>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Washington (02.08.2021 - 08.08.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
citi_open.png



Miejsce: Washington, Stany Zjednoczone
Data rozgrywania: 01.08.2021 - 08.08.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $2,046,340
Oficjalna strona turnieju: https://www.citiopentennis.com/
Lista Startowa: https://www.citiopentennis.com/players/?intloc=headernav
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/washington/418/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/washington/418/daily-schedule?day=2
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Gunneswaran P. - Ruusuvuori E. 1 3.50 Fortuna 1-2
Szukalem w tym turnieju fajnych kursow i najlepszy jak do tej pory wydaje sie ten.Chodzi mi bardziej o postawe i gre Ruusovoriego w Atlancie gdzie ewidentnie odpuscil.Po takim kursie z pewnoscia nie zaufal bym mu tym bardziej ze gral wyjatkowo przecietnie co zrowna sie z przeciwnikiem ktory tez nie nalezy do asow.Zaklad wart uwagi plus handicapy gemowe
 
Ostatnia edycja:
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
S.Johnson-Ramanathan 1 @1.4

Pusta w dziale, wiec cos sprobuje podpowiedziec. Wrzucilem dzis na kupon miedzy innymi ten typ na Johnsona, ktory wydaje mi sie idzie w gore z forma.
Amerykanin notowal w Waszyngtonie calkiem dobre wyniki w przeszlosci. Nie mam moze duzego przekonania, ale wlasnie dlatego wrzucilem do kuponu na 3 zdarzenia. Jak ktos nie ma co pobrac, ale bez podpalania sie. Kurs niewarty ryzyka, prawda. Ciezko grac czasem przeciwko kwalifikantom, tez prawda. Ale pewnie ktos bedzie szukac jakis zdarzen, a jednak Johnson wydajE mi sie faworytem.

Mecz za niedlugo, ale ciezko bylo mi wczesniej cos napisac.
W ostatecznosci jak nie zdazy ktos postawic prematch to moze mecz sie ulozy tak, ze Johnson zaczniE prZegrywac i da sie pograc live po jakims lepszym kursie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Nakashima-Evans 2 2.20 2-0

Niewiem czemu tak wysokie kursy na Evansa byc moze spowodowane to dosc dluga przerwa w graniu.Nakashima ma ostatnio forme zycia ale to i tak dosc przecietny zawodnik,ktory ma dobry serwis ale gorzej u niego z wymianami.2 razy ogladalem Jego wystepy na Amerykanskiej ziemi i NIE jestem pod wrazeniem jego gry,jedynie to ze jest dobrze dysponowany fizycznie i na pewno pografi grac dluzsze spotkania.Niewiem jak z Evansem mimo dluzszej przerwy ale uwazam ze Nakashima jest absolutnie w jego zasiegu.Mysle tez ze w tym spotkaniu moze byc TIE-Break
Spotkanie za chwilke
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis Waszyngton ATP
Godzina 21:30
Spotkanie : Sinner - Ruusuvuori
Typ : Sinner wygra
Kurs : 1.62
Bukmacher : STS
Analiza: Mimo że młody Włoch złapał zadyszkę i przegrał ostatnie 4 spotkania to pójdę w jego stronę w tym spotkaniu. Uważam że Sinner ma o wiele więcej atutów po swojej stronie i dziś to udowodni. Na hardzie ogrywał ścisłą topkę światowego rankingu i dziś fajna okazja żeby przełamać swoją bardzo słabą ostatnio serię. Jeśli popatrzymy na h2h to między zawodnikami jest remis 1:1. Jeszcze kilka tygodni temu tak wysoki kurs na Włocha nie był by możliwy i postaram się to wykorzystać. Nie przypominam sobie tak długiej serii bez zwycięstwa, dlatego myślę że dziś zrobi wszystko by wygrać i wrócić na właściwe tory swojej bogatej tenisowej kariery, mimo bardzo młodego wieku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Kudla-Nakashima 1 3.20(fortuna) 2-1
Kolejny raz zagram przeciwko Nakashimie.Wczorajsze spotkanie z Anglikiem było mega nudne i przewidywalne,widać było brak ogrania.Kudla Jest w gazie ma bardzo dobry serwis i potrafi zagrać dlusza wymianę co myślę sprawi rywalowi dużo problemów.Tak jak pisałem wcześniej Nakashima jest solidnym ale jednak przeciętniakiem,nie robi głupich błędów to jego duży atut.Mysle jednak że Kudla jest poziom wyżej mimo jego bardzo dobrych wyników.
Kursy są mocno zawyżone
Stawiam 2-0 Kudla po kursie ok 5.20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Berankis - Johnson @ 2

Typ w kierunku Johnsona którego nie wątpliwym atutem jest serwis na którym oparta jest jego gra i który mam nadzieję będzie robił różnicę w tym spotkaniu i dawał sporo łatwych punktów. Gość po przejściach który wydaje się wraca powoli na właściwe tory, co prawda do tej pory gra w kratkę ale jego przeciwnik w tym sezonie również nie imponuje i przeplata wygraną z przegraną dlatego idę w gospodarza, któremu powinno zależeć w końcu odnieść zwyciestwo z Berankisem po wcześniejszych dwóch porażkach.

Nishikori - Norrie @ 1

Norrie w tym sezonie prezentuje się niesamowicie regularnie i skutecznie osiągając bardzo dobre wyniki aczkolwiek spróbuję zaufać i zagrać na Japończyka którego styl, wszechstronność i bardziej urozmaicony tenis po prostu bardziej do mnie przemawia... czy będzie na tyle skuteczny by dać radę solidnemu i regularnemu Norrie? Mam nadzieję, że tak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Final
McDonald M. - Sinner J.
1 4.10 Fortuna 1-2
Gemy handicap 1 (+2.5) 2.93 1-2


Tutaj nie zgadzam sie z kursami na Donalda bo jak dla mnie mecz jest typowym 50-50 a wiec kurs wiekszy pobieram.Oboje sa na swojej nawierzchni i oboje mieli godnych siebie rywali wiec dziwia mnie te kursy.Tym bardziej ze od poczatku turnieju McDonald jest zawsze jako outsider(nie liczac spotkania z Paire).Nie ufam az tak grze Sinnerowi by zagrac go takim kursem i w takim turnieju gdzie korty pomagaja gospodarzom.Cala publicznosc zywie reagujaca bedzie za Swoim reprezentantem i mysle ze to on siegnie tu po tytul
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom