>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open 2019 - turniej główny - 26.05.2019-09.06.2019

Status
Zamknięty.
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Dzisiaj fajnie pykło wszystko, miejmy nadzieje że w tak samo dobrych nastrojach będziemy jutro :D 
Typy na drugi dzień 2R:
1. Bautista Agut R. - Fritz T. + 3.5 seta Kurs: 1.53 5j   
2. Kubot L./Melo M. - Daniell M./Koolhof W. 1 Kurs: 1.46 5j   
3. Pouille L. - Klizan M. 1 Kurs: 1.41 4j ( PRAWDOPODOBNIE   )
4. Sakkari M. - Siniakova K. 1 Kurs: 1.48 5j

Poza konkursem:
Zverev A. (-2.5)- Ymer M. 2 Kurs: 1.79 3j   
Bryan M./Bryan B. (-1.5)- Skupski K./Skupski N. 2 Kurs: 1.71 2j   

Analizy:
1. Panowie mierzyli się ostatnio wygrał młody Amerykanin, chodź stawiany był w roli underdoga (wygrałem wtedy na nim), mimo że jutro może wygrać Bautista to na pewno nie 3-0 ;)

2. Nasza polska para deblowa, podejmuje jutro Holendersko Nowo Zelandzka parę, bilans na clayu niby nie najgorszy ale gdy pojawia się para deblowa z prawdziwego zdarzenia jest w dupke... Nie wyobrażam sobie żeby jutro nasz POLAK rodak miał przegrać. 

3. Pouille odbudował formę pewnie wygrał z Bollelim, w niespełna 2 godzinki. Kilzan po 5 setówce prawie 4 godzinki, nawet gdyby po niej nie był stawiałbym na Pouille. Za Lucasem przemawia także wsparcie francuzkiej publiczności ;) Zagrałbym nawet -1.5 ale według mnie zbyt duże ryzyko w porównaniu do wystawionego kursu. 

4. Sakkari doskonały sezon mączkowy, wygrany turniej w Rabacie, naprawdę dobry występ w Rzymie ( poległą dopiero z triumfatorką) , a po drugiej stronie zawodniczka przynajmniej o klasę gorsza :) Nie widzę argumentów za Siniakovą ;) 

Typy dodatkowe: 
Zverev męczy się ostatnio, dużo tie'ów, w ostatnich 5 meczach tylko raz wygrał 2-0 ( Z GULBISEM), uważam że młody SZWED XDD który prezentuję ostatnio naprawdę fajną dyspozycje spokojnie ma szanse żeby coś urwać :D Na dystansie 3 setów nie jest to takie trudne, także polecam za drobne spróbować. 

Podobnie ma się do meczu dwóch deblowych par braci, ładnie grający Skupscy według mnie naprawdę mają potencjał żeby ugrać seta, jak nawet nie wygrać z lekko przehajpowanymi Bryansami, już nie tymi co przed kontuzją jednego z nich, tym bardziej że dużo lepsi są oni na hardzie aniżeli na clayu :D 

Kursy z @fortuna
Wygranych życzę :D 

P.S. Wszystkie moje typy w temacie Tenisowy Paweł w dziale Kupony serdecznie zapraszam do obserwacji ;) 
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Popieram Pana powyżej, zwłaszcza w kwestii Ymera (+2,5 seta) ze Zverevem i +3,5 seta Aguta z Fritzem.
Z tym drugim typem poszedłbym dalej, próbując zagrać zwycięstwo Fritza za 2,75. Ja wiem, że szalony, że nieregularny, ale co można powiedzieć o Bautista Agucie? Że niby pewny tenisista? Ja idę w kierunku Fritza i polecam wszystkim, którzy będą mieli chwilę czasu aby śledzić pojedynek na żywo, aby czaić się na dobry kurs... może np. po przegranym pierwszym secie przez Fritza - wtedy to już na pewno warto za drobniaki go puścić.

 
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam serdecznie mam prośbę , czy mógłby ktoś opisac Thompsona  jak mu wychodzi gra na clayu w 1 rundzie pokonal zaskakujaco dobrze zapowiadającego sie Hiszpana Davidovicza(ktorykw Rzymie pokazalpnaprawde duzo) jak to wyglądało czy mkzemslabsza dyspozycja tego drugiego?ogladalem wielkiego z Lopezem zawsze twierdziłem ze oprocz serwisu to on jest totalne drewno ograniczony fizycznie w sensie brak ruchu wymian pokraka, jak Thompsona wygląda na returnie bo chcę zagrac grubo przeciwko Karlovicovi wczoraj tylko LopezPopmi popsol chce dzis grubo pojsc w strone przeciwnika Karlovica prosilbym o komentarz
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Co mogę napisać taki jest ten sport zwany bukmacherką :D Dzisiejszy dzień mocno w dupala, Skupscy blisko, Sakkari blisko, Fritz cofnął się w rozwoju , SZWED (XDD) nie wytrzymał, tylko polak rodak nie zawodzi. Poniżej dwa według mnie najpewniejsze typy na jutrzejszą 3R panów: 

Nishikori K. (-1.5)- Djere L. 1 Kurs: 1.47 5j  
Japończyk naprawdę fajna dyspozycja w w tym turnieju, jest spokój, jest powtarzalność. Na przeciw serb który zaszedł do 3R ale jakoś mnie nie przekonuje, przeciwnicy według mnie tacy sobie a w dodatku tenis Djere dla mnie taki mało ofensywny, i o ile na clayu to powtarzalność to istotna kwestia, to Japończykowi po drugiej stronie siatki nie można jej także odmówić w żadnym względzie. Myślę że jutro znowu Key z przewagą ???? Jest już o co grać za 1/16 dają 222,000 € :D 

Carreno Busta P. - Paire B. (+3.5 seta) Kurs: 1.49 5j  [zwrot] 
Konsekwentnie inwestuję pieniążki w niepowtarzalność nieprzewidywalność i talent Paire, Herberta ostatnio zlekceważył w 3 secie i potem słono za to zapłacił mecząc się jeszcze dwa. Carreno leci ładnie w tegorocznym French Open, szczerze powiedziawszy nie wiem kto tu wygra, ale tego że któryś seta ukąsi, Carreno przez formę lub Paire swoim talentem, jestem prawie pewny.????

Bez analizy uważam też że Londero J. - Moutet C. (+3.5 seta)  Kurs: 1.53 nie jest złym pomysłem ;) 2j   

Kursy z @fortuna

Jeszcze raz sorka za dzisiaj ????



 
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
cytat z dnia 30 maja 2019 21:48 przez pawel-jumper
Bez analizy uważam też że Londero J. - Moutet C. (+3.5 seta)  Kurs: 1.53 nie jest złym pomysłem ;) 2j
 
Co to za handi +3,5 seta? Przecież to bez sensu, bo zawsze wejdzie, a widzę, że już 2x coś takiego postujesz, więc to raczej nie literówka.
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
cytat z dnia 30 maja 2019 21:48 przez pawel-jumperCo mogę napisać taki jest ten sport zwany bukmacherką :D Dzisiejszy dzień mocno w dupala, Skupscy blisko, Sakkari blisko, Fritz cofnął się w rozwoju , SZWED (XDD) nie wytrzymał, tylko polak rodak nie zawodzi. Poniżej dwa według mnie najpewniejsze typy na jutrzejszą 3R panów: 

Nishikori K. (-1.5)- Djere L. 1 Kurs: 1.47 5j
Japończyk naprawdę fajna dyspozycja w w tym turnieju, jest spokój, jest powtarzalność. Na przeciw serb który zaszedł do 3R ale jakoś mnie nie przekonuje, przeciwnicy według mnie tacy sobie a w dodatku tenis Djere dla mnie taki mało ofensywny, i o ile na clayu to powtarzalność to istotna kwestia, to Japończykowi po drugiej stronie siatki nie można jej także odmówić w żadnym względzie. Myślę że jutro znowu Key z przewagą ???? Jest już o co grać za 1/16 dają 222,000 € :D 

Carreno Busta P. - Paire B. (+3.5 seta) Kurs: 1.49 5j
Konsekwentnie inwestuję pieniążki w niepowtarzalność nieprzewidywalność i talent Paire, Herberta ostatnio zlekceważył w 3 secie i potem słono za to zapłacił mecząc się jeszcze dwa. Carreno leci ładnie w tegorocznym French Open, szczerze powiedziawszy nie wiem kto tu wygra, ale tego że któryś seta ukąsi, Carreno przez formę lub Paire swoim talentem, jestem prawie pewny.????

Bez analizy uważam też że Londero J. - Moutet C. (+3.5 seta)  Kurs: 1.53 nie jest złym pomysłem ;) 2j

Kursy z @fortuna

Jeszcze raz sorka za dzisiaj ????


Nie  przejmuj  się za  bardzo... ,  ale  granie  po  kursach  zwłaszcza  w  tej  dyscyplinie  z  reguły  niczego  dobrego  nie  przynosi. Nie  pisze  tego  jako  ktoś  kto  siedzi w  tenisie  ,  raczej  ktoś  kto  obserwuje  tenis  od  lat  pod kątem  gry  na faworytów...Zbyt  mocno  wyrównana  stawka  zawodników i zawodniczek. Mniej  więcej  musisz  trafić   3  faworytów   by   się  zrównać  z  jednym  underdogiem. gra nie  warta  świeczki.....

 
 
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 08:16 przez krzonio0930Gościu, to nie handi tylko over setowy :)
Po 1 overów i underów się nie pisze tak, po 2 +3,5 jest przy graczu, po 3 z innego jego typu "Nishikori K. (-1.5)- Djere L. 1 Kurs: 1.47 5j", czyli rozumiem, że wg twojego tłumaczenia będzie under 1,5 seta? XD
 
S 0

skrxzjeee

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 10:42 przez simon999

Po 1 overów i underów się nie pisze tak, po 2 +3,5 jest przy graczu, po 3 z innego jego typu "Nishikori K. (-1.5)- Djere L. 1 Kurs: 1.47 5j", czyli rozumiem, że wg twojego tłumaczenia będzie under 1,5 seta? XD
Typy są dobrze napisane, +3,5 seta jest napisane po parze zawodników, a Ty się czepiasz chyba tylko po to żeby się uczepić.

+ chyba jeszcze nie widziałem żeby któryś z bukmacherów oferował handicap setowy w postaci +3,5 seta więc chyba każdy zrozumiał o co chodzi.
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
@simon999  Nie obrażaj siebie i innych uzytkowników tego forum, te typy są podane tak przejrzyście że jeżeli ktoś grał tenis chociaż raz i zainteresował się ile gra się setów, jak wyglądają handi to na pierwszy rzut oka wie co to za typ... Jeżeli wszyszyscy rozumieją a ty nie, to chyba wypadało by się zastanowić nad sobą a nie szukać atencji na forum ????

@kamasutra10  Dzięki za radę, ale nie wiem czy typy które podaje można nazywać graniem po kursach ???? Przeczytaj moje analizy i zobacz ze chociażby w dwóch wczoraj przegranych typach szukałem niespodzianki w meczu Zvereva czy też Skupskich ;) Tenisa obstawiam około 4 lat ???? Także granie po kursach i nazwiskach skonczylo się jakieś 3,5 roku temu ????

Milusińskiego dnia życzę wszystkim ❤
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
@ pawel - jumper

Miałem  na  myśli  propozycję  6  zdarzeń  które  podałeś  wieczorem  29.05....Kursy  od  1.41 -1.79... Ja  szału  w  nich nie  widzę  delikatnie  mówiąc  i  tylko  do  nich  się  odniosłem..Nie  wiem  jak  grałeś  wcześniej ,  natomiast  z  doświadczenia  wiem że  granie  singlami  czegokolwiek  poniżej  2.30  jest  bezsensowne  i  nie przynosi  zysku nawet  mając  niezłą  trafialność  w  długim  odstępie  czasu. Chyba  że  te  propozycje  są  brane  pod  uwagę  jako  AKO  czyli  cały  kupon , ale  wtedy tym  bardziej  nie  do  gry.

Pzdr...
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 11:18 przez pawel-jumper@simon999  Nie obrażaj siebie i innych uzytkowników tego forum, te typy są podane tak przejrzyście że jeżeli ktoś grał tenis chociaż raz i zainteresował się ile gra się setów, jak wyglądają handi to na pierwszy rzut oka wie co to za typ... Jeżeli wszyszyscy rozumieją a ty nie, to chyba wypadało by się zastanowić nad sobą a nie szukać atencji na forum ????
 
A gdzie ja kogoś obraziłem, bo nie przypominam sobie?
Tenisie gram z dobre 10 lat, więc wydaje mi się, że minimalne pojęcie mam, chociaż o tym jak wyglądają zakłady. Jak napisałem chciałem wiedzieć co autor miał na mysli, bo skoro linijkę wyżej piszsz w ten sam sposób (-1,5) to chyba logiczne, że chodzi o handi a nie over\under, a wtedy +3,5 nie ma sensu. Jakby to było raz to wiadomo, że literówka, ale skoro cały czas tak jest to po prostu zapytałem ocb.
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
@kamasutra10  Śmiem twierdzić że to nie dział i temat służący do rozprawiania nad taktykami gry ;) Ja te typki podaje luźno, ktoś może sobie z tego zrobić dubelka, ktoś trebelka, a jeszcze ktoś inny dobrać sobie jedno spotkanie do swojego ako które zrobił z innych dyscyplin :D 

@simon999 W metaforycznym tego słowa znaczeniu... Swoją głupotą :D I czepialstwem ;) Naprawdę, przejrzałem jeszcze raz jak te typy są podane i jak ktoś tego nie rozumie to nie wiem...  ???????? 
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik
Wawrinka - Dimitrov over 3.5 seta @1.50sts   ( 3 tiebreaki i nic nawet seta nie urwał)
z reszty tych dzisiejszych spotkań chyba najpewniejsze powinien byc wyrównany pojedynek kurs mały ale zawsze do kuponu jak znalazł
Fajnie jakby Mahut wygrał dziś byłoby spotkanie dziadków w kolejnej rundzie obaj ten sam rocznik a Mayer jest do ogrania francuz narazie gładko kurs kolo 4 a niespodzianek nie brakuje
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Kanepi-Martic 2  
Stephens-Hercog 1  
Hoang-Monfils 2  

Martic raz juz bardzo dobry wynik zrobila, moze gra zyciowke tym razem, wszystko wydaje sie pasowac i dzis jednak wygrana nad Pliskova, a to na pewno jest wynik wart odnotowania.

Stephens ubiegloroczna finalistka robi po cichu swoje. Hercog troche zbyt defensywna czasami. Stephens niedawno sie zareczyla, ale poki co chyba nic jej nie przeszkadza i powinna zagrac dalej.

Monfils tez zmobilizowany i swieny mecz z Danielem. On tez juz byl polfinalista czy cwiercfinalista i do tego tiurnieju przystepuje z nadziejami na bardzo dobry wynik. La Monf tu na moj gust to od poczatku turnieju powinein dojsc co najmniej do meczu z Thiemem i pozniej sie zobaczy i czy powalczy z Austriakiem.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Thiem - Cuevas
Typ: pow. 35,5 gema w meczu   
Kurs: 1.75
Bukmacher : Totolotek

Witam wszystkich i na wstępie chciałbym się podzielić bardzo ciekawym typem na dzis, i tak jak sadzilem ze Thompson wyeliminuje gładko drewno Karlovica tak dziś przy tak pieknym kursie sądzę że Cuevasa stać na pokrycie tej linii, choćby ze wzgledow na lekkie meczarnie Dominika z zawodnikami "gorszymi" od Pablo, ale zaznaczam ze tym się nie sugeruje bo mecz meczowi nierówny ale oglądałem Dominica i nie zachwycał jak na obecnie 4 rakietę, Dominiciem pokryje te gemy natomiast nie uwierze zeby Pablo tak latwo dal się przełamywać, najpiękniejszy z dzisiejszych typów , polecam z całego serca do tego mozna dorzucić Monfilsa i Barty ze slaba obecnie(szczegolnie na clayu)Petkovic i mamy piękny kurs, zycze wysokich wygranych
 
S 9

seweryn9090

Użytkownik
Siema Panowie! To moj pierwszy wspis. Czy jestem nowicjuszem? Nie nie :). Gram od ponad 10 lat. Forum śledzę ze 3 lata napewno. Jakos nigdy nie miałem czasu ani weny aby cos pisać. Zazwyczaj stawiałem piłkę nożną nie słuchałem typów z forum i dobrze mi to szlo. Jednak ostatni sezon slaby w moim wykonaniu. A więc lece z tenisem. Lubie czytac wasze propozycje poniżej sam analizuje. Od poniedziałku jestem ok £1700 do przodu. Dzis zostal mi Wawrinka i dwa typy z piłki ręcznej na £1200. Jednak po mocnej analizie chciałbym puścić jeszcze jeden kupon na dziś. A wiec przejdźmy do rzeczy.
Moja propozycja jest następująca:

01/06 So
ATP - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna
Drabinka
11:00
Fognini F. (Ita)
Bautista R. (Esp)
Over 3.5 seta   

11:00
Lajovic D. (Srb)
Zverev A. (Ger)
Lajovic +6.5 gema  

12:30
Struff J-L. (Ger)
Coric B. (Cro)
Over 3.5 seta  

14:30
Thiem D. (Aut)
Cuevas P. (Uru)
Over 3.5seta   

14:30
Thompson J. (Aus)
Del Potro J. (Arg)
Over 3.5 seta   
    

15:00
Chaczanow K. (Rus)
Klizan M. (Svk)
Over 3.5 seta   

Ako: 19
Ja w to wchodzę. Analiza na szybko. Na początku chcialem zagrac takze zverev vs lajovic na over 3.5 seta jednak ta opcja wydaje mi się pewniejsze. Pierwszy mecz Foga z Bautista nie ma wyraźnego Bautiste sadze ze najpewniejszy mecz ze wszytskich. Zverev bez formy zawodzi od kilku tyg. Owszem ostatni mecz mu wyszedl, jednak nie sadze aby dzis rozgromil solidnego Lajovica. STRUFF bardzo podoba mi sie w tym turnieju oglądałem go z Shapo i zachwycił mnie. Nie sadze aby Coric łatwo go pokonał a nawet sadze ze Niemiec ma spore szanse na awans dalej. Tchiem gra bez rewelacji nawet sklasyfikowany na ponad setnym miejscu Paul urwal mu seta. Moim bardzo dobrze grajacy urugwajczyk Cuevas wygra co najmniej 1 seta. Dalej del Potro ktory ewidentnie jest pod forma naprzeciw Thompsona który jest na fali tutaj az prosi sie o over to bd wyrownany mecz. Ostatnia pozycja dla mnie najmniej pewna chociaż widzialem Klizana z Pouille gdzie pokazal klase i wyeliminował faworyta gospodarzy uwazam ze jeżeli zagra swoje to ugra seta. Przepraszam ale nie mam na tyle czasu aby napisac bardziej rzetelna analize. Zreszta ten posy i tak kosztował mnie wiele czasu a wspomne ze spałem dziś niecałe 5h:). Napisałem to ponieważ chce wam pomóc wygrac dzis. Myślę ze jeśli dacie te typy jest duza szansa. Ewentualnie wyrzucamy ostatnia pozycje i wtedy mamy ako 11 i ewentualnie dodajemy Liverpool 1x i mamy 13.6. Powodzenia i miłego dnia polecam tez. Na dziś Veszprem i Barcelona LM piłka ręczna
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
deloo 7

deloo

Użytkownik
myślę że warto pograć coś w stronę Thompsona oraz Klizana, Del Potro z japońcem miał problem z kolanem i ograł go prawie że na stojąco do wielu piłek wogóle nawet nie biegł, lepszy zawodnik myślę że bez problemów wykorzystałby taką sytuacje, z kolei z tego co pamiętam Chaczanow bral medicala ale niewiem czy coś poważnego.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Chan/Marach - Paquet/Paire

Paire łatwego życia w Paryżu nie ma. Ciężkie mecze singlowe, co odbija się na zdrowiu Francuza. Dzisiaj 3 sety w deblu i 2 godziny na korcie. Owszem, debel aż tak nie męczy, ale jest mowa o problemach z barkiem. Biorąc pod uwagę, że to ważny aspekt przy serwisie, a jeszcze ważniejsze, że jutro ciężki mecz z Nishikorim, to albo się wycofa bez gry, albo będzie to wyglądać jednostronnie dla rywali. Chan i Marach specjaliści w swoim fachu, więc warto.

Chan/Marach 2:0 @ 1,99  [zwrot] 
Sbobet
 
P 0

pako7

Hzd
Witam. To mój pierwszy typ na forum. Znalazlem typ zwany pewnikiem a jest nim mecz londero vs nadal. Stawiam londero z handicapem +12.5. Kurs 1.4 etoto.wystarczy ze londero wygra 6 gemow co jest realne nawet w 2 setach. Jest w dobrej formie i jedynym minusem może być zmęczenie zawodnika bo wczoraj grał 5 setów. Powodzenia  
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom