>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - San Jose,Costa Do Sauipe,Rotterdam - 09.02.- 15.02.2009r.

Status
Zamknięty.
T 0

tominho

Użytkownik
Gil F. (Por) - Bellucci T. (Bra) bwin 2.41 1.47
14.02.2009 00:00

Zaciekawił mnie ten mecz . Ogladalem mecz Bellucciego wczoraj z Ferrero i musze przyznac ze nie zasłużył on na zwycieztwo . Gral momentami wrecz tragicznie w 3 secie przy swoim serwisie nie mial juz sil praktycznie . Po bledach Hiszpna troche zaczal grac ale i tak uwazma ze kurs na Gila jest wysoki i naprawde warty zagrania nie widze innej opcji jak porazka brazylijczyka
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
To i ja sie przylacze troche do dyskusji. Akurat z Twoim typem Tominho sie nie zgodze, bo jak dla mnie faworytem jest zdecydowanie Belluci. Ogladalem jego dwa ostatnie spotkanie, z Kubotem i Juanem Carlosem Ferrero i bardzo podobala mi sie jego gra. Trzeba przyznac, ze ma wiele brakow, a przede wszystkim nieregularnosc jest jego najwieksza zmora. Swietne pilki przeplata podwojnymi bledami serwisowymi, czy backhendami w srodek siatki. Ale teraz gra u siebie, publicznosc jest za nim, a co wazniejsze zna te korty jak malo kto.
Widac, ze chlopak jest bardzo ambitny, biega za pilkami, a to bardzo cenie sobie w zawdonikach. Widac, ze granie tutaj sprawia mu radosc, po wygranych pilkach cieszy sie i mobilizuje podwojnie. Serwis to jego dobra strona, o ile ma dobry dzien. Wczoraj wchodzilo mu duzo fajnych podan, ale tylko w pierwszym secie. Potem zaczely sie bledy spowodowane prawdopodobnie brakami kondycyjnymi. Tyle tylko, ze mecz z Gilem jest jutro, wiec powinien sobie do tego czasu zdazyc odpoczac.
Jak dla mnie faworytem jest Belucci i to jemu bede w jutrzejszym meczu kibicowal;-)
✅✅
 
S 0

siner

Użytkownik
Mam nadzieję, że komuś się moje wczorajsze propozycje przydały i poprawiły AKO na kuponie ;).
Idąc za ciosem znalazłem kolejne propozycje na dzisiaj.
Fish Mardy - Juan Martin Del Potro 0-2 Expekt kurs 1.7 ⛔ (eh Fish prowadzi już 1-0 w setach. tak to jest jak się gra przeciwko gospodarzowi :/ A szkoda, bo powinienem grać Tsongę over a nie ten typ, ale bywa, mam nadzieję, że nikt nie wziął tego typu do kuponu :/ )
Na przeciw siebie stanie Amerykanin, który bardzo dobrze radzi sobie pod siatką i wielka nadzieja argentyńskiego tenisa, młodziutki Del Potro. Poprzedni sezon w wykonaniu zawodnika z Ameryki Południowej był rewelacyjny. Obecny także zaczął się dla niego bardzo dobrze, bo od wygranej w Nowej Zelandii. W AO został zmiażdżony przez Federer&#39;a. W tym spotkaniu Argentyńczyk zagrał zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Stawiam, że jeszcze nie raz ogra Rogera. Obecnie gra swój 3 turniej w sezonie. Poza blamażem z Federerem przegrał zaledwie dwa sety z Cilicem i Mullerem.
Po drugiej stronie siatki 24.rakieta światowego rankingu Mardy Rybka ;). W Pierwszych dwóch turniejach w Australii odpadał już w pierwszych rundach kolejno z Melzerem i Tipsarevicem. W AO dotarł do 3.rundy, gdzie odpadł z Bagietką bez ugrania chociażby seta. W San Jose pokonał co prawda Hewitta ale Australijczyk to już nie ten sam zawodnik co kilka lat temu. Dzisiaj będzie miał dużo bardziej wymagającego rywala.
Stepanek Radek - Widom Todd 2-0 kurs 1.5 Expekt ⛔ (co myśleć o wyniki 5-7 w pierwszym dla Widoma a później dwa razy 6-0 dla Radka, chyba Czech sobie pierwszego seta nieźle olał :/ )
Kolejny pojedynek na amerykańskiej ziemi. Tym razem bohaterami są Czech, obecnie 21 na światowych listach i 270 Amerykanin. Todd co prawda pokonał w pierwszej rundzie Ginepriego, ale Robby znany jest z tego, że popełnia masę błędów własnych. Tym razem Amerykanin będzie miał za przeciwnika, gracza usposobionego bardzo ofensywnie, który szczególnie przy swoim serwisie biega bardzo często do siatki. Ponieważ to korty szybkie, więc taka gra będzie jeszcze bardziej groźna i miejmy nadzieję skuteczna. Radek rozpoczął ten sezon imponująco od wygranej w Auckland. W Sydney odpadł z Chardym po kreczu. W AO może mówić o pechu, bo w 3.rundzie trafił na Verdasco i odpadł szybko. Teraz przyjechał do USA i nie sądzę, żeby odpadł z relatywnie słabym przeciwnikiem.
Nadal-Tsonga over 22,5 gema kurs 1,62 Expekt ✅
To już chyba bardziej dla ryzykantów. Ja raczej tego osobiście nie zagram, ale wiele wskazuje na to, że w tym spotkaniu każdy set będzie wyrównany. Francuz serwuje fenomenalnie. Szczególnie na stronę nieparzystą wychodzi mu to świetnie, dlatego Nadal nie przełamie go zbyt wiele razy. Moim zdaniem przynajmniej raz dojdzie tutaj do tie-break&#39;a. Także w drugim secie wynik 6-4 pkrywałby ten typ. Wielce prawodopone jest także spotkanie 3-setowe. Wtedy wejdzie over bez najmniejszych problemów. Bardzo zastanawia mnie postawa Nadala w tym turnieju. Przegrał już dwa sety z przeciwnikami dość przeciętnymi. Możliwe, że nawierzchnia w Holandii mu jakoś specjalnie nie leży. Trudno wyczuć. Jedno jest pewne, Hiszpan latwo skóry nie sprzeda i będzie walczył z Francuzem ;)
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ????
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Robredo T. - Acasuso J. 1 1,62
✅✅✅

WYNIK 6-2 6-1

Obydwaj na ziemi czuja sie jak ryba w wodzie jednak graczem o wiekszych umiejetnosciach jest Robredo ktory poczatek sezonu ma dosc sredniawy na AO doszedl do czwartej rundy w ktorej odpadl z Rodickiem pozniej przeniosl sie na ziemie najpierw w Chile przegral w cwiercfinale wlasnie z Czuczo po bardzo zacietym trzysetowym pojedynku tutaj w Brazyli bez problemow odprawia kolejno swoich rywali ale na dobra sprawe jego rywale byli dosc mizerni,Czuco natomiast na AO nie wystapil po pewnie swoja przgode zakonczyl by bardzo szybko,bardzo dobry wynik jednak zantowal w Vina Del Mar gdzie doszedl do finalu w ktorym przegral bardzo wyraznie z Gonzalesem ktoremu urwal ledwo cztery gemy,na turnieju w Costa rowniez wyglada dobrze we wczorajszym pojedynku ze Schwankiem w pierwszym secie prowadzil dosc wysoko pozniej roztwonil ta przewage ale jednak zdolal wygrac jednak Schwankowi sporo brakuje do Robredo ktory znakomicie porusza sie na korcie,serwis rowniez ma lepszy niz Jose choc akurat ten element rzemiosla tenisowego w grze na ziemi tak wazny nie jest ale Robredo ma znacznie szerszy wachlarz uderzen i mysle ze w dzisiejszym meczu udowodni ze porazka w Chile z Jose byla tylko dzielem przypadku.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Kubot L./Marach O. - Granollers M./Robredo T 2 @ 2,1 bah✅✅✅✅✅

I znowu przeciwko polakowi.. no, ale to jest na moje nocna perełka. Duet Hiszpanów gra świetny tenis. Ostatnie wyniki to potwierdzaja. Głownym argumentem tego typu jest wyśmienita forma Tommego Robrego. Myśle, że Łukasz Kubot i Marach nie beda mieli wiele do powiedzenia w tym pojedynku. Bardzo ciekawie wyglada też dokłany wynik 0-2 po pięknym kursie ---&gt; 3,9. Myśle, że każdy inny wynik od pewnej wygranej Hiszpanów bedzie zaskoczniem.

Prasa : Capone, jeśli nie zgadzasz się z typem, to przedstaw jakieś merytoryczne argumenty a nie &quot;typ jest zły bo tak&quot; :]
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Roddick A. - Haas T. | 1 | 1.30 Bet-at-home ✅✅✅
Nie trzeba za bardzo szukać faworyta tego spotkania. Wiadomo, że jest nim Andy, który w AO zaprezentował wszystkie swoje możliwości osiągają ciężką pracą półfinał rozgrywek. Roddick to typ zawodnika, który potrafi zachwycać swą grą oraz poruszaniem się na korcie. Dzisiejszym przeciwnikiem Amerykana jest praworęczny, 30 letni, niemiecki tenisista Tommy Haas. Turniej San Jose rozgrywany jest w Ameryce, tak więc Roddick na pewno będzie wspierany przez swoich rodaków na widowni. Myślę, że nie ma się co łudzić i szukać niespodzianki. Ja zagrałem na Roddicka i przyznam, że głęboko zastanawiałem się nad dokładnym wynikiem 2:0 ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Ancic M. v Murray A. [Przynajmniej Jeden Set] 1:6 2:6
Typ: Ancic M. ⛔
Kurs: 2.02
Bukmacher: Gamebookers

W półfinale halowego turnieju rozgrywanego w Rotterdamie w dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 odbędzie się naprawdę ciekawe spotkanie pomiędzy Chorwatem Mario Anciciem, a Szkotem Andy Murrayem. Bukmacherzy jako faworyta tego meczu upatrują Szkota, lecz ja jestem nieco innego zdania na ten temat. Mario Ancic w tym sezonie spisuje się dobrze, III Runda Australian Open - gdzie odpadł z Gillesem Simonem, później finał w rodzimym Zagrzebiu - porażka z Marinem Ciliciem w dwóch setach, a teraz staje przed kolejną szansą na awans do finału. Dotychczas w turnieju w Rotterdamie pokonał: Niemca - Rainera Schuettlera 2:0, Francuza - Gillesa Simona 2:1 oraz Rosjanina - Mikhail Youhzny&#39;ego 2:0. Rywal Ancicia w przeciwieństwie do niego nie jest w ostatnim czasie w imponującej formie, podczas turnieju w Rotterdamie stoczył dwa ciężkie pojedynki. Po łatwej wygranej nad Ivanem Ljubiciciem 2:0, przyszła pora na dwa cięższe mecze, z których to przebiegu można było być zaskoczonym. W drugiej rundzie Szkot męczył się z Włochem Andreasem Seppi wygrana 2:0, ale po walce 7:6 7:5 - mecz trwał 1h 47min. Natomiast wczoraj rywalem Murraya był Francuz - Marq Gicquel, z którym to Murray wygrał dzięki poddanie meczu przez rywala, mecz zakończył się 7:6 4:6 3:0 - przy tym stanie Francuz skreczował. Jeżeli gracze pokroju Seppi czy Gicquel byli w stanie nawiązać prawie równorzędną walkę ze Szkotem, to czemu ta sztuka miałaby się nie udać Anciciowi, który pokazał, że jest w dobrej dyspozycji. Plusem dla Ancicia także w tym pojedynku jest zdecydowanie lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Obaj panowie dotychczas spotkali się cztery razy, z czego trzy mecze wygrał Ancic.
29/04-08 Barcelona, Hiszpania R32 Europa Kort ziemny Ancic, Mario 2:0 64 64
29/03-08 Sony Ericsson Open, Miami, USA R64 Ameryka Kort twardy otwarty Ancic, Mario 2:1 62 26 76
17/02-08 Open 13, Marsylia, Francja Finał Europa Kort twardy w hali Murray, Andy 0:2 36 46
11/01-06 Heineken Open Auckland, New Zealand R16 Australia Twarda Ancic, Mario 2:0 63 76
Typ na wygranie co najmniej jednego seta przez Ancicia wydaję się byc wobec tego całkiem przyzwoity. Dla odważnych można także spróbować wygraną Chorwata po dobrym kursie.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Stepanek - Fish
Kursy na amerykanina bardzo ładne, przez ten turniej idzie jak burza, wygrywa z faworyzowanymi zawodnikami bez większych problemów, no i do tego gra u siebie ! Dziwi mnie zatem z jakiego powodu Radek jest tutaj faworytem bukmacherów ? Poza Roddickiem nie grał w tym turnieju z żadnym godnym uwagi przeciwnikiem, głównym jego mankamentem któremu miałem okazje się przyjrzeć grając na niego za grubą kasę w pierwszym meczu jest pierwszy set !
W tym turnieju już trzykrotnie schodził z kortu jako przegrany po rozegraniu pierwszego seta - męczy się przy swoim podaniu, gdy serwuje przeciwnik ma niezbyt wiele do powiedzenia dlatego z typów które podam najbardziej polecam granie właśnie pierwszego seta na Fisha.

Radek Stepanek - MardyFish 2 2,05 ⛔
Radek Stepanek - MardyFish 1 set 2 1,94 ✅
Radek Stepanek - MardyFish wynik meczu 0-2 3,5 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom