>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - S-Hertogenbosch, Stuttgart - 6.06-12.06.2016

Status
Zamknięty.
ted 12,8K

ted

Forum VIP

Tournament Name: RICOH OPEN
Location: ‘S-HERTOGENBOSCH, THE NETHERLANDS
Dates: 6–12 JUNE 2016
Prize Money: €566,525 (Total Financial Commitment €635,645)
32 DRAW (Q16)
BALL: SLAZENGER WIMBLEDON
Qualifying draw: Friday, June 3, 9:00 p.m.
Main draw: Saturday, June 4, tba
Doubles draw: Saturday, June 4, 2:00 p.m.


Tournament Name: MERCEDESCUP
Location: STUTTGART, GERMANY
Dates: 6–12 JUNE 2016
Prize Money: €606,525 (Total Financial Commitment €675,645)
28 DRAW (Q16)
SURFACE: GRASS
BALL: SLAZENGER WIMLEDON
Qualifying draw: Friday, June 3, 9:00 p.m.
Main draw: Saturday, June 4, 4:00 p.m.
Doubles draw: Saturday, July 4, 2:00 p.m.

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Co myślicie o spotkaniu Del Potro z Dimitrovem? Kurs na Argentyńczyka na Expekt wynosi 2.05. Przed kontuzjami wygrywał już tutaj turniej. Dimitrov kompletnie bez formy. Chyba rozstanie z Szarapową tak na niego podziałało :cool: :grin: Dimitrov jakiś większych sukcesów na trawie nie odnosił, a Del Potro na Wimbledonie przeważnie był w &quot;czołówce&quot; (czyt. dochodził do dalekiej fazy). Po kontuzji starannie sobie dobiera turnieje, a w pierwszym swoim spotkaniu w turnieju w tym roku jeszcze nie odpadł. Łapać kurs póki gorący?

✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
J 3K

jatyper

Użytkownik
Dimitrov nie odnosił sukcesów na trawie? Na trawie jego gra wygląda na prawde solidnie. Szkoda, ze nie ma zakładu w bet365 na jakis tie-break lub over. Mysle, ze to by bylo do spróbowania. Ale nie polecam grac na JMDP, nie wytrzymuje kondycyjnie na długości 2-3 setów, chociaż trawa pod tym wzgledem mniej wymagająca, lecz Dimitrov to dalej Dimitrov i to on powinnien to wygrać. Argentyńczykowi w secie powinnien przydarzyc sie jeden gorszy gem serwisowy i to powinno spokojnie wystarczyc Bułgarowi, zeby dowieść seta do końca.
 
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
Dimitrov jakiś większych sukcesów na trawie nie odnosił
No rzeczywiscie nie odnosil. Jako junior wygral Wimbledon, a w seniorskiej karierze wygral turniej wQueens i dwa sezony temu byl w polfinal Wimbledonu. Straszne wyniki.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Stakhovsky - Moser pow 19.5 1,70 bet 365 ✅✅ mam nadzieje ze ktos skorzytał ;)
Na dziś wybrałem spotkanie kwalifikacyjne do turnieju głownego pomiędzy Ukraińcem a gospodarzem Moserem.Frank wraca do gry po ponad rocznej przerwie , zagrał w styczniu ale tego nie biore pod uwage.Jest to juz stary tenisista bo posiada 39 lat , jego ranking to 984 dostał tu najwyraźniej dzika karte , i motywacji do pokazania mu sie napewno nie brakuje i to jeszcze przed własną publicznościa.Nawierzchnia trawa , jak wiadomo jest to szybka nawierzchnia co powoduje ze serwis ma znaczenie i ciezej o przełamania , krótsze wymiany co jest powodem do zadowolenia dla starego Szwaba.W 1 rundzie jego rywal miał tylko 1 bp przy jego serwisie ale i tak mu sie nie udało tego wykorzystać , widać że dośc pewnie trzymał serwis z Michonem.Sergiey rownież posiada bardzo dobry serwis , preferuje styl serve&amp;volley wiec sowoje podanie bedzie trzymał.Uwazam ze którys set zakonczy się TB co spowoduje pokrycie tej lini , a jezeli nie to przełaman nie powinno byc duzo i wynik 6-4 6-4 pokryje ten over. Zatem stawiamy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mahut N. - Lacko L.
Youzhny M. - Lopez F.
Mahut N. i Lopez F. ::: 1,75 ::: 1/3 Pinek ⛔
Mahut od finału w Rotterdamie gra bardzo słabo, ale tam zaliczył końcowy etap turnieju rangi 500. Nie wiedzieć czemu jakoś ciągnie go do tej Holandii, a dokładnie to do bardzo dobrej gry. Tak oto on w Hertogenbosch rok temu wygrał tutaj łącznie 8 spotkań razem z kwalifikacjami i meczem finałowym, podobnie było 3 lata temu gdzie w finale rozniósł Wawrinkę. Co prawda na French Open poddał mecz w drugiej rundzie walkowerem z Granollersem jednak to było bardzo dawno, a wydaje mi się, że dla niego ten turniej w swoim kalendarzu jest bardzo ważny. Jeżeli Mahut będzie tak przygotowany jak we wcześniejszych latach to moim zdaniem Lacko tutaj nie ma czego szukać.
H2H 2:6 z lat 2002-2014, wiele ich spotkań było dość zaciętych, obaj są grubo po 30, Lopez jest jedynie rok starszy. Jednak typ na Lopeza wydaje mi się tutaj najbardziej słusznym ponieważ on lubi grać na trawie, ma świetny serwis i slajs który niezwykle dobrze sprawdza się na tej nawierzchni. Youzhny po kontuzjach to już nie ten sam zawodnik co kiedyś, spadł na poziom Challenger, wygrał w tym roku nawet dwa turnieje, ale to nie jest poziom ATP, to zupełnie inny poziom gry. Niby 3-4 lata temu Rosjanin osiągał bardzo dobre wyniki na trawie, ale jak już wspomniałem, teraz mamy zupełnie inną sytuację.
Wynik I: 6:1 6:4
Wynik II: 7:6(3) 6:3
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Groth Samuel - Marchenko Ilya
Pinnacle Sports 1, 1.81


Czas zacząć na poważnie sezon na trawie! Bukmacherzy w tym meczu nie widzą jednoznacznego faworyta i nie ma się temu co dziwić. Wyżej notowanym tenisistą jest Ukrainiec z 71 miejsca ATP. Marchenko w tym sezonie wygrał 11 meczów i 12 przegrał. Tylko początek sezonu miał udany, ponieważ doszedł do półfinału w Doha gdzie przegrał z Nadalem 2:0,a wcześniej pokonał Ferrera, Gabę czy Chardego. Tylko raz udało mu się przejść drugą rundę, sezon na ziemii zakończył bardzo słabo no ale to nie jego bajka. Na trawie nie ma on dużego doświadczenia, bo 23/20, ale rok temu przeszedł kwalifikacje w Hertogenbosch i dopiero w ćwierćfinale zatrzymał go Goffin. Ilya czuje się najlepiej na szybkich nawierzchniach i tam na najlepsze rezultaty. Preferuje bardzo ofensywny tenis i w ataku czuje się najlepiej w obronie już słabiej.

Jego rywalem będzie Australijczyk Sam Groth ze 100 miejsca ATP. Jego bilans w tym roku jest kastofalny, bo 6/17 gdzie w turniejach Azjatyckich łamali go jacyś amatorzy. Ale sezon trawiasty dla Sama jest jego ulubionym. Wygrał na tej nawierzchni 75 meczów i przegrał 32, czyli super wynik. W tamtym roku miał 10/3 w 2014 10/3 i w 2013 11/3. Na tej szybkiej nawierzchni czuje się najlepiej, ponieważ wymian jest bardzo mało. A wiadomo, że Australijczyk w wymianach to najgorszy tenisista w 100 czy 200 rankingu. Ale w jego przypadku liczy się potężna siła serwisu i fenomenalne krycie siatki. Groth miał już przetarcie w tym roku na trawie, ponieważ grał Manchesterze gdzie doszedł do ćwierćfinału challengera.

Panowie grali ze sobą tylko jeden raz w tym roku na hali i 7:6, 7:6 wygrał Ukrainiec. Teraz stawiam na Grotha, ponieważ to jest jego nawierzchnia i tutaj jest znacznie groźniejszy niż na innych kortach. Oczywiście o przełamanie z jednej, jak i z drugiej strony będzie ciężko, ale moim zdaniem wygra kangur i tak też stawiam. Dodatkowo za drobne pierwszy set 7:6 Groth 6.50 Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
W 60

wichniar

Użytkownik
Jaziri - Berrer over 22,5 gema 1.8 Maraton

Typowy mecz 50/50 , kurs na Tunezyjczyka poszły lekko w górę ale nie sądzę żeby którykolwiek zanotował tutaj łatwe zwycięstwo, jeśli po ostatnim turnieju Jaziri jest w pełni sprawny to może się pokusić tutaj o zwycięstwo, seta urwie na pewno ????


✅ 31 gemów
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
galica13 522

galica13

Użytkownik
Ja radzę nie podpalać się kursami w meczu Del Potro - Dimitrov, bo tam wiele może się wydarzyć. Swoją drogą przykre co się stało z Dimitrovem. Z &#39;nowego Federera&#39; i naprawdę fajnego gracza stał się takim czajnikiem, którego popisowym numerem była niedawna piłka &#39;turniejowa&#39; w meczu ze Schwartzmanem ze Stambułu. No ale tak bywa jak komuś się wydaje, że jak jest w TOP 10 i chodzi z Scharapovą to wygrał życie. Szarapova odchodzi, ranking spada, a Bułgar zostaje czajnikiem i przeciętniakiem. Mam tylko OGROMNE nadzieje, że mój ulubieniec Dominic Thiem nie skończy tak jak Dimitrov. W końcu ich trzech Federera, Dimitrova i Thiema sporo łączy. Od jednoręcznego backhandu po genialną technikę. Oby najmłodszy z nich poszedł w ślady Króla z Basel,a nie bułgarskiego tenisisty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Istomin vs Radek
Istomin +2.5 |1,83| bet365 ✅

Świetny kurs na Uzbeka i widzę tutaj value. Zaczynamy grać na trawię, czyli osobiście dla mnie najlepsza nawierzchnia. Denis przede wszystkim zdecydowanie lepszy serwis od Radka co na trawie jest niesamowicie ważne bo jest to najszybsza nawierzchnia, więc swojego podania na pewno łatwo nie odda. Będzie miał komfortową sytuację przy drugim podaniu Stepanka, gdzie będzie szukał szybkiego returnu a Radek będzie miał w tedy spory problem bo aż taki zwinny nie jest. Uzbek w tamtym sezonie wygrał turniej w Nottingam tylko raz tracąc seta. Radek, wiadomo swoje lata już ma i lepszego spotkania już nie zagra od meczu z Murrayem na RG. Dla mnie sprawa jest prosta i to handi w stroną Denisa jest bezpieczne bo wcale się nie zdziwię jak on to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Istomin D. - Stepanek R.
???? Kohlschreiber P. - Herbert P.
Stepanek R. i Kohlschreiber P. ::: 1,87 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 0:1 z 2014 roku podczas turniej Indian Wells. Istomin to dla mnie była od zawsze taka tenisowa za przeproszeniem &quot;cipka&quot;, całe życie prawie jeździ z mamą na turnieje i co by nie mówić o nim jest to typowy średniak ATP. Rok temu po 11 latach zawodowej gry wygrał w końcu swój pierwszy turniej (akurat na trawie), co trzeba uszanować.
Stepanek ma 37 lat na karku, wiele genialnych meczów za sobą, jest to świetny deblista, miał ostatnio dobry okres gry na mączce co trochę szokuje. Do tego jest znany jako największy tenisowy &quot;alfons&quot;, ale o jego podbojach miłosnych polecam przeczytać na Google. Kurs na niego w Pinnacle spadł z jakiegoś 1,80 do 1,45 co mnie trochę martwi. Ogólnie gra tutaj od kwalifikacji i oddał w dwóch meczach tylko 10 gemów.
H2H 1:0 dla Niemca z 2014 roku podczas turnieju w niemieckim Halle i też na trawie. Ogólnie to &quot;Kolba&quot; to zawodnik uniwersalny, pokonuje gorszych od siebie zawodników bez większych problemów, ale za to pokonuje go bez większych problemów czołówka. Herbert niby ma dobry sezon, ale on jeszcze jest bardzo młody i nigdy nie wiadomo czy jego forma się utrzyma, do tego gramy w Niemczech na trawie, a tam Niemiec daje z siebie zawsze 100%. Przykładowo niedawno wygrał turniej w Monachium pokonując Thiema w finale.
Wynik I: 5:7 6:3 3:6
Wynik II: 6:4 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
K 8

koksisko1991

Użytkownik
D.Madedev-H.Zeballos
Zebalos win @ 2.62 Bet365

Obydwu zawodników dzieli ponad 150 miejsc w rankingu ATP.Kursy wystawione pod Medvedewa ze wględu na 2 zwycięstwa w kwalach do tego turnieju.Podpowiem wam jeszcze, że z tego co widzę to były to jego pierwsze oficjalne spotkanie z trawą z całej karierze.Myślę że 2.62 wystawione przez bet na Argentyńczyka to spore value.Zeballos w tamtym roku przeszedł 4 rundy Wimbledonu pokonując m.in Goffina 3-0.W swojej karierze wygral sporo turniejów i pokonał wielu graczy z czołówki.Doświadczenie i ogranie bierze dziś górę, tak więc łapiemy ten śmieszny kurs wystawiony przez buki na moim zdaniem faworyta tego meczu ????
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Jan Choinski- Sergiy Stakhovsky
typ: Stakhovsky -4,5 gema
kurs: @1.66
6:3 i krecz

Dziewiętnastolatek z Niemiec dostał do turnieju dziką kartę. No to byłoby chyba tyle. Jego aktywności próżno szukać w tenisowym światku bowiem jest 429 w rankingu ATP. Obija się po turniejach rangi ITF z lepszymi/gorszymi wynikami. Na poziomie challengera już zbiera baty. Talent niewątpliwie jakiś ma bo jednak bilans spotkań wychodzi mu na +. Trener Andrzej Choiński (zakłądam, że Polak emigrant, młody urodził się już na obczyźnie). Chłopak ma z trawą mało wspólnego (nie wiem czy popala) i w jego bilansie widnieją jedynie ubiegłoroczne kwalifikacje do Sztutgartu, gdzie w drugiej rundzie odprawił go Berrer 6:1 7-6. Jego atutem dla trawy z pewnością będzie wzrost i odrobinę serwisu ale nie wiem co miałoby go dalej premiować do prowadzenia otwartej gry ze Stakhovskim. Sergiy co prawda lata świetności ma za sobą i obecnie jest setny w rankingu ale grę na trawie zna dobrze, ugrał nawet tytuł swojego czasu. Miał niedawno przetarcie w Manchesterze, gdzie przegrał z Lu 6-7 6-7 w ćwiartce, co raczej wstydu mu nie przynosi. Biorąc pod uwagę okoliczności moim zdaniem Ukrainiec powinien młodego Niemiaszka odpalić do domu w pierwszej rundzie. Dwa przełamania w meczu to nie jest dużo w typ wypadku i liczę, że Stakhovsky będzie trzymał mecz pod kontrolą jako bardziej doświadczona strona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 493

milo93

Użytkownik
Jan Choinski- Sergiy Stakhovsky
typ: Stakhovsky -4,5 gema
kurs: @1.66

Dziewiętnastolatek z Niemiec dostał do turnieju dziką kartę. No to byłoby chyba tyle. Jego aktywności próżno szukać w tenisowym światku bowiem jest 429 w rankingu ATP. Obija się po turniejach rangi ITF z lepszymi/gorszymi wynikami. Na poziomie challengera już zbiera baty. Talent niewątpliwie jakiś ma bo jednak bilans spotkań wychodzi mu na +. Trener Andrzej Choiński (zakłądam, że Polak emigrant, młody urodził się już na obczyźnie). Chłopak ma z trawą mało wspólnego (nie wiem czy popala) i w jego bilansie widnieją jedynie ubiegłoroczne kwalifikacje do Sztutgartu, gdzie w drugiej rundzie odprawił go Berrer 6:1 7-6. Jego atutem dla trawy z pewnością będzie wzrost i odrobinę serwisu ale nie wiem co miałoby go dalej premiować do prowadzenia otwartej gry ze Stakhovskim. Sergiy co prawda lata świetności ma za sobą i obecnie jest setny w rankingu ale grę na trawie zna dobrze, ugrał nawet tytuł swojego czasu. Miał niedawno przetarcie w Manchesterze, gdzie przegrał z Lu 6-7 6-7 w ćwiartce, co raczej wstydu mu nie przynosi. Biorąc pod uwagę okoliczności moim zdaniem Ukrainiec powinien młodego Niemiaszka odpalić do domu w pierwszej rundzie. Dwa przełamania w meczu to nie jest dużo w typ wypadku i liczę, że Stakhovsky będzie trzymał mecz pod kontrolą jako bardziej doświadczona strona.
Podziwiam odwagę Ukrainiec jest bez formy to co wyprawiał z Moserem patologia wystarczy trochę ambicji młodego i pokryje handi ale życzę powodzenia.
 
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
panowie kurs na jutrzejszy mecz Thiema (1.50) z Grothem nie wydaje wam się jakoś dziwnie zawyżony? wie ktoś czym to jest spowodowane, czy tylko dla mnie jest on podejrzanie wysoki?
pozdr.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
panowie kurs na jutrzejszy mecz Thiema (1.50) z Grothem nie wydaje wam się jakoś dziwnie zawyżony? wie ktoś czym to jest spowodowane, czy tylko dla mnie jest on podejrzanie wysoki?

pozdr.
Thiem bardzo mało grał w swoje karierze na trawie i jest to głównie tym spowodowane, ale śmiało można uderzać w niego jutro. Zrobił wielki progres i ta szybka nawierzchnia jeszcze będzie dla niego plusem bo swoim forhendem pozamiata Grotha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 89

user18

Użytkownik
Ja bym się w Thiema nie pakował, kurs fajny i kusi, ale duże ryzyko moim zdaniem..

Po 1 dla Grotha trawa to ulubiona nawierzchnia i zawsze gra na maxa, klasyczne serv&amp;volley i do siatki, mocny serwis

Po 2 Thiem jest świeżo co po intensywnym sezonie na cegle, mega dużo meczy ma rozegranych, więc rozsądnie byłoby zrobić jakiś odpoczynek i złapać trochę świeżości, bo Wimbledon tuż tuż..

Patrząc na czysto sportowy aspekt to wiadomo, że Thiem zjada Grotha, natomiast patrząc na okoliczności, jutro Dominic może wpaść tylko po wpisowe.

żeby offtopa nie było to dodam od siebie:

Del Potro/Fritz 2,00 bet365 - fajny kurs do pobrania, mecz typowych sklejek turniejowych, bo nigdy obie pary ze sobą jeszcze nie grały. Ja natomiast idę w stronę Del Potro i Fritza ze względu na ich atut jakim jest serwis, ciężko będzie ich przełamać, obaj wysocy powinni dobrze kryć siatkę, w moim odczuciu to oni są faworytami tego meczu.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Thiem vs Groth+1.5 seta lub Groth win..
Domino moze poleciec.. Sporo sie nagral i z Grothem, ktory na trawie gra zawsze dobrze, moze juz sie pozegnac w 1 rundzie.. Bilans z zeszlego roku na trawie pokazuje, ze Domino na maczce grac potrafi, z grassem idzie mu bardzo kiepsko.. wiec typ mozliwy do wyjscia.. Tak jak ktos wspominal, Thiem w koncu bedzie chcial odpoczac od tych maratonow..
Kurs, bukmacher?/Macko18
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Thiem – Groth 2 2.65 Pinnacle 2/10j
Thiem – Groth(+1,5s) 2 1.65 Pinnacle 5/10j


Jak bardzo wiele zależy od nawierzchni, na której grają tenisiści przekonamy się w tym spotkaniu. Jeszcze kilka dni temu, kiedy turnieje rozgrywane były na kortach ziemnych Samuel Groth nie miałby najmniejszych szans w spotkaniu z Thiem’em. Jednak na kortach trawiastych, które uwielbia Australijczyk szanse się wyrównują.

Styl gry Groth’a idealnie pasuje na szybkie nawierzchnie, ponieważ serwis i wolej to najlepsze uderzenia Samuela. Natomiast Austriak najlepiej czuje się na wolnych nawierzchniach, ponieważ jest bardzo mocny w długich wymianach. Do tego świetnie biega. Jednak na trawie, szczególnie w spotkaniu z Groth’em długich wymian nie będzie i to może być kłopot dla Dominica.

Jeśli dodać fakt, że po wyczerpującym sezonie na kortach ziemnych i niedawno zakończonym Roland Garros, gdzie Thiem osiągnął spektakularny wynik, jakim było dojście do półfinału, powinien być troszkę zmęczony i myślę, że ten turniej traktuje jako przejście z clay’u na grass. Samuel Groth przeciwnie od tego tygodnia, do końca Wimbledonu da z siebie wszystko, aby wykorzystać trawę do zarobienia pieniędzy i poprawienia rankingu.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Panowie, Kolba - Kudla | Kudla +4.5g @1.7
Co sądzicie?
Moim zdaniem taki bet na Jankesa ma duże szanse powodzenia. Denis ogólnie bilans na trawie ma bardzo przyzwoity, poza tym w tamtym tygodniu zaliczył półfinał trawiastego turnieju w Manchesterze, gdzie odpadł po wyrównanym meczu z Lu. Wiadomo Kolba u siebie jest mocny, ale czy aż tak, żeby zamieść młodego Amerykanina? Nie wydaje mi się. Napiszcie co uważacie, bo jak dla mnie to lepsza inwestycja niż granie zajechanego meczami Thiema.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom