>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Winston-Salem (20.08.2023 - 26.08.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
ws.png
Miejsce: Winston-Salem, USA
Data rozgrywania: 20.08.2023 - 26.08.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $760,930
Oficjalna strona turnieju: https://www.winstonsalemopen.com/en/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/winston-salem
Drabinka:https://www.atptour.com/en/scores/current/winston-salem/6242/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/winston-salem/6242/daily-schedule
Zwycięzca singla 2022: A. Mannarino
Zwycięzcy debla 2022: M.Ebden/J. Murray




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Purcell vs. Cecchinato
Rozpoczynamy tydzień, który bezpośrednio poprzedza US Open, więc klasyczny turniej w Winston-Salem. Obsada jak na te okoliczności dość przeciętna, więc możemy oglądać takie spotkanie te czyli zawodników, którzy są na pograniczu challengerów i głównego cyklu. Max ma za sobą fantastyczny i najlepszy w karierze turniej w Cincinnati, a Marco będzie starał się mu napsuć krwi, w roli zdecydowanego underdoga czyli w jego ulubionej. Gdy nikt na niego nie stawia to istnieje szansa, że coś zdziała, bo umiejętności niewątpliwie ma, choć nie oszukujmy się, że na betonie jego szanse zdecydowanie maleją. Tym bardziej, że ostatni oficjalny mecz zagrał w styczniu w Melbourne, gdzie kreczował właśnie z Purcellem. Patrząc na ostatnie dokonania obu graczy to kursy na dziś są jak najbardziej prawidłowe, choć trzeba mieć na uwadze, że cała presja będzie na Australijczyku i będzie musiał się przestawić z turnieju o wysokiej randzie, gdzie ogrywał Wawrinkę czy też był bliski triumfu z Alcarazem na niszowy z wiele słabszymi oponentami. Osobiście na pewno nie ruszałbym zakładów z oferty klasycznej na ten mecz, gdyż nie zamierzam ryzykować niczym konkretnym w stronę Włocha, choć wierzę i mam nadzieję, że Cecchinato urwie kilka gemów i chociaż w jednym secie postraszy. Moją uwagę zwróciły jednak zakłady na podwójne błędy, gdyż linia jest ustawiona dość nisko na poziomie 4,5, a do tego kursy lekko spadają. Spójrzmy zatem jak w ostatnich meczach panowie spisywali się pod tym względem. Purcell w Cincinnati zanotował kolejno: 5, 1, 2, 4, 2 i 7 podwójnych błędów, lecz niektóre spotkania, były długie, szczególnie ostatnie, więc nie można mówić, że popełnia wiele błędów. Jednak zdarzają mu się, co wynika też ze stylu, gdyż bazuje na serwisie i bywa, że zaryzykuje drugim podaniem, jak to u rasowych deblistów. Jeśli chodzi o Cecchinato to ten ostatnio grywał tylko na cegle, więc przytoczę statystyki z tej nawierzchni i zainkasował kolejno: 2, 3, 2, 2 i 2 podwójne błędy, więc jest bardzo równy pod tym względem, a co warto podkreślić, większość z tych spotkań była krótka. U niego jednak sufit pod tym względem jest wyżej i bywają mecze, w których robi ich znacznie więcej i po cichu liczę, że on w tym meczu bardzo pomoże. Linia jest na spokojnie do pokrycia, choć istnieje ryzyko, że mecz będzie krótki i zwyczajnie zabraknie czasu na ich pokrycie. Dużo będzie zależeć jak Marco radzić sobie będzie w wymianach i czy zaistnieje na returnie, by nieco poganiać i zmęczyć Purcella, odejmując mu pewności, wtedy nieco bardziej zacznie ryzykować podaniem.

👉 powyżej 4,5 podwójnych błędów @1,95 (superbet) ✅

👉 Zapowiedź Damiana na mecz Hijikata vs. Marchenko TUTAJ
👉 Codzienne statystyki asów TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +946
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Borges @3,0
+1,5 seta @1,7
superbet


Z reguły nie gram turniejów poprzedzających szlemy, bo rożnie bywa z motywacją i zamiarami samych zawodników, ale wpadł mi w oko ciekawy bet według mnie. Portugalczyk mylnie nazywany jest ziemniakiem przez sporą część typujących, zapominających że studiował on w USA od 2015 do 2019 roku i grywał głównie na hardach. W całej swojej karierze więcej ma rozegranych meczów na twardej nawierzchni niż na cegle. W tym sezonie wygrał dwa challengery na kortach twardych w Phoenix i Monterrey. Jack Draper to człowiek zagadka. Od RG gdzie skreczował rozegrał tylko jeden turniej w Winnipeg w Kanadzie. Był to Challenger i wygrał dwa spotkania a następnie w 1/4 przegrał z Cazaux w dwóch setach. Miewa on problemy zdrowotne, przez co opuścił juz sporą część tego sezonu. Nie do końca wiadomo po tym jednym turnieju w jakiej dyspozycji zrowotnej i tenisowej znajduje się Brytyjczyk. Dlatego uważam, że warto pograć w kierunku Nuno po takim kursie, gdyż w mojej opini Draper nie jest aż tak dużym faworytem do wygrania tego pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +301
Tenis by Dawid 895,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Ofner vs. Michelsen
Spotkanie II rundy znanego wszystkim turnieju, który klasycznie poprzedza US Open i z tego też powodu nigdy nie grzeszy obsadą. Zazwyczaj startują w nim dość przeciętni gracze, a na rozstawienie mogą liczyć przeciętniaki pokroju Ofnera, który w tourze odnosi sukcesy wręcz od święta. Co ciekawe mimo rozstawienia nie jest faworytem, co w zasadzie nie może dziwić, gdyż Michelsen jest zdecydowanie bardziej zaprzyjaźniony z takowymi kortami, a już za tydzień będzie próbował swoich sił w debiucie, w Nowym Jorku. To niewątpliwie wiele ważniejszy start dla niego niż ten dzisiejszy, ale to nie znaczy, że sobie odpuści, bo jest zawodnikiem na dorobku i powinien walczyć w Winston-Salem o pełną pulę. W I rundzie jednak nie poszło mu tak dobrze jak wielu przewidywało, gdyż nieco wymęczył zwycięstwo z Varillasem, który przecież zdecydowanie bardziej woli cegłę, a jego szczyt formy przypadł na kilka miesięcy wstecz. Alex ma za sobą bardzo udany czas i zaliczył już pierwsze sukcesy w głównym cyklu, a do tego kilka ważnych zwycięstw na szczeblu challengerowym. Kursy na te starcie nie wzięły się z przypadku. Do tego warto wspomnieć, że Ofner na betonie nie grał dość dawno i może brakować mu rytmu. Ostatnie starty dopiero w lutym, a większe sukcesy w styczniu, więc wszystko dawno. Jeśli Amerykanin się nie spali, a nie powinien to ten mecz może jak najbardziej wygrać, choć nie spodziewam się, że będzie jednostronny, gdyż Sebastian ma dość spore doświadczenie na każdej nawierzchni, a przecież miał dość sporo czasu od ostatniego turnieju na spokojny trening. Poprzednie turnieje miał słabsze, więc wypadałoby w końcu wygrać. Oczywiście była to cegła, ale tylko wspomnę, że potrafił tracić podanie nawet 5 razy w meczu. Michelsen pod tym względem jest wiele stabilniejszy, gdyż w ostatnich pięciu spotkaniach na betonie aż w czterech przypadkach tracił podanie tylko raz i to w bardzo długich meczach, a raz przydarzyło mu się 3 razy i to w starciu z Cressy'm czyli z zawodnikiem, który w wymianach ma spore zaległości, ale dużo potrafi zdziałać wywierając presję na siatce. Podsumowując ten mecz to dość spora niewiadoma, ze względu na znak zapytania przy dyspozycji Ofnera, choć jakbym miał gdybać to podejrzewam, że nawiąże walkę w tym spotkaniu i raczej nie będzie do końca jednostronne, choć ogranie, rytm oraz forma wskazują dość wyraźnie na gospodarza, lecz pamiętajmy, że ten jest cały czas młody i faworyzowanie go w turniejach głównego cyklu pewnie jeszcze nie raz będzie zgubne. Mimo, że traci serwis dość rzadko, bo zazwyczaj raz w meczu to pójdę w kierunku przełamań, gdyż linia to zaledwie 3,5 która nie jest szczególnie wielka jak na graczy, którzy nie do końca bazują na serwisie i są jeszcze niestabilni.

👉 powyżej 3,5 przełamań @1,85 (superbet) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1492
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Coric - Mmoh
Mmoh wygra mecz @2,68 (BOOST) Fuksiarz


Na dziś próbuję sobie trochę luźniejszy tenisowy typ, który polecam za mniejszą stawkę, ale polecam. Patrzę jednak na to laickim okiem, bo jak zawsze zaznaczam, że nie jestem wielkim tenisowym znawcą. Najczęściej swoje typy opieram na jakimś swoim wrażeniu, a że najczęściej oglądam mecze naszych rodaków to szczęsliwym trafem w krótkim odstępie czasu Hubert Hurkacz rywalizaował i z Mmohem i z Coriciem. Mmoh z Hubim wygrał, a Coric przegrał, dziś patrzę na kursy a tu Borna jest dość mocnym faworytem. Trochę więc poczytałem, powęszyłem i o dziwo jeszcze bardziej się przy tym typie upewniłem. Obaj Panowie ze sobą jeszcze nie grali, a przyznaję że Amerykanin ma dość specyficzny styl gry i nawet oglądając go zauważyłem kilka nietypowych, czasem dziwnych ruchów, które jednak były skuteczne i z Hurkaczem doprowadziły go do wygranej. Wydaje mi się, że dla graczy, którzy z nim jeszcze nie grali może to być pewne zaskoczenie i utrudnienie. Tym bardziej szukam tu szansy na trafienie ciekawego kursu, bo Chorwat nie zachwyca wielką formą. To dla niego czwarty turniej w tym miesiącu. Najlepszym jego występem był półfinał w Meksyku, tyle tylko że do półfinału pokonał zaledwie dwóch dużo niżej notowanych graczy. Do Tsitsipasa nie miał już podjazdu, podobnie do Vukicia w Toronto. Mmoh grał w turniejach niższej rangi, jednak prezentował się w nic solidnie. W Winston - Salem w poprzedniej rundzie wyrzucił za burtę dość pewnie faworyzowanego Girona. Osobiście daję mu dziś duże szanse w pojedynku z Chorwatem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom