ze nie wygraja tego meczu. Kurs ~1.70 na Skarpety to bardzo dobry typ.
Nieprawda. To Ty wprowadzasz ludzi w błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Djokovic-Murray 2:0 1,77 Unibet ✅✅ Nole pokazał klasę
O tym meczu bylo juz duzo pisane według mnie będzie kluczem do wygrania będzie cierpliwość i chłodna głowa a taka potrafi zachowac Djokovic czego nie mozna powiedziec o Andym ktory w kazdym meczu mowi cos do siebie i czesto nie potrafi zachowac nerw na wodzu.Jak Andy bedzie mial swoje podanie i bedzie sie on przedluzac moze w koncu nie wytrzymac tak jak bylo to w meczu z Rysiem albo z Ferrerem.Mam nadzieje ze Novak bedzie rozrzucal Andego po korcie zeby go zameczyc bo Andy gra mecze bez przerwy a Djoko mial jeden dzien wiecej wiec kto wie moze to wplyw na mecz.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Djokovic Novak - Murray Andy 1 @ 1.29 Betway ✅ ✅ ✅ jak zwykle to samo - poziom Djokovicia jest nie osiągalny na ten moment
Nie ulega wątpliwości kto w tym finale jest faworytem, bo był nim od samego początku turnieju właśnie Novak Djoković. Obecność Murraya w finale jest lekką niespodzianką, bo do finałowego starcia bardziej szykowany był Federer przez większość ekspertów, ale tak czy inaczej to właśnie Murray był faworytem do dojścia przynajmniej do półfinału. Stało się tak, a nie inaczej i to Szkot melduje się w finale tego turnieju. W drodze do finału Novak musiał pokonać Bellucciego, Simona, Berdycha i Wawrinkę, a Szkot Coricia, Goffina, Gasqueta i Ferrera. Jeśli chodzi o samą drabinkę to ciężko mówić kto miał tutaj ciężej, a kto lżej, ale według mnie Murray trafiał na bardziej technicznych zawodników takich jak Gasquet, czy biegających do każdej piłki jak Ferrer - co ciekawe żaden z tych 4 graczy z drabinki Murraya nie miał jakiegoś bardzo dobrego serwisu i bardziej opiera się na technicznej grze i wymianach. Z drugiej strony Nole podejmował Bellucciego, który był skazany na pożarcie, Simona - który mimo wszystko grać z Novakiem potrafi całkiem nieźle, ale to kolejny przykład gracza, który próbuje oddać każdą piłkę na drugą stronę i czekać na błędy, a następnie Berdych (czyli już bardziej kompletny gracz z niezłym serwisem) i Wawrinka, który swoją bardzo ofensywną grą i dobrym serwisem potrafi wygrać z każdym przy dobrze rozegranym meczu. W związku z tym uważam, że to właśnie Djoković miał ciut trudniejszą drabinkę, a już na pewno bardziej urozmaiconą i musiał mierzyć się z różnego rodzaju graczami, a Murray pojedynkował się bardziej z podobnego rodzaju graczami.
Jeśli chodzi o samego Murraya i Djokovicia to nie ulega wątpliwości, że w pojedynkach H2H dominuje tutaj bardzo zdecydowanie właśnie Djoko, tym bardziej na hardzie czy też w hali. Ogólnie szanse jakiegokolwiek zawodnika z Djokoviciem w formie na tych dwóch nawierzchniach są bardzo małe. Inaczej może to wyglądać np. na clayu. Tak czy inaczej Murray to bardzo dobry gracz, jeden z najlepszych na świecie, ale w mojej ocenie w tej formie Novaka i przy dyspozycji obu zawodników to właśnie Novak słusznie jest faworyzowany przez bukmacherów i ekspertów. Jeśli Djoković włączy swój &quot;god-mode&quot; to nie ma możliwości wygrania z nim meczu. Murray musiałby wznieść się na swoje wyżyny i musiałby liczyć jeszcze na trochę słabszy mecz ze strony Serba. Biorąc pod uwagę te wszystkie rzeczy uważam, że to właśnie Nole wygra w Paryżu i podtrzyma swoją fenomenalną passę wygranych i do Londynu powędruje z jeszcze bardziej umocnioną przewagą mentalną.
Warto wspomnieć, że w meczach finałowych w których występuje Novak bardzo dużo osób chce szukać niespodzianki w takim meczu. Oczywiście szansa jego przegranej jest po prostu możliwa, bo to czysta matematyka, że ktoś może wygrać, lub przegrać więc mamy 50% prawdopodobieństwo, ale niestety jeśli Novak dochodzi do finału, czy to Wielkich Szlemów, czy to Mastersów, czy innych turniejów to zazwyczaj zgarnia tytuł. Z całą pewnością nie ma sensu grać przeciwnika tylko dlatego, że w końcu Djoković kiedyś musi przegrać, a w finałach zawsze gra z bardzo dobrymi zawodnikami. Aktualnie Nole jest poza zasięgiem konkurencji i udowodnił to w tym roku w sposób fenomenalny. Jedyną ujmą na jego honorze, jeśli można to tak nazwać jest przegranie French Open z Wawrinką, który jest właśnie typem zawodnika, który akurat może pokusić się o wygranie jeśli będzie miał bardzo dobry dzień. Aktualnie trzeba pogodzić się z faktem, że to właśnie Serb przy takiej dyspozycji jest nieosiągalny dla reszty tenisistów i jest prawdziwym dominatorem ATP.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Murray miewa przestoje?Zniszczenie Corica i Goffina gdzie chłopaki ugrali tyle gemów że można policzyć na palcach rąk.
Dalej dostał Gąskę na którego stawiałem i który grał fantastycznie jednak Szkot pokazał mu miesjce w szeregu.
6:4 6:3 z Ferrem który wypruwał flaki tutaj w Paryżu to są te przestoje?
Przestoje to ma Djok co widać gołym okiem jakieś 7:5 z Beluccim,łamania z Simonem potem 2 tie braki z Berdychem którego zawsze niszczył i 3 setówka z Wawrinką.
Murray pokaże więcej niż Szwajcar:
Murray+3 gemy
2.540
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom