>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Toronto (09.08.2021 - 15.08.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
f94dcf59-3fac-402a-b5c3-13a6dab34a42.png


Miejsce: Toronto, Kanada
Data rozgrywania: 09.08.2021 - 15.08.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP Master 1000
Pula nagród: $3,487,915
Oficjalna strona turnieju: https://nationalbankopen.com/
Lista Startowa: https://nationalbankopen.com/players/mens-singles/
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/toronto/421/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/toronto/421/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Diez-Ruusuvori 1 6.20 Fortuna 0-2

Kurs jest dobrze wystawiony ale po mojemu nie sadze zeby Diez byl na straconej pozycji.Ten sezon ma fatalny i to w wiekszosci na nawierzchni gdzie wlasnie powienin grac o wiele lepiej.Na twardej jego dyspozycja jest jedna wielka niewiadoma i tu upatruje swoje szanse bo jesli kompletnie zawodzi na ziemnej to moze czas na male zmiany.Jest gospodarzem wiec tez to duzy atut i na pewno sie nie podda.Fin jest jaki jest gra solidnie ale mnie kompletnie nie porywa jego gra i mysle ze jak zle zacznie to moze juz nieco "odpuscic". Kurs wart sprobowania.Mysle ze Diez urwie seta a czy mecz?ide na calosc.
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Tommy Paul - Liam Broady

W kwalifikacjach do turnieju w Toronto zagrają 24-letni Tommy Paul z o trzy lata starszym Liamem Broadym. Prognozuję, wygraną underdoga i że w meczu będą przynajmniej dwadzieścia dwa gemy. Będzie to pierwsze oficjale spotkanie tych tenisistów. Amerykanin stawiany jest w roli faworyta. Jak wiemy, Brytyjczyk sprawił, sporą niespodziankę eliminując z turnieju olimpijskiego Huberta Hurkacza. Paul natomiast na Olimpiadzie został łatwo ograny przez Karatseva. Obydwaj po Igrzyskach zagrali, na turnieju w Waszyngtonie Amerykanin przegrał w pierwszej rundzie z Chilijczykiem Galanem preferującym korty ziemne. Broady zatrzymał się na 1/16-tej kwalifikacji gdzie uznał wyższość Ekwadorczyka Gomeza. W pierwszej rundzie kwalifikacji w Toronto Paul ograł niełatwo 775-ego w rankingu Kanadyjczyka Draxla. Brytyjczyk natomiast po bardzo zaciętym meczu sprawił, niespodziankę pokonując Australijczyka rosyjskiego pochodzenia Popyrina. Jeżeli udało, mu się wygrać z Popyrinem to jest to w stanie zrobić także z będącym pod formą Paulem.

powyżej 21.5 kurs: 1.71 Fortuna
Broady L. kurs: 2.50 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Jenson Brooksby - Nikoloz Basilashvili

W pierwszej rundzie w Toronto zagrają 20-letni Jenson Brooksby z o osiem lat starszym Nikolozem Basilashvilim. Prognozuję, że liczba gemów w tym meczu osiągnie poziom dwudziestu dwóch. Będzie to drugi oficjalny mecz tych tenisistów, pierwszy miał miejsce w 2019 na USO po czterosetowym starciu górą był Gruzin. Amerykanin stawiany jest w roli faworyta w dzisiejszym pojedynku, niewątpliwe poczynił on ostatnio spory progres w swojej karierze. Ogrywanie takich graczy jak Anderson, Tiafoe czy Auger Aliassime musi robić wrażenie. Dlaczego spodziewam się wyrównanego starcia? Dla Brooksbyego będzie to trzeci turnej z rzędu i może odczuwać zmęczenie. Basilashvili nie grał od około dwóch tygodni. Ostatni jego mecz to 1/16-ta turnieju olimpijskiego w którym, to zaprezentował, się całkiem przyzwoicie ulegając nieznacznie późniejszemu triumfatorowi. W pojedynku tym można spodziewać się tie-breaka, który przyczyniłby się do pokrycia wyżej wspomnianej linii gemów.

powyżej 21.5 kurs: 1.85 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Isner-Fokina
2 2.30
Fortuna
dokladny wynik 0-2 3.65 Fortuna fatalny mecz Hiszpana[/ICONMINUS][/ICONMINUS]

Wiadomo czym dysponuje Isner wiec w kwestii serwisu nie bede sie wypowiadal.Jesli chodzi o sama gre i wymiane to Po prostu liczy na bledy serwujacego jak i jego slabsza dyspozycje i tyle w temacie.Ogladalem final z Nakasima w Atancie i oprocz serwisu to nie dysponuje niczym tworzac wyjatkowo nudne spotkania.Co do Hiszpana jesb bardzo nieobliczalny ale w tym roku poczynil spore postepy i panuje nad emocjami co bardzo mu pomaga w calym spotkaniu.Jak dla mnie lepiej gra na twardej nawierzchni ale w hali,co bedzie tutaj sam jestem ciekaw.Jak dla mnie to On powinien byc tu faworytem
 
Ostatnia edycja:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Lajovic vs. Auger-Aliassime - 1 @4.00 Fortuna
Lajovic +1.5 seta @2.01


Patrząc na kursy - zwycięstwo Lajovicia to jakieś mission impossible, ale czy na pewno musi tak być? Wydaje mi się, że nie. Oczywiście typ z tych dużo bardziej ryzykownych, ale tak naprawdę można znaleźć argumenty przemawiające za Serbem. Raz, Felix nie jest w formie, co pokazał oddając mecz z młodziutkim Brooksbym bez żadnej walki, czy przegrywając Igrzyska z Purcellem. Dwa, psychika nie jest jego mocną stroną, a to w tenisie kluczowe. Trzy, gramy na hardzie, co teoretycznie powinno potężnie premiować Augera, ale patrząc w head2head zauważymy, że rok temu Lajović pokonał Kanadyjczyka właśnie na nawierzchni twardej w Australii.
Myślę, że to wystarczy aby szukać jakiegoś handicapu po niezłym kursie w stronę Dušana, a nawet próbować jego zwycięstwa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +608
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Toronto
Godzina: 18:30
Spotkanie: Karacjew - Chaczanow
Typ: Karacjew wygra seta
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Za sprawą świetnego występu na Igrzyskach, do dzisiejszego spotkania Chaczanow przystąpi w roli faworyta. Jestem przekonany że gdyby spotkali się na korcie kilka tygodni temu to kursy były by porównywane lub Karacjew był by faworytem. Na hardzie czuje się świetnie, jest to jego ulubiona nawierzchnia na której kilka miesięcy temu robił rzeczy które zadziwiały całe tenisowe środowisko. Półfinał Australian Open był jego największym osiągnięciem i zastrzykiem gotówki w całej tenisowej karierze. Później przyszły turnieje rozgrywane na trawie i clayu na których Karacjew czuje się o wiele gorzej, przez co zniżył loty i przestał dominować i wygrywać z najlepszymi. Wróciła ulubiona nawierzchnia, turniej przygotowywujacy do US Open i po drugiej stronie siatki stanie dobrze ostatnio dysponowany Chaczanow. Jeśli chodzi o H2h to panowie grali ze sobą 4 razy i w tej statystyce Chaczanow wygrywa 3:1, wszystkie mecze były rozegrane na hardzie. Uwazam że dziś Karacjew tanio skóry nie sprzeda i postawi bardzo trudne warunki. Jak by nie było to obaj tenisiści rywalizują między sobą o bycie trzecią rakieta w Rosji, więc nie ma mowy o zlekceważeniu przeciwnika. W mojej ocenie prawdopodobnym scenariuszem jest to że mecz będzie trwał 3 sety, ja wybieram dość bezpieczny zakład i poszukam seta Karacjewa który na hardzie jest zawsze groźny.
 
Ostatnia edycja:
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Spotkanie: Karacjew - Chaczanow
Typ: Karacjew wygra seta
Kurs: 1.52
Brawo, chociaż okoliczności wygrania tego seta przez Karacjew to kryminał. Daleki jestem od szukania ustawek na tym poziomie, ale przebieg tego seta to materiał na zarobienie grubego hajsu u buka. Grają 2 Ruski, więc bym się nie zdziwił, gdyby ten mecz był ugadany. A jeśli nie, to takiej kontuzji mózgu w męskim tenisie chyba sobie nie przypominam. WTA wszystko przyjmie, nawet powroty z z 0-5 i 0-40, ale jak masz 4-0 i serwujesz w męskim tenisie, to nie masz prawa przegrać seta, nawet jak zmienią Ci przeciwnika na Djokovica. Nie oglądam meczu, więc albo to kontuzja Chaczanova albo w trakcie trwania tego seta zmienił płeć i postanowił, że teraz jest tenisistką z WTA. No chyba, że ktoś z jego sztabu dał na live, że przegra tego seta ;)

e: jednak to wyciągnął, ale nawet w TB nie skończył z 6-3. Myślę, że nawet w pojedynku Paire z Fogninim nie byłoby takich cyrków

Żeby wpis coś wnosił to:

Tiafoe - Shapovalov 1 3.05 oraz +1,5 seta 1.7 Totalbet

Podobny typ jak wyżej odnośnie drugiego Kanadyjczyka. Dla mnie ci gracze młodego pokolenia nie są warci grania po takich śmiesznych kursach. Kolesie regularnie wtapiają jako faworyci a Tiafoe jest groźny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Mektic/Pavic - Ram/Salisbury 1
No i finał w Toronto. A tam w finale debla niespodzianka, Mektic i Pavic. Taak, ci to są tak powtarzalni jak nikt w tym fachu. Ram i Salisbury to nie ogórki, ale Mektice już byli za turniejem, ale wyszli w trzecim secie dwa mecze temu 13-11 i zapewnili sobie awans do dalszej rundy. Morale musiało na pewno im skoczyć. Kto inny może to wygrać jak nie oni?

Edit: A to zaskoczenie że przegrali. A więc nawet mistrzom zdarza się czasem przegrać.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom