>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney & Auckland 11.01-17.01.

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Benneteau -Mayer 2,00
Mayer wielki talent oglądałem jego mecz z Murrayem w Valencji i bardzo mi zaimponował Bennet. gracz bez psychiki duzo niepotrzebnych błędów odwrotnosc Argentynczyka
nie no, chłopie, to bzdury. Benneteau jest właśnie zupełnie innym tenisistą niż napisałeś. Trzyma piłke w korcie, popełnia bardzo mało UE, jest bardzo regularny. Mayer jest utalentowany, owszem, ale czy warto stawiac na jego wygraną? Kursy na to spotkanie dopasowane są idealnie, a wynik co czysta loteria.
Montanes A. - Lammer M. 2,50
Kto oglądał kiedys hiszpana na hardzie wie , że to nie jest nawierzchnia dla niego. Lammer zagrał wczoraj bardzo obiecujące 3 gemy jezeli w taki sam sposob podejdzie do meczu z Montanesem jak z Ferrero to powinien dac rade a kurs piękny
Z tym też się nie zgodzę. Monti ma trudny serw, niewygodny, z &quot;krótkiej rączki&quot;. Do tego potrafi świetnie rozrzucac po korcie, niezła siatka..pewnie, że cegła to bardziej sprzyjająca jego stylowi nawierzchnia, bo troche mu brak kończącego uderzenia, ale akurat Lammer nie ma aż tylu ofensywnych walorów, żeby przejąc inicjatywe na korcie. Prędzej tu skłaniałbym się ku Hiszpanowi.
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Benneteau - Mayer L. -&gt; typ 2 - kurs 2.10 w toto-mix
Od razu, gdy zobaczyłem to spotkanie wiedziałem, że będę musiał postawić trochę złotówek na młodego Argentyńczyka. Jak dla mnie wielki value bet żeby nie powiedzieć pewniak na dzisiaj. Spotkają się dzisiaj Benneteau, który tak naprawdę jest zawodnikiem bez stylu, jest dla mnie zwykłym przebijakiem bez jakiejkolwiek koncepcji gry, nie ma żadnych atutów poza jednym jest zawodnikiem niesłychanie ambitnym i waleczny i do tego popełnia strasznie mało błędów. Po prostu, aby spokojnie go ograć trzeba jakimś sposobem go do nich zmusić bo za darmo punktów to on nie oddaje. Jeśli ktoś ma go zmusić do tych błędów to kto jak nie młody, na fali wznoszącej Leonardo Mayer, preferujący ofensywny styl gry, posiadający bardzo dobrą zagrywkę i ciekawą taktykę. Benneteau już na pewno jest u schyłku swojej kariery i kto wymieni jakikolwiek jego sukces? Nikt, bo tak naprawdę w singlu to on nic nie osiągnął, jedynie poza pokonaniem Federera. Myślę, że tutaj wygra zawodnik ciekawszy i reprezentujący agresywny styl gry, bo przecież dla takich twarde korty powstają. Typ 7/10.
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
Bardzo mnie interesują Wasze opinie na temat meczu Gasquet (1.5) - Benneteau (2.35). Wszystko byłoby proste gdyby nie ta wygrana z Federerem w listopadzie na hali (Federer nie grał tam źle)...
ja nie gram z założenia spotkań, w których występują dwaj Francuzi, bo albo się sobie podkładają albo ten teoretyczny faworyt nie wytrzymuje presji i są niespodzianki
 
M 28

mitch

Użytkownik
Mam pytanie czy ktoś oglądał wczoraj Kochlschreibera lub Gasqueta? Szukam jakiś recenzji z meczu
Moim zdaniem nie ma watpliwosci, ze spotkanie to wygra Gas. Inna klasa zawodnika. Benneteau pokonal Mayere, ale mial duzo podwojnych bledow serwisowych i ogolnie to raczej Leonardo gral slabiej(podobno byl zmeczony juz) niz Julian dobrze.
W ogole moim zdaniem w tych polfinalach w obu meskich turniejach moze dojsc tylko do niespodzianki w mecze Fish Baghdatis. Wiem, ze grali rok temu na Australian Open i tam zdominowal rywala cypryjczyk, ale to jednak chyba nie to samo.
Grali tez w Brisbane niedawno... Ale wygrana nie byla juz tak pewna. Value mimo tego na amerykanina
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Isner John - Clement, Arnaud @2,20

Bardzo interesujacy final w Auckland, szczegolnie dlatego, ze nie graja faworyci. Za sprawa mlodego wiezowca z turniejem pozegnac sie musial swietnie w tym roku dysponowany Robredo. Z kolei z reki drugiego - francuskiego weterana z chusta na glowie, zginal dzielnie grajacy na otwarciu sezonu Koliber von Kolba. Mozliwosci sa dwie: albo 2 sety dla Clementa, albo 3-setowka dla Isnera. Dlaczego? Staruszek nie stracil ani seta na NZ-ich kortach. Ponadto wszyscy wiemy, ze Isner z racji wzrostu i zabojczego serwisu nalezy do egzekutorow w tie-breakach, a zwlaszcza w setach nr 3. Taka jego przypadlosc, jesli ktos nie zaobserwowal jeszcze. Mecz nie nalezy do tych, ktore obstawia sie za grube siano, ale kurs kusi i nie jest adekwatny do ryzyka.
Clement gra bezblednie i zasluguje na zwyciestwo i warto mu sie przyjrzec na Ozzy Open, chyba ze kondycja nie dopisze...
 
M 28

mitch

Użytkownik
Isner John - Clement, Arnaud @2,20
Bardzo interesujacy final w Auckland, szczegolnie dlatego, ze nie graja faworyci. Za sprawa mlodego wiezowca z turniejem pozegnac sie musial swietnie w tym roku dysponowany Robredo. Z kolei z reki drugiego - francuskiego weterana z chusta na glowie, zginal dzielnie grajacy na otwarciu sezonu Koliber von Kolba. Mozliwosci sa dwie: albo 2 sety dla Clementa, albo 3-setowka dla Isnera. Dlaczego? Staruszek nie stracil ani seta na NZ-ich kortach. Ponadto wszyscy wiemy, ze Isner z racji wzrostu i zabojczego serwisu nalezy do egzekutorow w tie-breakach, a zwlaszcza w setach nr 3. Taka jego przypadlosc, jesli ktos nie zaobserwowal jeszcze. Mecz nie nalezy do tych, ktore obstawia sie za grube siano, ale kurs kusi i nie jest adekwatny do ryzyka.
Clement gra bezblednie i zasluguje na zwyciestwo i warto mu sie przyjrzec na Ozzy Open, chyba ze kondycja nie dopisze...
Popieram w 100%. Isner rozegral trzy bardzo ciezkie mecze (GG Lopez, Robredo, Monaco) i dopiero wczoraj mial &quot;luzniejszy&quot; dzien. Clement z duza latwoscia opdrawial z kwitkiem Ferrera i Kohlchreibera, ktory rekord w Auckland ma niesamowity. Polecam!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Richard Gasquet - Marcos Baghdatis 1 @ 1.75 (9/10) ⛔

Gasquet jest w bardzo wysokiej dyspozycji. Ogólnie przyznam, że obu tenisistów bardzo cenię i lubię jednak dziś wielkich szans Cypryjczykowi bym nie dawał. Jego serwis wciąż pozostawia sporo do życzenia i to jest problem, bo tutaj nie będzie miał atutu w postaci większej ilości atutów ofensywnych w wymianach, bo efektowne winnersy, czy minięcia notować potrafi i francuz, a do tego trzeba dodać jego solidny serwis. Marcos jeszcze w tym roku będzie wygrywał turnieje, ale już pokazał w tym tygodniu i poprzednim, że z rywalami o ponadprzeciętnych umiejętnościach ma spore problemy. Dziś sytuacja jest w dodatku na tyle dobra, że nikt tego meczu nie odpuści, bo niby po co? Skoro już obaj wyjdą na kort to na pewno tylko po to by wygrać, a na dzień dzisiejszy o wiele wyżej cenie umiejętności Gasuqeta.

John Isner - Arnaud Clement over 23.5 @ 1.85 (6/10) ✅

Wielu overów w tym sezonie grać nie będę tak postanowiłem, ale ten mecz na taki wynik po prostu idealnie pasuje. Zmierzy się ze sobą dwóch tenisistów u których serwis odgrywa ważną (u Isnera kluczową) rolę w grze. Clement jest w super formie, widziałem jego mecz z Ferrerem. Mocne podanie, a do tego jeszcze lepsza gra z głębi kortu. Dużo zyskiwał w tym meczu, wtedy gdy serwował hiszpan, dziś o to będzie ciężko bo Isnera przełamać nie jest łatwo, dlatego utrzymanie podania będzie w tym spotkaniu dla niego kluczowe. Spodziewam się trzech setów i co najmniej dwóch tie-brekaów w nich. Nie ma co tu opisywać, taki scenariusz jest dla mnie najbardziej prawdopodobny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom