>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sztokholm & Moskwa, 17-23.10.2011

Status
Zamknięty.
marian78 20

marian78

Użytkownik
Anderson uważam, że ma problem z nogą i wystarczy go szybko wozić z jednego końca na drugi, z czasem wymięknie ... takiego gracza na niego trzeba : &gt;
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Przecież on ten bandaż, opaskę, czy co to tam jest, nosi już od kilku spotkań... Prędzej to Haas wymięknie od biegania z jednego końca kortu na drugi. Najlepsze lata ma już Niemiec za sobą, kontuzje zrobiły swoje. Ostatnio wygrywał tylko z takimi graczami jak Devvarman, Falla, de Veigy, Delic. Anderson zdecydowany faworyt.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Benneteau J. - Donskoy E. 1,30
Wybrałem na jutro jeden bank wg. mnie. Jak dla mnie różnica klasy, zwłaszcza biorąc formę oby zawodników. Francuz grywa ostatnio głównie w challach w hali, zaliczył jeden finał i jeden z nich wygrał przed tygodniem u siebie. W tych obu turniejach ogrywał naprawdę niezłych zawodników, tutaj turniej ATP wiec Julien na pewno ma ochotę na większą ilość punktów i $$. Rosjanin, gra u siebie ale tylko to za nim przemawia. Ostatnio gra co najmniej średnio, przegrywa w 1 lub 2 runach i to z naprawdę mało znaczącymi grajkami. Korty szybkie na pewno przemawiają na korzyść Francuza, Donkoy woli mączkę...
Akurat korty w Moskwie, czyli RuKort są bardzo wolne, wolniejsze od niejednego kortu ceglanego.
Na jutro:
Popieram typ na Benneteau 1,25. Donskoy to typowy claycourter, a Julien w hali czuję się jak ryba w wodzie i powinien wygrac mimo tego, że jak wspomniałem te korty w Moskwie są strasznie wolne.
Dimitrov 1,40 Bułgar lubi robić wałki, ale wątpie , żeby to miało nastąpić jutro, Grisha dobrze czuję się w hali w przeciwieństwie do Sweetinga i to powinno być jutro widać.
Benek i Grisha @1,75 Betsafe ✅✅✅ 6/4 6/3 ; 6/3 6/1
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kolejny ciekawy i mam nadzieję, że równie emocjonujący mecz na turnieju w Sztokholmie. Faktem jest, że Nalbandian dzisiejszy mecz z Maalise powinien przegrać. Obronił 2 match pointy w tiebreaku ,a później w kolejnym secie przy stanie 5-4 został przełamany przez Belgijczyka. Ogólnie popełniał bardzo dużo niewymuszonych błędów i miał duże problemy ze swoim serwisem (7 podwójnych i łącznie 56% w 3 setach), widać było że bardzo się meczy i Xavier miał wielkiego pecha, że nie zdołał wyciągnąć tego meczu. Dodig też bez polotu, jednak moim zdaniem prezentował się lepiej, serwis bardzo dobry - 19 asów i 67% skuteczności w obu setach. Mannarino jedynie pod koniec spotkania nieco przycisnął, jednak Ivan kolejny raz udowodnił, że ma stalowe jaja i tiebreaki należą do niego. Poza tym Dodig ma szansę zrewanżować się za ostatni przegrany mecz z Nalbandianem w Tokio i sądzę, że będzie miał jutro duże szansę ku temu. Uważam że kurs, jaki wystawił Bwin na Dodiga w tym spotkaniu jest dość nieadekwatny.

Ivan Dodig - David Nalbandian @3,55 / Bwin
ATP Sztokholm (Szwecja) start: 12:00 (czwartek)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Tutaj stawiam na zdecydowanych faworytów w swoich meczach. Dla Estończyka Zoppa to pierwszy turniej ATP, przeszedł ładnie przez kwale, jednak z utalentowanym Tomicem, który zaliczył dobre występy w Chinach i Japonii - nie daje mu większych szans.
W drugim spotkaniu pomiędzy Jamesem Blakiem a Del Potro stawiam na Argentyńczyka, który ostatnio miał lekką przerwe, ale przed tym zaliczył kilka dobrych występów. Sezon letni nie może zaliczyć do udanych, a ten turniej to dla niego duża szansa, by znów wejść na właściwy tor. Poza tym jest faworytem do wygrania tego eventu.

Bernard Tomic &amp; Juan Martin Del Potro @1,58 / Bwin

ATP Sztokholm (Szwecja) start: 14:00 &amp; 20:30
 
A 132

acemilan

Użytkownik
Donskoy to typowy claycourter,
Jedno krótkie pytanie: Z jakiej racji nazywasz tak ofensywnego zawodnika jakim jest Donskoy (momentami przeradzającego się wręcz w ballbashera na szybszych kortach) claycourterem? Gość ma spore możliwości gry na hardach/halach i każdy kto widział go choć raz Ci to potwierdzi. Do typowych claycourterów pokroju Di Mauro, Vagnozziego czy choćby Volandriego nie sposób go porównać i zestawić w jednym szeregu.
To, że zawodnik rozegra większość meczów na ziemi (i to też tylko w tym sezonie, bo w poprzednich 4 masz ponad 50% granych spotkań na H czy IH), to nie znaczy, że jest claycourterem. O Brandsie z sezonu 2008 czy choćby Struvay&#39;u czy Korolevie z tego sezonu też tak samo napiszesz?
 
gju 134

gju

Użytkownik
Kolejny ciekawy i mam nadzieję, że równie emocjonujący mecz na turnieju w Sztokholmie. Faktem jest, że Nalbandian dzisiejszy mecz z Maalise powinien przegrać. Obronił 2 match pointy w tiebreaku ,a później w kolejnym secie przy stanie 5-4 został przełamany przez Belgijczyka. Ogólnie popełniał bardzo dużo niewymuszonych błędów i miał duże problemy ze swoim serwisem (7 podwójnych i łącznie 56% w 3 setach), widać było że bardzo się meczy i Xavier miał wielkiego pecha, że nie zdołał wyciągnąć tego meczu. Dodig też bez polotu, jednak moim zdaniem prezentował się lepiej, serwis bardzo dobry - 19 asów i 67% skuteczności w obu setach. Mannarino jedynie pod koniec spotkania nieco przycisnął, jednak Ivan kolejny raz udowodnił, że ma stalowe jaja i tiebreaki należą do niego. Poza tym Dodig ma szansę zrewanżować się za ostatni przegrany mecz z Nalbandianem w Tokio i sądzę, że będzie miał jutro duże szansę ku temu. Uważam że kurs, jaki wystawił Bwin na Dodiga w tym spotkaniu jest dość nieadekwatny.

Ivan Dodig - David Nalbandian @3,55 / Bwin
ATP Sztokholm (Szwecja) start: 12:00 (czwartek)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Tutaj stawiam na zdecydowanych faworytów w swoich meczach. Dla Estończyka Zoppa to pierwszy turniej ATP, przeszedł ładnie przez kwale, jednak z utalentowanym Tomicem, który zaliczył dobre występy w Chinach i Japonii - nie daje mu większych szans.
W drugim spotkaniu pomiędzy Jamesem Blakiem a Del Potro stawiam na Argentyńczyka, który ostatnio miał lekką przerwe, ale przed tym zaliczył kilka dobrych występów. Sezon letni nie może zaliczyć do udanych, a ten turniej to dla niego duża szansa, by znów wejść na właściwy tor. Poza tym jest faworytem do wygrania tego eventu.

Bernard Tomic &amp; Juan Martin Del Potro @1,58 / Bwin

ATP Sztokholm (Szwecja) start: 14:00 &amp; 20:30
Jeśli chodzi o Nalbę to ciężko powiedzieć, żeby się męczył na korcie. Trafił na Xaviera w świetnej dyspozycji wczorajszego dnia. Nalba bardzo konsekwentnie i to on pokazał, że ma jaja. Cholernie duże jaja. Szacunek. Dodig za to grał bardzooo przeciętnie. Frajerzył niebywale. Gdyby zestawić tych dwóch panów z dyspozycji z wczoraj to byłoby szybko i gładko dla Argentyńczyka. Dlatego jedynym argumentem w zasadzie jest duże value i to, że starszawy David może mieć w nogach taki pojedynek jak ten wczorajszy.
Co do Tomica się zgadzam, sam go gram. Natomiast granie JDP za taki kurs bym sobie odpuścił. Za dużo niewiadomych. Choć oczywiście na papierze to zdecydowany faworyt.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Oczym wogóle mówice Dodig jest bez szans oglądałem jego mecz z Girlado wczorajszego meczu nie widziałem ale ostatnia dyspozycja jest fatalna gość w wymianach jest poprostu słaby kondycja też nie jest jego sprzymierzeńcem chorwat leci a mecz z Girlado to był chyba najsłabszym jaki widziałem w tym roku serwisem może pare gemów ugra przez swój serwis ale nic więcej zresztą zobaczcie ostatnie wyniki Dodiga i Nalby i macie odpowiedź
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Jedno krótkie pytanie: Z jakiej racji nazywasz tak ofensywnego zawodnika jakim jest Donskoy (momentami przeradzającego się wręcz w ballbashera na szybszych kortach) claycourterem? Gość ma spore możliwości gry na hardach/halach i każdy kto widział go choć raz Ci to potwierdzi. Do typowych claycourterów pokroju Di Mauro, Vagnozziego czy choćby Volandriego nie sposób go porównać i zestawić w jednym szeregu.
To, że zawodnik rozegra większość meczów na ziemi (i to też tylko w tym sezonie, bo w poprzednich 4 masz ponad 50% granych spotkań na H czy IH), to nie znaczy, że jest claycourterem. O Brandsie z sezonu 2008 czy choćby Struvay&#39;u czy Korolevie z tego sezonu też tak samo napiszesz?
Zdaję się, że nie wyraziłem się zbyt precyzyjnie, otóż Donskoy to nie jest typowy ziemniak jak przytoczeni przez Ciebie Włosi, ale nie zmienia to faktu, że na mączce radzi sobie najlepiej, moja opinia wynika z tego, że widziałem go parę razy właśnie na mączce i wydał mi się taki nijaki, ballbasherem napewno bym go nie nazwał.
Brands czy Korolev to inne przypadki, obaj co doskonale wiemy czują się najlepiej na szybkich nawierzchniach, a że ostatnio się pogubili to ciułają punkty w małych &quot;mącznych&quot; eventach. I ich oczywiście claycourterami nazwać nie można, bo to byłaby wręcz profanacja.:grin:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Raonic M. - Petzschner P. 1,50✅

Jak dla mnie świetny kurs, Milos jest tutaj zdecydowanym faworytem! Wczoraj po walce i naprawdę dobrym meczu pokonał Marcosa. Widać, że Milos już się ogarnął po kontuzji, zagrał kilka meczu i wygląda to coraz lepiej. Podanie świetnie funkcjonuje, ma chwile, że opuszcza go pierwszy serwis ale to nie powoduje jakiś większych problemów, przełamanie go jest naprawdę bardzo trudne. Niemiec pokonał w 1r Kubota, ten po kontuzji wyraznie jeszcze nie jest sobą, wiec ten wynik nie robi na mnie wrażenia. Spodziewam się wyrównanego meczu, można też pograć over w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Jeśli chodzi o Nalbę to ciężko powiedzieć, żeby się męczył na korcie. Trafił na Xaviera w świetnej dyspozycji wczorajszego dnia. Nalba bardzo konsekwentnie i to on pokazał, że ma jaja. Cholernie duże jaja. Szacunek. Dodig za to grał bardzooo przeciętnie. Frajerzył niebywale. Gdyby zestawić tych dwóch panów z dyspozycji z wczoraj to byłoby szybko i gładko dla Argentyńczyka. Dlatego jedynym argumentem w zasadzie jest duże value i to, że starszawy David może mieć w nogach taki pojedynek jak ten wczorajszy.
Co do Tomica się zgadzam, sam go gram. Natomiast granie JDP za taki kurs bym sobie odpuścił. Za dużo niewiadomych. Choć oczywiście na papierze to zdecydowany faworyt.
Jeśli wziąć dodatkowo pod uwagę występ Nalbandiana w Szanghaju, gdzie zagrał przeciętny mecz z Gulbisem oraz jednostronny - przegrany mecz z Mayerem , no i wczorajszy bardzo szczęsliwy dla niego - mecz z Maalise - to tymbardziej widzę w value w meczu z Dodigiem.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Chardy grywa głównie na clayu i to zdecydowanie jego najlepsza nawierzchnia patrząc na ostatnie wyniki, nie mniej jednak przeszedł łatwo kwalifikacje do tego turnieju i wczoraj pokonał Włocha Starace. Mecz de facto nie był łatwy, zakończył się w 3 setowym pojedynku, po 2 tiebreakach. Dolgopolov w Szanghaju rozgrywał dośc dobry turniej; ładny mecz z Ramosem, później rozniósł Tomica i dopiero w ćwierćfinale zatrzymał go Nishikori, gdzie bez większego polotu oraz walki przegrał 2:0. Mimo to uważam, że posiada większe możliwości i atuty w swojej grze niż Francuz, m.in: serwis, gra z głębi kortu oraz dobre poruszanie się po korcie. Zdecydowanie stawiam na Ukraińca.
Argentyńczyk Chela również najlepiej czuje się na mączce, na 15 rozegranych meczy w tym roku na hardzie wygrał tylko 4 i tutaj przewage ma na pewno Dimitrov, który z meczu na mecz pokazuje jaki drzemie w nim potencjał i talent, wcześniej był testowany przez graczy pokroju Murraya, Tsongi i Roddicka i udowodnił, że jest niewygodnym grajkiem do pokonania. Dziś z łatwością uporał się z Ryanem Sweetingiem, dobrze serwował i z łatwością wykorzystywał każdy błąd jaki popełniał Ryan. Z Chela prawdopodobnie będzie trudniej, ale jeśli serwis będzie mu siedział to na pewno zwycięstwo jest w zasięgu jego rakiety.

Alexandr Dolgopolov &amp; Grigor Dimitrov @1,91 / Bwin (kurs na Dimitrova spadł z 1,60 na 1,40)
ATP Sztokholm &amp; Moskwa (Szwecja) start: 13:00 &amp; 12:00
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Identycznie jak dzis na jutro typuję Benneteau i Dimitrova @2,16 Betsafe. Dziś nie zawiedli więc na jutro rownież powierzam im swoje pieniądze. Dlaczego? ⛔ 3/6 6/7(1) ; 6/2 5/7 6/1
Benneteau od paru tyg jest w bardzo dobrej formie: wygrana w Winston Salem, 3R USO, finał challa w Mons i wygrana challa w Rennes.
Natomiast Tursunov ostatnio nie zachwyca jedynym godnym odnotowania wynikiem jest QF w Kuala Lumpur gdzie pokonał Goffina i Capdevile&#39;a i przegrał ze słabym ostatnio Troickim.
Obaj rozegrali już w Moskwie po jednym meczu: Francuz pewnie ograł Donskoya, a Rosjanin po dziwnym mecz uporał się z Ramosem.
H2H 1-1, ale oba te pojedynki zagrali dość dawno 8 lat temu wygrał Dmitry, a 4 lata temu Julien.
Benek jest w dobrej dyspozycji i po prostu jutro to wygra.

Dimitrov jak już pisałem bardzo dobrze czuję się w hali czego nie można powiedzieć o Cheli, ktory poza przebijanką nie ma nic do zaoferowania. Argentyńczyk jak na ziemniaka przystało na szybkich nawierzchniach gra słabo i o ile Grigora jutro nie zawiedzie głowa to ten mecz wygra.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Phillip Kohlscheiber po zwycięstwie w pierwszej rundzie nad Berlocq na pewno nabrał pewności siebie, ponieważ wcześniej nie spisywał się najlepiej; najpierw wymęczone kwalifikacje do turnieju w Pekinie, gdzie w dwóch 3-setowych meczach stoczył aż 4 tiebreaki, później wymęczone zwycięstwo z bardzo słabym ostatnio Tommym Robredo i totalna destrukcja przez Berdycha, gdzie ugrał jedynie 2 gemy. Ponadto przed eventem w Pekinie zaliczył marny występ w Francuskim Metz, gdzie odpadł już w 2 rundzie. Atutem Niemca zawsze był dość dobry serwis i gra przy siatce, jednak w meczu z Berlocq zdobył 61% podania a we wcześniejszych meczach w Pekinie % pierwszego podania nie przekraczał 50-55%. Po drugiej stronie Gilles Muller, który ostatnio dość dobrze sobie poczynia. Tutaj pewne zwycięstwo w pierwszej rundzie, ostatnio odpadł w ćwierćfinale challa w Rennes a wcześniej zaliczył bardzo dobry turniej w Metz, gdzie dopiero po 2 tiebreakach wyeliminował go w półfinale Ljubicic. Mullera głównym atutem to nienaganny, solidny serwis i sądze, że jeśli utrzyma go na podobnym poziomie co wcześniej, to o wynik jestem spokojny. Stawiam tutaj na Gillesa, który na pewno nie będzie miał łatwego pojedynku, ale wygrana nad Niemcem jest jak najbardziej w jego zasięgu.

Gilles Muller @1,79 / Pinnacle ⛔

ATP Moscow (Rosja) start: 14:30
 
gju 134

gju

Użytkownik
Muller grał bardzo przeciętnie ze słabiutkim Kravchukiem. Serwis nie funkcjonował najlepiej. Wyglądało to kiepsko. Wcześniej bardzo gładko przegrany mecz z Rogerem V. we Francji. Stawiałem na Mullera dwa dni temu, ale gdybym ten typ powtórzyć, po tym co widziałem, to musiałbym być nierozsądny. Niemiec gra solidnie przy siatce, nieźle serwuje...ale ciężko przyznać, żeby to była docelowa charakterystyka gry Niemca. Kohli dysponuje bardzo dobrym, agresywnym i rozrzucającym uderzeniem z obu stron zza końcowej linii, potrafi świetnie mijać, jak wejdzie w rytm to ma bardzo nieprzyjemne returny. Z serwismenami radzi sobie, co najmniej, nieźle. Zaskoczony jestem dosyć szybkim spotkaniem z Berlocqiem, który tenisistą od Kravchuka jest o wiele lepszym i nigdy nie należy do przyjemnych przeciwników. Kurs 2.05 na Niemca to milutka niespodzianka...choć z drugiej strony jest sporo przesadzony i to mnie trochę martwi w tej przeklętej moskwie.✅✅✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Muller grał bardzo przeciętnie ze słabiutkim Kravchukiem. Serwis nie funkcjonował najlepiej. Wyglądało to kiepsko. Wcześniej bardzo gładko przegrany mecz z Rogerem V. we Francji. Stawiałem na Mullera dwa dni temu, ale gdybym ten typ powtórzyć, po tym co widziałem, to musiałbym być nierozsądny. Niemiec gra solidnie przy siatce, nieźle serwuje...ale ciężko przyznać, żeby to była docelowa charakterystyka gry Niemca. Kohli dysponuje bardzo dobrym, agresywnym i rozrzucającym uderzeniem z obu stron zza końcowej linii, potrafi świetnie mijać, jak wejdzie w rytm to ma bardzo nieprzyjemne returny. Z serwismenami radzi sobie, co najmniej, nieźle. Zaskoczony jestem dosyć szybkim spotkaniem z Berlocqiem, który tenisistą od Kravchuka jest o wiele lepszym i nigdy nie należy do przyjemnych przeciwników. Kurs 2.05 na Niemca to milutka niespodzianka...choć z drugiej strony jest sporo przesadzony i to mnie trochę martwi w tej przeklętej moskwie.

Jeśli sądzisz, że 68% serwisu, 19 asów w meczu oraz 3 bp obronione (w tym 2 w pierwszym gemie) to nienajlepszy serwis, to chyba oglądałeś inne spotkanie.

Berlocq może tenisistą lepszym od Kravchuka jest, ale lepiej dla niego ,by siedział sobie i pogrywal w challach, bo w ATP raczej nie ma czego szukać.

I zastanawiam się, dlaczego uważasz 2,00 kurs na Niemca &quot;miłą niespodzianką&quot; uwzględniajac jego ostatnie wyniki i poczynania na korcie. Chyba ,że porównujesz Mullera do gracza pokroju Berlocq :razz:
 
gju 134

gju

Użytkownik
Niezły serwis - napisałem. Ale z tego co napisałeś wynikało, że Kohli to typ serwismena, który biega cały czas do siatki, a tak nie jest. ????
Jeśli uważasz, że gość z 67 w ATP, który wygrywa challenger za challengerem, pokonujący takich grajków jak Dog, Tomic, Haase, Nieminen czy Gulbis nie ma czego szukać w ATP to powodzonka ????
A to dziwne, bo jeśli jest w takiej słabej formie i buki o tym doskonale wiedzą to dziwne, że wystawiają kurs 1.3 na Kohliego w meczu z Berlocqiem i dziwne, że po bardzo przeciętnym meczu Mullera z Kravcchukiem i słabiutkim z Rogerem V. ...nagle kurs na Kohliego taki duży.
Jeśli Muller zagra tak jak w USO albo podobnie, a Kohli tak jak w Azji to wygra Gilles. Ale jeśli Muller będzie biedził tak jak ostatnio, a Kohli pokaże poprawioną grę to wygra Kohli. Byłbym głupi nie grając po ostatnim meczu Gillesa na Kohliego po takim kursie. Oczywiście za małe pieniądze bo tak naprawdę wszystko się może wydarzyć. ????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Niezły serwis - napisałem. Ale z tego co napisałeś wynikało, że Kohli to typ serwismena, który biega cały czas do siatki, a tak nie jest. ????
Jeśli uważasz, że gość z 67 w ATP, który wygrywa challenger za challengerem, pokonujący takich grajków jak Dog, Tomic, Haase, Nieminen czy Gulbis nie ma czego szukać w ATP to powodzonka ????
A to dziwne, bo jeśli jest w takiej słabej formie i buki o tym doskonale wiedzą to dziwne, że wystawiają kurs 1.3 na Kohliego w meczu z Berlocqiem i dziwne, że po bardzo przeciętnym meczu Mullera z Kravcchukiem i słabiutkim z Rogerem V. ...nagle kurs na Kohliego taki duży.
Jeśli Muller zagra tak jak w USO albo podobnie, a Kohli tak jak w Azji to wygra Gilles. Ale jeśli Muller będzie biedził tak jak ostatnio, a Kohli pokaże poprawioną grę to wygra Kohli. Byłbym głupi nie grając po ostatnim meczu Gillesa na Kohliego po takim kursie. Oczywiście za małe pieniądze bo tak naprawdę wszystko się może wydarzyć. ????
Tak jak przytoczyłem, że lepiej dla Berlocq, żeby siedział sobie w challach,
bo po tych pojedyńczych wygranych (i jak się okazuje chyba jedynych znaczących w ATP w tym roku) doszedł gdzieś przynajmniej do 3 rundy jakiegoś eventu tego roku? A co do samego Niemca, to na pewno typowym serwismanem nie jest, który biega do siatki, ale tym się też charakteryzuje - z resztą, napisałeś wyżej dodatkowo kilka jego znaczących cech, więc ok. Czy wygra Muller czy Kohli to się okażę, ja jednak pozostaję przy Gillesie.

pozdro
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
ponoc korty w Moskwie to jedne z wolniejszych w tourze mały plus dla kolby im wolniej tym lepiej dla niemca Giles jak wiadomo serwis słbszy return szybkie korty w hali to jego żywioł
mimo wszystko kibicuje Mullerowi
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #106

???? Gael Monfils - Bernard Tomic Over 22.5 @1.85

AKO 1.85 | (3/10) Tobet

Dzisiaj o godzinie 18.30 w Sztokholmie odbędzie się ciekawy pojedynek z serii ATP. Zmierzą się 10 w rankingu ATP francuz Gael Monfils i 44 w rankingu Australijczyj Bernard Tomic. Faworyt tego spotkania Monfils, obecnie nie jest w swojej najwyzszej formie. Spadl o 3 miejsca w rankingu a ostatnio w półfinale z kwitkiem odprawił go Donald Young. Atutem francuza jest swietny serwis, walecznosc i szybkosc. Kuleje jednak psychika. We wspomnianym wczesniej meczu nei wytrzymywal psychicznie w koncowkach i przegral po dwoch tie breakach. Co do Tomica, to oczywiscie wspanialy serwis i młodosc bowiem Bernard jutro bedzie obchodzil swoje 19 urodziny. Uwazam ze bedzie chcial sobie sprawic prezent urodzinowy w postaci awansu do nastepnej rundy. Jednak Gael jest bardzo nieustepliwy, i ten mecz bedzie na pewno bardzo trudny. Ze wzgledu na swietny serwis obu panow stawiam na over gemowy. Mysle ze nie bedzie wiekszych problemow z utrzymywaniem serwisow i jesli ten mecz nie bedzie mial 3setow to i tak dzieki rozgrywkom tie breakowym over jest bardzo mozliwy. Kurs do grania w Tobet. Pozdrawiam.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Monfils długo nie grał - ostatni raz w Kuala Lumpur prawie miesiąc temu, gdzie przegrał w półfinale z Donaldem Youngiem. Tomic z koleji pokazał już klasę, że potrafi wygrywać z topowymi graczami, we wcześniejszych turniejach wyeliminował m.in: Troickiego, Andersona i Fisha. Poza tym widać, że z dnia na dzień jego gra wygląda coraz lepiej i pewniej. Na pewno nie będzie to jednostronny mecz , a po wczorajszej porażce Del Potro (który podobnie jak Monfils również miał przerwe) w tym turnieju wszystko może się jeszcze zdarzyć. Stawiam deliktanie na Tomica.

Gael Monfils - Bernard Tomic @2,88 / Pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom