>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Shanghai (02.10.2023 - 15.10.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Y.H.Hsu (-2,5 gema)-F.Sun 1 @1.58

Yu Hsiou Hsu pokazal sie z jak najlepszej strony podczas US Open, gdzie przeszeszeld kwalifikacje i dotarl do 2 rundy US Open, co jest jego najlepszym wynikie mw karierze. Warto tez wspomniec, ze udane kwalifikacje zaliczyl na AO, chociaz tam meczu nie udalo sie wygrac w turnieju glownym. Tajwanczyk na pewno progres w tym roku, bo do tej pory blyszczal tylko w turniejach ITF. Wydaje mi sie, ze ma teraz swoje 5 minut i moze sie odbic i wyladowac w lepszych turniejach. Udzial w takim turnieju jak Szanghaj w drabince glownej to na pewno bylby duzy pozytyw. Drabinka jest duza, w Azji tez nie wszyscy tenisiscie sie pojawili takiego drugiego rzutu, wiec przy dobrym losowaniu mozna nawet tez cos wygrac. Tenisista wydaje sie lepszym Tajwanczyk i w bardzo dobrej dyspozycji w ostatnich miesiacach, licze na jego wygrana plus trik z 2,5 gemami, bo to przy zwyciestwie zazwyczaj wystarcza do pokrycia.

Za daleko w rozstawieniu w kwalifikacjach by tu nawet sie oszczedzac, pieciu tenisistow przed nim, wiec w teorii trzeba wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +663
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Safiullin-A.Murray (+3,5 gema) 2 @1.55

Szanghaj to zdecydowanie jedne z najszybszych kortów w turniejach tej kategorii i w teorii powinno to odpowiadac takiem graczowi jak Safiullin, ktory niewatpliwie ma bardzo doze argumenty silowe w swojej grze. Rosjanin tez niedawno z bardzo dobrej strony zaprezentowal sie w turnieju poprowadzajacym w Chengdu, gdzie zagrla w finale i wcale nei byl tam tak daleki od jego wygrania. Mimo wszystko spodziewam sie tu dobrego wystepu Murraya. Dla Murraya to najlepszy sezon od kiedy nie jest juz tym Murrayem sprzed operacji. Dla Murraya to jednak jest znaczacy turniej. Brytyjczyk blyszczal w tym turnieju w przeszlosci i wygrywal go az trzykrotnie. Mecz bedzie to trudny, ale licze na dobry wystep Murraya jako ze to najwazjniejszy azjatycki turniej konczacy tournee po Azji. Mecz w sesji wieczornej na glownym korcie, wiec to Murrya pewnei podkreci i licze, ze moze tu zaskoczyc silnego Rosjanina, a nawet przegrywajac podejmnie rekawice.
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Nakashima - Zapata Miralles
Typ: Zapata Miralles - Liczba asów: Poniżej 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Korty w Szanghaju należą do bardzo szybkich, ale nie aż tak, żeby Miralles, którego DNA należy do nawierzchni ziemnej zaserwował 3 asy

Giron- Galan
Typ: Galan - Liczba asów: Powyżej 5.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Tutaj za to w drugę stronę, uważam, że 6 asów Galana mierzącego ponad 190 i bardzo dobrze serwującego jest niedoszacowane i powinno zostać przebite, szczególnie, że nie jestem przekonany, że Giron weźmie mecz w dwóch setach (o ile w ogóle to zrobi)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Purcell- Hsu
Typ Hsu 2.75
Hsu i over 21.5 gema kurs 4.2
W h2h 3:1 dla Australijczyka ktory zawitał ostatnio w pierwszej piećdziesiatce i słusznie jest tu faworytem.Max miaľ bardzo dobry sierpien , pokonany Wawrinka , Aguer Aliassime , set z Alcarazem i Murrayem
do tego Ruud , Harris ,Griekspoor tylko porazka w pierwszej rundzie Us open z O'conellem .Ale wrzesien nie byľ juz tak dobry tylko jedno zwycieztwo i 5 porazek co prawda mocni przeciwnicy ale chyba lekki spadek formy.
Mnie sie podobaľ wystep Hsu na Us open , zatrzymał sie na Noriem ale miał kilk set pointow w pierwszym secie przy serwisie Anglika .Ostatnio widziałem mecz Hsu na Devis Cupie w Rumunii z Copilem na maczce gdzie padł wynik 7:6 7:5 , byľo ciezko ale Hsu wyszedľ zwycięzko i zaliczyľ nową sprawnosc.
Z purcellem wygrał raz ale za to w połfinale w Sydney gdzie triumfował w ubiegłym roku.
Wydaje mi sie ze bedzie to wyrownany mecz blisko 50/50 probuje w kierunku wyzszego kursu i overa gemowego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2938
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Shang vs. Watanuki
Spotkanie I rundy turnieju rangi Masters, co dla jednego i drugiego już jest czymś dużym, szczególnie swoim kontynencie, gdzie jeszcze nigdy nie mieli okazji grać, jeśli chodzi o tak wysoką rangę. Faworytem jest Japończyk, głównie ze względu na sprzyjającą mu nawierzchnię, która jest dość szybka. Wielu zawodników pomaga sobie tutaj serwisem, a to jest główny atut. W wymianach nieco większe szanse daje Chińczykowi. Ponadto handicapem dla niego powinny być trybuny, bo jednak gra u siebie i to w meczu dnia, który powinien zebrać sporą liczbę fanów, którzy będą zdecydowanie wspierać Shanga. Co ciekawe panowie przed miesiącem grali ze sobą, także w Szanghaju i wyraźnie lepszy był Yosuke. W ostatnim czasie Japończyk nie grał z wybitnymi rywalami, więc ciężko ocenić jego formę. Z kolei Chińczyk grał w kratkę, miał także problemy zdrowotne, ale powalczył zarówno z Nishioką jak i McDonaldem czyli zawodnikami z wyższej półki niż dzisiejszy rywal, ale z wiele gorszym podaniem. Tutaj kluczowy będzie procent pierwszego serwisu Japończyka i dyspozycja na returnie Chińczyka, co będzie ustawiać akcje. Biorąc pod uwagę mecz sprzed miesiąca, który wygrał 2-0 Watanuki mam nadzieję, że Juncheng wyciągnął wnioski i u siebie poprawi bilans. Warto przypomnieć, że na początku roku wygrał z nim, także na twardych kortach, lecz na wiele wolniejszych, bo w Indian Wells. Myślę, że ewentualną alternatywą może być tutaj over gemowy. Mam pewne wątpliwości, co do formy zdrowotnej Shanga, ale jeśli wszystko jest w porządku to mecz może być stykowy, jak w ich pierwszym starciu.

👉 Shang wygra seta @1,5 (fortuna) ✅

Typ bez analizy:
👉 Atmane vs. Thompson powyżej 14,5 asów @1,85 betclic ❌

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1280
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Wolf - Cachin
Typ: Cachin- Liczba asów: Poniżej 7.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Myślałem, że będzie tutaj granica 5 asów, bo 8 brzmi naprawdę mało realistycznie biorąc pod uwagę, że Cachin jest słabym graczem jeśli chodzi o twardą nawierzchnie (statystki 13-21) i jego styl serwisu jest zawsze dostosowany do mączki (stawianie na dużą rotacje, a nie siłę). Uważam, że taka liczba asów jest w jego wykonaniu bardzo mało realistyczna, Wolf jest naprawdę szybki i powinien zamknąć to spotkanie w 2 setach
 
Otrzymane punkty reputacji: +355
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Etcheverry-Zh.Zhang 2 @1.72

Bedzie tu bardzo silowe granie bez watpienia w Szanghaju i pewnie wynik bedzie blisko. Jednakze ze wzgledow motywacyjnych troche wieksze szanse daje reprezentowi Chin. Zhang juz wiele dosc duzorazy wstartowal w Szanghaju, ale zazwyczaj byly to szybkie porazki w eliminacjach. Ostatni jego wystep to dzika karta i porazka w 1 rundzie, ale to bylo dosc dawno, bo w 2019 roku, gdy Zhang byl zupelnie innym tenisista, ktory nie grywal w glownym tourze. Pozniej jak wiadomo nastaly czasy pandemiczne i azjatyckie turnieje staracily byt w kalendarzu, a w ubieglym roku WTA rowniez zdecydowalo sie podziekowac Azji za turnieje ze wzgledu na casus Shuai Peng.
Obydwaj graja swoj sezon zycia. Etcheverry zwlaszcza w 1 czesci roku blyszczal. Zhang tez pokazal sie swietnym wystepemw Madrycie 94 runda) czy na US Open (3 runda). Zhang dodatkowo kilka dni temu przywiozl zloto z Igrzysk Azjatyckich. Charakterystyka obydwu graczy rowniez podobna. Potezne podanie i forehand w natarciu. Nie zdziwi mnie tu wygrana ani jednego, ani drugiego, ale jednak ten turniej dla Zhanga z pewnoscia ma duze znaczenie i bedzie bardzo wspierany, wiec licze ze ida mu sie przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc ku uciesze miejscowych kibicow.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
FAA vs. Fucsovics
Spotkanie II rundy w Szanghaju, który wraca po czterech lata do touru. Najbardziej prestiżowy turniej w Azji z dość długą historią. Faworytem bukmacherów jest Kanadyjczyk, lecz kursy zbliżają się do siebie, co nie powinno dziwić, gdyż Felix rozgrywa bardzo zły sezon, na co złożyło się kilka powodów, na czele z kontuzjami. Auger-Aliassime to dalej młody chłopak, którzy przeżywa zły moment i wpadł w błędne koło, męcząc się na korcie, mając bardzo duże wymagania co do własnej gry i presję z zewnątrz. W efekcie od początku roku większość meczów przegrał, a wiele turniejów odpuścił. Niektóre spotkania były wręcz fatalne, w których przechodził obok spotkań, co widzieliśmy na Roland Garros, Wimbledonie i US Open, gdzie odpadał już w I rundach. W ostatnim czasie co prawda nieco się poprawił i pojawiła się nadzieja, dzięki zwycięstwo z Berrettinim i Monfilsem, lecz żadnego zwycięstwa nie potwierdził kolejnym i w międzyczasie przegrywał z McDonaldem, Rune czy Mannarino. Bardzo ciężko przewidzieć tego chłopaka, lecz lepiej przesadnie mu nie ufać i tego nie zrobię. Oczywiście korty będą mu tu sprzyjać, ponieważ są szybkie i może ustawiać sobie akcje podaniem i kończyć forhendem, a większość piłek nie wróci na drugą stronę ktokolwiek by tam nie stał. Węgier to jednak bardzo dobry defensor, który wiele spotkań wygrywa w głowie i już niejednego faworyta w ten sposób pokonał. Bardzo dobre przygotowanie fizyczne, atletyczne, a także mentalne. Świetna defensywa, ale też argumenty ofensywne, choć dziś pod tym względem będzie ustępować. Oczywiście warto też wspomnieć, że dla Węgra to też nie jest idealny sezon i zaliczył kilka wpadek, a kilka nawet w ostatnim czasie. Podobnie jak FAA nie jest to gracz, którego łatwo przewidzieć. Jeśli nawierzchnia byłaby wolniejsza to byłbym bardziej przekonany ku mojemu pomysłowi, a tak trzeba liczyć, że troszkę pomoże faworyt. Plus jest taki, że wiele razy pomógł. Bilans bezpośredni to 2-1 na korzyść Auger-Aliassime, a ostatni mecz przed dwoma laty wygrał 2-0 po ciasnym boju, lecz pamiętajmy, że Felix wtedy, a dziś to dwaj różni zawodnicy, więc podaję tę informacje bardziej w formie ciekawostki.

👉 Fucsovics wygra seta @1,51 (forBET) ✅

Typy bez analizy:
👉 Rune vs. Nakashima powyżej 3,5 przełamań @1,57 forBET ✅
👉 Griekspoor wygra @1,45 (vs. Lajovic) forBET 🔄 ZWROT

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1191
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Hanfmann - Eubanks
Typ: Eubanks
Kurs: 2.11
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 47.39%
Szansa wg. analizy: 63%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2694984127

Nie widzę powodu, żeby to rewelacja Wimbledonu nie miała wygrać w drugiej rundzie turnieju w Szanghaju. Eubanks ma świetny serwis i jest bardzo ciężki do złamania na swoim gemie serwisowym. Widać, że mimo, że ma już 27 lat to zaliczył spory progres w ostatnich latach i ten jest tym , w którym realizuje zyski. Ostatnio miał trochę przegranych, ale poza Bonzim reszta graczy była dużo lepsza niż Hanfmann, który do asów powierzchni twardej nie należy i to Amerykanin powinien być tutaj faworytem.

Hurkacz - Kokkinakis
Typ: Liczba asów: Poniżej 25.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Ja rozumiem, że Hurkacz jest jednym z najlepiej serwującym graczem na świecie i Kokkinakis umie odpalić na linii, ale chyba ta liczba asów jest już liczona w 3-setowej batalii z 2 Tiebreakami, zdecydowanie under, bo Kokki nie zawsze ma dzień na świetny serwis i w zasadzie tyle wystarczy, a to tylko jedna z wielu zmiennych, aby zakład wszedł. Jeśli zobaczymy około 30 asów to z chęcią sam ten mecz obejrze

Etcheverry - Zhang
Typ: Etcheverry
Kurs: 2.3
Bukmacher: Fortuna
Szansa wg. Bukmachera: 43.5%
Szansa wg. analizy: 54%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.1721481481

Szykuje się bardzo zacięty pojedynek, w którym ciężko wytypować faworyta, więc z kursem 2.3 jestem w stanie postawić na Argentyńczyka, który ma ostatnio nieco lepszy czas niż Zhang. Podobała mi się jego gra na ostatnim turnieju w Pekinie i uważam, że będzie miał coraz lepszą pozycję na innych kortach niż ziemne. Zhanga często gram w roli underdoga, bo potrafi sprawić niespodziankę, ale też nie jest żadnym pewniakiem na stawianie go regularnie, bo często w tym roku odpadał już w pierwszych rundach.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Fils vs. Fokina
Spotkanie II rundy chińskiego tysięcznika, w której zobaczymy graczy uznawanych za utalentowanych, do których należeć będzie przyszłość. Hiszpan osiągnął już nieco w głównym cyklu, ale jego sufit jest według mnie znacznie wyżej, a Francuz rozgrywa tak naprawdę pierwszy sezon na tym poziomie i trzeba mu oddać, że wszedł do touru bez kompleksów. Fokina to graczy bardzo wszechstronny, techniczny, o znakomitej defensywie i nieco gorszej ofensywie oraz niepewnym mentalu. Fils może nie ma aż takiego warsztatu, lecz ma usposobienie ofensywne i jego gra może nie jest cierpliwa, ale często efektowna. Obaj panowie już zdążyli się dobrze poznać, ponieważ spotkali się na Roland Garros i Wimbledonie, a w nich zdecydowanie lepszy był Alejandro, który stracił tylko jednego seta. Nie jest to dobry prognostyk przed tym meczem, lecz każda seria się kiedyś kończy, a będąc konkretnym warto zaznaczyć, iż poprzednie mecze odbyły się na trawie i cegle, gdzie jeszcze Fils nie czuje się zbyt pewnie. Zdecydowanie bardziej woli korty twarde, a te w Szanghaju należą do szybkich, co może być dla niego handicapem. Pod kątem serwisu Fils jest w stanie wypracować sobie przewagę, co zresztą widać po innych meczach - podanie w Szanghaju to must have. Drugim elementem, gdzie przewagę może mieć Arthur to "mental", który często u Alejandro kuleje. Oczywiście nie było tego widać w ich poprzednich starciach, ale trzeba mieć nadzieję, że Francuz w końcu wyciągnie wnioski i wprowadzi odpowiednie zmiany. Hiszpan jest na tyle nierówny, że warto to wykorzystać i wywierać przez cały czas presję, choćby przez wycieczki do siatki. Oczywiście Fokina to znakomity technik, potrafiący lobować oraz mijać, więc zapowiada się trudny bój, ale nie jestem fanem gry Hiszpana w roli faworyta. Rola underdoga powinna sprzyjać Filsowi. Francuz wygrał tu już jedno spotkanie, można rzec na rozgrzewkę, z Kotovem, a Hiszpan dopiero wejdzie do gry z racji rozstawienia. Kursy minimalnie spadają.

👉 Fils wygra seta @1,54 (forBET) ✅

Typ bez analizy:
👉 Struff powyżej 10,5 gemów @1,45 (vs. Arnaldi) fortuna ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1186
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Tiafoe - Sonego
Typ: Liczba przełamań: Powyżej 3.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: LVBet

Dawno nie grałem na przełamania, ale tutaj całkiem dobry kurs (powyżej 2) na 4 przełamania. Spodziewam się zaciętego meczu i całkiem mozliwych 3 setach, ale nawet w przypadku 2, średnio dwa przełamania na seta wydaje się jak najbardziej realne. W przypadku Tiafoe często występują Tiebreaki, ale u Sonego jest zupełnie inaczej i pojawia się dużo więcej szans na przełamanie.


Tsitsipas - Hijikata
Typ: Tsitsipas - Liczba asów: Powyżej 6.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Liczę, że w Szanghaju, na szybkich kortach serwis Tsitsipasa będzie jego ogromnym atutem i to wykorzysta. 7 asów nie powinno być dla niego niczym niezwykłym o ile zachowa dobrą statystykę pierwszego serwisu

Zandschulp - Humbert
Typ: Humbert - Liczba asów: Powyżej 5.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Podobnie jak wyżej, korty w Szanghaju są niezwykle szybkie i leworęczny Humbert powinien nie tylko wygrać, ale też pokazać się z dobrej strony na linii serwisowej. Zandschulp ostatnio pokazuje pokaz niesamowitej mizerii, ale broni swoich gemów serwisowych całkiem nieźle, więc mecz może się przedłużyć, co wpłynie na korzyść zakładu

Wolf - Norrie
Typ: Wolf
Kurs: 2.65
Bukmacher: LVBet
Szansa wg. Bukmachera: 37.7%
Szansa wg. analizy: 50%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.332

Obstawiam ten mecz wyjątkowo na 50-50, bo nie jestem w stanie wskazać faworyta jak bym nie podchodził do tego spotkania, a skoro jest na Wolfa 2.65 to z chęcią zagram. JJ jest niesamowicie dynamicznym graczem, gra bardzo ofensywnie, pasuje na twarde korty, jeśli gra z zacięciem i lekką złością to potrafi cały czas serwować asy i uderzać winnery. Norrie nadrabia doświadczeniem i dobrą grą na dłuższej wymianie. Mecz może pójść w dwie strony, Wolf jest jak żywe srebro, ale może to też prowadzić do wielu niewymuszonych błędów, a Brytyjczyk uwielbia korzystać w takich sytuacjach szukając swoich okazji na przełamania.

Paul - Ofner
Typ: Ofner
Kurs: 3.7
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 27%
Szansa wg. analizy: 33%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2256969697

Tutaj niestety nie widziałem Ofnera na kortach twardych długi czas i bazuje na jego postawie na turnieju w Astanie gdzie był w stanie pokonać Fucsovicsa, Bublika i Thiema odpadając dopiero w pólfinale. Paul po US Open przegrywał zarówno z lepszymi jak i gorszymi zawodnikami, ale po tym okresie nie poznał smaku zwycięstwo, więc można mówić o początku kryzysu, a już na pewno braku formy, Będzie to dobra okazja, żeby ocenić czy to Paul jest ostatnio tak słaby, czy Ofner tak dobry.

Halys - Rublev
Typ: Halys - Liczba asów: Poniżej 11.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS

Licze tutaj głównie na dwa sety Rubleva i zamknięcie w tym czasie spotkania. Halys nie powinien mieć dużych szans na 12 asów w takim czasie, dochodzi do tego mobilność Rubleva, który sprawnie porusza się i trzeba zaserwować perfekcyjnie żeby faktycznie zdobyć przeciw niemu serwisowego asa.

Sinner - Giron
Typ: Sinner - Liczba asów: Powyżej 5.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Może to kwestia słabości do Sinnera i jego gry, ale Włoch ma taki power na rakiecie, że czasem ciężko zauważyć, gdzie piłka w ogóle wpadła. To samo tyczy się jego serwisu, myślę, że na obecnym turnieju będzie serwował więcej asów niż w Pekinie.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Fucsovics vs. Cerundolo F.
Bardzo ciekawe spotkanie III rundy w Szanghaju czyli przedostatniego turnieju tej rangi w sezonie 2023. Bukmacherzy w roli faworyta widzą Cerundolo, z czym jestem w stanie polemizować, gdyż osobiście wystawiłbym bardziej wyrównane kursy i raczej zdecyduje forma dnia. Obaj zawodnicy potrafią grać znakomity tenis na każdej nawierzchni, bazują na wybieganiu, cierpliwości i ogólnie grze z głębi kortu. Od czasu do czasu potrafią zaskoczyć i ograć kogoś ze ścisłej czołówki, więc każdy musi się z nimi liczyć. Obaj w tym sezonie mieli bardzo dobre momenty, szczególnie Argentyńczyk, który cały czas rośnie, ale też te gorsze. Wydaje się, że forma Francisco nieco uleciała, a z kolei u Martona nieco wzrosła w stosunku do tego, co widzieliśmy w pierwszej połowie roku. Nie widzę w tym meczu argumentu, który zdecydowanie, by przeważał na korzyść Cerundolo, ponieważ Fucsovics we wszystkim jest co najmniej solidny, dokładnie tak samo jak jego rywal. Można się zastanowić czy pod względem mentalnym może lepszy jest gracz z Ameryki Południowej, ale wystarczy sobie przypomnieć US Open i fatalną mowę ciała, a w efekcie oddany super tb piątego seta w starciu z Vesely'm, który wiemy jak wielkie ma problemy fizyczne. Francisco pokonał tutaj McDonalda i trzeba mu oddać, że zagrał dobry mecz, ale Marton ograł Augera-Aliassime czyli zawodnika jeszcze niedawno ze ścisłej czołówki, który obecnie szuka formy i od czasu do czasu się przypomina. Jak dla mnie forma dnia będzie kluczem, więc z ich dwojga wolę wybrać wyższy kurs, choć ten już trochę wzrósł, co może zastanawiać. Drugim moim wyborem są asy serwisowe faworyta, bo ten potrafi je pokrywać i w tym sezonie robił to wielokrotnie. Warto dodać, że Argentyńczyk dobijał w tym roku nawet do 10 asów na mecz, więc potencjał tam jest spory, choć oglądając go raczej nie powiemy, że to zawodnik, którego bronią jest serwis. Najniższą linię mamy na betclic/betfan i wynosi 1,5, a konkurencja wystawiła oczko wyżej. W ostatnim meczu wyraźnie pokrył tę linię, ale są też pewne problemy, o których trzeba powiedzieć. Po pierwsze Cerundolo jest nieregularny i miewa też spotkanie mocno underowe. Pamiętajmy, że to nie jest typ serwismena, a u niego kluczem jest precyzja i ukrywanie kierunków. Po drugie i najważniejsze to fakt, że Węgier to typ zawodnika, który bardzo dobrze czuje się w defensywie i returnie. Nie pozwala rywalom na zbyt wielu asów, choć z FAA wpuścił ich aż 8. Jednak pod kątem podanie Kanadyjczyk stoi wiele wyżej od Argentyńczyka. Jednak tak niską linię warto zaryzykować, choć będzie raczej mocno na styk. Będzie to pierwsze starcie między nimi.

👉 Fucsovics wygra seta @1,5 (forBET) ✅
👉 Cerundolo F. powyżej 1,5 asów @1,85 (betclic) ✅

Codzienne wskaźniki statystyczne: TUTAJ

Analiza z poprzedniego wpisu dalej aktualna (mecz przeniesiony przez deszcz i liczmy na halę).

Typy bez analizy:
👉 Marozsan wygra @1,78 (vs. Lajovic) fortuna ✅
👉 Hurkacz liczba asów 11+ @1,4 (vs. Hsu) betfan ✅
👉 Halys vs. Rublev powyżej 15,5 asów @1,43 fortuna ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1947
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Arevalo M./Rojer J-J. - Krawietz K./Puetz T. typ Krawietz K./Puetz T. kurs 2.12 Betclic

Ostatnio obie pary deblowe spotkali się co prawda na nawierzchni ziemnej, ale pewnie w dwóch setach wygrała para niemiecka. Na US OPEN Arevalo M./Rojer J-J. odpadli z dużo notowana para deblistów. Tracą sety z paraliż którzy bardziej preferują singiel od debla. W Cincinatti przegrali z para Sonego/Mussetti, gdzie nie udało im się ani razu przełamać serwisu rywali, a co za tym idzie przecietnie wyglądali na returnie. Niemiecka para deblistów pokonala w pierwszej rundzie bardzo ciężka parę deblistów Mektic N./Peers J., gdzie dobrze utrzymywali serwis i mimo, iż mecz zakończył się w trzech setach to powiem, że mieli mecz pod kontrolą. Bardziej zaznajomili się na terenie w Chinach ponieważ przed tym turniejem rozegrali jeden mecz w Pekinie co prawda przegrany, ale z kim drugim deblista na świecie oraz pierwszym. W tym meczu zawiódł serwis, ale return był na przyzwoitym poziomie. Para Salwadorsko/Holenderska deblistów wygrała w tym roku turniej w Toronto w sierpniu br., ale po tym turnieju wedlug mnie słabiej się prezentują. Para deblistów niemieckich lubi sprawiać niespodzianki i czuje, ze mogą to jutro uczynić. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Paul - Fils
Typ: Fils
Kurs: 2.6
Bukmacher: Superbet
Szansa wg. Bukmachera: 38.5%
Szansa wg. analizy: 48%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.2046666667

Uważam, że to kwestia czasu zanim Fils wejdzie do Top20 i będzie radził sobie tak dobrze jak na mączce na kortach twardych i trawiastych. Gdyby miał bardziej regularną formę uważałbym go w tym spotkaniu za faworyta. Nie urzeka mnie zupełnie Paul w obecnej formie, robi dużo błędów, ratuje się dobrym drugim serwisem i grą pod siatką, ale na ten moment 12 pozycja w rankingu jest baaardzo na wyrost i nie jest to gracz, który może walczyć przy takiej dyspozycji o wygrane w turniejach

Mannarino - Rublev
Typ: Mannarino
Kurs: 3.55
Bukmacher: LVBet
Szansa wg. Bukmachera: 37%
Szansa wg. analizy: 28.2%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.4212972973

Warto przyglądnąć się kursowi na Mannarino. Jest to z pewnością niepozorny gracz, ale gra naprawdę dobry tenis i potrafi sprawić problemy najlepszym, a o ile Rublev wchodzi w światową czołówkę to ostatnie występy pozostają dużo do życzenia i nie jest to szczytowy forma Rosjanina. Mannarino wygrał ostatnie 8 spotkań, w tym zwyciężył turniej w Astanie i spotkania w Davis Cup.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Hurkacz/Shelton vs. Hijikata/Norrie
Spotkanie I rundy prestiżowego turnieju w Chinach, lecz nie jestem do końca przekonany czy akurat dla tych graczy, ponieważ wszyscy czterej priorytetowo traktują karierę singlową, a gdzieś tam w tle jest gra podwójna. Jednak jakbym miał wskazać faworytów to zgodziłbym się z bukmacherami z kilku względów. Po pierwsze Hurkacz ma największe doświadczenie oraz sukcesy deblowe z tego kwartetu, choć grywa w niego coraz rzadziej. Drugim najbardziej doświadczonym jest Hijikata, a dalej postawiłbym Sheltona i Norrie'ego, lecz z tej trójki największy potencjał ma Ben, który potrafi serwisem i wolejem wiele zdziałać, a to w deblu wręcz elementarz. Australijczyk i Brytyjczyk zdecydowanie bardziej trzymają się końcowej linii i siłą rzeczy dużo tracą w deblu. Ponadto Shelton coraz częściej występuje w deblu i nie wychodzi mu to najgorzej. W Waszyngtonie, Cincinnati oraz Laver Cup zagrał kilka bardzo dobrych spotkań. Kolejnym argumentem jest fakt, iż zna się z Hubertem dość dobrze, a już raz ze sobą grali w przeciwieństwie do oponentów. Warto też dodać, że Hubert jak i Ben dalej są w turnieju singla i mają dzień przerwy, więc mogą skupić się na deblu, nigdzie się nie spiesząc. Z kolei Rinky oraz Cameron odpadli już z singla i z racji, że nie są deblistami mogliby przenieść się do kolejnej lokalizacji i szukać punktów w singlu, na czym im najbardziej zależy. W najbliższej perspektywie mają turniej w Tokio, a przed Australijczykiem prawdopodobnie kwalifikacje. Głównym i praktycznie jedynym ryzykiem jest to, że Hurkacz i Shelton zlekceważą rozgrywki deblowe i dogadają się, że stawiają całe siły na singla, choć nie chcę w to wierzyć. Mecz teoretycznie może być ciasny, jeśli Hubert i Ben nie będą istnieć na returnie i zdecyduje loteryjny tb lub super tb, więc kurs jest raczej poprawny, a co za tym idzie raczej bez value.

👉 Hurkacz/Shelton wygrają @1,51 (fortuna) ❌ (2 setowe...)

Typ bez analizy:
👉 Sonego vs. Jarry powyżej 10,5 asów @1,92 forBET ❌

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Mannarino - Rublev
Typ : Mannarino wygra seta - TAK
Kurs : 1.90
Bukmacher: superbet

Kurs na Mannarino trochę przesadzony, Francuz jest zresztą od wejścia na korty trawiaste w bardzo dobrej formie, byl w finale w Majorce, potem wygrywał w Newport i Astanie. Turnieje może nie jakoś specjalnie przeładowane nazwiskami, ale kilka ciekawych zawodników na rozkładzie miał, warto mieć na uwadze to jak mocno chimeryczny jest w tym roku Rublev, bo naprawdę coraz częściej jego forma jest jak rzut monetą.
W Pekinie w 1/8 Rusek polegl po 3 setówce z Ugo Humbertem, też Francuzem i tam był strasznie bezpłciowy, bez pomysłu czym może zaskoczyć Francuza.
Bezpiecznie wchodzę tu na seta Mannarino, bo widzę w tym spore bet value, może być zacięty 3 setowy pojedynek.
 
R 580,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis, ATP Szanghaj
Godzina: 13:45
Spotkanie: Arnaldi - Wolf
Typ: gemy handicap: Arnaldi -1,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Trzecia runda turnieju rozgrywanego na nawierzchni twardej w Szanghaju. W poprzednich rundach Matteo Arnaldi pokonał w trzech setach Popyrina oraz Struffa, natomiast jego rywal Jeffrey Wolf również po trzysetówkach wygrał z Cachinem i wyżej notowanym Brytyjczykiem Norrie co było sporą niespodzianką. Włoch jest obecnie na 42 miejscu w aktualnym rankingu ATP natomiast Amerykanin zajmuje 51 miejsce. Arnaldi wygrał w tym roku Challengery: na Teneryfie na nawierzchni twardej oraz na ziemnej Murcia i Heilbronn. W pierwszej rundzie niedawnego turnieju w Pekinie Matteo pokonał Wolfa 6:2 6:2 i stąd też dzisiejszy typ na Włocha, chociaż ranga turnieju większa i pojedynek z pewnością bardziej zacięty.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Matteo Arnaldi -Jeffrey John Wolf
Armaldi win 1.75
Armaldi i powuzej 22.5 gema kurs 3.25
superbet

Wolf zadziwił w poprzedniej rundzie ogrywająć Noriego ale Armaldi zadziwia od dłuższego czasu , Noriego ograł na US open a ostatnio Struff , Popiryn , Garin , Vukic i właśnie dzisiejszy przeciwnik Wolf którego ograł gładjo 2:0 w Bejzing.
Z takimi rewanżami na przestrzeni kilkunastu dni , róznie bywa ale wydaje mi się że młody Amerykanin powinien tutaj wyciągnąc jakieś wnioski , raczej chyba nie ogra włocha który jest poprostu tenisowo lepszy i bardziej wszechstronny , ale na jakąś poprawę trgo wyniku z 28.wrzesnia można tu chyba liczyć i tak obstawię.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Hurkacz - Zhang
Zhang wygra przynajmniej jednego seta
Fortuna @1.76

Sądzę, że przedstawiciel gospodarzy Zhang urwie conajmniej seta w spotkaniu z Polakiem, trochę dziwnie się czuję, gdy musicie czytać moje antypolskie typy ale to jest część tej gry bukmacherskiej.
Chińczycy są zadziorami, co mogliśmy ostatnio zobaczyć chociażby w siatkówce, gdzie w eliminacjach do olimpiady urwali naszym aż dwa sety, fakt faktem, nie ma to żadnego porównania sportowego ani okoliczności w jakich odbywany był ten mecz do tenisa ale jednak uważam, że warte uwagi.
Zhang gra przed własną publicznością, która powinna go nieść w tym spotkaniu, w ciągu ostatnich 11 spotkań na nawierzchni twardej wygrywał aż dziesięciokrotnie- z takimi przeciwnikami jak: Wolf, Ruud czy ostatnio Gasquet, Echeverry, Nakashima.
Polak słynie przede wszystkim z mocnego serwisu, cała reszta uważam nie jest na tak wysokim poziomie, co często doprowadza go do gry w tiebreakach.
Sądzę, że Chińczyk jest ostatnimi czasy w lepszej formie od naszego rodaka i po prostu ma większy wachlarz umiejętności, sądzę, że może on wygrać ten mecz, z underdogow na dzień jutrzejszy widze w nim największy potencjał, jednak nam wystarczy tylko jak ugra seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1211
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom