>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals, Londyn - 13.11.2016-20.11.2016

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
http://www.myatp.com/share/eyJkb21haW5JZCI6IjEwIiwic2hhcmVUeXBlIjoibWVkaWEiLCJzaGFyZUlkIjoiMmVzclhVY0tyWFYiLCJjbGllbnRUb2tlbiI6IjJRdnhMQjRBVXduUU5rSCJ9
Polecam obejrzeć akcję z pojedynku Peers/Kontinen-Lopez/Lopez okrzykniętą już najlepszą akcją tego sezonu w deblowym ATP!
Niesamowite jak wyciągnął tak płaską piłkę na winnersa ;)!
???? Djokovic N. - Raonic M.
Raonic M. +1,5 seta ::: 2,17 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
H2H 7:0 z lat 2013-2016. Raonic wygrał tylko jednego seta z Djokovicem, więc typ jest dość ryzykowny. Grali ze sobą w tym roku 2 razy, w finale Indian Wells Raonic wygrał zaledwie 2 gemy, jednak teraz sytuacja jest moim zdaniem trochę inna.
Djokovic pomimo, że jeszcze trzyma jakiś poziom to ewidentnie nie gra tego co potrafi najlepiej. W ostatnich miesiącach urwał mu set Mischa Zverev, pokonał go 6:4 6:4 Bautista-Agur, urwał mu set Dimitrov (H2H 6:1) i po raz pierwszy pokonał go też Cilic 2:0 (H2H 14:1). Tutaj w Londynie też stracił set z Thiemem.
Raonic w meczu z Monfilsem świetnie trzymał swoje podanie, 25 z 29 piłek wygranych po 1 serwisie, do tego całkiem nieźle zagrał przy siatce szybko kończąc akcje, a tym samym zdobywając punkty. Jest szansa ugryzienia Novaka to nie podlega wątpliwości.
Wynik: 7:6(6) 7:6(5)
???? Monfils G. - Thiem D.
Monfils G. ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 0:1 z 2015 roku, padły 3 sety w Umag na kortach ziemnych. Szykuje się ciekawe starcie bez wątpienia. Bukmacherzy na początku mocno faworyzowali Gaela dając na niego kurs w okolicach 1,50 jednak typerzy zweryfikowali trochę ich zdanie dając większe szanse Thiemowi.
Thiem sensacyjnie urwał set Djokovicowi, ale widać po nim ewidentnie jeszcze młodość i nerwowość w grze. W tie-breaku gdzie wysoko prowadził popełnił bodajże 3 podwójne błędy, a po wygraniu seta ugrał później z Novakiem zaledwie 2 gemy.
Monfils za to dość gładko przegrał z Raonicem, ale co poradzić jak nawet nie powąchał przy serwisie Raonica BP. Milos świetnie serwował, a to potrafi wyprowadzić z równowagi każdego zawodnika. Na pewno mecz Monfilsa z Thiemem to będzie zupełnie inne spotkanie.
Tak z punktu czysto statystycznego to Monfils ma w tym roku bilans 9-1, a w karierze 120-67 z zawodnikami operującymi zagraniem jednoręcznym backhandem.
Wynik: 3:6 6:1 4:6
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Djoko+Thiem handi +1.5seta ako = 1,81 unibet✅ wyniki dosyc pewne przebieg spotkan troche z emocjami

Moim zdaniem takie ako to lokata, Raonic kompletnie nie potrafi grac z Djokovicem i nie widze go w przekroju calego meczu aby zamknal w 2 setach Djoko bo jesli beda 3 sety to juz w ogole Raonic pewnie sie podda ???? Djoko to jest Djoko mentalnosc zwyciezcy, caly czas to podkreslam bo w Tenisie duza czesc sukcesu to wlasnie głowa. Raonic oprócz serwisu nie ma nic zeby zagrozic w meczu z Nole nie oczukujmy się a kurs 1,25 do podbicia ako z takim zawodnikiem to bajka.

Jesli chodzi o Gaela to lubie gościa strasznie, troche sie ogarnal pajacuje mniej ale caly czas bardziej chodzi mu o zabawe i $ niż o wygrane, Thiem cos tam mowil ze nie jest sprawny ok, ale Monfils powiedzial że nawet sie nie przygotowal dobrze do tego turnieju. Gael taki turniej na tym etapie sezonu traktuje jak bonus dodatek, Thiem to mlody głodny gry zawodnik, Dominic dobrze wie że zdarzyła mu sie super okazja aby wejsc do polfinalu bo nawet w meczu z Rao nie widze go na straconej pozycji. Nie chce mi sie czytac jak ktos pisze że Thiem nie bedzie tutaj walczyl o wygraną , bo 1 seta to Monfils odda mu w prezenecie ludzie nie oszukujmy się ale Monfils to taki czlowiek on sie bawi grą i czasami po jednym przegranym punkcie jego gra kompletnie się zalamuje. przyklad kiedy grali ze soba w chorwacji 1 set monfils do 1 a nastepne 2 przegrane do 3 i do 1 oddane bez walki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Djokovic-Raonic
Raonic +1.5 seta @2.05 Unibet ⛔⛔
No cóż. Djoković od jakiegoś czasu to nie ten hegemon do czego nas przyzwyczaił, przegrana z Bautistą 0:2 w Szanghaju, czy z Ciliciem w ostatnim turnieju w Paryżu pokazują, że Djoker jest ewidentnie na niskiej spadkowej. Do tego przegrane sety z M. Zverevem, Dimitrovem, czy w pierwszym meczu turnieju Mistrzów z będącym w katastrofalnej formie ostatnio Thiemem, który przegrywał mecz za meczem.
Raonic super mecz z Monfilsem, nawet ani razu nie musiał bronić BP! Jeżeli taki poziom serwisowy utrzyma do dzisiaj to jestem spokojny o wygranie tego seta przez niego! Djokovic zawodzi, a i tak przegrał jesszcze z Thiemem który to nie chciał przyjechać i przegrywał po kolei z: Sockiem, Troickim, Zverevem, czy Ramosem a i tak seta urwał Djkoviciowi, nie patrzcie przez pryzmat, że 2.5 roku był nr 1, bo teraz to całkowicie inny zawodnik, jezeli Raonic utrzyma serwis to myślę, że może tu być tie-break albo i nawet dwa którego spokojnie może Kanadyjczyk wygrać, a mniejsze kursy na to, że będzie 2:0, a że Raonić wygra choć seta są po prostu śmieszne. Pozdrawiam i powodzenia!

Wynik: 7:6, 7:6...
 
L 0

lokotoko

Użytkownik
Dla mnie i Monfils i Thiem to takie niewiadome, że aż kompletnie nie wiem co postawić. h2h nie ma co się sugerować. Obydwaj mają spadek formy pod koniec sezonu.

Monfils tak się wypowiada na temat tego meczu:
“It’s going to be a tough one. As I say, not much time for me to recover. To be honest, a bit sore. I can feel it straightaway, so it’s not a good sign. It’s a while I didn’t play with pressure, I guess, in a tournament, with competition.”
stevgtenis.com
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Novak vs Rao
Brak TB @ 1,80 bet365 ⛔
Novak 2:0 @ 1,57 bet365 ✅

Ulala...buki znów szaleją. 1,80 na brak taja? z pocałowaniem ręki to biorę i wam też polecam. Na początek to nie rozumiem jak wg można mówić, że Dominik zagrał słabo w pierwszym secie z Novakiem, ponieważ to Serb grał mega padakę. BZDURA! Ludzie opamiętajcie się... Prawda jest taka, że nikt się nie spodziewał zbytnio, że zobaczy takiego Dominika. Zagrał niesamowicie na serwisie, kilka fajnych wygrywających bh, frohend solidnie, tak jak kilka miesięcy temu, czego chcieć więcej? A Novak fakt trochę błędów z jego strony, ale w kolejnych setach zobaczyliśmy zdeterminowanego Serba jakiego dawno nie oglądaliśmy. Raonic zagrał z Francuzem prostu dobrze i nic więcej bo to Monfils grał piach co było do przewidzenia. Dla Novaka łamanie Raonica to nic nowego i nie można patrzeć pod względem tego że ma potężny serwis a więc będą grai taje jak nic. W każdym secie Rao będzie trzymał swoje podanie do końca? Nie wierzę w to. Novak zagra tak jak ostatnie dwa sety z Dominikiem i nie będzie co składać z Kanadyjczyka. Również nie rozumiem typów w stronę Miloszka. Biorę 2:0 Novaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Bryan/Bryan + Monfils = 3,15⛔ Betsson
Podobnie jak Kuchcik typowałbym Bryanów, mają większy wachlarz zagrań i więcej rozwiązań na konkretny punkt, od kiedy interesuje się tenisem to szybko odpadali w tym turnieju czas wreszcie coś wygrać, może ten sezon mniej udany jednak jest to najlepsza para wszech czasów w debla, Soares marne podanie wg mojej oceny, ratuje się zmysłem przy siatce i refleksem, przy returnach braci nie będzie na to czasu, kurs zachęcający na Mike i Boba i skłaniałbym się w ich stronę bo uważam ich za lepszą parę i bardziej stabilną, możliwy super tie break
Thiem jest słabym zawodnikiem na innych nawierzchniach niż ziemna i przegra ten mecz, urwanego seta Djokovicowi nie biorę pod uwagę bo Novak zagrał tamtego seta treningowo, przecież Thiem on nie chce tu być ma w dupie ten turniej jak to jeden geniusz napisał, a tak na poważnie to mecz rozegra się w wymianach, Monf obnaży słaby jednoręczny backhand Thiema i powinien omijać forhand Austriaka , mam nadzieję że nie przejdzie obok meczu i nie zacznie popełniać seryjnie błędów i się podpalać bo może szybko przegrać mecz, z tego co pamiętam Monf potrafi grać z zawodnikami operującymi jednoręcznym backhandem i typowałbym jego wygraną dzisiaj
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Monfils vs Thiem 2 @ 2.2 pinnacle ✅✅
Ja tu idę w strone Dominicka. Jak dla mnie ma duzo większe atuty niż Monfils na ten moment. Szanuje Gaela, ale to jednak pajac na korcie i jego czasu przeminął dawno temu. Jeden z większych nie wykorzystanych talentów. Odwrotnie Dominic który pnie się po szczeblach Atp. Z Djoko w pierwszym secie jego BH przypominał momentami Fedexa. Do tego gra z głębi kortu też moim zdaniem u niego lepiej wygląda. Wiadomo, że nie ma serwisu jak Rao, ale jest znacznie bardziej kompatybilny na korcie niz rao. Gael na ten moment gra piach i nie daje mu większych szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Novak vs Dominik
Djoko -4.5 |1,66| 1xBet ✅


Miałem pisać tylko o Keiu, ale skrobnę o wszystkim co zagrałem. Nie wyobrażam sobie, aby Dominik coś był w stanie ugrać. Gdyby był w formie z przed kilku miesięcy? Może może, ale nie dziś. Było duży dyskusji na temat tego czy Thiem wg chciał tu grać bo po tym co pokazywał ostatnio podczas &quot;walki&quot; o to miejsce to można było mieć różne odczucia. W Chinach żenująco. U siebie w Austrii również tragedia. Mecz z Troickim to masa błędów. W Paryżu w pierwszym meczu gładkie 2:0 ze skarpetą. Tomek Berdych i spółka pomogła i Dominik chcąc nie chcąc gra. Jeśli chodzi o Serba to fakt faktem, że stracił motywację po Rolandzie bo w końcu to był jego główny cel w tym sezonie. Na pewno nie można mówić o jakimkolwiek odpuszczaniu z którejś ze stron, ale patrząc prawdzie w oczy Novak że tak powiem w &quot;sredniej&quot; dyspozycji konta Thiem w fatalnej? Handi spokojnie do ogarnięcia. Nie wierzę w to, że Dominikowi zacznie chodzić forhend i bh po tym co ostatnio widzieliśmy, na pewno potrzebuję dużo czasu, aby właśnie bh zaczął odpowiednio działać, podobnie jak u Stacha. W obecnej sytuacji gładkie zwycięstwo Novaka. Bez dwóch zdań.
Proszę przeczytać pogrubione zdania.

2 dni później zachwyt nad grą i formą Thiema. Nie oszukujemy się, Novak przegrał 1 seta, bo słabo grał.

Dominik @ 2,20 bet365

Na prawdę ? Buki trzeci dzień z rzędu rozdają dobre siano, bo inaczej tego nie można nazwać tylko tak jak kursy na Keia czy Rao. Francuz faworytem? Chyba jacyś praktykanci te kursy wystawiają, nic tylko grać na Dominika. Pisałem o obu w przypadku ich pierwszych spotkań i nie ma co tu dużo &quot;gadać&quot;. Jest jedna a ogromna różnica. Dominik przyjechał tutaj powalczyć i się pokazać a Monfils jak zwykle pobłaznować. Pierwszy set Thiema z Novakiem godny podziwu i zdecydowanie na poziomie. Całkowicie inny Dominik niż kilka tygodni przed Londynem. Kilka na prawdę soczystych winnerów z bh, forhend ten za czasu początku sezonu, z niesamowitym przyśpieszeniem, na serwisie świetnie. Inaczej się tego określić nie da. To że po pierwszym secie skończyło się jak się skończyło to było do przewidzenia, bo Novak wziął sprawy w swoje ręce. Tak jak pisałem w przypadku spotkania Francuza z Kanadyjczykiem, które tylko potwierdziło moją tezę, iż Francuz przyjechał tutaj sobie &quot;poskakać&quot;. To nie Raonic był nie osiągalny tylko Monfils grał jak za dawnych czasów. Na konferencji prasowej po spotkaniu Gael powiedział, że nie jest przygotowany na grę tutaj, ale to było wiadome od dawna, choć jak widać buki i tak ładnie zarobiły bo mnóstwo osób grało na Francuza nie wiem co mając w tamtym momencie w głowie, ale to już inna bajka. Monfils odhaczy dwa mecze i wraca do domu bo przyjechał tutaj po many many i taka jest prawda. Dominik go zniszczy w każdym aspekcie. Grać póki kurs mocno nie leci!
Moim zdaniem spotkanie Thiema z Monfilsem ciężkie do typowania. Jak miałbym grać to zdecydowałbym się na over. Co do zwycięzcy to myślę, że jednak chyba Monfils jest minimalnie faworytem.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jak niewiele musiało się stać, jak niedługi okres słabszej dyspozycji człowieka, który tłukł rywali jeden po drugim przewyższając ich o klasę, niektórych o kilka klas, żeby przestać w niego wierzyć. Mnożą się typy w stronę Raonicia, jak grzyby po deszczu. Wiele czynników świadczy przeciw Serbowi, ale to jest mistrz. Ktoś ma w sygnaturze &quot;Mistrzem się jest, a nie bywa&quot; i to jest właśnie opis Serba. On jest mistrzem i mimo wielu niedogodności zależnych i niezależnych od niego jest w stanie wygrywać i mam nadzieję że dziś to udowodni i pogoni Kanadyjczyka 2:0. Wiele widziałem w życiu i dopuszczam myśl, że mogę się mylić, ale bliższy jestem temu, że obejrzymy zwycięstwo Novaka Djokovicia.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Tak jak ktos wczesniej pisal, ze dla niego Nole jest wciaz nr1, uwazam tak samo i bede dzis szedl w strone Novaka mimo ze ogladam i interesuje sie tenisem od paru lat i kiedy zobaczylem pierwszy raz Raonica powiedzialem sobie &quot;przyszle top&quot; lecz wtedy bazowal tylko na serwisie, dzis widze lekkie poprawy ale to wciaz za malo.
Stawialem dzis braci w deblu i niestety rozczarowanie bo sadzilem ze WTF bedzie turniejem na ktory sie spreza i powalcza, niestety nie bylo tego widac ale rozumiem ich, maja inne priorytety a mianowicie rodzina, swoje juz wygrali i nie dziwi mnie ze nie graja na 100%, na deblu az tak sie nie znam i parach ale mysle ze malo kto im dorowna jezeli w ogole dorowna, jezeli sie myle prosze mnie poprawic.
Co do meczu Dominik-Geal balem sie stawiac ten mecz bo forma obu kiepska i szczerze to myslalem raczej aby cyrkowca dac na kupon ale tylko dlatego ze mam obraz jego gry z us open, mowa tu o formie nie o pajacowaniu, suma sumaru poszlo na Dominika ale tylko dlatego ze czulem ze Monf odpusci i bylo to juz zauwazalne w 3 secie a koncowka tylko utwierdzila mnie w przekonaniu.
Szczegolne podziekowania dla Magika, robisz dobra robote
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Djokovic vs Raonic 1 -1.5 @ 1.8 pinnacle
Postanowiłem zagrać jeszcze jeden typ na dziś.
Suche statystki H2h 7:0. Tylko raz Rao urwał seta i to na mączce gdzie Djoker asem nie jest i dlatego tak zawsze marzył o tytule RG w końcu się udało. Dalej Novak i może stracił motywację do gry w tenisa, ale już ją odzyskał bo stracił pierwsze miejsce w rankingu, a nic tak nie jest w stanie rozdrażnić tenisisty jak utrata tego na co się pracowało tyle lat. Williams nawet nie chciala komentować swojej utraty pierwszego miejsca to jest swego rodzaju jakaś strata. Różnica miedzy nimi jest taka, że Djoker wciąż jest młody i może pozamiatać już na tym turnieju. Ciężko powiedzieć czy wygra bo po tym jak zobaczyłem mecz Murraya z Ciliciem to naprawdę jestem pełen podziwu, ale jakby nie patrzeć dzisiaj leci 2:0.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP World Tour Finals - Londyn
Godzina: 21:00
Spotkanie: Djokovic N. vs Raonic M.
Typ: wygra pierwszego seta przegra mecz Novak Djokovic
Kurs: 13
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak zwykle mówię przy takich typach DO ZAGRANIA ZA DROBNE!!!!!!.
H2H 7:0 dla Serba i w tych siedmiu meczach Kanadyjczyk zdobył jednego seta.
No ale Cilic ostatnio wygrał z Djoko choć bilans miał jeszcze gorszy.Raonic ostatnio nie dał żadnych szans Tsondze w Paryżu a potem stchurzył przed Murrayem.A może nie stchurzył tylko trzyma coś w zanadrzu.Jeśli dzisiaj postawi na serwis i ryzykowanie drugim serwisem (metodą Karlovica ) to kto wie może coś z tego być!!!!!!
Sęsacji nam potrzeba bo coś nudno w tym roku w tym Londynie.Tyle że Karlovic serwuje asy z drugiego servisu a u Raonica tego jeszcze nie widziałem.Mam nadzieje że nie będzie nudno!!!!!.

Po pierwsze to takie byki ortograficzne są karygodne, bo nawet sama fonetyka przeczy takiemu zapisowi. Po drugie nie podałeś żadnego realnego argumentu za tym typem, który jest po prostu szukaniem wysokiego kursu. W dziale podajemy typy z konkretną analizą zawierającą merytoryczne wytłumaczenie naszego toku rozumowania./Macko18
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Proszę przeczytać pogrubione zdania.
2 dni później zachwyt nad grą i formą Thiema. Nie oszukujemy się, Novak przegrał 1 seta, bo słabo grał.
ewidentnie szukasz dziury w całym. Zacznijmy od tego, że przed pierwszymi spotkaniami pisałem, że Dominik nie jest w stanie zagrozić Novakowi a Monfils totalnie nie ma czego tutaj szukać i zdecydowanie w gorszym świetle stawiałem Francuza + Thiem jednak zagrał bardzo dobrego pierwszego seta z Novakiem a Monfils jak to Monfils słabiutko dodatkowo po meczu wypowiadał się Gael, że nie jest przygotowany do gry tutaj, tak więc kogo miałem wybrać? Gaela? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Raonic @4.33 b365
Ja widzę to spotkanie w dwóch odsłonach, albo Rao spali się przed meczem i wygra 5 gemow, albo wyjdzie na pełnej i wygra to spotkanie ???? z całym szacunkiem do Djokera, uwielbiam go, ale dopadł go pewien syndrom, który ma wielu sportowców, którzy wygrywali non stop. Niestety, ale cholernie ciężko jest to przezwyciężyć i wiem, że Novak dzisiaj tego nie zrobi, pewnie dopiero na ao zobaczymy starego mistrza ???? a to jest szansa dla Kanadyjczyka, który wie, że to jedna z niewielu szans na pokonanie mistrza ???? a takie rzeczy w CV na takim turnieju robią wrażenie. Reasumując wszystkie za i przeciw (tych jest mniej, bo tylko i wyłącznie kupa w gaciach może przeszkodzić powodzenie mojego typu) uważam, że ten kurs jest warty spróbowania !
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Murray A. - Nishikori K.
Nishikori K. +1,5 seta ::: 2,09 ::: 2/3 Pinek ✅ +2,18
Nishikori K. ::: 3,78 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
H2H 7:2 z lat 2011-2016. Spotkali się dosłownie 2 lata temu na tym samym turnieju, Murray przegrał 4:6 4:6. Grali w tym roku ze sobą 3 razy, w marcu z okazji rozgrywek Davis Cup padła mordercza 5 setówka na korzyść Andiego (grali w Birmingham), oraz 2 miesiące temu na US Open tym razem po 5 setach górą był Kei. Zagrali też ze sobą w półfinale Igrzysk Olimpijskich w Rio, tam Kei ugrał zaledwie 5 gemów.
Z Nishikorim jest taki problem, że on zagra albo kapitalny mecz, albo wyjdzie od 1 piłki z mentalnością przegranego i skończy się kompromitacją, tak jak w wielu jego meczach. Jednak tym razem liczę na niego bo naprawdę od początku sezonu gra niezwykle równo i na wysokim poziomie. W 1 meczu nie dał najmniejszych szans Wawrince oddając mu zaledwie 5 gemów. Murray w meczu z Cilicem zaserwował 3 asy i zrobił 4 podwójne błędy, gdzie Nishikori w meczu ze Szwajcarem miał 5-1.
Wynik: (9)6:7 6:4 6:4
???? Wawrinka S. - Cilic M.
Wawrinka S. ::: 2,17 ::: 1/3 Pinek ✅

Na początku to właśnie Stan był faworytem tego meczu, jednak kursy się dosłownie odwróciły o 180 stopni. Moim zdaniem obaj w 1 meczach zaprezentowali się mocno średnio. Jednak czemu typ na Wawrinkę? To proste, wychodził tutaj 3 razy z grupy, a H2H wynosi 10:2 z lat 2006-2016, grali w tym roku już w finale Genevy. Cilic wygrał tylko 2 razy w roku 2010.

Wynik: 7:6(3) 7:6(3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 902

hank

Użytkownik
Novak tamto, Novak sramto, ile można powtarzać jedno to samo? Skąd ta pewność że jego kłopoty to efekt rzekomego wypalenia? Bo tak powiedział w wywiadzie temu idiocie Wilanderowi , dajcie spokój. Jego tenis to ogromne obciążenia dla organizmu i być może to początek końca Serba. Nadal zapłacił za takie granie i Djokovic też zapłaci, i tak na prawdę następny sezon odpowie na wszystkie pytania dotyczące Serba. Serb to świetny tenisista, ale on nie spadł z kosmosu, on nawet nie jest Federerem który na samym serwisie mając pod 40 lat doczłapie się bezproblemowo do ćwiartki Szlema (biorę tu oczywiście pod uwagę jakość obecnego zaplecza). To jest gość który wszystko musi wybiegać, taką drogę obrał, tą drogą wdrapał się na szczyt, ale jego gra w porównaniu do wspomnianego Rogera, czy wyżej przez kolegę Sereny, jest mało ekonomiczna i prędzej czy później organizm się o swoje upomni. A wtedy są już tylko dwie drogi, albo koniec kariery albo rozmienianie kariery na drobne jak Rafa i co raz częstsze wpadki z Veselimi tenisowego świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kontinen/Peers @1,36 Bwin ✅ 6/3 6/4
Martwiłem się trochę o nich w pierwszym meczu, ale zupełnie niepotrzebnie. Potwierdzili formę z Paryża. Genialnie na serwisie, gdzie oddali Lopezom tylko 9 punktów przez całe spotkanie. Nie dali im żadnej szansy na przełamanie i dołożyli dodatkowo 7 asów.
Na mnie zwycięstwo Rama i Klaasena nad lekko zdołowanymi Francuzami nie zrobiło wielkiego wrażenia. Chciałem zagrać coś w ich stronę, ale koniec końców wybrałem zakłady z meczów singlowych. Tak czy inaczej, tu jest różnica klasy i formy. Jutro Fin i kangur powinni przypieczętować awans do 1/2. Typ do kombinacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Cilic M.
Wawrinka S. ::: 2,17 ::: 1/3 Pinek

Na początku to właśnie Stan był faworytem tego meczu, jednak kursy się dosłownie odwróciły o 180 stopni. Moim zdaniem obaj w 1 meczach zaprezentowali się mocno średnio. Jednak czemu typ na Wawrinkę? To proste, wychodził tutaj 3 razy z grupy, a H2H wynosi 10:2 z lat 2006-2016, grali w tym roku już w finale Genevy. Cilic wygrał tylko 2 razy w roku 2010.

Wynik:
Liczy się aktualna forma tu i teraz. Tak zapuszczonego Wawrinki to ja dawno nie widziałem. Moim zdaniem ma nadwagę. Jeśli ma nadwagę - prowadzi niesportowy tryb życia - nie ma czego szukać na tym turnieju. Połamie się sam jak z Nishikorim i odpuści.
 
L 15

lovejuice

Użytkownik
Mam podobne zdanie do @ziomus7355, Wawrinka nie wygląda najlepiej sportowo jak i fizycznie, dla mnie dziś wygrywa Cilic. Gratuluje Magik kolejnego trafnego typu, ale mam wrażenie, że Raonic pokpił sprawę w pierwszym secie, który mógł wygrać gdyby zachował koncentracje w kluczowych momentach, gniótł Novaka serwisem niemiłosiernie.
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Moim zdaniem wawrinka nie ma nadwagi,tylko po prostu tak jest zbudowany,są zdjecia na googlach i mozecie sami ocenic czy wiewiór jest otyły czy nie,co do meczu z cilicem skłaniałbym sie ku jakiemuś overowi bo wydaje mi sie ze 3 sety są bardzo mozliwe do zagrania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom