>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Wimbledon 2024 - kwalifikacje

tarki_16 236,1K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
arass1 250,7K

arass1

Użytkownik
Organizatorzy Wimbledonu przyznali dzikie karty do zawodów w singlu, kwalifikacji i grze podwójnej mężczyzn.

Singiel mężczyzn
:
Liam Broady, Jan Choinski, Jacob Fearnley, Arthur Fery, Billy Harris, Paul Jubb, Henry Searle.

Eliminacje singla mężczyzn:
Charles Broom, Jay Clarke, Felix Gill, Jack Pinnington Jones, George Loffhagen, Oliver Bonding.

Debel mężczyzn:
Liam Broady/Billy Harris, Charles Broom/Arthur Fery, Jay Clarke/Marcus Willis, Daniel Evans/Henry Searle, Jacob Fearnley/Jack Pinnington Jones.
 
Otrzymane punkty reputacji: +437
Tenis by Dawid 982,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Wimbledon (Q) - poniedziałek

👉 Barrere vs. Halys - faworytem jest Gregoire, ale w takim starciu, gdzie mamy rodaków często przebieg jest dość nieprzewidywalny. Halys ma ogromne doświadczenie, ale też potencjał do robienia wyników na trawie, dzięki mocnemu serwisowi. Jednak problem jest jeden, nie dość, że forma średnia to ostatnio kreczował z powodu kontuzji kolana. Ta kwestia to wielka niewiadoma, bo jeśli zdołał dojść do siebie to być może postraszy serwisem. Kolejnym minusem jest to, że nawet nie zdążył złapać rytmu na trawie.

👉 Huesler vs. Cressy - mecz zawodników kochających takie warunki czyli serwis & wolej. Nieco wyżej stawiam Szwajcara, który potrafi więcej zrobić z głębi kortu i popełnia mniej błędów na serwisie. Amerykanin jest zdecydowanie bardziej zerojedynkowy. Potrafi wyserwować sobie spotkanie, ale robi to coraz rzadziej, a coraz częściej zawodzi z bardzo przeciętnymi rywalami. Kilka lat temu w swoim prime time potrafił rywalizować ze ścisłym topem, ale niestety trochę popsuł i już nie trafia tak często pierwszym serwisem i też sporo psuje w wymianach. Huesler niestety jest dość nierówny w tym roku, ale chociaż zanotował kilka mocnych akcentów. Raczej szykuje się bliski mecz, ale linie gemowe będą wysoko ustawione.

👉 Paire vs. Moreno De Alboran - spadają kursy na Amerykanina, co nie dziwi, choć doświadczenia na trawie za bardzo nie ma. Zagrał kilka spotkań, ale w przeciwieństwie do Francuza zdążył w tym roku wejść na trawę. Paire nie zagrał nic od Roland Garros i w ogóle nie wiadomo czy jest zdrowy. Forma do tej pory była słaba, zaliczył zaledwie kilka dobrych meczów w tym roku, a na trawie ostatni mecz wygrał pięć lat temu i nie ukrywa, że nie lubi tego szlema. Nie spodziewam się dobrego wyniku, chyba że rywal mocno pomoże, czego nie można wykluczyć, choć w Rosmalen z Brouwerem źle nie wyglądał. Kursy spadają.

👉 Pinnigton Jones vs. Pouille - Brytyjczyk otrzymał WC i jest tu underdogiem, głównie ze względu na ranking i doświadczenie. Jednak na jego plus działa fakt, że ostatnio złapał ogranie, zaliczył kilka solidnych wyników i ograł Penistona, Fery'ego i Norrie'ego. Z kolei Francuz ostatni mecz zagrał w Paryżu i jego forma sportowa czy też zdrowotna jest niewiadomą. Kursy na gospodarza spadają, ale cały czas są wysokie i zdecydowanie ponad 2,1. Doświadczenie ma skromne i mental będzie tu bardzo ważny, ale stricte sportowo może to dźwignąć i pokryć chociaż over gemowy.

👉 Mayot vs. Vesely - Czech to szczególny zawodnik, który przez większość sezonu walczy ze swoim zdrowiem, przegrywa zdecydowaną większość spotkań, a budzi się na szlemy, podczas których rywalizuje jak równy z graczami z głównego cyklu. Ostatnio wygrał turniej w Pradze, ale poza tym próżno szukać dobrych wyników. Trawa teoretycznie powinna mu leżeć, bo może sobie pomóc mocno serwisem i można założyć, że napsuje sporo krwi rywalowi. Mayot jednak w przeciwieństwie do niego złapał rytm na trawie i ograł solidnych graczy. Ogólnie rozgrywa dobry sezon i zasłużenie jest faworytem, choć ewidentnie widać, że bukmacherzy podchodzą do Vesely'ego z respektem i w ogóle mnie to nie dziwi. Przy perfekcyjnym serwisie jego szanse wzrastają.

👉 Harris L. vs. Vavassori - bardzo rozbieżne kursy, co z jednej strony nie może dziwić, bo trawa Afrykanerowi leży, gdyż bazuje na serwisie, ale z drugiej strony Włoch bywa bardzo groźny, szczególnie w roli underdoga i jest graczem dość uniwersalnym, który potrafi odnaleźć się na wolnych i szybkich kortach. Ma doświadczenie deblowe, lubi biegać do siatki, całkiem dobrze serwuje czy też gra slajsem, co jest pożądane na trawie. Minusem jest to, że nie zagrał nic na trawie w tym roku. Harris wręcz przeciwnie i grał sporo, lecz jego wadą jest zdrowie, bo jak zacznie coś boleć, a tak bywa często to jego gra się sypie i łatwiej go ugryźć.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1591
Pablito91 687,5K

Pablito91

Użytkownik
Pinnington Jones Pouille liczba setów +2.5 @2.20 superbet co za koleś miał 40:0 3 bp niewykorzystal ich i się posypał...

Ruszają eliminacje do Wielkoszlemowego Wimbledonu, czyli najważniejszego turnieju rozgrywanego na kortach trawiastych. Moją propozycją jest Typ na gemy Brytyjczyka Pinningtona Jonesa, który zmierzy się z doświadczonym Francuzem Pouille, który swój prime ma za sobą. Brytyjczyk nie załapał się na dziką kartę do turnieju głównego. 8 Brytyjczyków dostało szansę gry w turnieju głównym. A są to Liam Broady, Jan Choinski, Jacob Fearnley, Arthur Fery, Billy Harris, Paul Jubb, Henry Searle, Charles Broom. Brytyjczyk dobrze zaprezentował się w Nottigham ogrywając Norrie, Fery, Gilla i Penistona. Co do Francuza to jego dyspozycja pozostaje zagadką. Ostatni pojedynek jaki rozegrał to eliminacje u siebie do wielkoszlemowego French Open, czyli ponad miesiąc temu i ten pojedynek przegrał. O tamtej pory nic oficjalnie nie grał. W zeszłym roku dotarł do 3 rundy eliminacji , gdzie po wygraniu pierwszego seta w drugim musiał poddać mecz z powodu kontuzji. Francuz coś tam grał w przeszłości na trawie. Mam przeczucie, że ten mecz będzie miał 3 sety.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Jiri Vesely v Harold Mayot
Vaseley 2.85 Livescorebet bardziej to Mayot przegrał niż Vesely wygrał , ale nie będę nażekał

Bardzo dobrze sytuację opisał kolega David wyżej , ciężko wyczuć czego się można spodziewać po Czeskim weteranie .Ale w ubiegłym roku w pierwszej rundzie Wimbledonu ograł Kordę w czterech setach i zaserwował 23 asy.Pod koniec maja Jiri wygrał turniej w Pradze na cleyu serwował tam też w niektórych meczach 10+asów.Wygląda na to że Jiri daleko od optymalnej formy ale kurs jest dobry , dodatkowo
jest 2:0 w h2h dla czecha choć mecze na hardzie 2020 i 2021.Dziś Mayot ma 22 lata więc już nie jest tym samym nieopierzonym nastolatkiem , w dodatku jest ograny na trawie przed tymi kwalifikacjami , ale takie rzeczu lubią siedzieć z tyłu głowy.
Reasumując włoże to 2.85 w jakieś dwie tasiemki za niskie stawki.Hm pewniak to to nie jest raczej trochę za nazwisko i dokonania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3116
Tenis by Dawid 982,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Wimbledon (Q) - II runda

👉 Gaqsquet vs. Galarneau - kurs dość niski na Francuza, ale w ostatnim czasie jest w dobrej formie i trzeba go pochwalić za kilka występów w tym roku oraz Roland Garros, gdzie dawał radę nawet w tej dłuższej formule. Doświadczenie na trawie ma wiele większe od Kanadyjczyka, który nie ma z nią wiele wspólnego i dopiero zagrał pierwszy mecz na tej nawierzchni, a wygrał go, bo rywal też za bardzo nie potrafi na niej grać. Oczywiście są małe minusy, bo jednak Richard ma już swoje lata, nie wiadomo kiedy nagle przytrafi mu się jakiś uraz, a w starciu z niedoświadczonym Crawfordem był bliski straty seta. Do tego kursy delikatnie rosną, ale dalej jestem zdania, że Francuz ma w obowiązku wygrywać z takimi rywalami. Oponent raczej nie powinien go postraszyć w żadnym elemencie gry.

👉 Moro Canas vs. Gigante - trochę jestem zdziwiony, że Włoch jest faworytem w tym starciu, bo Hiszpan z bardzo dobrej strony pokazał się w starciu z Fonsecą i w dramatycznych okolicznościach wygrał mecz i to zasłużenie. Bardzo dobry serwis, a także wymiany, a przecież Brazylijczyk w ostatnim czasie dobrze grał na trawie i rywalizował z solidnymi graczami, więc tym większy szacunek dla Canasa, przy jego nikłym doświadczeniu. Gigante nie ma swojej stronie argumentu serwisu i raczej skupia się na wymianach, co na trawie jest mniej istotne, więc zakładam, że będzie mieć problem. Rozgrywa te kwalifikacje praktycznie bez przygotowania, a rywal chociaż trenował na trawie w Ilkley, bo same mecze przenieśli do hali, więc za wiele nie zyskał. Jednak zwycięstwo nad Fonsecą w takim stylu robi na mnie większe wrażenie niż ogranie Jacqueta.

👉 Tirante vs. Cressy - niski kurs na Amerykanina i raczej nieopłacalny do gry, biorąc pod uwagę jak bardzo zawodzi w tym sezonie i nawet nie ma wyników na szybkich kortach. Teraz ma szansę na rehabilitację, ale wiara w niego jest niska, tym bardziej, że praktycznie co mecz korzysta z pomocy medycznej i tak też było z Hueslerem. Teoretycznie zwycięstwo ze Szwajcarem powinno go zbudować, ale na pewno nie można lekceważyć Argentyńczyka, który bazuje na serwisie i silnym forhendzie, pokazując to w I rundzie. Oczywiście ogranie Svrciny nie jest żadnym wyznacznikiem, bo Czech średnio nadaje się na tę nawierzchnię, ale jednak inkasując tyle asów, Maxime może mieć problem na returnie, który nie jest jego atutem i pewnie każdy drugi serwis będzie kończył się slajsowanym returnem i wycieczką do siatki.

👉 Ritschard vs. Virtanen - Szwajcar rozegrał kilka spotkań na trawie, więc jako takie doświadczenie ma, a ostatnio grał na dobrym poziomie w challengerach, więc jak najbardziej jest tu potencjał na dobry mecz. Tym bardziej, że poprzedni rywal Virtanena czyli Agamenone z trawą nie ma nic wspólnego, a prawie go ograł. Ritschard miał teoretycznie trudniejsze zadanie, bo jednak Cachin potrafi obronić się serwisem, ale i tak został zweryfikowany w dwóch setach, więc moja wiara w Helweta tutaj rośnie. Oczywiście Fin ma ogromny potencjał na serwisie, a także w wymianach, ale gra bardzo falami i potrafi się zacinać, co wykorzystywał Włoch. Teraz powinien mieć trudniej i nie zdziwi mnie kolejny trudny mecz dla faworyta. Ciekawym kierunkiem są tutaj też asy, bo linia meczowa nie jest przesadnie wysoka.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +907
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Wszystko fajnie ładnie opisane, ale napisz na kogo stawiasz bo tego nie widze a z twoich postów ciężko wywnioskować?
 
merida1879 1,2K

merida1879

Użytkownik
Wszystko fajnie ładnie opisane, ale napisz na kogo stawiasz bo tego nie widze a z twoich postów ciężko wywnioskować?
To już nawet Ci się nie chcę przeczytać ze zrozumieniem i masz pretensję, że nie jest napisane kto jest faworytem????? - ŻENADA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +604
djkruko 86,7K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
To już nawet Ci się nie chcę przeczytać ze zrozumieniem i masz pretensję, że nie jest napisane kto jest faworytem????? - ŻENADA
Nie że nie jest napisane kto jest faworytem tylko na kogo kolega stawia. A jak dla mnie to są opisy zawodników, i ja wywnioskuje że to są typy no bet jak dla mnie.
 
Tenis by Dawid 982,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Wszystko fajnie ładnie opisane, ale napisz na kogo stawiasz bo tego nie widze a z twoich postów ciężko wywnioskować?
Przykro mi, że zawiodłem. Myślałem, że da się z tego wyczuć co wypada postawić, akurat wszystko udało się fajnie przenieść na zielony kupon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +439
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Przykro mi, że zawiodłem. Myślałem, że da się z tego wyczuć co wypada postawić, akurat wszystko udało się fajnie przenieść na zielony kupon.
NP.. Do tego kursy delikatnie rosną, ale dalej jestem zdania, że Francuz ma w obowiązku wygrywać z takimi rywalami. Oponent raczej nie powinien go postraszyć w żadnym elemencie gry.

To raczej jedoznaczne typowanie zwyciężtwa Gasqueta
Hm raczej nie zawiodłeś
 
Tenis by Dawid 982,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Wimbledon (Q) - III runda

👉 Moro Canas vs. Dzumhur - faworytem bukmacherów jest Bośniak, choć nie jestem ku temu, aż tak mocno przekonany i dla mnie ten mecz nie ma faworyta. Oczywiście atutem Damira jest zaawansowana technika i doświadczenie w tourze, ale na trawie nigdy mocny nie był. Moro Canas wcześniej zbytnio na trawie nie grał, ale to co pokazał z Fonsecą i Gigante zrobiło na mnie dobre wrażenie i na pewno nie można go tu skreślać czy lekceważyć. Ma prawo powalczyć o coś więcej niż seta, a jeśli Dzumhura znów zawiedzie strona mentalna to sprawa wygranej będzie otwarta. Ten aspekt spowodował, że Bośniak nie zrobił wielkiej kariery, choć w pewnym momencie się na nią zapowiadało. Na trawie trochę traci swoje atuty, a to że dostał się do III rundy jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, ale zdziwię się jak wygra ten mecz bez straty seta.

👉 Kukushkin vs. Gaston - faworytem spotkania jest bardzo doświadczony Kazach, który w tym roku przeżywa drugą młodość i osobiście już go trochę skreśliłem, a on pokazuje, że dalej może. W ostatnim czasie miał moment kryzysu, ale tutaj znów gra bardzo dobrze i ograł Sachko oraz Bonziego czyli graczy z dużym potencjałem serwisowym, więc i do dobrej gry na trawie. Na pewno warto go za to docenić, ale nie byłbym sobą, gdybym nie poszukał tu przełamania serii, gdyż pamiętajmy, że mecz rozegrany będzie w formule best of 5, więc dla weterana może to być jakiś problem. Większa szansa na pojawienie się zmęczenie czy urazu, a wiemy, że Gastona nie można lekceważyć, szczególnie w roli underdoga. Francuz jest zawodnikiem o znakomitej technice, ale też przygotowaniu fizycznym i tym może postraszyć rywala. Ostatnie pięć spotkań Mikhaila rozegrane były na najkrótszym dystansie, więc czas poszukać przełamania.

👉 Poulle vs. van Assche - spotkanie rodaków, więc od razu powinna się lampka zapalić i raczej odpuszczać takie zestawienia, a jedyny co się broni to gra w kierunku underdoga. Obaj gracze nie mają za sobą najlepszego czasu. Pouille od jakiegoś czasu walczy z urazami, szczególnie z problemem pleców. Ostatni raz grał na Roland Garros, gdzie zawiódł i pojawił się dopiero teraz, więc siłą rzeczy ten występ był dużym znakiem zapytania, lecz finalnie bez straty seta pokonał Pinningtona Jonesa oraz Vesely'ego, choć tego drugiego miał prawo się obawiać. Teoretycznie van Assche nie powinien być trudniejszy, ale ma inne atuty jak gra z głębi kortu, która co prawda mniej się przydaje, ale wystarczyła mu na ogranie Tu oraz Marie czyli zawodników opierających się na serwisie. Luca w ostatnim czasie zszedł do challengerów, odkąd wrócił po absencji chorobowej i w każdym meczu zaliczał męki, więc nie jest to optymistyczne. Pamiętajmy, że tutaj panowie zagrają w formule best of 5, a jednak pod kątem fizycznym nieco mniejsze zaufanie mam do Pouille i raczej bliżej mi tu do overu.

👉 Bellucci vs. Goffin - David w ostatnim czasie pokazuje bardzo dobry tenis i wygrał turniej ATP Challenger Ilkley, który ostatecznie nie dał mu WC do Wimbledonu, na co po cichu liczył i dlatego też tam grał. W efekcie ma napięty grafik, bo od razu rozpoczął kwalifikacje, lecz jeszcze nie stracił seta, choć grał z zawodnikami, którzy są obecnie pod formą. W ostatnich dziewięciu meczach aż osiem rozegrał na najkrótszym dystansie, co prowokuje mnie do poszukania przełamania serii Belga, tym bardziej, że ostatni tydzień miał intensywny. Do tego Bellucci to zawodnik z dużym potencjał do dobrej gry na kortach szybkich, bo zwyczajnie je lubi i jego styl dobrze się w te korty wpisuje, ponieważ lubi serwować i ma ciąg do siatki. Jego wadą jest dość słaby mental, ale stricte tenisowo się broni i ma prawo napsuć krwi wyraźnemu faworytowi, choć kursy na Goffina lekko spadają.

Opisałem ogólnie wszystkie spotkania, ale tu wrzucam te ciekawsze dla mnie.
 
no PRO8L3M 13,5K

no PRO8L3M

Użytkownik
Kukushkin łatwo tego nie weźmie, jeśli w ogóle.Gaston ma wiele argumentów by wygrać to spotkanie. Uważam, że aspekt fizyczny faktycznie może odegrać rolę przy długim spotkaniu pomimo, że to trawa.

Gaston - Kukushkin, Gaston +5,5 gema @ 1,48 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +605
Do góry Bottom