>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Szanghaj - 06.10.2019-13.10.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
V.Pospisil-Granollers 1 @1.55

Pospisil wydaje sie grac coraz lepiej. Kandyjczyk worcil po dluzszej przerwie przed amerykanskim USO i nie potrzebowal duzo czasu by zlapac dosc dobry poziom i na pewno byl konukrencyjnym rywalem dla przeciwnikow. W tej azjatyckiej czesci seoznu Pospisil tez radzil sobie na ogl dosc dobrze, a w pierwszej rundzie elimiancji ogral Mannarino, co przyjmuje za dobry prognostyk. Granollers z kolei nie moze wrocic do dawnej formy i sukcesy osiaga obecnie praktycznie tylko w deblu, a indywidualnie w challengerach. Jakos trudni mi uwierzyc, ze cos sie tutaj zmieni. Korty w Szanghaju od zawsze mialy wysoki wspolczynnik szybkosci, a Pospisil jest jednak graczem grajacym duzo silniej i dlatego bardziej wierze w Pospisila w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Norrie-Simon 2 @1.75

Simon jakikolwiek by ten sezon nie byl to w Sznaghaju latwo nie odpusci. Francuz lubi ten turniej, zagral tu kiedys final turnieju ATP z Federerm, ktory przegral w dwoch tie-breakach i golnie duzo niezlych wynikow w Szanghaju na przestrzeni swojej kariery. Franuz byl zrobic przetarcie w Tokio tradycyjnie i co rku ten kalendarz wyglada tak samo. Mysle, ze Simon mogl wylosowac duzo mocniejszego kawlifikanta. Tutaj bedzie duza koncentracja bo jednak w puli nadrog w Szanghaju ponad 8 mln dolarow i zawodniczy maja o co grac. Wygranie nawet jednego meczu turniejowego jest tu oplacalne.Typuje w strone francuskiego weterana jednak.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Murray wraca w końcu do gry i zaczyna kolejny turniej na swojej ulubionej nawierzchni jaką jest hard. Dzisiaj podejmie młodszego od siebie o 6 lat Londero, który wygrał dwa mecze kwalifikujące go do drabinki turnieju. Andy przegrał w ćwierćfinale Beijing z Thiemem 2:0, który później cały turniej wygrał. Londero gra mało na hardzie i słabo, w obecnym sezonie na tej nawierzchni ma bilans 6 wygranych i 8 przegranych. Stawiam na pewne zwycięstwo Anglika, który w 2016 roku wygrał ten turniej. 
DW 2:0 @1,95 STS  Żenada, już 1 set przegrał 2:6. Brawo Andy! ;)
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Tenis
Godzina: 06:30
Spotkanie: De Minaur - Isner
Typ: 1 set over 10.5
Kurs: 2.00  
Bukmacher:
Bet365
Analiza:Takie cos mi sie bardzo podoba. Isner bombardier bedzie staral sie trzymac od poczatku serwis bo tylko w taki sposob ma szanse na ugranie czegos. De Minaur za to serwis ma przecietny za to dosyc precyzyjny i bedzie mocno tutaj liczyl na wymiany w ktorych zjada Amerykanina. Zapowiada sie zaciete spotkanie. Fajny kursik dlatego probuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik


Basilaszwili vs Paire typ: 1   

Mecz obu tenisistów, których lubię dlatego spróbuję się do niego odnieść i wytypować zwycięzce. Ogladałem obu Panów w ich wcześniejszych meczach, co prawda tylko urywkami aczkolwiek więcej "jakości" wydaje mi się było w meczu Basilaszwilego z Radu Albotem niż Paire z Cecchinato, choć tam francuz nie dał włochowi ani jednej szansy na przełamanie co może świadczyć, że grał bardzo dobrze. Mimo wszytko tak jak napisałem gram w kierunku Gruzina, któremu mam nadzieję będzie bardzo zależało by w końcu pokonać Benoita z którym przed laty tylko przegrywał, w tym choćby właśnie na tym turnieju w Szanghaju po zaciętym meczu. Liczę na przełamanie Basilaszwilego w meczach z Pairem, bo umiejętnosci z pewnością ku temu ma.

Pokuszę siuę również:
Isner win    
Berrettini win   
Takie mecze to ja lubię ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
michal-piegza 20

michal-piegza

Użytkownik


Dyscyplina: Tenis
Godzina: 06:30
Spotkanie: Opelka R. - Lajovic D.
Typ: 1 set over 10.5
Kurs: 2.02   6-3 ( 1 BP przy 4:3 wystarczyl ☹  )
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Opelka praktycznie nie do przelamania .Potezny serwis daje mu olbrzymia przewage przy podaniu . Szczegolnie grozny w hali tak jak w ostatnim turnieju w Tokio gdzie pierwszy raz zostal przelamany w przerganym polfinalowym meczu z millmanem. Mlody amerykanin mocno pracowal w tym sezonie i znacznie sie rozwinal . Coraz lepiej gra z glebi kortu . Lajovic bardziej doswiadczony od Opelki , lepszy z glebi kortu . Graja na twardej nawierzchni ale bedzie wolniej niz w tokio .Dlatego mysle ze Dusan przypilnuje wlasnego serwisu w pierwszym secie i doprowadzi do stanu przynajmniej 5-5 w pierwszym secie.
 
michal-piegza 20

michal-piegza

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 08:00
Spotkanie: Auger-Aliassime F. - Bublik A.
Typ: 1
Kurs: 1.80  [zwrot]  7-6 4-0 krecz Bublik
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek dwoch mlodych utalentowanych zawodnikow . Kursy wyrownane dlatego trzeba skorzystac z okazji. Dla mnie Felix jest wiekszym faworytem . Udowonil juz ze jest to przyszlosc meskiego tenisa tymczasem 3 lata starszy Bublik ma ciagle problemy by osiagnac ta reputacje przez swoja psychike . Dosc nerwowo reagujacy na niepowodzenia Kazach miewa czesto slabsze momenty w meczu ktore powinien wykorzystac posiadajacy dobra koncentracje Kanadyjczyk.To nie musi byc latwy mecz bowiem Bublik w shanghaju zagral juz 2 mecze i moze lepiej radzic sobie z nawierzchnia ale uwazam ze Auger ma po prostu duzo wieksze umiejetnosci i zignoruje jego ostatnie kiepskie wyniki z tabeli h2h.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
P 2

patrykus

Użytkownik
Fognini - Murray over 21 gemów ( over 19,5 )

Trudno mi wytypowac zwyciezce. Są argumenty za Fogninim, ale i za Murrayem. Bardzo ciekawy i jednoczesnie trudny mecz sie zapowiada.Pojedynki miedzy tymi panami zawsze były bardzo zaciete. Murray ma bilans 4-3 , a wczoraj odniosł pierwsze zwyciestwo w turnieju Masters po 29 miesiacach. Wrócił po operacji, z meczu na mecz sie rozkreca, w tym sezonie pokonał po mekach ,ale jednak Berretinieego (ATP13). Fognini,  nie tak dawno pokonał Rubleva gladko czy Kukushkina (dopiero po decydujacym w 3 secie tiebreaku) ,a wczoraj Quereya bez wiekszych problemow. Cóż, Murray zawiodł w pierszwym secie, ale w dwóch kolejnych pokazał juz swoja dominacje. 
     Kazdy z panów ma coś do udowodnienia. Fognini z pewnoscią chciałby wygrać z Murrayem , poprawić bilans i pójsć wyżej ,a jest o co grać ,w dodatku Murray wydaje sie do ruszenia ,a Murray dopiero wrócił do serii Masters i tez łatwo nie odpusci. Myslę , że 3 setowego pojedynek jak najbardziej realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2

patrykus

Użytkownik
Sousa - Pospisil 2      1.70

Buki coraz bardziej doceniaja Pospisila i wcale mnie to nie dziwi. Kurs jest kursem realnym, wiec... podążam i ja w tym kierunku. Sousa nie zachwyca. Rozegrał przecietny mecz z Krajinoviciem , własciwie wygrał o włos w trzecim secie w tiebraku i mogłoby go dzis juz nie być . Pospisil natomiast gładko odprawil Schwartzmana, który wiadomo, że ogorkiem nie jest. Jak kolega wyzej napisał ,to jest kort Pospisila, wiadomo tez, ze jego atutem jest serwis. Dzis tez niebywala okazja na rewanz na Sousie.  Jeszcze ani razu z nim nie wygral ( 3 pojedynki, ale kiedy to było? )W ostatnim pojedynku , w tamtym roku przegrał minimalnie w tiebreaku z Sousa . Dzis jest uwazam w lepszej dyspozycji od przeciwnika .Miał swietne statystyki jesli chodzi o (pierwszy) serwis w meczu ze Schwartzmanem, których Sousa moze mu pozazdroscic. 

Kursy się lekko zrównały , ale ( nie w stsie , co mnie nie dziwi ) zdania nie zmieniam, bo kursy nie grają. Zagram zatem 1 seta na Pospisila za 1.7
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michal-piegza 20

michal-piegza

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 09:50
Spotkanie:Monfils G. - Hurkacz H. + Goffin D. - Gasquet R.
Typ: dubel Monfils + Goffin 
Kurs: 2.01 (1.5x1.34)   Hubert wygrywa
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Stawiam na naturalnych faworytow . Monfilsa nie trzeba nikomu przedstawiac natomiast Hubert mial okres w tym sezonie gdzie nie odwazylbym sie stawiac przeciw niemu jednak koncowka sezonu w wykonaniu polaka jest slaba . Nie stawiam tu na monfilsa z handi w singlu gdyz francuz lubi show co za tym idzie potrafi zgubic rytm gry inawet seta z duzo slabszym przeciwnikiem jak chocby w poprzedniej rundzie z Londero.
Goffin to mlodsza ,sprawniejsza i ostrzejsza wersja Gasqueta . wlasciwie niedawno temu grali gdzie belg wygral w dwoch setach . nie widze powodow dla ktorych mialoby byc innaczej . Robie jednak bufor i nie gram tu handicapu poniewaz to pierwszy mecz w turnieju i moze trwac przestawienie sie na nawierzchnie . David ostatni mecz gral w hali.
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Miedwiediew - Norrie
Norrie + 1.5
2.65
Berclick

Na pierwszy rzut oka wydaje się być wszystko jasne jednak czy na pewno? Rosjanin w świetnej formie jednak Norrie walczy w każdym meczu o zwycięstwo co pokazał nam na przykład mecz z Andy Murrayem. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 8 października 2019 13:21 przez rodzyn9125Miedwiediew - Norrie
Norrie + 1.5
2.65
Berclick

Na pierwszy rzut oka wydaje się być wszystko jasne jednak czy na pewno? Rosjanin w świetnej formie jednak Norrie walczy w każdym meczu o zwycięstwo co pokazał nam na przykład mecz z Andy Murrayem. 
Nie polecam. Na moje medvedvev bierze to 2-0
Edit: 6-3 6-1
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Fritz-Khachanov 2 @1.45

Khachanov w dobrej dyspozycji, byl bliski pokonania Thiema w Pekinie, gdzie serwowal po mecz. Rosjanin mial kilka dni przerwy i to powinno mu pomoc. Khachanov potracil troche punktow przy okazji US Open wiec sadze ze bedzie teraz nadrabiac i oczekuje dobrej gry. Fritz zaliczyl udane kwalifkacje, ale mozliwosci Khachanov ma wieksze, a Fritz z reguly traci troche poza turniejami w Stanach jak to czesto bywa wsrod Amerykanow. Mysle, ze forma Khachanova zblizona do tej z Pekinu jednak da mu zwyciestwo w tym meczu.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Tenis
Godzina: 08:00
Spotkanie: Djokovic - Isner
Typ: Brak Tie-Breaka w meczu
Kurs: 2.46
  
Bukmacher: Fortuna
Analiza:O Tie-breaka w tym meczu bedzie bardzo ciezko. Isner bazuje tylko na swoim mocnym serwisie i o ile sredniaki maja bardzo duzy problem zeby go polamac to akurat Djokovic jest scislym topem i on bedzie zdecydowanie lepiej radzil sobie z odbieraniem bomb Amerykanina. W wymianach przewaga Djokovicia bedzie ogromna i jesli bedzie do niej dochodzic to Novak bedzie je wygrywal. U zagranicznych kursy na to zdarzenie to okolo 2.10 wiec tutaj nawet z podatkiem sie oplaca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Djokovic nie wygra turnieju w Shanghaju @1.72 1xbet    szybki out
Po meczu deblowym Novak narzekal na ból łokcia, z którym zmagał sie w ostatnim czasie. Wątpię ze w takim stanie uda rozegrac jeszcze 3mecze dzien po dniu z trudnymi rywalami jakimi będą tsitsipas i najprawdopodobniej mediediev oraz Federer
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
ale kurs jest słabiutki nie lepiej poczekać jeszcze jedną rundę? dzisiaj Tsitsipas nie powinien sprawić większych problemów Nole natomiast potem jest realne zagrożenie w postaci Medvedeva. Federera widziałem wczoraj nie wyglądał jakość mega pewnie to samo Thiem jedynie nie widziałem drewniaka Berrettiniego. dla mnie jeżeli szukać niespodzianki to w 1/2 na ruska bo w finale grać przeciwko Nole to też chyba nie najlepszy pomysł

no i niespodzianka nie sądziłem że Grek jest już w stanie mentalnie pokonać Nole natomiast po pierwszym secie nie zanosiło się na klęskę Serba. w drugim już znacznie słabiej Djoko chyba faktycznie coś nie tak ze zdrowiem bo różnica była wyraźna już tak do końca spotkania

ale niespodzianek mamy samych młodych w półfinałach 21 22 23 23

mentalnie Medvedev chyba najsilniejszy natomiast poza trójką Tritsipas Zverev Medvedev ja widzę Auger Aliassime jako przyszłego niszczyciela ma 19lat ale jego czas przyjdzie i pokaże co potrafi

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom