>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: US Open 2019 - turniej główny - 26.08.2019-08.09.2019

Status
Zamknięty.
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Moim zdaniem ciekawą propozycją na dzień dzisiejszy jest zwycięstwo Pablo Cuevasa. Wiem, że Cuevas preferuje nawierzchnię ziemną, ale grać na twardej nawierzchni grać przecież też potrafi. Do tego na hardzie pokonywał już wielu graczu ze szerokiej czołówki i z pewnością na turniej tej rangi będzie odpowiednio zmobilizowany. Do tego za tym typem przemawia ostatnia kontuzja Socka, jego półroczny rozbrat z tenisem i ogólnie słaba forma już od dłuższego czasu.

Pablo Cuevas @ 1.69 fortuna   

Do tego z wyższych kursów fajnie wygląda win Basilashvili (1.65 fortuna)    i Fognini (2.18 fortuna)   .
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Djokovic @ 2.1 zwycięstwo w  turnieju
Medvedev@ 12 zwycięstwo w turnieju Fortuna
Dla mnie to głównie faworyci do tytułu na Flushing Medows.. Już w ćwierćfinale dojdzie do konfrontacji tych dwóch zawodników, którzy są w ostatnim czasie w najwyższej formie z czołówki tenisistów. Oczywiście Daniel ma nikłe doświadczenie jeśli chodzi o szelmy, ale to się niebawem zmieni. Liczę, że stanie się to już w NY
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
Kolega bukovina juz podał typ na to spotkanie. Ja aż tak daleko nie pójdę ale myślę że over gemowy można grać

Berdych - Brooksby

ov36.5 gema    kurs: 1.9    fortuna   

cóż dodać więcej Tomcio to już nie ten sam zawodnik a młody Amerykanin przeszedł kwale i napewno jest mocno nakręcony. Tak jak było napisane jeśli tylko nie pęknie przed nazwiskiem rywala to ten over myślę powinien zostać pokryty na spokojnie.

Wynik: 35 gemow
 
J 0

janek66

Better Boy
Dyscyplina: Tenis - ATP - US Open
Godzina: 19.15 26.08.2019
Spotkanie: Djokovic N. - Carballes Baena R.
Typ: Carballes Baena R.
Kurs: 15.99
Bukmacher: STS
Analiza: Witam na początek się przedstawię w stanach wołają na mnie "dzięki ci boże" ze względu na to, że nie mylę się w swoich typowaniach od kilku lat a jakby tego nie było mało moje wygrane niosą ekstremalne kursy dla tego ludzie którzy mi zaufali w stanach zasuwają drogimi autami z fajnymi dupami przy boku. Przechodzimy do sedna - Djokovic, każdy zna tego faceta ale on jest już staruszkiem - mam znajomego który podjechał pod jego posesje dronem i nagrał ciekawy filmik w którym widać jak przegrywa z Alejandro Gonzalez'em - tak aktualna rakieta świata przegrała z 30 letnim chłopakiem który jest 500 w rankingu. Carballes - o tym chłopaku można mówić wiece ale można zobaczyć i zaufać jego umiejętnością dobry gracz o silnej psychice który jak nawet będzie przegrywał 3:0 w setach to odrobi i zagra po prostu swoje wygrywając z przeciwnikiem. Tak więc pokazujcie swoje kupony i cieszmy się dzisiejszą wygraną Carballes'a.
 
exen 15

exen

Użytkownik
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 16:25 przez janek66Dyscyplina: Tenis - ATP - US Open
Godzina: 19.15 26.08.2019
Spotkanie: Djokovic N. - Carballes Baena R.
Typ: Carballes Baena R.
Kurs: 15.99
Bukmacher: STS
Analiza: Witam na początek się przedstawię w stanach wołają na mnie "dzięki ci boże" ze względu na to, że nie mylę się w swoich typowaniach od kilku lat a jakby tego nie było mało moje wygrane niosą ekstremalne kursy dla tego ludzie którzy mi zaufali w stanach zasuwają drogimi autami z fajnymi dupami przy boku. Przechodzimy do sedna - Djokovic, każdy zna tego faceta ale on jest już staruszkiem - mam znajomego który podjechał pod jego posesje dronem i nagrał ciekawy filmik w którym widać jak przegrywa z Alejandro Gonzalez'em - tak aktualna rakieta świata przegrała z 30 letnim chłopakiem który jest 500 w rankingu. Carballes - o tym chłopaku można mówić wiece ale można zobaczyć i zaufać jego umiejętnością dobry gracz o silnej psychice który jak nawet będzie przegrywał 3:0 w setach to odrobi i zagra po prostu swoje wygrywając z przeciwnikiem. Tak więc pokazujcie swoje kupony i cieszmy się dzisiejszą wygraną Carballes'a.
Chyba najbardziej niedorzeczny typ w tym miesiącu. 
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
"dobry gracz o silnej psychice który jak nawet będzie przegrywał 3:0 w setach to odrobi i zagra po prostu swoje wygrywając z przeciwnikiem"


Przecież od razu widać że to troll. Konto z dziś. Charakteryzacja  na Wawo czyli bajkopisarz  
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 05:36 przez 5xharoldx5Dyscyplina: Tenis - ATP - US Open
Godzina: 20:30
Spotkanie: Paolo Lorenzi - Zachary Svajda
Typ: Zachary Svajda wygra przynajmniej jeden set   
Kurs: 2,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami pierwsza runda US Open. Na US Open zwykle niespodzianek nie brakuje. Nie brakuje też ogromnych sensacji, więc warto polować na niespodzianki, zwłaszcza w pierwszych rundach. Szansę na niespodziankę widzę w tym spotkaniu, a przynajmniej na urwanie seta faworytowi. Paolo Lorenzi to już jest praktycznie tenisowy emeryt. Najlepsze lata ten tenisista ma już za sobą. Co innego Zachary Svajda. To jest być może przyszła gwiazda tenisa. Svajda mógłby być synem Paolo Lorenzi, taka różnica wieku ich dzieli. Svajda dostał się do turnieju dzięki dzikiej karcie(na którą sobie zasłużył). To będzie dla niego mecz życia, bo udział w głównym turnieju wielkiego szlema to jest ogromne przeżycie dla tak młodego zawodnika. Jeśli chodzi o poziom gry, to jest to niewiadoma. Kto wie, czy Svajda nie będzie rewelacją na miarę Cori Gauff na Wimbledonie? Aż takiego sukcesu w US Open mu nie wróżę, ale ma szanse na wygranie chociaż jednego seta z Lorenzim. Ogromny doping publiczności, wielka motywacja, spory talent oraz mocno zaawansowany wiek jego rywala- te argumenty skłaniają mnie do wiary w to, że na seta tego młodego zawodnika stać.

Dyscyplina: Tenis - WTA - US Open
Godzina: 21:05
Spotkanie: Cori Gauff - Anastasia Potapova
Typ: Anastasia Potapova wygra i w meczu będzie powyżej 19,5 gemów
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zacznę od tego, że bardziej przereklamowanej zawodniczki od Cori Gauff chyba nie ma. Oczywiście wierzę w jej wielki talent i że w przyszłości może być numerem jeden, ale liczy się to co jest tu i teraz. Cori Gauff jest jeszcze po prostu za młoda na wielkie sukcesy, stąd też kurs ok. 50 na wygranie przez nią tego turnieju to jest gruba przesada. Ostatnio Diyas jej pokazała, że jeszcze wiele nauki przed nią ogrywając ją 6:4 6:2, a Diyas jest zawodniczką porównywalną do Potapovej. Cori Gauff na Wimbledonie osiągnęła znacznie więcej niż od niej oczekiwano, ale no właśnie- oczekiwania wzrosły i teraz Gauff nie zagra już tak bez presji jak w Londynie. Teraz ciąży na niej duża presja i to może ją zgubić. Potapova nie należy do ścisłej czołówki, ale jest to bardzo groźna zawodniczka, która w rankingu jest dużo wyżej od Gauff. Jest to zawodniczka grająca ofensywnie i dużo zależy od jej dyspozycji w danym dniu. Coś mi mówi, że to będzie jej dzień i to ona wygra to spotkanie. Gauff powalczy, ale przegra, tak to widzę.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 14:07 przez lazandzisija takze patrzalem na drabinke

polecam Nadal 1-2 kurs 1.75 milenium

Autostrada do finalu w pofinale moze natrafic na Tsitsipasa ale ostatnio byl bez formy ale i Rafa w pofinale sobie powinien poradzic z Grekiem. Drabinka: 
- Thiem - jak sam przyznal ,,nie bede sie sprezac na Us Open'' wiec Fabianno jutro nie jest bez szans
- Kachanov - gra dobrze, ale czy starczy na Rafe? w szczytowej formie Ruske nie jest
- Kyrgios - hmmm ... trudno cokolwiek powiedziec, ale nawet w szczytowej formie bedzie ciezko z Rafa
- no i ostatni gracz Kamil Majchrzak ale ciezko cokolwiek powiedziec jak z Forma u rodaka :).

2-gi Typ do Danil Miedwiediew 1-8 kurs 1.50
Gdzie masz w milenium takie zaklady?
 
D 79

dziubela1916

Użytkownik
Schwartzman - Haase
Typ: Haase wygra minimum 1 seta
@1.51 Fortuna

Tutaj mamy ciekawe h2h (5:0 dla Haase), o ile nie sądzę, by Holender miał wygrać jeśli dojdzie do dłuższego meczu - od jakiegoś czasu w Szlemach obserwuję u niego problemy kondycyjne, to seta powinien ugrać spokojnie. Diego nie jest w najlepszej formie, oglądałem ostatnio jego męczarnie z Cecchinato i porażkę po dziwnym meczu z Gasquetem, także jest do ugryzienia nawet biorąc pod uwagę jego dobrą grę w Szlemach, tym bardziej, że Haase ma na niego jakiś patent, bo 5:0 to już nie jest przypadek (i to wcale te mecze nie były tak dawno, bo 2x2017, 2x2016 i 2013).


Bublik - Giraldo 
Typ: Giraldo +1.5 seta (wygra minimum 2 sety)
@1.69 Fortuna

Giraldo z tego co czytałem bardzo fajnie grał w kwalifikacjach, wydaje się, że złapał jakąś formę i według mnie z tak niestabilnym graczem jak Bublik, który przegrał cztery ostatnie mecze, nawet gdyby Bublik nagle zagrał jakiś dobry mecz, to w bezpiecznej opcji doświadczenie pozwoli mu ugrać dwa sety. Jakby ktoś się zastanawiał nad ostatnim kreczem Bublika w meczu z Cecchinato to on po prostu poddał mecz po pierwszym secie, nie widziałem tam żadnej kontuzji, czym mnie tylko wk****ł bo grałem na Włocha a dostałem zwrot.

Popyrin - Delbonis
Typ: over 35.5 gema
@1.55 Fortuna

Bezpieczna linia, ale nie wydaje mi się, by ktoś tu wygrał w trzech setach. Dwóch graczy z według mnie dość dobrym serwisem i słabiutkim returnem co pozwoli na pokrycie takiej linii.
 
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fabbiano - Thiem o3,5 seta @2,14 fortuna   

O Dominiku już było pisane że sam nie jest przekonany do swojej formy i zbyt dużo sobie nie obiecuje po tym turnieju. Trafia na Włocha Fabbiano który jest uniwersalnym graczem. Potrafił pokonać Opelke w AO, na Wimbledonie Tsitsipasa czy Karlovica to dlaczego nie miałby powalczyć z Thiemem który nie jest w najwyższej formie. Włoch jest nieustępliwy i potrafi walczyć. Dominik niejednokrotnie gdy nie idzie potrafi przejść obok meczu. Sądzę że skoro Nagal urwał seta Federerowi to dlaczego Fabbiano miałby nie urwać Thiemowi. To tylko tenis a kurs zachęcający .

Podobnie jak inni uważam że Albot może namieszać w spotkaniu ze Zverevem. Bardzo odpowiada mu amerykański hard. W tym roku też gra naprawdę bardzo dobrze. Sądzę że będzie to zacięty mecz i nie skończy się w 3 setach.

Zverev - Albot o3,5 seta @1,58 1xbet  

Więcej propozycji w moim temacie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
lazan 642

lazan

Użytkownik
pare typow ode mnie na dzisiaj:

1. Pierwsza Petarda po kursie 5.54 FABIANNO WIN

Pierwsza sprawa zanim zaczniecie cokolwiek pisac do tego meczu to powiem wam tyle ze cokolwiek nie napisalbym to THIEM zostanie FAWORYTEM tego spotkania. Ale do rzeczy Dominik nie jest w najlepszej formie, potrafi  przejsc obok meczu i jak sam przyznal ze nie bedzie sie sprezac na Us Open, w dodatku nie wiedzial czy wystapi w tym turnieju dopiero w niedziele to potwierdzil. Po 2 primo byl chory przez 2 tygodnie, 2 tygodnie nie trenowal, wiec ciezko zeby wszedl w rytm meczowy dlateog polecam tez 1 Set Fabianno. Jak bedzie nie wiem, ja daje Fabianno Win.

2. Tsitsipas win kurs 1.42

Forme przygotowal zapewne pod Us Open. W koncu odpali.

3. Tsonga  win kurs 1.44
Tsonga 
to typowy zawodnik na Hard. Francuz jesli chce sie odbudowac to idealny turniej dla niego. Amerykanin jest w jego zasiegu szczegolnie bez specjalnej formy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
lazan 642

lazan

Użytkownik
cytat z dnia 27 sierpnia 2019 14:11 przez adik1992Fabbiano - Thiem o3,5 seta @2,14 fortuna 

O Dominiku już było pisane że sam nie jest przekonany do swojej formy i zbyt dużo sobie nie obiecuje po tym turnieju. Trafia na Włocha Fabbiano który jest uniwersalnym graczem. Potrafił pokonać Opelke w AO, na Wimbledonie Tsitsipasa czy Karlovica to dlaczego nie miałby powalczyć z Thiemem który nie jest w najwyższej formie. Włoch jest nieustępliwy i potrafi walczyć. Dominik niejednokrotnie gdy nie idzie potrafi przejść obok meczu. Sądzę że skoro Nagal urwał seta Federerowi to dlaczego Fabbiano miałby nie urwać Thiemowi. To tylko tenis a kurs zachęcający .

Podobnie jak inni uważam że Albot może namieszać w spotkaniu ze Zverevem. Bardzo odpowiada mu amerykański hard. W tym roku też gra naprawdę bardzo dobrze. Sądzę że będzie to zacięty mecz i nie skończy się w 3 setach.

Zverev - Albot o3,5 seta @1,58 1xbet

Więcej propozycji w moim temacie. 

Akurat pisalem analize jak dodales post :).
 
mjechau 22

mjechau

Użytkownik
Ja na początek dzisiaj sugeruję małego dubla:

Fratangelo +2.5 setów
Rublev +2.5 setów
@1.72 w Pinnacle

Dlaczego?
Fratangelo ma za rywala Simona, który przegrał ostatnich 5 meczów na twardej nawierzchni i często daje sobie urwać seta nawet w wygranych meczach. To ostatnie dotyczy takze Tsitsipasa, rywala Rubelva, który przegrał ostatnie 3 mecze na twardej i prezentuje ostatnio gorszą formę. Natomist Rublev na US Open potrafi grać nieźle.
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Denis Shapovalov vs. Felix Auger-Aliassime, Felix Auger-Aliassime @ 2.08       
1j STS


Na dzisiaj do zagrania moim zdaniem w pojedynku Kanadyjczyków zwycięstwo tego młodszego. Denis jest po przegranym półfinale z Hurkaczem w Winston-Salem (USA), natomiast Felix ostatnio sporo odpoczywał (patrz odpadł w pierwszej rundzie w  Cincinnati). Obaj bez wątpienia to wschodzące gwiazdy tenisa i spodziwam się ciekawego spotkania. Liczę, że dziś górą będzie fantazja Aliassime. 
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Nadal - Milman
Nadal under 18.5 @1.80 
  

witam wszystkich, przyznaję że nie jestem ekspertem z dziedziny tenisa ale rzucił mi się w oczy pewien typ i wydaje mi się, że jest wart zagrania. Poproszę o komentarz co o nim sądzicie. Uważam, że Nadal wygra 3-0 a kurs na takie zdarzenie to około 1.25-1.30. Liczę, że Rafa jednak będzie łamał rywala szybko i nie dopuści do tie breaków.
 
M 220

mm25

Użytkownik
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 00:22 przez mm25Khachanov - Pospisil 2 6.30 +++++++++++++ ( to widzę niespodzianę ) Pospisil jest mocnym graczem, widziałem jak gra, ma spore możliwości i jak trafi na forme i dzien to ogra Ruska. Mozna próbować i seta Pospisila nawet do singla lub do doubla kuponu, zbyt spore kursy na niego, a na Kaczkę mało by ryzykować po takim kursie, to taka moja niespodzianka jak na razie, zobaczymy:)

Skorzystał ktoś???
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom