>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Wimbledon 26.06 - 09.07

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Murray A. - Baghdatis M. 1 @ 1.50 BAH
Wygrana Murraya z Roddickiem wczoraj to dla mnie szok. Ale jednak za nim sa widzowie. Baghdatis nie zaskakuje tutaj i zagral jeden ciezki mecz az 5 setowy z innym brytyjczykiem.Uwazam, ze Murray da rade Baghdatisowi.

Tursunov D. - Nieminen J. 2 @ 2.35 BAH - Typ Ryzyko ;)
Tursunov narazie gra swietnie. W ostatnim pojedynku pokonal Ljubcicia, ale on byl bez formy. Pojedynek ten trwal 5 setow i pierwsze dwa wygral Ljubcic, czyli Tursunov zagral tu swietnie.Nieminen mial latwiejszych rywali, ale ogolnie gra dobrze. Jak do tej pory przegral tylko jednego seta z Kohlschreiberem.Buki sa za Tursunovem, ale ja jednak postawie na Nieminena, poniewaz raz sie zmierzyli i Nieminen gladko wygral.

Ancic M. - Djokovic N. 1 @ 1.35 BAH
To bedzie ciekawy pojedynek Serb zmierzy sie z Chorwatem.Ancic gra swietnie na trawie zaczelo sie od Ordina Open i caly czas utrzymuje zwycieska passe.Djokovic tez zaczyna wyrabiac sobie reputaacje wyeliminowal juz pare slaw miedzy innymi Youzhnego ostatnio.Narazie tylko raz sie spotkali i Djokovic ogral Ancicia 3-1.Ale to byly inne czasy teraz uwazam, ze Ancic spokojnie wygra...
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
No niestety nie znam sie na tenisie wogole :p ALe za to na pilce tak mimo wszystko tez przegralem na mistrzostwa spory majatek bo jak Brazyli przegrywa z Francja to eh.... czekam na twoja analize Gusto tylko zeby rano jeszcze kupon zdazyl puscic &quot;:p
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Poniedziałek - 3 lipca 2006

Po raz kolejny nie zgodzę się z Tobą damian. Moim zdaniem Baghdatis i Tursunov powinnie swoje mecze wygrać. Dlaczego? Tursunov jest na pewno podbudowany po zwycięstwie z Ljubicicem, a Cypryjczyk, w którego nie wiem czemu nie wierzą bukmacherzy, pokonał niedawno mocnego na traiwe Grosjeana i myślę, że mimo dopingu miejscowej pobliczności Brytyjczyk ulegnie.

Największy pewniak na dziś - Mario Ancic, kurs w każdym buku ok. 1.3 to moim zdaniem prezent. Jest to największy walczak w tenisie jakiego kiedykolwiek widziałem w akcji. Młody Djokovic doszedłby dalej w tym turnirju gduby nie trafił na Mario. Niestety Serb musi dzisiaj odpaść.

Umiarkowane pewniaki to Verdasco i Bjorkman. Młodość i Rutyna. Fernando niedoceniany przez buków pokonał bardzo faworyzowanego Nalbandiana, ja pisałem że dla super odważnych warto było wtedy go grać, niestety nie miałem jeszcze kasy u żadnego buka i nie zagrałem. Teraz znowu gra ze starszym od siebie - tym razem Stepankiem, który moim zdaniem swoje już w tym turnieju wygrał. Leworęczny, 23letni Hiszpan jest moim faworytem w tym spotkaniu. Bjorkman - od czasu gdy wrócił a miało to miejsce ok. dwóch tygodni temu w Holandii wygrywa prawie wszystko, jedna porażka w fianle Ordina Open, ale to już było ze zmęczenia. Na Wimbledonie Szwed wyeliminował już dzielnego Czecha - Dlouhy&#39;ego, który ugryzł mu aż dwa sety. Z Miryiem grał dotychczas aż 10 razy - bilans 9-1, w tym na trawie 2-0. Bjorkam na Wimbledonie przeżywa drugą młodość i może jeszcze namieszać, a żeby tak się stało dzisiaj musi pokonać Maxa.
 
P 0

pablo12

Użytkownik
Knowles M./Nestor D. - Auckland J./Delgado J.
Typ: [glow=yellow:0a73066b5e]4 lub więcej setów[/glow:0a73066b5e] 2,35 - bah

knowles i nestor zdecydowanymi faworytami buków, stąd też duży kurs na &quot;conajmniej 4 sety&quot;. tymczasem k/n nie grają w tym turnieju rewelacyjnie. w dotychczasowych 2 pojedynkach wygrywali po 3:1 z arnold/nalbandian oraz allegro/vliegen. auckland i delgado to brytyjczycy z dziką kartą. pokonali już black/coetzee-3:2 oraz zovko/starace-3:0. przed własną publicznością sądzę że będą walczyć dzielnie z faworytami i na 3 setach się nie skończy.


[glow=yellow:0a73066b5e]tursunov[/glow:0a73066b5e] - nieminen 1,65 - prof

tursunov na trawie, a w wimbledonie szczególnie osiąga dobre wyniki. w ostatnich dwóch latach odnotował też znaczną progresję wyników. w 2001 i 2003 odpadał w kwalifikacjach, ale w 2004r. debiutując w głównym turnieju osiągnął 3r., gdzie poległ z moyą. w 2004r. dotarł już do 4r., gdzie przegrał z grosjeanem w 5setach. teraz jest też w 4r., po zwycięstwie nad ljubicicem. wymienione osiągnięcia w wimbledonie są najlepszymi wynikami tursunova w wielkim szlemie. bilans na trawie w karierze - 12:7
nieminen dotarł do 4r. właściwie głównie dzięki świetnej drabince, gdyż do tej pory na jego drodze stawali: daniel, m.lee i kohlschreiber. jest to najlepszy wynik nieminena w wimbledonie w karierze. bilans na trawie w karierze - 8:8 nie powala (podreperowany tegorocznym wimbledonem, gdzie odniósł już 3 zwycięstwa).
h2h-1:0 dla nieminena (hard w bangkoku w 2005)
nieminen jest przeciwnikiem w mojej opinii słabszym niż ljubicic i dlatego stawiam na najlepszy wynik turunova w karierze w wimbledonie, czyli awans do ćwierćfinału oraz wyrównanie h2h na 1:1
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Stepanek R. - Verdasco F. 2 @ 2.20 BAH
Moim zdaniem najlepszy pojedynek z tenisa dzis do obstawienia. Verdasco gra fenomenalnie w tym turnieju, ogladalem jego 1 pojedynek i gra swietnie. Uderza naprawde mocno i nie widze by tu przegral. Stepanek ma pare zalet jak techniczne uderzenia znad ziemi, ale to za malo na Verdasco. Stepanek gra bardzo defensywnie, a Verdasco bardzo agresywnie i to jest jego kolejna zaleta. Verdasco jak do tej pory pokonał: Spadee, Beckera i Nalbadiana. Pokonal Nalbadiana 3-0 i uwazam, ze to wystarczy zeby pokonac Stepaneka. Czech ledwo doszedl tak wysoko w 1 rundzie pokonal latwo Dancevicia, ale nastepne dwie rundy to ledwo wygrywal. Dlatego dzisiaj postawie na Verdasco...
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
ja tak zastanawiam sie nad tym Bjorkmanem, chlopak wygral juz w karierze ze swoim kolega od debla 4 razy w tym raz w Wimbledonie.Znaja sie napewno i mysle ze nie bedzie tu wiele przelaman, tak wiec mozna by bylo zaryzykowac i postawic ze bedzie tie break w pierwszym secie.

Co do spotkania Murraya to jakos nie do konca przekonuje mnie stawianie na niego, jest jeszcze mlody.Po meczu z Roddickiem mogl pomyslec sobie Bóg wie co.Natomiast Marcos tez nie jest wirtuozem kortow trawiastych i bardzo mnie dziwi to ze zaszedl az tak daleko.Jak dla mnie kursy na to spotkanie powinny byc 1.85 - 1.85 bo naprawde mozna by rzucic moneta i tylko w taki sposob wytypowac zwyciezce tego meczu.

Zastanawiam sie czy w meczach Nadala, Federera i Hewitta zaden z ich przeciwnikow nie urwie im chociaz jednego seta.Najblizej powinnien byc Ferrer w meczu z Hewittem, ktory juz w tym turnieju mial pewne problemy z napewno slabszym Lee.

A co bedzie sie dzialo tego nie wie nikt, oby tylko Sharapova wygrala, bo inaczej krucho bedzie ze mna w konfrontacji z Erka ????
 
strzalkas 0

strzalkas

Użytkownik
CO panowie myslicie na takie oto typy ????
HEWITT-BAGHDATIS : 1
NADAL-NIEMINEN : 1
STEPANEK-BJORKMAN : 1
M.GARCIA/PRIETO-BJORKMAN/MIRNYI : 2
KNOWLES/NESTOR-ASPELIN/PERRY : 1
LABADZE/VEMIC-HANLEY/ULLYETT : 2
SZARAPOWA-DEMENTIEWA : 1
CLIJSTERS-N.LI : 1
MAURESMO-MYSZKINA : 1
RAYMOND/BJORKMAN-GROENEFELD/CERMAK : 1
STOSUR/PAES-PENNETTA/PRIETO: 1
w totomixie kurs 14.36 wiec calkiem pozytywnie a mysle ze powinno wejsc wszystko
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
5 lipca

Dzisiaj dla odważnych polecam przede wszystkim Mario Ancica, a argumentem przemawiającym za postawieniem na tego zawodnika może być to, iż z Federerem grał na trawie tylko raz i wygrał!!!!

Można zagrać też Baghdatisa i Bjorkmana.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jeśli mówisz że Ancic ma jakieś szanse to chyba warto postawić traki handicap w STS :

Federer - Ancic (+2.5 seta) 2 2.10

Bo jeśli Ancic już raz z Federerem wygrał to teraz chyba nie przegra 3:0 a kurs mi się bardzo podoba.
Co o tym myślicie ?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
7 lipca 2006 (piątek)

Dzisiaj polecam granie przeciwko faworytom. Nadal jest jak najbardziej w zasięgu Cypryjczyka, natomiast doświadczony Szwed, przeżywający druga młodość także może sprawić psikusa rewelacyjnemu Szwajcarowi :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom