>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Wimbledon (03.07.2023 - 16.07.2023)

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 892,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Typy bez analizy na poniedziałek:
👉 Dimitrov vs. Rune powyżej 3,5 setów @1,53 forBET ✅
👉 Alcaraz vs. Berrettini powyżej 19,5 asów @1,85 betclic ❌

Analiza i typ od Damiana na mecz Rune vs. Dimitrov TUTAJ.
 
Ostatnia edycja:
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Myślicie że roślinka jest w stanie dziś wygrać tego trzeciego seta? Jego set zamyka mi kupon na 5k, a to co wczoraj zrobił to aż się płakać chciało... Svitolina by lepiej te pilki w TB wykończyła...
 
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Alcaraz - Berrettini + 3,5 @ 2,0 STS

Berrettini kapitalny występ z Zverevem, dawno nie widziałem tak grającego Matteo, pewny na tym turnieju nie traci swojego podania, widać że nawierzchnia pasuje, w tym meczu wygranych pkt. po 1 serwis blisko 90%, to robi wrażenie. Alcaraz jest mocny, największy talent młodego pokolenia, ale już na tym turnieju swoje podanie tracił nie raz, z Jarrym puszcza seta, jeszcze ma czas żeby się poukładać. Dla mnie sprawa jest prosta, Berrettini jest w optymalnej formie, to że naprzeciw stanie nr 1 niczego nie zmienia, Hiszpan będzie miał duży problem żeby to spotkanie wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +266
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Do hazardzisty: myślę że większość użytkowników się zgodzi że to zależy od psychiki, wczoraj przy 6-3 miałem kupony(na wszystkich mi zostało ze Hubert wygra pierwszego seta), pomyslalem nie robie podporki, tak pewnie grajac nie powinien...
a tu klapa, jestem pewny ze gdyby to byl zwykly mecz w tanim turnieju to az takich bledow by nie popelnil, mialem wrazenie ze byl ze....., to nie ten mental, nie wiem jak bedzie z 3, czy bedzie w stanie zapomnieci doprowadzic znow do tiebreaka, pozdrawiam
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
To ja skopiuję zakład dx2 dx2

Dimitrov-Rune 1 @1.75, ale już po 1,54

Analiza chyba nie jest potrzebna. Każdy kto oglądał mecz Rune-Fokina oraz Dimitrov-Tiafoe nie potrzebuje nic więcej. I teraz wszyscy którzy śmieją się z teorii spiskowych - zachęcam was do oglądania tego spotkania. Zobaczymy czy wygrają czyste umiejętności i forma czy zadziała jednak prawo masówki. Być może Dimitrov zapomni jak się serwuje ? Kto wie ? Sam idę grubo w niego pomimo spadających kursów i liczę na złoty strzał, chociaż pewnie tego pożałuję xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +302
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Eubanks - Tsitsipas
Eubanks kurs 3.25 superbet.
Hm Eubanks ostatnio zagoscił w pierwszej 50-tce jest 43 -ci
Tsitsipas to piąta rakieta swiata ale na trawie chyba nie miesci się w pierwszej 10-tce .
Amerykanin w tym roku 19 meczy na trawie bilans W/L 16/3 w tym Mannarino , Norie , Shelton i set z Hurkaczem do tego swietny bilans tajbrekow .W ostatnim meczu z O'connelem wygrał 3:0 i wszystkie 3 tajbreki.
Tsitsipass 9 meczow na trawie bilans W/L 5/4 męczarnie z Theimem i wygrana psim swędem z Murrayem.
Hm Tsitsipas słusznie faworytem , finalista AO w koncu ale Norie to ubiegłotoczny pòłfinalista Wimbledonu i nie dostał zadnych szans od amerykanina.
Reasumując 3.25 wydaje się atrakcyjną propozycją na niespodziankę I chyba livie pojawi się wiecej.
Obaj ostatnio w Hale przrgrywali z Gasquetem choć Tsitsipas z lepszym wynikiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2000
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +281
Pablito91 515,3K

Pablito91

Użytkownik
Alcaraz- Berrettini over 40.5 gema @1.85 Superbet

Najlepszy pojedynek dzisiejszego dnia. Zmierzą się w nim cały czas wschodząca gwiazda młody Carlos Alcaraz z Włochem Berrettinim , który zawsze jest mocny na wimbledonie, gdyż trawa to jego koronna nawierzchnia. Carlos nie ma doświadczenia na trawie, ale swoim talentem szybko się uczy i pokonuje rywali. Mateo wrócił ponownie po kontuzji i gra niesamowicie. Odprawił zvereva w 3 setach. Gra jak nakręcony. Jest nie do ruszenia na swoim podaniu. W tym meczu wątpię by któryś wziął ten mecz 3:0. Przewiduje też conajmniej 1 TB, więc Typuję w tym meczu over gemowy.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
A. Rublev - N. Djokovic

Rublev powyżej 3.5 podwójnych błędów serwisowych @2.82 Fortuna


Zagram sobie takie zdarzenie. Rusek za dużo tych podwójnych błędów nie nabija, ale tym razem stawka jest wysoka i po drugiej stronie siatki mistrz Djokovic, więc Rublev może mieć mokro w gaciach i popełniać błędy. Mam nadzieję, że powalczy, a nie odda mecz bez walki jak to miało miejsce w Melbourne, gdzie mimo krótkiego spotkania, popełnił te 3 podwójne błędy na serwisie. Liczę, że Rusek trochę napsuje krwi Serbowi, który wczoraj był do ogrania przez Hubiego - wiadomo, grał na tyle, byle wygrać i oby podobnie było dziś, wtedy może jakiegoś seta urwie Rublov lub przynajmniej powalczy jak równy z równym , wtedy taką linie błędów może pokryć.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 892,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Rublev
Przed nami spotkania ćwierćfinałowe i nie ukrywam, że miałem problem z wyborem, które wziąć pod lupę i zdecydowałem się na te, które ma największą dysproporcję w kursach. Andrey Rublev jest zdecydowanym underdogiem skazywanym wręcz na pożarcie i raczej nie ma co się dziwić oglądając poprzednie mecze obu graczy, szczególnie Novaka Djokovicia. Serb gra wyśmienicie i każde ze spotkań wygrał przekonująco, choć z Hurkaczem mógł nawet przegrać dwa pierwsze sety, gdyby ten zachował więcej zimnej krwi. Jednak Polakowi trzeba oddać, że zagrał znakomite zawody, a jego serwis to obecnie ścisły światowy top i robił z niego świetny użytek z wyjątkiem kilku arcyważnych momentów. Wcześniej Nole zdołał pokonać pewnie Cachina, Thompsona oraz Wawrinkę. Tylko w meczu otwarcia i ze wspomnianym Polakiem stracił po razie swój serwis. Oczywiście Rublev jest w stanie pokazać na returnie zdecydowanie więcej niż wszyscy poprzednicy i po cichu na to liczę. Bardzo możliwe, że mecz zostanie rozegrany pod dachem, a pod nim wydaje się, że Serb czuje się jeszcze lepiej. Mecz z Hurkaczem dokończony został w otwartych warunkach i wtedy Novak grał wyraźnie gorzej, choć to może przypadek. Na pewno Rublev ma potencjał by napsuć krwi rywalowi, ale niekoniecznie by ten mecz wygrać, bo jednak niczym go nie zaskoczy i jest dość jednowymiarowy. Na przestrzeni turnieju wielokrotnie się męczył praktycznie z każdym rywalem jak Purcell, Karatsev, Goffin oraz Bublik, choć ten rozgrywa wręcz życiowy sezon. Na pewno świeższy będzie Djokovic i jeśli utrzyma poziom z poprzednich spotkań to wygra w cuglach. Andrey z kolei musi zagrać wręcz życiówkę, by cokolwiek tu urwać lub zwyczajnie liczyć na jakiś nagły kryzys rywala, szczególnie na podaniu. Bukmacher forBET wystawił najmniejszą możliwą linię na przełamanie serwisu faworyta i zaryzykuję. Na przestrzeni co najmniej trzech setów powinny pojawić się pojedyncze okazje, o ile Rublev wyjdzie z czystą głową jak na underdoga przystało. Panowie mają dość świeżą historię spotkań, bo od 2021 roku spotkali się cztery razy i trzy razy wygrał Serb. Ostatni raz podczas tegorocznego Australian Open, gdzie nie pozostawił złudzeń, choć miał aż 5 okazji na przełamanie (nie wykorzystał żadnej). Tylko w dwóch pierwszych pojedynkach Rublev przełamywał Nole, łącznie siedem razy. Może to czas na powrót na dawne tory, choć nie ukrywam, że kierunek jest troszkę życzeniowy i wybrany ze względu na najmniejszą linię, która przy odrobinie szczęścia oraz umiejętności może zostać pokryta.

👉 Rublev powyżej 0,5 przełamania @1,65 (forBET) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +758
Tenis by Dawid 892,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Medvedev vs. Eubanks
Spotkanie o półfinał, w którym mamy bardzo ciekawe zestawienie. Z jednej strony wyraźny faworyt, który nie grał ostatnio rewelacyjnie, ale rzadko kiedy schodzi poniżej pewnego poziomu i bardzo lubi korty trawiaste. Nie jest to jednak styl pasujący stricte do trawy, bo jednak Daniila rzadko oglądamy przy siatce, a raczej skupia się na cierpliwym wybijaniu tenisa z głowy zza linii końcowej. Z drugiej strony mamy rewelację ostatnich tygodni, który jeszcze niedawno był daleko poza TOP 100 i podczas szlemów bywał jedynie ekspertem w TV, a teraz odnosi sukcesy w głównym tourze wygrywając turniej ATP 250 i teraz dochodząc co najmniej do ćwierćfinału Wielkiego Szlema. Co jednak warte podkreślenia i co odróżnia go od rywala to styl, ponieważ bazuje na serwisie, woleju i preferuje skracanie wymian czyli dość odmiennie. Dlatego będzie to ciekawy bój, mimo że bukmacherzy nie dają Amerykaninowi większych szans. Co ciekawe panowie grali ze sobą w Miami i dość pewnie wygrał Rosjanin. Dziś myślę, że może być podobnie. Medvedev przez każdą rundę przechodzi pewnie, a chwilowe kłopoty miał tylko z Fucsovicsem. Z pozostałymi wygrywał do zera, a jego ostatni mecz trwał tylko dwa sety (krecz Lehecki). Eubanks na Wimbledon przyleciał bardzo późno, ponieważ dopiero triumfował na Majorce. Na pewno może mówić też trochę o szczęściu, bo ulewy spowodowały duże opóźnienia w turnieju, a on mógł spokojnie nabrać świeżości. Rywale także pozostawiali trochę do życzenia. Najpierw Monteiro, który totalnie odpuścił sezon trawiasty, następnie teoretycznei bardzo trudny rywal w postaci Norrie'ego, który wystrzelał się prostymi błędami. Z kolei w III rundzie bardzo ciasny mecz z O'Connellem, który zaprzepaścił wszystko w tie-breakach i na koniec szalony powrót z Tsitsipasem, który wydawało się, że gra coraz lepiej, aż przyszła zapaść i lawinowe błędy po stronie bekhendowej. Podsumowując, Medvedev będzie w mojej opinii zdecydowanie najtrudniejszym rywalem i to będzie weryfikacja jego formy. Myślę, że może brakować regularności z głębi kortu, ale nadrobi serwisem. Jeśli jednak ten nie będzie działać to zostanie skarcony w wymianach lub passingshotami podczas wycieczek do siatki. Rosjanin jest bardzo niewygodny dla serwismenów poprzez bardzo głębokie ustawienie i bardzo solidny return.

👉 Medvedev powyżej 2,5 przełamań @1,57 (forBET) ✅
👉 tie-break w meczu - NIE @4,4 (fortuna) ❌ (bardzo blisko)

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djokovic/+36.5 2,53
Nole staje przed zwiększeniem liczby zwycięstw z rzędu na Wimbledonie do liczby 33. Z tego co pokazuje na korcie jasno wynika, że tę wycieczkę zaliczy. Z Rublevem trochę męczył bułę. Z Sinnerem zaś spotkał się rok temu w ćwierćfinale tego samego turnieju, no i musiał się sporo napocić, gdyż mecz trwał całe 5 setów. Przypuszczam, że Serb wyciągnął wnioski z tamtego spotkania i straci co najwyżej 1 seta tym razem. Obaj panowie potrafią grać w tenisa, ale mistrz kortów trawiastych od lat jest tylko jeden. A więc wygrywa Novak Djokovic i gramy ponad 36 gemów, czyli np. kończymy mecz wynikiem 6-3 3-6 6-4 6-3.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 515,3K

Pablito91

Użytkownik
Holger Rune powyżej 6.5 break pointow @1.73 forbet

Młodzieńczy ćwierćfinał Wimbledonu. Zmierzą się w nim 1 światowego rankingu Carlos Alcaraz z Duńczykiem Holgerem Rune. Obaj w poprzednich rundach rozprawili się ze świetnie grającymi na tym turnieju Berrettinim i Dimitrovem. Obaj nie mają zbyt dużego doświadczenia na trawie a idzie im tutaj na prawdę świetnie. Szczerze to ten kurs na Alcaraza jest przesądzony, powinien być bardziej wyrównany. Alcaraz jest solidniejszym i wrzechstronniejszym zawodnikiem. Myślę, że po walce powinien wygrać, ale nie chce typować zwycięzcy. Znalazłem ciekawy typ na to spotkanie a mianowicie liczbę break pointow Runę. Myślę, że te 7 szans na przełamanie spokojnie powinien mieć. Alcaraz nie jest aż takim mocarzem na podaniu. Wprawdzie podczas tego turnieju tylko Jarry miał 7 szans, ale Holger to świetny zawodnik i spokojnie ma szansę pokryć tą linię.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Sinner - Djokovic
Typ: Sinner
Kurs: 5.2
Fortuna

Tylko czekałem na wystawienie kursów, wiele sie nie pomylilem, bo o 0.1 ,czyli myslalem o 1.20 na Djoka a jest 1.19, Djoker w swojej optymalnej, czyli mozna napisac rownej formie, nie bede sie rozpisywal kogo pokonywal ale dopiero sprawdzian przyszedł z Polakiem z ktorym rozegral bardzo wyrównane spotkanie (nie wiemy co by bylo gdyby Hurkacz ze stanu 6-3 w tiebreaku wygral pierwszego seta), a tak spalil sie i mimo tego potrafil przelamac Nola nastepnego dnia w trzecim i wygrac, w czwartym blizniaczo z jednym przelamaniem wygral Nowak i mielismy koniec, kazdy mogl tam wygrac,(mowimy tylko o tym meczu i nawierzchni trawiastej bo na innych póki co nie ma szans), jesli Polak potrafil mu zagrozic to co zrobi Jannick ktory rok temu jako 20 latek potrafil mu urwac 2 sety(w nastepnych 3 uwazam ze zaslugą przegranej bylo spalenie sie, brak ogrania na szlemach)a dzisiaj jest jeszcze lepszym tenisista, ktory rozgrywa rowniez super zawody(przegral dotad 2 sety po malej dekoncentracji)a Djoker jest starszy o rok,uwazam ze to jest super nawierzchnia dla Jannicka pomimo ze potrafi sie odnalezc na wszystkich (w przeciwienstwie do takiego Ruuda czy Tsitsipasa ktorzy na trawie nie potrafia kompletnie sie przelamac), ma super serwis, jest gietki, zwinny jak "wąż", ma super wolej, jedno tylko martwi ze brakuje moim zdaniem takiej masy, kondycji na wieksza skale ale jak wiemy na trawie trochę krocej te mecze trwaja a jego styl nie preferuje typowego przebijania, wiadomo Nole wielki Maestro ale uwazam ze skoro Polak potrafil sie tak postawic, to co zrobi lepszy tenisista, glodny sukcesu Jannick?moze to glupie ale uwazam ze Jannickowi bardziej juz odpowiada styl Djoka anizeli takiego Medviedieva, przeczuwam ze mlody sie postawi, nie przestraszy i stanie przed szansa zdobycia 1 w życiu szlema, uwazam ze bomby z forhendu, zwinnosc, szybkosc, wolej mu w tym pomoga, o Maestro nie bede sie rozpisywal bo w porownaniu do poprzednich lat jest poprostu starszy, w równej formie, a Jannick lepszy niż rok temu POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Alcaraz-Medvedev 1 @1.4 <pewny typ sie okazal>

Bedzie prawdopodobnie ten final Wimbledonu w wykonaniu Hiszpana. Alcaraz jest zbyt uniwersalny, linia koncowa, skrot, wolej, wiekszy przekroj niz Medvedev. Medvedev dzis dobrze serwowal, ale on zbyt kurczowo trzyma sie lini koncowej i tu bedzie pole do popisu dla Alcaraza. Trzeba jednak wygrac trzy sety, a Alcaraz nawet jak ma klopoty w pierwszym secie jak z Berrettinim czy nawet Rune to pozniej i tak sie rozkreca. Zasluguje na ten final mlody Hiszpan w mojej opinii i faktycznie powinno dojsc do tego wyczekiwanego pojedynku Djokovica z Alcarazem tym razem w finale szlema, a nie w polfinale jak podczas French Open. Pozniej moze jakis mniejszy hc gemowy pod Hiszpana mozna podrzucic,a le wstenie to wygrana Alcaraza, bo ma wrazenie ze z czasem kursy zaczna go nawet bardziej faworyzowac.

Poszedł jeszcze ostatecznie hc -3,5 gema na Alcaraza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +621
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
SInner - Djokovic
1set over 10.5 gema kurs 3.05 betcris.pl na pewno jest gdzie niegdzie ciut wyżej

Powtórka z ubiegłego roku.Nie oglądałem ale pamiętam wcześniejszy mecz Janika z Isnerem i jego gra mi się podobała w następnym pokonał Alcaraza a potem grał z Novakiem.
Hm co robimy? uciekamy czy gonimy?to bardziej koszykarskie pytanie.Zawsze jest lepiej uciekać niż gonić , ale kiedy zacząć uciekać by nie dać się doścignąć , prześcignąć itd
W ubiegłym roku Novak chyba młodego włocha trochę zlekceważył i nie docenił.Rozpoczął mecz wygrał gem serwisowy , następnie przełamał i wyszedł na prowadzenie 3:0 w gemach .Niby super początek.Hm Janik chyba poczuł się urażony , ale wiedział co ma zrobić i zrobił to co trzeba.odzyskał serwis przy stanie 4:3 wyrównał , potem przełamał przy stanie 5:5 i zakonczył seta 5:7
Ale poszedł dalej w drugim secie to on wczesnie przełamał , nie dał się doścignąć , przełamał podwójnie i zakoczył seta 6:2 i prowadzeniem 2:0.Novak został pod ścianą bez marginesu błędu:)Mósiał wygrać kolejne 3 sety.
Mądrości tenisowe mówią że najlepiej przełamać prowadząc 5:4 wtedy po przełamaniu zaczynasz drugiego seta z serwisem:)
Inna mądrość koszykarska: nie nabierzesz obroncy drugi raz z rzędu na ten sam zwód.
Myślę w secie otwarcia , duża szansa na trochę tenisowych szachów.
 
Pablito91 515,3K

Pablito91

Użytkownik
Djoko vs Sinner
Over 35.5 gema @1.82 Fortuna

Powtórka z ubiegłego roku. Tam oglądaliśmy 5 setowke. Tutaj myślę, że Jannik spokojnie jest w stanie ugrać seta a nawet coś więcej. Obaj są o rok starsi. W przypadku Novaka to on już lepszy nie będzie. Wiek będzie odgrywał coraz większą rolę. Chociaż na razie to nie widać po nim tych 36 lat. Jannik przez ten rok od tamtego ćwierćfinału w którym miał 20 lat już na pewno jest trochę bardziej doświadczonym graczem. Skoro wtedy udało mu się nawiązać walkę z Djokovicem więc teraz powinno być teoretycznie łatwiej. Czy tak będzie? Zobaczymy. Widać pewne słabości u Novaka. Z serwisem naszego Hubiego nie mógł sobie w ogóle poradzić. Kto wie gdyby nie głowa Huberta. Bo w teorii mógł wziąć tamto spotkanie 3:0. Brakowało do tego zimnej krwi w końcówkach tie breaków. Moim typem jest, że będzie w tym spotkaniu 36 gemów. W teorii to wystarczą do tego 3 wyrównane sety rozstrzygane w tie breakach najlepiej. Ale myślę, że te 4 sety dzisiaj obejrzymy a wtedy to już wystarczy po 9 gemów na seta.
 
Tenis by Dawid 892,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Djokovic vs. Sinner
Spotkanie o finał, którego wyraźnym faworytem jest rzecz jasna Novak Djokovic. Serb miał małe problemy w drodze do półfinału, lecz były one co najwyżej chwilowe i w pełni zasłużenie oraz w bardzo dobrym stylu jest na tym etapie. Stracił po secie z Hurkaczem i Rublevem, ale też był bliski tego z Wawrinką oraz Thompsonem. Jednak warte podkreślenia jest to, że wygląda bardzo solidnie i tylko potwierdza, że to szlem stworzony dla niego. Duży spokój, opanowanie, ale także slajs czy serwis, który stoi na wysokim poziomie, a to nie był standard, szczególnie przed Roland Garros. Jak na drugiego zawodnika na liście miał bardzo trudnych rywali praktycznie już od II rundy, czego nie można powiedzieć o niżej rozstawionym Sinnerze, któremu drabinka ułożyła się wręcz znakomicie! Na swojej drodze miał aż trzech graczy rodem z mączki (Cerundolo J., Schwartzman oraz Galan) oraz dwóch graczy, którzy jeszcze niedawno przebijali się przez Challengery, a dziś są stałymi bywalcami turniejów głównego cyklu, lecz nie odgrywają kluczowej roli. Mimo to z trzema ostatnimi miał problemy, co pokazuje, że forma na pewno nie jest optymalna, a widzieliśmy to też w ostatnich miesiącach, kiedy to zaliczył kilka wpadek czy też zwyczajnie bardzo trudnych przepraw z teoretycznie gorszymi rywalami. Duże znaczenie ma u niego zdrowie, którego czasem brakuje, bo czysto tenisowo i mentalnie to zawodnik ze ścisłego topu. Talent, który niedługo będzie stanowił o sile męskiego tenisa przez lata, obok Alcaraza czy Rune. Dziś muszę zgodzić się z bukmacherami i nie spodziewałem się specjalnie innych kursów. Ponadto H2H jest wyraźnie po stronie Serba, który wygrał 3/3 spotkania na różnych nawierzchniach. We wszystkich pojedynkach Włoch zaliczał dość średnie, a czasem mierne procenty wygranych piłek po pierwszym serwisie (57, 48 i 69%) i dziś pójdę tym tropem. Co prawda w tym turnieju zaliczał pod tym względem znakomite liczby (83, 81, 83, 85 i 90%) to jednak nie miał rywala nawet choć trochę na podobnym poziomie, a do tego Nole jest obecnie najlepiej returnującym graczem w tourze, więc nawet trafienie pierwszym serwisem nie gwarantuje punktu, jeśli nie jest to as. Argumentem na minus są wyniki rywali Novaka w tym turnieju, bo aż trzech z nich osiągnęło wynik powyżej 72,5%, lecz pamiętajmy, że każdy z nich opierał swoją grę na podaniu i wychodziło im to co najmniej dobrze (Thompson, Hurkacz i Rublev). Dziś czuję niższy wynik Sinnera, bazując głównie na H2H i nieufności, co do Włocha, mając w pamięci z kim się mierzył na wimbledońskich kortach. Nie zdziwię się jak Jannik urwie seta i mocno powalczy, bo jest bardzo charakternym graczem, ale to nie znaczy, że swoje serwisy będzie wygrywać bardzo pewnie.

👉 Sinner poniżej 72,5% wygranego I serwisu @1,85 (forBET) ❌

Typ bez analizy:
👉 Alcaraz powyżej 0,5 przełamań w I secie @1,44 forBET ✅

Analiza od Damiana na mecz Medvedev vs. Alcaraz TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Alcaraz - Miedwiediew
Typ: powyżej 3,5 seta
@1.56 FORTUNA

Bardzo ciekawie zapowiadający się drugi półfinał pomiędzy pierwszą a trzecią rakietą w światowym rankingu. Alcaraz to oczywiście numer jeden i nie dziwne, że jest faworytem w tej potyczce, lecz ja do końca nie skreślałbym Miedwiediewa. Alcaraz miał trudniejszą drabinkę do półfinału i stracił jak do tej pory tylko dwa sety. Pierw w 1/16 finału z Jarry'm a następnie w 1/8 finału z Berrettinim. W ćwierćfinale wygrał z Rune bez straty seta 7:6, 6:4, 6:4 więc też nie był to spacerek dla młodego Hiszpana. Dziś czeka go najcięższa przeprawa, bowiem jak już wspomniałem na wstępie zmierzy się z numerem 3 światowego rankingu. Miedwiediew do 1/4 finału stracił zaledwie 1 seta. W ćwierćfinale mierzył się z Eubanksem i stoczyli 5 setową batalię, lecz w decydującym secie to Miedwiediew był zdecydowanie górą, gdyż wygrał 6:1. Obaj Panowie mierzyli się już na kortach trawiastych Wimbledonu w 2021 w 1/32 finału i wtedy górą był Miedwiediew, który gładko wygrał 3:0. Lecz wtedy to Miedwiediew był rozstawiony z numerem 2 a Alcaraz dopiero zbierał szlify na kortach. Dziś zanosi na bardzo wyrównane spotkanie i nie spodziewam się aby którykolwiek z Panów zdołał wygrać w trzech setach.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djokovic/+38.5 2,77
Alcaraz 3-0 7,40
Zmieniam zdanie. Tak jak się przyjrzałem meczom Alcaraza to stwierdzam, że chłop gra w transie. Robi coś jak Iga Świątek na French Open. Nie wygrywa tak wysoko oczywiście, ale nie pozwala zabierać sobie setów. No co prawda, parę już stracił, ale wtedy było rozchodniaczek z nawierzchnią i serwisboty po drugiej stronie siatki. Za Djokovicem cały czas stoi argument świetnej passy (33 zwycięstw z rzędu w jednym turnieju). Za Alcarazem stoi antyargument, że to jego najsłabsza nawierzchnia. Czyżby? Alcaraz moim zdaniem weźmie rewanż za porażkę na jego najlepszej nawierzchni i pokrzyżuje z cichą radością plany Serba, by zdobyć kalendarzowy Wielki Szlem. To też argument a zarazem antyargument za wygraną (Djokovica). Bo z jednej strony masz potężną motywację do wygranej, a z drugiej presja może cię po prostu zniszczyć. Alco 3-0. Nie odpuści od pierwszej do ostatniej piłki. Zobaczycie albo ja zobaczę jak bardzo się pomyliłem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom