>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Wiedeń, Nur-Sułtan - 26.10.2020-01.11.2020

Status
Zamknięty.
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Sonego-D.Evans 2 @1.55

Wczrajsze 4 mecze to cztery wtgrane underdpgow i dosc taki niespodziewany sklad polfinalowy nawet jesli Paryz za rogiem. Tutaj duza sznasa na final "piecsetki" dla obydwu graczy i stawiam na Anglika. Nie spodziewalem sie, ze Evans w meczu z Dimitrovem bedzie robic az taka krzywde na pierszy podaniu Bulgarowi, ale widac ze tu naprawde jest wysoka dyspozycja. Evans czesto chodzi do siatki i polfiane zrobi lto w meczu ponad 40 razy, a i czucie w wymianei jest. Sonego wcozraj zanotowal najcenniejsze zwyciestwo w swoim zyciu, pokonujac lidera raningu. Oczywiscie Wloch gral bardzo dobrze, wykorzystal swoja moc ale u Djokovica byo zbyt duzo nonszalacji i widocznei Serb przewarsciowal troche swoje stary pod katem Paryza i fnalow w Londynie. Mimo wszystko wydaje mi sie, ze to bedzie ten prypadek, ze po pokonaniu zaowdnika z topu przyjdzie w kolejenj rundzie jednak porazka i typuje wygrana Evansa.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Djokovic nie zagra w Paryżu tym bardziej dziwi ta porażka i to w takim stylu
IMG_20201031_122658.jpg
Jeśli celem Novaka było zapewnienie sobie pierwszego miejsca w rankingu i zaatakowanie turnieju kończącego rok w Londynie, to nie dziwi rezygnacja z Paryża. Jednak, jak Marek Furjan słusznie zauważył - lekceważące podejście, to brak szacunku dla Sonego, ale też własnych fanów. Czegoś takiego się nie robi. Mógł dograć ten turniej na 100%, a z Paryża rezygnować, a nie tak, jak to zrobił i jeszcze niejako się do tego przyznał 🤦 Swoją drogą dla naszych dziennikarzy lepiej, że odpadł Hubert z Sonego, bo gdyby tak Polak oddał 3 gemy Novakowi, który mecz miał w dupie, to i tak by były artykuły masowe, jakiego to wielkiego Polaka doczekaliśmy się w męskim tourze 🙈🤣
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Może to nie miejsce na tego typu wywody ale mam wrażenie że Novak ostatnio się trochę pogubił w tym wszystkim. Dyskwalifikacja na US Open jak i wczorajszy mecz pokazuje, że coś się dzieje złego. Chyba nie można tak całkowicie zwalić na brak koncentracji czy przejście obok meczu z Sonego na poczet przyszłych turniejów a właściwie to przyszłego turnieju.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Czaiłem się na ten zakład już od ćwierćfinałów, niestety najpierw Djoko pokpił sobie z całej publiki, jego kibiców i przede wszystkim z przeciwnika, przechodząc obok meczu i w zasadzie oddając ten mecz (co zresztą praktycznie sam potwierdził po meczu - do znalezienia w necie, bodajże na Twitterze), a drugim razem niestety Anderson oddał mecz kreczując, choć tam spodziewałem się tie-breaka w 1 secie (6:4 Rublev).

Oglądałem obydwu od ćwierćfinału i przy takiej grze jednego i drugiego, przy takiej stawce (Rublev gra o pierwszą 8 i występ ATP Finals w Londynie, dla Sonego to 1 finał ATP500 w karierze) i przy takiej nawierzchni, jeśli nie wydarzy się nic szczególnego ze zdrowiem jednego lub drugiego, mecz powinien być na styku. Jeden i drugi rzadko powinien oddać swój serwis, więc liczę na to, że tie-break w meczu będzie.

Tie-break w meczu? TAK @2.60 Betclic
Tie-break w 1 secie? TAK @3.80 Fortuna


Niestety, Rublev dzisiaj ściana. Co miał BP to wykorzystywał za pierwszym razem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom