>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Szanghaj - 09.10-16.10.2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Szanghaj, Chiny
Data rozgrywania: 09.10.2016 - 16.10.2016
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: $5,452,985
Oficjalna strona turnieju: http://en.shanghairolexmasters.com/
Lista Startowa: http://en.shanghairolexmasters.com/?page_id=892
Drabinka: http://en.shanghairolexmasters.com/?page_id=431
Plan gier: http://en.shanghairolexmasters.com/?page_id=438
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/atp-shanghai/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Berrer-Kukushkin 2 @1.35
Ciezko uzasadnic. Kukushin gra dobrze. W Shenzen stoczyl bardzo wyrownany pojedynek z Berdychem i dobra forma. Bardzo dobry wystep w Szanghaju (3 runda) juz mial i nawet yrwal seta Djokovicowi. Berrer juz leciwy gosc, chyba jego ostatni sezon w karierze. Cos moze Niemiec powalczy, ale widze wygrana Kkushkina. Do kombinacji.
 
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
Gasquet (+1.5s) - Dimitrov 1 @ 1.37 efortuna ⛔⛔⛔Szkoda, dobry mecz, miał swojen szanse Rysiek, ale niestety lepszy serwis Grigora zadecydował.
Rysiek po dobrym turnieju w Shenzen, gdzie zaliczył finał (porażka 1:2 z Berdychem), nieoczekiwanie odpadł już w drugim meczu w Pekinie. Tutaj jednak zagra z zawodnikiem, z którym wygrywał już pięciokrotnie, co prawda ostatnia porażka miała miejsce w tamtym roku i to na trawie, ale wtedy również Bułgar był faworyzowany, a odpadł gładko 3:0. Grigor ma za sobą długi turniej w Pekinie, gdzie przegrał z Murrayem dopiero w finale (0:2), to również w niewielkim stopniu może przemawiać za graniem na Francuza. Uważam, że ciężko wskazać kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku, ale nawet jeśli Rysiek przegra, to jeden set powinien urwać.
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Simon-Carreno B. 1 @1.8
Ja wiem, ze Simon w tym sezonie pogorszyl sie z wynikami i wiem, ze Carreno z kolei zaczal grac ostatnio bardzo dobrze i nawet tamten tydzien zapisal bardzo dobrym wystepem w Pekinie. Niemniej jednak jest to jeden z bardziej lubianych turniejow Simona i nie pamietam czasow, kiedy Francuz odpadal tutaj w 1 rundzie. Co wiecej, Simon rozegral tutaj w swojej karierze jeden z najlepszych swoich turniejow z zyciu dwa seozny temu, gdy dotarl do samego finalu, ktory przegral w dowch tie-breakach z Federerem i smialo powiem, ze Federer wygral cwaniactwem i serwisem, poniewaz Simon byl wtedy w wymianach lepszym graczem. Simon umie sie zmobilizowac na te &quot;swoje turnieje&quot; i jak jedzie do Marsylii czy Metz to zawsze mzoe wygrac. W Metz z forma Simona bylo juz lepiej, gdyz on tam w polfinale serwowal po mecz w drugim secie z Thiemem, a przegral caly mecz. Style gry Francuza i Hiszpana bardzo podobne, ale typuje jednak zwyciestwo Gillou, znajac jego sentyment do tego turnieju.
Youzhny-Almagro 1 @1.5
Hmmm.. Almagro nie jest soba i zjedzenie Snickersa raczej tu nie pomoze. Hiszpan sporadyczne dobre wystepy w tym sezonie, jeden wygrany maly turniej w Estoril, final w Buenos, dobry wystep na French Open, gdzie odpadl po super meczu z Goffinem i w sumie tyle. Kiedys Almagro to byl zawodnik, ktory potrafil grac turniej za turniej i w kazdym sie liczy. Pamietam trzy seozny temu jak ogrywal w Tokio Nishikoriego czy Berdycha w Sznghaju i to byl jego czas na twardych kortach. Traz sie na to nie zanosi. Youzhny ostatnio od US Series gra lepiej, chociaz tez w jego przypadku wiek robi swoje. Kwalifikacje Rosjanin smignal w mgnieniu oka,a wiec tutaj przeslanki do dobrej formy sa.
Poza tym, w ramach ciekawostek, rywalizacja Youznhy-Almagro to zostanie zapamietana glownie z &quot;akcji&quot; w turnieju z Miami kilka lat temu.
https://www.youtube.com/watch?v=fi-CgSO9Evw
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
B. Paire (+1.5s) - J. Sousa 1 @1.44 ✅✅✅sportingbet
Benoit Paire z pewnością nie zaliczy tego roku do udanych. Zaledwie dwa dobre turnieje w jego wykonaniu, a mam na myśli półfinał w Barcelonie i Marsylii. Poza tym odpadał zazwyczaj w pierwszym lub drugim meczu. Naprzeciwko niego stanie również zawodnik, który powinien osiągnąć trochę lepsze rezultaty w tym roku, szczególnie kiepsko to wygląda na nawierzchni twardej. W ostatnich dwóch turniejach Francuz miał pecha, najpierw trafił na nieźle dysponowanego Janko Tipsarevica, który przegrał potem w półfinale, a następnie trafił na Cilica. Udało mu się jednak w obu spotkaniach urwać seta (co ciekawe, oba pierwsze sety przegrał do 0). Joao Sousa z drugiej strony, odpadł w Chengdu z późniejszym sensacyjnym zwycięzcą całego turnieju, Khachanovem. W Tokio krecz Nishikoriego pozwolił mu dojść do ćwierćfinału, gdzie przegrał w 3 setach z Davidem Goffinem. Jak napisałem, słaby rok w wykonaniu obu zawodników, w tym meczu bukmacherzy faworyzują Sousę, jednak dla mnie jest to mecz 50/50, a seta z pewnością jest w stanie wygrać Paire.

Poza tym warto rozważyć Paire - Joao Sousa 1 @ 2.10 sportingbet✅✅✅
[/color]Zauważyłem również, że w ostatnich trzech meczach Paire przegrywał pierwszego seta, w tym dwa razy 0:6. Także za drobne można pograć:
Paire - Sousa
Zwycięzca pierwszego setu/meczu 2/1 @ 6.40 ⛔⛔⛔efortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tsonga J-W. - Mayer F.
???? Youzhny M. - Almagro N.
Tsonga J-W., Youzhny M. ::: 1,84 ::: 1/3 Pinek ⛔
AKO proste jak budowa cepa.
H2H 5:0 dla Tsongi, do tego Francuz rok temu zagrał tutaj w finale więc o mobilizację z jego strony jestem spokojny. Nie grał nic od US Open, tam poddał mecz walkowerem w ćwierćfinale, ale skoro wraca na korty to z jego zdrowiem widocznie musi być już wszystko dobrze. Mayer udany powrót po kontuzji, ale gra na pograniczu Challengerów, już o takiej porażce z Kamilem Majchrzakiem na Davis Cup nie ma sensu nawet wspominać.
H2H 5:0 dla Youzhnego, do tego Rosjanin gra tutaj od kwalifikacji więc to na pewno jakiś plus. Obaj nie są w wybitnej formie jak za starych dobrych czasów. Almagro potrafi przegrać z Gojowczykiem w Metz, a Mikhail z Ebdenem w Tokio. Jednak właśnie ten miażdżący bilans bezpośrednich starć skłania mnie do postawienia na Rosjanina, bo skoro pokonał go 5 razy to czemu miałoby być inaczej za 6 razem.

Wynik I: 6:3 6:2
Wynik II: 6:3 2:6 2:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
columbia 347

columbia

Użytkownik
Tenis ATP Szanghaj
Godz: 14:00
Spotkanie: Youzhny - Almagro WYNIK 1:2 (6:3 2:6 2:6)
Typ: Almagro +1.50 Seta
Kurs: 1.78
Pinnacle
Stawka: 10j
Zysk: 7.80j ✅ ✅ ✅

Analiza:
Jakim trzeba być krótkowzrocznym typerem aby inwestować dziś w jakąkolwiek opcje w stronę Rosjanina. Youzhny sprawia wrażenie jakby wskoczył na dobrą fale i się ciągle na niej utrzymywał. Jest to tylko złudzenie. Rosjanin nie jest w niczym pewny na korcie. Serwisem w trudnych momentach/meczach z dobrym rywalem potrafi sobie tylko zaszkodzić. Jest bardzo nieregularny z glebi kortu, musi mieć raczej dobry dzień ! Jego jednoręczny beckhend jest bardzo irytujący. Albo nie trafia czysto w piłeczkę, bądź sprawia wrażenie jakby własnej reki nie czuł. Jego występ w Petersburgu i pokonanie Raonica to byl tenisowy absurd i nieczyste zagranie badz duże spuszczenie z tonu że strony Raonica. Youzhny w kolejnym spotkaniu był całkowicie bezradny. A pokonanie kwalifikacji w tym turnieju to żaden wyczyn. Almagro bez problemu może dziś wygrać 2-0 w setach @ 4.85. Jeden warunek musi on tylko tego chcieć. Słynie z odpuszczania wygranych spotkań i walki na korcie tylko do pewnego momentu. Jest to ostatni taniec w karierze Almagro, więc z pozycji underdoga w takim turnieju głowę powinien mieć dobrze nastawioną, ponadto z takim nierównym przeciwnikiem. Almagro jest bardziej regularny i obecnie ma lepszą rękę od Rosjanina. Widzę u niego więcej dynamiki i mocy. Serwis to także przewaga Almagro. Zakład jest bardzo bezpieczny, a jeden set powinien być wygrany bez większych emocji, a może i coś więcej ...
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Alexander Zverev – Marin Cilic 1 @ 2.35 MarathonBet 5/10j ✅ kolejny świetny mecz Zvereva. I like it!

Muszę przyznać, że Zverev to jeden z moich ulubionych tenisistów, ale chyba nie tylko mnie uwiódł swoją grą i szybkim rozwojem. Chłopa praktycznie nie ma słabego punktu, a w dodatku ma dobrze poukładane w głowie.

Ostatnie wyniki świetne: wygrany turniej w Saint Petersburgu, gdzie w finale pokonał samego Stana Wawrinkę, następnie dotarł do ćwierćfinału w Pekinie, gdzie przegrał z Davidem Ferrerem. Oglądałem to spotkanie i muszę przyznać, że Niemiec przegrał je na własne życzenie. Zabrakło przede wszystkim doświadczenia i umiejętności domknięcia meczu. Dawid Ferrer wykorzystał tą sytuacje i wygrał to spotkanie. Myślę, że team Zvereva wyciągnął wnioski z porażki z Ferrerem i taka sytuacja szybko się nie powtórzy.

W Szanghaju Alexander w 1 rundzie pewnie w dwóch seta pokonał Johna Isnera. Marin Cilic miał pierwszą rundę wolną, ze względu na wysokie rozstawienie. Myślę, że to zdecydowanie na minus dla Chorwata, który zapewne będzie potrzebował chwili czasu, aby zapoznać się z nawierzchnią. Jeśli dodać do tego fakt, że Cilic wolno wchodzi w mecze to scenariusz wydaje się być jeden.

Ogólnie Marin Cilic nigdy w Szanghaju swojego najlepszego tenisa nie prezentował. Jego najlepszy wynik to ćwierćfinał z roku 2012. Muszę przyznać, że ostatnim razem Chorwata oglądałem podczas tegorocznego US Open w spotkaniu Jack’iem Sock’iem, gdzie przegrał gładko w 3 setach. Po tym wydarzeniu Cilic zaliczył udany występ w Davis Cup, gdzie pokonał Gasqueta i Pouille. Następnie grał w Tokio, gdzie dotarł do półfinał i przegrał go z Goffinem. Niby wyniki solidne, ale po tym graczu kibice spodziewaliby się znacznie więcej.

W bezpośrednich pojedynkach mamy remis 1-1. W tym roku w Montpellier wygrał Zverev po 2 TB. W zeszłym roku w Waszyngtonie wygrał Cilic. Kto wygra tym razem ? Moim zdaniem spotkanie może być zacięte, ale za minimalnego faworyta uważam Niemca. Stawiam tutaj zdecydowanie na młodość i fantazję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
miasekk 106

miasekk

Użytkownik
M. Granollers-Pujol - Y. Sugita 1 @ 1.70 @ sportingbet✅✅✅
Jestem lekko zaskoczony, że taki kurs został wystawiony na zwycięstwo Marcela. Co prawda Hiszpan odpadł już w pierwszym meczu na Baghdatisa, ale z drugiej strony zaliczył bardzo dobry turniej z Matkowskim w deblu, wygrywając go. Ostatnie mecze Granollersa nie wyglądają imponująco, ale moim zdaniem to wciąż zawodnik o półkę wyżej od Sugity. Na korzyść Japończyka z pewnością przemawia fakt, że rozegrał już tutaj dwa mecze w kwalifikacjach i niespodziewanie pokonał Lu po wyrównanym pojedynku. W Tokio również odpadł w pierwszej rundzie, z tą różnicą, że został on zniszczony przez Monfilsa. Dobry wynik w Cincinnati sprawił, że się długo zastanawiałem nad tym typem, ale jednak po tym kursie uważam, że warto spróbować.

L. Pouille - (+1.5s)F. Verdasco 2 @ 1.50 @ sportingbet⛔⛔⛔ Jednak pierwsza myśl najlepsza ????
Na początku jak zobaczyłem ten mecz myślałem o pograniu na Pouille, kurs w granicach między 1,50-1.60 wydaję się bardzo atrakcyjny patrząc na poczynania młodego Francuza. Naprzeciwko niego staję jednak waleczny Verdasco, który w tym roku już raz wygrał z Lucasem, co prawda na mączce, ale jednak. Fernando w tym sezonie jeśli już przegrytwał to zazwyczaj urywał tego jednego seta lub doprowadzał przynajmniej do tie breaku, gdzie w zasadzie wszystko się może zdarzyć. Poza tym Lucasowi zdarzało się odpadać już w tym roku z gorszymi zawodnikami od Hiszpana, a seta był w stanie urwać mu challengerowiec Gomez.

G. Simon - P. Carreno-Busta 1 @2.00 sportingbet✅✅✅
dx2 już napisał co sądzi o tym meczu, od siebie dodam, że Carreno Busta jeszcze nie grał nigdy w tym turnieju, a jak wcześniej dx2 wspomniał Simonowi udawało się tu dojść do finału. Cierpliwość i opanowanie Francuza powinny mu dać zwycięstwo w tym meczu. Po takim kursie grzech nie spróbować.

A. Zverev (+1.5s) - Cilic 1 @ 1.46 Betsson✅✅✅
Póki co dwa mecze rozegrali Ci dwaj zawodnicy między sobą, w tamtym roku znacznie mniej doświadczony Niemiec uległ po niewzykle zaciętym pojedynku, lecz w tym roku w Montpellier wziął rewanż i wygrał w takim samym stosunku po dwóch tiebreakach. Tutaj już udało mu się odprawić 2:0 w setach Johna Isnera. Cilic natomiast w dwóch pierwszych meczach w Tokio tracił sety kolejno z Paire, a następnie z Verdasco. Nie jestem do końca przekonany czy uda się 19-letniemu Alexowi wygrać ten mecz, ale wierzę, że urwie Marinowi jednego seta.

Jutro czekają nas 3 niezwykle ciekawe mecze, Zverev - Cilic, Goffin - Del Potro i Dimitrov - Gasquet, zapowiada się przyjemny wtorek! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Bautista 2:0 |2,35| Unibet Krecz

krecz, ale kto pograł win ✅
Mówiłem. Tomic to zero

Proszę, zagraj to! Myślę, że to będzie najodpowiedniejszy &quot;tekst&quot; na rozpoczęcie. Jest to zdecydowanie jeśli chodzi o mnie tzw &quot;pewniak&quot;. Zdecydowanie lokata roku, nie licząc typów na Novaka w finale AO i Rolanda. 2:0 w Uni można łapać po 2,35 a w b365 jest już po 2,00 tak więc nic tylko grać. Tomic obecnie i oczywiście z całym szacunkiem, ale jest zerem, oczywiście to tylko moje zdanie. Jeszcze kiedyś ratował dużo gemów serwisem, teraz już to nie wygląda tak kolorowo, śpieszy się przy podaniach, nie trafia pierwszym a nawet jeśli to jest to bardzo prosta piłka do returnu. W wymianach jest żałosny, duże auty, proste niewymuszone błędy, jedno ręczny forhend to jest na poziomie 12 latków. Nie biega do dropszotów, kompletna olewka. Jest to cień tenisisty. Obraz Australijczyka zmienił się kompletnie i to nie podlega żadnej dyskusji. Nie ma co wymieniać jego spotkań od początku sezonu na hardzie bo jak już wspomniałem, jego obraz gry zmienił się kompletnie. Na US Open zebrał lanie w pierwszym spotkaniu od Dzumhura 3:1, gdzie w ostatnim secie przegrał w taju do zera świetnie podkreślając swoją grę w tym spotkaniu. W Sgenzhen wygrał w pierwszym spotkaniu z Harrisonem, który serwował w trzecim secie po taja, ale ostatecznie się połamał. W następnym spotkaniu przegrał z Belluccim gładziutko 2:0 i sam nie wiedziałem co myśleć o tym spotkaniu. Z ręką na sercu śmiem stwierdzić, że pierwszy lepszy zawodnik z poza pierwszej setki by go poskładał w dwóch setach. Brazylijczyk nie grał nic wielkiego, swój tenis na przeciętnym poziomie, wręcz wystarczyło że Belu przebijał na drugą stronę a Tomic już wiedział co za tym zrobić. Zresztą wiele widać po samym wyniku, gdzie ugrał zaledwie 4 gemy. W Beijng w pierwszym spotkaniu dostał Carreno, na którego buki wystawiły kursy w granicach 2,00 co było śmiechem na sali! Również ugrał 4 gemy nie mając nic do powiedzenia a przeciwnik znów nie musiał się wspinać na wyżyny swoich umiejętności. Liczę na to, że ten &quot;pseudo&quot; zawodnik szybko wyleci z pierwszej setki bo jego pozycja to jakieś totalne nieporozumienie. Hiszpan, wiadomo...walczak i będzie rozrzucał tą &quot;kłodę&quot; po korcie aż miło i wcale się nie zdziwię jak Tomic nawet nie będzie biegał tak jak to było w przypadku meczu z Belluccim. Bautista w Chinach zagrał dwa spotkania, z Millamem, gdzie wygrał 2:1 i poległ z Edmundem, który pnie się w górę. Ja wchodzę bardzo mocno w 2:0 ale jeśli ktoś chcę 50% lokatę ✅to spokojnie można ładować w win. POLECAM!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Tomic obecnie i oczywiście z całym szacunkiem, ale jest zerem, oczywiście to tylko moje zdanie.
Tomicowi możesz czyścić buty skoro prosisz ludzi na skrilla o 7zł. Nazywanie zawodnika zerem który jest w topie od kilku lat to gruba przesada!
jedno ręczny forhend to jest na poziomie 12 latków.
Ty chyba masz tzw dzień świstaka...
w Uni można łapać po 2,35 a w B365 jest już po 2,00
o czym &quot;ty&quot; piszesz kolego aż oczy bolą ???? jakoś nie widzę aby kursy spadały na Bautiste, kurs wynosi 2,10 i nie zakłamuj rzeczywistości

Co do meczy ostatnich Tomica to olał te podrzędne turnieje, tenis to ciągła kalkulacja gdzie odpuścić a gdzie zagrać lepiej, Bernard w deblu doszedł do finału i serwował na prawdę dobrze, i bardzo dużo punktów z returnu zdobywał, myślę że mobilizacja na większy turniej będzie większa, Bautista gra ostatnio bardzo słabo jak i w Pekinie i w Rosji gdzie stracił seta z J.Sousą i nie miał tam wiele do powiedzenia w 1 secie i kurs 1,44 to trochę podpucha dla laików, a granie jakichkolwiek Dokładnych Wyników w tenisa mija się z celem na szczeblu ATP, jeśli mam sobie wyobrazić czym może Bautista Agut zaskoczyć Tomica jest to tylko i wyłącznie regularność, bardzo słabo serwuje ostatnimi czasy a drugie podanie jest wprowadzeniem piłeczki do gry, nie bez powodu stracił seta z Millmanem i tracił wiele razy podanie w meczu, a Kyle Edmund nie dał mu większych szans kiedy zaczął trafiać swoim zabójczym Forhandem &quot;jednoręcznym&quot; i nie było czasu na regularność, podsumowując nie ma zbyt wielu atutów ja ich nie widzę aby Hiszpan miał byc tak wielkim faworytem i wystawiać na niego kurs 1,44 gra ostatnio totalną padakę i poza tym kwestia psychologiczna Tomic Australijczyk ma te spotkania w głowie przegrane może na własne życzenie może nie tego nie wiemy, ale przegrac z Carreno-Bustą to żaden wstyd który jest w wielkiej formie od dawna, w tym turnieju mobilizacja będzie większa bo więcej pieniędzy za przejście kolejnej rundy a jeśli będzie większa to i wynik będzie lepszy, przytaczasz wyniki z Flashscora a wcale nie rozumiesz tego co przytaczasz, masz tzw. dzień świstaka nie wyciągasz żadnych wniosków z tego co oglądasz pokazałeś to już niejednokrotnie, kurs i forma Hiszpana nie zachęca do gry, Tomic to taki gracz który może odpalić w najmniej oczekiwanym turnieju a najczęściej odpala na tych największych czyt. TYSIĘCZNIKACH, pokazał to w Cinncinati gdzie pokonał Goffina i Nishikoriego bez większych problemów a zatrzymał go Andy Murray po bardzo zaciętym meczu, myślę że będzie to zacięty mecz inaczej niż kształtują się kursy i samo h2h pomiędzy obydwoma panami mówi że Bernard ma patent na grę Hiszpana i ja zaryzykuję wygranie seta przez Australijczyka, i proszę się nie sugerować tą analizą przez innych użytkowników to są mega brednie, kursy na Tomica powoli spadają i doświadczeni typerzy widzą w tym meczu Value a ci co nie rozumieją tej dyscypliny przytaczają wyniki z Flaschscora grają na dw 2-0 na Hiszpana
Tomic + 1,5 seta 1,62 Betsson
 
H 902

hank

Użytkownik
Ja tam pykam coś takiego na jutro
Ferrer, Puj, Sock i Ostapenko 3,36 aktualnie wyszło w Unibecie.⛔

Po przeprowadzce do Azji gra Davida wygląda zdecydowanie lepiej niż przez cała resztę sezonu, a David w formie to za wysokie progi dla Lopeza, jest po prostu za regularny. Zresztą Ferrer od 2011 roku notuje serie 7:0 (ogólnie 10:6) z Lopezem, czyli można powiedzieć śmiało że zrobił z Felka swojego pazia. Do tego Lopez kreczował w Tokio, a podczas Davis Cup straci seta z Ramanathanem, niczego dobrego to mu nie wróży.


Puj
Lucas to najgorętsze nazwisko tego sezonu, a już napewno jego drugiej części. Verdasco jest na przeciwnym biegunie, bowiem będzie on powoli schodził ze sceny, ten sezon słaby, w pamięci zapisał mi się tylko jego mecz z Nadalem podczas AO. Niepokoi mnie trochę ta porażka Francuza w bezpośrednim meczu, w finale w Bukareszcie, ale było to jeszcze przed eksplozją formy Lucasa. Od Wimbledonu Francuz poza porażką z Ramem przegrywał tylko z czołówką. tydzień temu epicki czołk z Dimitrovem, ale to mnie nie martwi, bo ten tydzień Francuz mógł przeznaczyć na odpoczynek i zapoznanie się z kortami w Szanghaju. Liczę że agresywny,widowiskowy tenis Francuza starczy na cały czas niebezpiecznego, ale już jednak zdziadziałego Verdasco.


Sock

Pella i hard to się nie dodaje, Argentyńczyk gra bardzo słabo na tej nawierzchni (co dziwne, bo jego gra wcale się z tą nawierznią nie kłóci) i w zasadzie w ostatnich latach, poza dużymi turniejami się na niej nie pojawia. Do Socka można mieć oczywiście zastrzeżenia, bo potrafi wtopić w najmniej spodziewanym momencie, jednak postanowiłem mu zaufać i nie sądzę żeby miał jutro jakiekolwiek kłopoty. Pelle pochwalić mogę tylko za świetny mecz z Edmundem podczas Davis Cup, ale to była hala, i większą krzywdę mógł robić serwisem.

Ostapenko

teraz w sumie żałuję że ją dorzuciłem, bo gra późno, ale powinno być luźno, Hiszpanka ze swoim serwisem będzie jutro walczyć o pojedyncze gemy.


Jeśli ktoś lubi ryzykować, to uważam że każdy z tych betów ma spore szanse wejścia z ujemnym handi gemowym.


Natomiast uważałbym jutro na, Kyrgiosa (po dobrym turnieju lubi skreczować, albo zagrać jak gracz z drugiej setki), Tsonge, Bautiste i przede wszystkim Simona na którego bety się tutaj pojawiły.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Garcia-Lopez G. - Lorenzi P.
Garcia-Lopez G. ::: 1,76 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 4:0 z lat 2002-2014, w tym momencie dzieli ich tylko rok 33 vs. 34 lata. Lorenzi w 2016 gra swoją życiówkę, wygrał turniej ATP w Kitzbuhel, ale jakoś on i korty szybkie to kompletnie mi nie pasuje. Na US Open czynił cuda, ale na tym ostatnim szlemie to zawsze są jakieś cyrki jak chociażby mecze Donalda Younga w 2015. W Chengdu Włoch ugrał całe 4 gemy z Schwartzmanem, a w Pekinie aż 2 z Nadalem.
GGL sezon beznadziejny co prawda w porównaniu z najlepszym 2015, ale oglądam jego kilka ostatnich meczów i wcale tak źle nie wygląda. Jego ostatnie porażki można wytłumaczyć spokojnie, bo grał z zawodnikami będącymi w formie jak Harrison czy Edmund Kyle. Porażka w Metz z Gillesem czy na US Open z Agutem to żadna ujma. Lorenzi to przecież zawodnik z pogranicza Challennger, kiepski serwis, typowy ziemiak i przebijacz.
Wynik: 7:5 (2)6:7 3:6
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Del Potro - Goffin

Del Potro handicap -1.5 seta @2.12 Unibet ⛔⛔

Aż dziw, że to będzie dopiero ich pierwsze spotkanie.
Del Potro po mega udanym US Open, gdzie przegrał dopiero w 1/4 finału ze zwycięzcą całego turnieju jak się okazało Wawrinką 1:3. A wcześniej wygrał IO pokonując w finale nr 2 na świecie Andy Murraya. Widać, że bardzo dobrze dysponuje siłami bo wybiera tylko te najważniejsze imprezy, jest &quot;świeżo&quot; po kontuzji i nie chce ryzykować i ogromne doświadczenie przemawia za tym, startuje w najważniejszych imprezach i robi swoje.. Po US Open zagrał tylko jeden mecz niezwykle prestiżowy w Pucharze Davisa z Andym Murrayem wygrany 3:2 w setach mimo że kurs na niego był ponad 4.
Teraz spotyka się w jednym z większych turniejów w cyklu ATP, belgiem Goffinem, który ostatnio gra niezwykle chimerycznie. Potrafił przegrać 0:2 z Poullie czy tydz później w takim samym stosunku z Jazirim, w Tokio ograć Cilicia czy przegrać z Kyrgiosem. Del Potro to jednak półka wyżej, ogromne doświadczenie, niesamowity forhend no i co tu dużo ukrywać po prostu jest w o wiele lepszej formie. Pewne zwycięstwo Del Potro 2:0? Ja to kupuje po takim kursie. Życzę powodzenia, pozdrawiam!
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Sock-F.Lopez 2 @2.1
Nie no stawiamy na Feliciano. Ogolnie to dzis sie zastanawialem czy Lopez nacisnie Ferrera, ale wiadomo ze ciekzo postawic przeciwko Ferrerowi. Lopez ostatnio nie bylyszczy moze specjalnie, ale ta wygrana w Sznaghaju to nie jest przypadek. Dla Feliciano Szanghaj to jest zdecydowanie najlepszy turniej rangi ATP 1000. Lopez byl tutaj az trzykrotnie polfinalista w swoich kilku ostatnich wystepach, a na wczesniejszych rundach to odpadal glownie tylko gdy trafial na samych wielkich (np. dwukrotnie eliminowal go Djokovic w 3 rundach).
Lopez w historii swoich wystepow wygrywa w Szanghaju prawie 70% swoich meczow, co naprawde jest swietnym wynikiem i jak wspomnialem w zadnym innym z tych wielkich turniejow taj samej rangi nie prezentuje sie az tak dobrze. Ta wygrana Lopeza nad Ferrerem to nie jest przypadek w tym miejscu.
Lopez odpalil dzis 20 asow, co w starciu z tak returnujacym zawodnikiem jak Ferrer latwe nie jest. Sock byl dzis impoujacy na 1-szym podaniu patrzac w statystyke, ale inaczej gra sie z Giudo Pella a inaczej z Davidem Ferrerem. Nie mozna oczywiscie powiedziec, ze Sock grywa zle, bo Amerykanin eliminowal tutaj we wczesniejszych edycjach m.in. Nishikorego czy zagral super mecz z Berdychem rok temu, ale Szanghaj dla Lopeza jest wyjatkowo laskawy od lat i na pewno nieraz typy w strone leciwego juz przeciez Hiszpana dawaly tutaj zarobek. Zapowiada sie mecz zapewne, gdzie beda krazyc wyniki typu 7-6 czy 6-4. Kursy wariuja, takze probuje grac w strone Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Sock @ 1,66 bet365 ✅
Na jutro mam kilka bardzo ciekawych propozycji. Pierwszą z nich jest spotkanie Amerykanina z Hiszpanem i kompletnie nie zgadzam się z przedmówcą jeśli chodzi o to spotkanie, zresztą jeśli chodzi o większość spotkań bo podawanie kursów 1,3 i regularne topienie na nich to nie jest rozsądne, ale to już inna bajka. Przejdźmy do rzeczy. 50% analizy kolegi zawiera to że Lopez w Chinach ma 70% zwycięstw itp itd. Przepraszam bardzo, ale jak można się tym sugerować? Ferrer dziś popełniał mnóstwo głupich błędów i nie można tutaj powiedzieć, że Lopez zagrał świetne spotkanie, owszem na serwisie grał nad zwyczajnie dobrze i nie sądzę, aby jutro było równie dobrze a na pewno lepiej. Lopez grał bardzo rozsądnie i wyczekiwał Hiszpana i wiadomo jaki to dało efekt. Przed spotkanie z nałogowcem grał w Japonii, gdzie teoretycznie przegrał spotkanie z Duckworthem, lecz ostatecznie skreczował w trzecim secie. W Chengdu porażka 2:0 z Khachoanovem 2:0. Jego występ na US Open nie wymaga żadnego komentarza. Amerykanin na US Open dobry występ, pokonał w pierwszym spotkaniu młodziaka Fritza po pięcio setówce, następnie Miszę gładko w 3 setach. W kolejnej rundzie odprawił Cilica oddając zaledwie 10 gemów po koncertowej grze. Poległ na Wilfredzie przegrywając 3:1. Przerwa miesięczna i zaczął od wygranej z Zhangiem 2:0 co wiadomo, nie było trudną przeprawą. W następnym spotkaniu dostał Zvereva, który jest w niesamowitej formie i poległ do 4 i 2. Tutaj wczoraj pokonał Pellę 2:0. Co przemawia za Hiszpanem? hmm na pewno gra pod siatką co nie podlega żadnej dyskusji. Serwis moim zdaniem nie i nie daję sobie zamydlić oczy dzisiejszym wynikiem 20 asów. Jeśli Sock będzie grał ze swoją regularnością to tutaj może to skończyć w dwóch setach. Zdecydowanie zasłużenie jest faworytem w tym spotkaniu.

Paire vs Goffin
over 21.5 |1,92| Unibet ⛔
Nie przesadzajmy z tym kursem na Benuę. Wiadomo Francuz z umiejętnościami na TOP10 ale głowa już chodzi innymi ścieżkami, ale mniejsza z tym. Po cichu liczyłem na to, że Belg odprawi Potro po przerwie i tak się stało a więc buki wyleciały z 1,20 na Belga co nie jest kompletnie opłacalne bo w końcu po drugiej stronie najbardziej nie przewidywalny zawodnik w turze. W Japonii Francuz mimo przegranego pierwszego seta do zera zagrał przyzwoite spotkanie z Cilicem, ostatecznie przegrane 2:1. tutaj pokonał 2:1 Souse, który gra bardzo agresywnie. Wszystko jak zwykle zależy od głowy Paire. Belg fajnie z polotem, pokonał w Japonii Cilica a w finale poległ z Kyrgiosem. Myślę że spokojnie over do gry a szczególnie taka linia. Belg udowadniał nie raz że gdy jest w świetnej formie to lubi coś &quot;odwalić&quot; w Tokio oddał seta właśnie z Sousa przegrywając do jednego. W Shenzhen przegrał 2:1 z Jazirim, który tak tak, jest w życiowej formie. To bez dwóch zdań będzie zwariowane spotkanie a zarazem zacięte. Tak to widzę i polecam over.
Rafa 2:0 |1,66| Unibet

Króciutko. O Serbie pisałem już mnóstwo razy. Jest jednym z największych nie porozumień w czołówce a jego pozycja to już wg jest jakąś patologią. Troicki głównie ratuje się serwisem a po za tym jest zwykłym przeciętniakiem. W Chengdu przegrana w półfinale z Khachanovem gładko 2:0, wcześniej pokonał Andersona co było do przewidzenia i Bagietę. W Beijng przegrał z Fogninim 2:1 a tutaj pokonał Rosola 2:0. Rafa w Beijng dostał w trzecim spotkaniu lanie bo inaczej tego nazwać nie można od Dimitrova, który obecnie jest w świetnej formie. Dla mnie tutaj jest zdecydowana różnica klas i nawet Rafa, który nie jest w pełni dysponowany poskłada Serba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Jack Sock – Feliciano Lopez 1 @ 1.83 Pinnacle 5/10j ✅
Obaj panowie osiągają podobne wyniki w tym sezonie. Świadczy o tym nie tylko podobny ranking, ale także dość porównywalny bilans. Jeśli chodzi o wiek obu tenisistów to tutaj mamy sporą różnicę, bo Sock jest 11 lat młodszy i jego tenis idzie w górę. Niestety tego samego nie możemy powiedzieć o Lopezie, który jest już u schyłku kariery. Pisze o tym, bo w końcówce sezonu takie rzeczy często okazują się kluczowe. W zeszłym tygodniu Hiszpan skreczował swoje spotkanie w Tokio w 3 secie z powodu kurczy.
Kolejnym argumentem przemawiającym za Sock’iem jest jego bilans z graczami leworęcznymi, który wynosi 32-12. Dodam także, że w 1 rundzie mierzył się z Pellą, który także gra lewą ręką, więc już tutaj w Szanghaju miał przetarcie z mańkutem. Przy okazji tego meczu, wspomnę, że Amerykanin w tym spotkaniu świetnie serwował. Sock wygrał 92% punktów po trafionym pierwszym serwisie.
Moim zdaniem Lopez w tym spotkaniu może odczuwać trudny sezonu. Nie dość, że miał problemy zdrowotne w Tokio to dziś w 1 rundzie stoczył wyczerpujący pojedynek z Davidem Ferrerem. Jeśli dodać do tego świetne wejście w turniej Socka i jego bilans z graczami leworęcznymi, to faworyt tego spotkania wydaje się być jeden.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Pospisil - Dimitrow
Dimitrow handicap -1.5 seta @1.59 Unibet
131 zawodnik w rankingu kontra 18 na liście najlepszych tenisistów świata Bułgar Dimitrow. Różnica kolosalna, idę więc w pewne zwycięstwo Grigora w czym i buki mnie potwierdzają, ale 1.60 kursik piechotą nie chodzi.
Dimitrow widać wyraźnie odżył i wraca na właściwe tory na których już kiedyś był. Wczoraj kapitalny mecz z Gasquetem i pewne 2:0, a wcześniej w turnieju w Chińskim Beijing przegrana dopiero w finale z Andym Murrayem, po drodze pokonując m.in. Nadala, Poullie czy Johnsona, kapitalna dyspozycja Bułgara.
H2H? 4:0 dla Dimitrowa, z czego 3 z 4 meczów wygrywał bez straty seta, i były to trzy ostatnie spotkania, dwa w 2015 roku, jedno w 2014 i kończyły się wynikiem 2:0 dla Bułgara. Dodatkowym aspektem działającym na korzyść H2H jest to, że wszystkie mecze rozegrane były na nawierzchni twardej, na takiej jakiej spotkanie rozegranie i tym razem. Korzystać śmiało, życzę powodzenia i pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom