>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - San Jose,Costa Do Sauipe,Rotterdam - 09.02.- 15.02.2009r.

Status
Zamknięty.
diego71 0

diego71

Użytkownik
SAP Open | San Jose, CA, U.S.A.
Data: 09.02.2009 - 15.02.2009
Pula Nagród: $600,000
Typ Nawierzchni:Hard
Oficjalna strona turnieju
Ubiegłoroczni Zwycięzcy:
[1] A Roddick (USA) d [4] R Stepanek (CZE) 64 75
Doubles Final:
Lipsky/D Martin d [1] Bryan/Bryan 76(4) 75​

Miejsce:Brasil Open | Costa Do Sauipe, Brazil
Data: 09.02.2009 - 15.02.2009
Pula Nagród:$562,500
Typ Nawierzchni:Clay
Oficjalna strona turnieju
[2] N Almagro (ESP) d [1] C Moya (ESP) 76(4) 36 75
Doubles Final:1] Melo/Sa d Montanes/Ventura 46 62 10-7​

Miejsce:ABN AMRO World Tennis Tournament | Rotterdam, The Netherlands
Data: 09.02.2009 - 15.02.2009
Pula Nagród:€1,445,000
Typ Nawierzchni:Hard
Oficjalna strona turnieju
Ubiegłoroczni Zwycięzcy:
M Llodra (FRA) d R Soderling (SWE) 67(3) 63 76(4)
Doubles Final:
Berdych/Tursunov d Kohlschreiber/Youzhny 75 36 10-7​
 
C 0

czajek

Użytkownik
Spotkanie :Julien Benneteau : Feliciano Lopez
Typ: 2-0
Kurs :2.25
buk:bet-at-home
Analiza : Dzis w Roterdamie rozpoczyna sie bardzo prestizowy turniej z dobra obsadą i pula nagród. Wybralem jedno z nieliczonych spotkan, które uwazam za meczem godnym polecenia, a mianowicie. Mecz pomiedzy Hiszpanem zdobywca Pucharu Devisa , a przecietnym graczem Francji. Z Benneteau to wlasciwie jest tak , ze jak nie ma formy to przegra z kazdym , gdy ja ma moze wygrywac z najlepszymi. Ostatnim jego wystepem oglądanym przezemnie był mecz z Australian Open z Bafdathsem tam kompletnie sie nie popisał. Zagral bardzo słaby mecz i odpadł przegrywajac 3-0 . Lopez miał bardzo trundy mecz , bo az 5 godzny z Mullerem przegranym w 5 setach. W dzisiejszym meczu licze na dobry serwis Lopeza i gre przy siatce . Francuz to zawodnik , ktory potrafi bardzo duzo . Jest tylko jeden warunek musi byc w formie.
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
Spotkanie:Clement, Arnaud - Tursunov, Dmitry
Typ: 2-1
Kurs: 5.50
Buk:Expekt
Analiza:
Tursunov na 30 miejscu,a Clement 80 w rankingu.Rosjanin po bardzo długim meczu i bardzo wyczerpującym (o czym przekonał się Gulbis) odpadł z turnieju w Zagrzebiu.
Clement również odpadł w pierwszej rundzie ale nie dawałem mu żadnych szans z Ciliciem,który wygrał ostatecznie ten turniej.Dziś na obydwu myśle że czeka wiele pracy by wygrać,a napewno nikt nie odpuści bo nikt z tych panów nierozpoczął sezonu jak 30 rakieta czy 80 .Mogli by sie zamienić miejscami w tym rankingu bo Tursunov na 4 turnieje niezdołał wygrać przynajmniej jednego spotkania, a Clement ma pecha bo na jego drodze stają rywale tacy jak Rodick czy Verdasco,a w Zagrzebiu Cilic więc niema o czym mówić.Francuz preferuje gre serve&amp;volley.Od kilku dobrych lat gra ze znakomitym deblistą Llodrą w grze podwójnej i naprawde mają bardzo dużo znakomitych sukcesów.
Jednak bardzo czesto pokpiwa sprawę i przegrywa decydujące piłki.Jest sobie sam winny że jest na 80 miejscu,a nie na 30 czy 35 bo napewno swoja grą i walką na korcie pokazuje że jest w stanie grać na bardzo dobrym poziomie.Tursunova zabardzo nielubie, nie jestem przekonany do jego gry bo żadnych fajerwerków w niej niema.Cały czas serwis i przebijanie.Myśle że wielkim prawdopodobieństwem jest to ze zobaczymy 3 setowy pojedynek i zwyciezy w nim Francuz.Rosjanin bez formy nie sądze by wygrał bo już miał na swojej drodze słabszych rywali i nie potrafił sobie poradzić.
 
S 0

siedlce

Użytkownik
Spotkanie :Julien Benneteau : Feliciano Lopez
Typ: 2-0
Kurs :2.25
buk:bet-at-home
Analiza : Dzis w Roterdamie rozpoczyna sie bardzo prestizowy turniej z dobra obsadą i pula nagród. Wybralem jedno z nieliczonych spotkan, które uwazam za meczem godnym polecenia, a mianowicie. Mecz pomiedzy Hiszpanem zdobywca Pucharu Devisa , a przecietnym graczem Francji. Z Benneteau to wlasciwie jest tak , ze jak nie ma formy to przegra z kazdym , gdy ja ma moze wygrywac z najlepszymi. Ostatnim jego wystepem oglądanym przezemnie był mecz z Australian Open z Bafdathsem tam kompletnie sie nie popisał. Zagral bardzo słaby mecz i odpadł przegrywajac 3-0 . Lopez miał bardzo trundy mecz , bo az 5 godzny z Mullerem przegranym w 5 setach. W dzisiejszym meczu licze na dobry serwis Lopeza i gre przy siatce . Francuz to zawodnik , ktory potrafi bardzo duzo . Jest tylko jeden warunek musi byc w formie.
Sory, ale co innego typujesz, a co innego piszesz w analizie. Chodzi Ci chyba o zwycięstwo Lopeza 2:0, a nie Francuza.
pozdro
 
uszkoo 0

uszkoo

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie jednego spotkania w turnieju Costa Do Sauipe.
Zauważyłem że bardzo dużo osób stawia na Sarette w pojedynku z Granollersem i niewiem co jest tego przejawem ? Czy macie może jakieś cenne informację na temat tego pojedynku ?
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Spotkanie:Clement, Arnaud - Tursunov, Dmitry
Typ: 2-1
Kurs: 5.50
Buk:Expekt
Analiza:
Tursunov na 30 miejscu,a Clement 80 w rankingu.Rosjanin po bardzo długim meczu i bardzo wyczerpującym (o czym przekonał się Gulbis) odpadł z turnieju w Zagrzebiu.
Clement również odpadł w pierwszej rundzie ale nie dawałem mu żadnych szans z Ciliciem,który wygrał ostatecznie ten turniej.Dziś na obydwu myśle że czeka wiele pracy by wygrać,a napewno nikt nie odpuści bo nikt z tych panów nierozpoczął sezonu jak 30 rakieta czy 80 .Mogli by sie zamienić miejscami w tym rankingu bo Tursunov na 4 turnieje niezdołał wygrać przynajmniej jednego spotkania, a Clement ma pecha bo na jego drodze stają rywale tacy jak Rodick czy Verdasco,a w Zagrzebiu Cilic więc niema o czym mówić.Francuz preferuje gre serve&amp;volley.Od kilku dobrych lat gra ze znakomitym deblistą Llodrą w grze podwójnej i naprawde mają bardzo dużo znakomitych sukcesów.
Jednak bardzo czesto pokpiwa sprawę i przegrywa decydujące piłki.Jest sobie sam winny że jest na 80 miejscu,a nie na 30 czy 35 bo napewno swoja grą i walką na korcie pokazuje że jest w stanie grać na bardzo dobrym poziomie.Tursunova zabardzo nielubie, nie jestem przekonany do jego gry bo żadnych fajerwerków w niej niema.Cały czas serwis i przebijanie.Myśle że wielkim prawdopodobieństwem jest to ze zobaczymy 3 setowy pojedynek i zwyciezy w nim Francuz.Rosjanin bez formy nie sądze by wygrał bo już miał na swojej drodze słabszych rywali i nie potrafił sobie poradzić.
Obaj panowie sobą nic wilekiego nie reprezentują. Jednak kort w Rotterdamie to szybki hard w hali ( coś pokroju Zagrzebia - tam wygrał potężnie serwujący Cilic ). Plus za mocny serwis i wolej na korzyść Rosjanina. To, że Clerment występuje w parze deblowej z Lindora i odnoszą sukcesy o niczym nie świadczy, bo to zupełnie inaczej wygląda niż gra w singlu ( ostatnio Nestor / Zmojnic - nie pamiętam dokładnie który próbował sił w singlu i zakączyl zmagania na 1 rundzie ). Licze na wygraną Tursanova 2:0.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie jednego spotkania w turnieju Costa Do Sauipe.
Zauważyłem że bardzo dużo osób stawia na Sarette w pojedynku z Granollersem i niewiem co jest tego przejawem ? Czy macie może jakieś cenne informację na temat tego pojedynku ?
Saretta gra u siebie w Brazylii. Granollers odpadł w pierwszej rundzie w Johanesburgu ( tak jak w Brazyli jest tam kort ziemny ) i nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie. Ta nawieszchnia mu jakoś specjalnie nie podchodzi Jak dla mnie ruletka.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Obaj panowie sobą nic wilekiego nie reprezentują. Jednak kort w Rotterdamie to szybki hard w hali ( coś pokroju Zagrzebia - tam wygrał potężnie serwujący Cilic ). Plus za mocny serwis i wolej na korzyść Rosjanina. To, że Clerment występuje w parze deblowej z Lindora i odnoszą sukcesy o niczym nie świadczy, bo to zupełnie inaczej wygląda niż gra w singlu ( ostatnio Nestor / Zmojnic - nie pamiętam dokładnie który próbował sił w singlu i zakączyl zmagania na 1 rundzie ). Licze na wygraną Tursanova 2:0.
Dzisiaj typuję podobnie jak kolega. Tursunov Jak i Clement nic nie grają w tym roku. Ale szybki hard zdecydowanie daję przewagę Rosjaninowi, który jest wyższy od Francuza o 13cm, a to też z pewnością plus na tej nawierzchni. To jest pierwszy pojedynek tych panów w karierze. Jedyny przyzwoity zawodnik z jakim w tym sezonie wygrał Clement, to Ukrainiec Stakhovsky. Poza tym przegrywał łatwo w 2 setach z Luczakiem czy Karolem Beckiem. Tursunov wygrywał tylko w eliminacjach w Zagrzebiu, gdzie potem w 1. rundzie przegrał z Gulbisem. W Sydnej po zaciętej walce przegrał z Gasquetem. Myślę, że dzisiaj wygra z Francuzem 2-0, bo jest od niego lepszy, a hard mu w tym pomorze.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Czy Nadal zagra z Murrayem w finale?: Nie @ 2.10

Turniej w Holandii, a dokładniej w Rotterdamie na twardej nawierzchni gdzie zauważyłem dosyć interesującą ofertę, a kurs na to że obydwaj najwyżej rozstawieni Panowie nie spotkają się w finale nie jest taki zły. W I. części drabinki Nadal ma łatwiejszą drogę do finału niż Szkot, może trafić Tsongę nazwisko, nazwiskiem lecz nie pokładam w tym Panu nadziei że pokona Hiszpana inni to Davydenko czy Andreev w nich pokładam lekką nadzieję w H2H jest 3-2 dla Nadala z Davydenko lecz Rosjanin zawsze nawiązuje walkę jest dla mnie cieszące lecz nie wiadomo czy dzisiaj wygra z inną osobą w którą pokładam to że w Rotterdamie jest w stanie wyeliminować Nadala jest to Andreev ma H2H 1-4 z Nadalem lecz jak dla mnie jest najlepszym Rosjaninem obecnie i ma potencjał by pokonywać rywali z pierwszej 5., ostatnim klientem jest showman Monfils gdzie już w tym roku pokonał Hiszpana 6/4 6/4 w Dosze tamten sezon też mógł zaliczyć do udanych może i tutaj pokusi się o coś więcej. II. część drabinki jest o wiele, wiele razy trudniejsza według mnie dla Murray którego wolę bardziej jako triumfatora tego turnieju niż tego który szybciej odpadnie przed ostatnim meczem w Holandii lecz Szkot jest takim zawodnikiem że może wygrać z każdym i przegrać z każdym Ferrera i Melzera raczej sobie odpuszczam co do Youzhnego to nie wiem jak zagra z Recourdeciem pierwszą osobą która naprawdę może zagrozić Andiemu to według mnie Mario Anćić chłopak potrafi błyskotliwie grać ma dosyć twardą psychikę potwierdził to ostatnio w półfinale w Zagrzebiu w spotkaniu z Hernychem bardzo dobry serwis któremu sam ufa i który mu się odwzajemnia jeśli ktoś powie więc dlaczego nie wygrał wczoraj z Ćilićiem to pierwszym argumentem jest to że z Hernychem grał ponad 3h gdzie Cilić miał jednak spacer z kontuzjowanym Troickim. Kolejna osoba mój ulubieniec z Francji Gilles Simon który tak często puka do elity ale zawsze mu tego czegoś zabraknie tak samo jest z moim #2 z Francji Rysiem Gasquetem który ma trochę słabą psychę lecz nadrabia to techniką. No i ostatni rywal to Ivan Ljubićić który z Murrayem zagra już w I. rundzie turnieju oglądałem wiele jego meczy kiedy wrócił pod koniec sezonu pierw przegrywał lecz wielką walką np. z Ouanną czy z Davydenką lecz później było coraz lepiej np. wygrana z Robredo, Gulbisem czy Anćićiem. Wolałbym żeby szybciej odpadł Hiszpan lecz zobaczymy jak to będzie biorę te ryzyko na to że obydwaj Panowie nie spotkają się w finale.


Czy Ci Panowie spotkają się w finale?

Nikolay Davydenko - Igor Andreev @ 3.14

Pojedynek wewnątrz Rosyjski na turnieju w Holandii jakoś nie wierzę że tutaj będzie bardzo łatwo ze strony Nikolaya, a może być przeciwnie jeśli Igor będzie chciał od początku sezonu się pokazać powinien pokonać Davydenkę. H2H 2-1 dla Davydenki. Za dużo argumentów nie mam ale jednak chyba każdy zna Davydenkę ale czasami może zagrać kompletną klapę czy fantastyczne spotkania jak pamiętam ostatnie Mastersy z Nadalem 6/1 i krecz Hiszpana czy też jednostronne zwycięstwo nad Berdychem. Andreev gra bardzo solidnie jeśli ogladam jego spotkania to przegrywa minimalnie na styku nigdy nie widziałem żeby się poddawał przykładem są jego mecze np. z Simonem myślę że i tutaj powalczy no i może pokusi się o niespodziankę eliminując swojego krajana.

Myśląc jeszcze nad dzisiejszymi typami przyszło mi do głowy jeszcze jedno spotkanie.

Seppi - De Bakker +1.5s @ 2.00
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Saretta gra u siebie w Brazylii. Granollers odpadł w pierwszej rundzie w Johanesburgu ( tak jak w Brazyli jest tam kort ziemny ) i nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie. Ta nawieszchnia mu jakoś specjalnie nie podchodzi Jak dla mnie ruletka.
że co? w Johanessburgu jest kort ziemny ? :jezora: polecam się przyjrzeć chociażby zdjęciom :-D http://www.atpworldtour.com/1/en/players/gallery/?Event=johannesburg
nie wspominając już nawet faktu, że w oficjalnym profilu turnieju mamy HARD.
z takimi informacjami nie dziwie się, że ruletka. :jezora:
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Saretta gra u siebie w Brazylii. Granollers odpadł w pierwszej rundzie w Johanesburgu ( tak jak w Brazyli jest tam kort ziemny ) i nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie. Ta nawieszchnia mu jakoś specjalnie nie podchodzi Jak dla mnie ruletka.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd :zoltakartka: To o czym wspomniał już jeden z kolegów - w Johanesburgu są korty twarde. Druga kwestia to to, że cegła jest jedyną nawierzchnią na jakiej Marcel może coś ugrać ???? Gra ciekawy tenis, nieźle serwuje, przy fh ma bardzo nachyloną główkę rakiety, co pozwala nadawać piłce dużej rotacji awansującej. Dodatkowo umie świetnie zagrać drop shota (Granollers - Prodon w Poznaniu - najlepszy mecz pod względem dropów jaki widziałem). W drugiej części poprzedniego sezonu zanotował spadek formy i powoli się z niego wygrzebuje.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Przepraszam za błąd pisałem o czym innym a miałem na myśli co innego. Oglądałem wczoraj turniej w Vina Del Mar (Chile) i jakoś tak mi w pamięci utkiwło. Mój błąd. Nie ujmuje umiejętności Marcelowi. Nie wiem nic o jego przeciwniku więc nie podejmuje się próby wytypowania zwycięzcy. Pozdrawiam
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Spotkanie:Hewitt L. - Fish M.
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher:bwin
Analiza: W rankingu ATP panowie Hewitt zajmuje aktualnie 24 pozycje natomiast jego rywal zajmuje 108 Stawiam na Hewitta poniewaz ogladalem jego mecz w 128 Australian open i widzialem jego postawe i zangazowanie w meczu i wiem ze napewno bedzie walczyl do upadlego w meczu z Fishem . Hewitt przegral z jak sie pozniej okazalo znakomitym zawodnikiem Hewitt, Lleyton vs. Gonzalez, Fernando 2:3 75 26 26 63 36 walczac i pokazujac wspaniala forme . Zawodnik nie traci formy z dnia na dzien wiec mysle ze przez ten czas nadal bedzie poazywal wszystkie swoje najlepsze strony i zaprezentuje to w meczu z Fishem . Jego rywal doszedl az do 1/32 , odpadlpo bardzo latwej przegranej Fish, Mardy vs. Baghdatis, Marcos 0:3 26 46 46 a w poniedzialkowym pojedynku Hewitt napewno zrobi wszystko i zajdzie jak najdalej aby wziac rewanz za nieudany turniej Australian Open
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Spotkanie:Hewitt L. - Fish M.
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher:bwin
Analiza: W rankingu ATP panowie Hewitt zajmuje aktualnie 24 pozycje natomiast jego rywal zajmuje 108 Stawiam na Hewitta poniewaz ogladalem jego mecz w 128 Australian open i widzialem jego postawe i zangazowanie w meczu i wiem ze napewno bedzie walczyl do upadlego w meczu z Fishem . Hewitt przegral z jak sie pozniej okazalo znakomitym zawodnikiem Hewitt, Lleyton vs. Gonzalez, Fernando 2:3 75 26 26 63 36 walczac i pokazujac wspaniala forme . Zawodnik nie traci formy z dnia na dzien wiec mysle ze przez ten czas nadal bedzie poazywal wszystkie swoje najlepsze strony i zaprezentuje to w meczu z Fishem . Jego rywal doszedl az do 1/32 , odpadlpo bardzo latwej przegranej Fish, Mardy vs. Baghdatis, Marcos 0:3 26 46 46 a w poniedzialkowym pojedynku Hewitt napewno zrobi wszystko i zajdzie jak najdalej aby wziac rewanz za nieudany turniej Australian Open
niby racja, ale teraz to Fish gra u siebie i on będzie grał do upadłego, a Amerykanie na własnym terenie potrafią się mobilizować
Hewitt zagrał raczej przeciętnie w tym meczu AO, a walczył, bo z nim gospodarze wiązali duże nadzieję (jak zawsze)

dla mnie w tym meczu bardziej over gemowy...lub raczej szukanie niespodzianki, jesli można to tak nazwać
Mardy nieźle serwuje i raczej nie będzie go łatwo złamać, Hewitt dla mnie chimeryczny zawodnik

a rankingi w tenisie nie mają znaczenia na korcie
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Mimo wszystko po tym co widzialem co zagral z Gonzalezem w moich oczach wypadl naprawde znakomicie stad jestem tak przekonany o jego zwyciestwie choc i twoje slowa sa naprawde bardzo trafne . Nie pozostaje nic innego jak czekac na pojedynek i wtedy zobaczymy ktory z nas mial racje ????
 
A 0

adal

Użytkownik
Jak dla mnie w takich meczach jest fifty fifty, więc lepiej zagrać na wyższy kurs, czyli w tym wypadku na Fisha.
Liczę też po cichu na zwycięstwo Canasa nad Guccione. Obaj Panowie w średniej formie, dlatego kurs 2,30 dla Canasa kusi.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Pojedynek: Ł. Kubot - D. Gimeno-Traver
Typ:1
Bukmacher: Betsson
Kurs: 2.25

Widzę że mało dziś typów, więc dorzucę swój;)

Powiem szczerze: Łukasz mnie ostatnio zaskakuje. I to pozytywnie. Gra coraz lepiej, czego dowodem są jego ostatnie występy w tym roku. W Doha przebił się przez dwie rundy kwalifikacji. W Australian Open również dwie rundy i porażka dopiero z A.Beckiem w decydującej fazie kwalifikacji. Co prawda w następnym turnieju we Wrocławiu przegrał w I rundzie z R. Vikiem, ale jak się okazało Vik był na tym turnieju dobrze dysponowany i odpadł dopiero w półfinale z późniejszym zwycięzcą turnieju Berrerem. W tym tygodniu zrobił świetny wynik przebijając się przez kwalifikacje turnieju ziemnego Costa do Sauipe. I kogo on w tych eliminacjach ograł? A no właśnie wcale nie takich słabych zawodników jak na nawierzchnie ziemną: Pashanskiego i Ramireza-Hidalgo, bo o jego pierwszym przeciwniku nie ma co wspominac, ponieważ jego nazwisko nie powie nic nawet osobom znającym się na tenisie. Warto zaznaczyc że Polak w obu tych pojedynkach był uważany za outsidera o czym świadczą odpowiednio kursy 2.76 na Polaka z Pashanskim i 2.5 z Ramirezem-Hidalgo. Mam ogromną nadzieje że Polak przebijając się do turnieju głównego nie zmarnuje swojej wielkiej szansy na możliwośc pokazania się w dobrym turnieju i podbudowania swojej psychiki. Myślę że nie po to grał trzy mecze aby odpaśc w pierwszej rundzie z tak słabym aktualnie przeciwnikiem. Właśnie, jeżeli chodzi o D. Gimeno-Travera bo to on jest przeciwnikiem Polaka, w najlepszej dyspozycji to on aktualnie nie jest. W tym roku w turniejach poprzedzających zeszłotygodniowy turniej na kortach ziemnych w Vina del Mar, jego bilans wyglądał tak: 3 mecze przegrane 1 wygrany ze słabym M. Danielem. jednak ja chciałbym się zatrzymac przy turnieju w Vina del Mar, czyli pierwszym rozpoczynającym cykl zawodów na kortach ziemnych (jak ja to nazywam wokół Ameryki Płd.). Dlaczego? Dlatego że Gimeno-Traver to ziemniak i na takich kortach się najlepiej czuje. Na hardzie może miec słabe wyniki, ale na ziemi coś zawsze próbuje ugrac. W pierwszej rundzie tegoż turnieju wygrał z A.Martinem, gdyż jego przeciwnik skreczował w decydującym momencie 3 seta przy stanie 6:6. W drugiej rundzie łatwo już przegrał z P.Capdeville w dwóch setach. I tu upatruje szanse Kubota, gdyz według mnie Hiszpan jest naprawdę w zasięgu Łukasza.
Kursy są naprawdę zachęcające na postawienie na Polaka, a szanse na zwycięstwo są według mnie większe po stronie Polaka. Wierzę i to bardzo wierzę w naszego rodaka, że pokaże na co go naprawdę stac i nadal będzie kontynuował swoją przygodę w tym turnieju. Ważne również jest to że Polak nie powinien byc speszony publicznością na korcie, gdyż oglądając wczoraj kilka meczy I rundy zauważyłem że publicznośc jest prawie zerowa. Kubot powinien się więc czuc jak w kwalifikacjach.
Ze stawkami nie szalec, zagrac rekreacyjnie, dla emocji i kibicowania Polakowi, a powinno byc dobrze.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Pojedynek:✅Ł. Kubot - D. Gimeno-Traver✅
Typ:1 7:6 1:6 6:3
Bukmacher: Betsson
Kurs: 2.25

:spokodfhgfh: Wiara czyni cuda

Polak kilka razy miał przerywany mecz przez opady deszczu w najważniejszych momentach, kiedy miał szansę na breaki, na szczęście wracał i robił swoje. W pierwszym secie wrócił z dalekiej podróży odrabiając małe przełamania w tiebreaku. Drugi set oddał całkowicie po pierwszym przełamaniu przez przeciwnika, jednak kontrolował sytuację gdyż wygrał w odpowiednim momencie swojego gema przy stanie 5:0 dla Hiszpania, aby móc serwowac jako pierwszy w trzecim secie. Trzeci set to szybkie przełamanie przez Polaka.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Nikolay Davydenko - Julien Benneteau 2 (4,90) ✅ (3-6; 2-6) :spokodfhgfh:

Tegoroczny turniej halowy w Rotterdamie jest dość ciekawy jeżeli chodzi o wyniki. Padają czasem wręcz niewiarygodne wyniki może nie pod względem przepaści między zawodnikami, ale sportowej formy pokazanej w jednym secie, która w następnych pryska i znika. W 1 rundzie niespodziankę sprawił Francuz. Pokonał faworyzowanego Hiszpana Feliciano Lopeza w setach 2:1. Wczoraj również dwie niespodzianki. Pierwszą była porażka Berdycha, który uległ nikomu nieznanemu Bułgarowi Dimitrovovi. Pierwszego seta dość spokojnie wygrał Czech, by w dwóch kolejnych oddać inicjatywę i końcowe zwycięstwo Bułgarowi. Kolejną niespodzianką było odpadnięcie z turnieju Gasqueta, który również swobodnie wygrał pierwszego seta ze swoim rodakiem P-H Mathieu, a w dwóch kolejnych przegrać. Dziś natomiast z turniejem pożegnał się Ivo Karlovic. A spore problemy z zawodnikiem gospodarzy miał Tsonga. Dla Nikolaya turniej w Holandii jest pierwszym turniejem po miesięcznej przerwie. 5 rakieta świata pokonała w 1 rundzie swojego rodaka Igora Andreeva 6:3 6:2. Natomiast Francuz 50 zawodnik rankingu ATP występował w turnieju w Sydney oraz w Australian Open, jednakże bez większych sukcesów. O pokonaniu Lopeza w 1 rundzie już wspominałem. Typ jest bardziej na przeczucie i świadomość, że w Rotterdamie każdy zawodnik może wygrać z każdym. Czy warto było zaryzykować przekonamy się od 21:30, kiedy to obaj zawodnicy wyjdą na kort centralny tuż po meczu Nadala z Bollelim.

Kurs z: Bwin
 
S 0

siner

Użytkownik
Podałem pierwsze typy po długiej przerwie w dziale WTA i dramat 0-2. Może w takim razie tutaj się uda ;)
Tursunov Dmitry - Tsonga Jo-Wilfried (dokładny wynik 0-2) 1,85 Expekt ✅
Francuz po porażce w AO w ćwierćfinale z fenomenalnym Verdasco, przeszedł jak burza przez turniej w RPA. Jednak co by nie mówić, tam za wielu wymagających rywali to nie miał na swojej drodze. Jednak fakt, że nie przegrał ani jednego seta i rozegrał tylko jeden tie-break mówi samo za siebie. Przeciwnikiem jest starszy o 3 lata Rosjanin, który na początku tego sezonu grał beznadziejnie i przegrywał wszystko. Ostatnio w Zagrzebiu był lekki progres. Tam przeszedł eliminacje, żeby przegrać po walce z utalentowanym Łotyszem Glubisem. Jednak moim zdaniem z rozpędzonym Francuzem nie powinien mieć szans.
Querrey Sam - Gremelmayr Denis (dokładny wynik 2-0) kurs 1.7 ✅
Rok temu Amerykanin z Niemcem spotkali się dokładnie w tym samym miejscu. Wówczas lepszy okazał się Niemiec, który wygrał w 3 setach. Jednak od tego czasu sporo się zmieniło. Amerykanin stał się zawodnikiem znacznie lepszym. Poza doskonałym serwisem dysponuje potężnym forhand&#39;em. Słabiej mu idzie gra drugą stroną rakiety, ale powoli i tego się uczy ;). Sam w tym sezonie przeplata lepsze występy bardzo słabymi. W Brisbane odpadł już w pierwszej rundzie z Soderlingiem, żeby w Auckland dojść do finału i ulec Del Potro. A AO przegrał już w pierwszym spotkaniu, ale pokonał go nie byle kto bo zeszłoroczny pogromca Roddicka - Kohlschreiber. W Pierwszej rundzie młody Amerykanin pokonał zawsze groźnego Baghdatisa. Jego rywal wygrał tylko jeden mecz w tym sezonie w fazie turniejowej. Udało mu się co prawda w Sydney przejść kwalifikacje, żeby odpaść w pierwszej rundzie z Llodra 0-6, 2-6. Miejmy nadzieję, że Sam wygra ????
Schwank Eduardo - Acasuso Jose 0-2, 1,9 Expekt ✅
Jeżeli komuś taki kurs nie wystarcza, to może sobie dorzucić kolejny dokładny wynik w pojedynku
Schwank Eduardo - Acasuso Jose. Moim zdaniem wygra ten drugi w stosunku 0-2. Starszy z Argentyńczyków dopiero wrócił na korty w ubiegłym tygodniu i od razu dotarł do finału turnieju na kortach ziemnych. Jego rywal radzi sobie w tym sezonie kiepsko. Udało mu się co prawda wygrać wczoraj pierwszy mecz w sezonie, ale sądzę, że drugiego to on nie ugra ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom