>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - 's-Hertogenbosch & Eastbourne, 12-18.06.2011

Status
Zamknięty.
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
W 1 rundzie ma Istomina. W 2 prawdopodobnie spotka się ze Stepankiem. W ćwierćfinale najbardziej prawdopodobnym rywalem jest Stakhovsky. Gdyby dotarł do półfinału to Tipsarevic. Ew. finał to już byłaby formalność. Anderson, ew. Dolgopolov...
Nie lepiej koncentrować się na spotkaniach rozgrywanych w danym dniu, tylko na układaniu subiektywnej drabinki ? Lekką niewiadomą jest już spotkanie Tipsarevica w 1 rundzie, biorąc pod uwagę chimeryczne akcenty w grze, w jego wykonaniu, a co dopiero słabe jest stwierdzenie, że w ćwierćfinale zagra prawdopodobnie Stakhovsky, który gra z gościem wiedzącym &quot;co nie co&quot; [ironizując] o grze na kortach trawiastych. A tu taki typ ode mnie:
???? Rainer Shuettler 1,909 ✅ 6:3, 6:2
Moderator prawdopodobnie usunął posta, ale zwracam honor bo nie pamiętałem już jak rozliczać typy czy cytując czy też edytując.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie ma to ja samemu przed turniejem jezdzic palcem po drabince. Final z Dolgopolovem ktorego juz nie ma. Nie ma tez Lu, zaraz wyleci Garcia Lopez i tak jest co roku przed Wimbledonem. Jesli Tsonga zajdzie tu wysoko to odpadnie w W 1-2 runda. Az taki glupi to on raczej nie jest. Nie tylko nie wygra tej imprezy ale jest chyba 1 chetnym aby odpuscic.
 
robel 153

robel

Użytkownik
James Ward - Janko Tipsarevic
Typ: + 1,5 seta Ward✅✅✅
Kurs: 1.95
Ward obecnie zajmuje 176 miejsce w rankingu, awansował o kilkadziesiąt miejsc po sukcesie w Londynie. Gra na trawię już od 2 tygodni i widać że lubi tą nawierzchnię. W Nottingham przebił sie przez kwalifikację i doszedł do 1/8, w Londynie pokonał takich zawodników jak Wawrinka, Querrey, odpadł w półfinale z Tsongą nie bez walki. Janko nie gra źle w tym roku ale bez szału, w Londynie odpadł z Murrayem późniejszym triumfatorem. Na pewno Serb według mnie jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem jednak Ward na trawie jest w stanie ugrać seta. Wygrana Warda po kursie 3.30 polecam dla odważnych 3/10
Mecz przełożony przy stanie 1:1 w setach, jednak nie będę czekał do zakończenia meczu bo już wiadomo że typ wszedł.
 
arctic 0

arctic

Użytkownik
Ale się spuszczacie nad tym Tsongą. Pisałem tylko o fakcie, ze @5.6 to zbyt dużo. Kto chciał to już dawno sprzedał bo kurs poleciał w dół dobre 20 ticków można było rano złapać. Poza tym Dolgopolov czy inne nazwiska które wymieniałem były podane czysto hipotetycznie aby pokazać jak słaba jest obsada tego turnieju. Wymieniałem TEORETYCZNIE najlepszych w tym turnieju... teoretycznie. Przecież nie będę wymieniał Cox&#39;a, Evans&#39;a bądź Gil&#39;a jako potencjalnych pogromców. I jeszcze na koniec powiem też to co powiedziałem. Gdyby turniej nie był grany na tydzień przed to by nie dali bukmacherzy kursu @5.6 na wygraną, a zdecydowanie niższy przy takiej obsadzie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
czy Malisse i Benneteau to dwa pewniaczki na jutro? Malisse w dobrej formie z challengerowcem Hutą Galungiem, a Francuz - niezły na trawie, z Hindusem Dev Varmanem, który na tej nawierzchni grać raczej nie potrafi. Rozegrał tylko 11 spotkań, z czego aż 8 przegrał..
Albo jeszcze Anderson?
Bo jutro jak nigdy potrzebuję dwóch peffek:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arctic 0

arctic

Użytkownik
Właśnie przed chwilką zagrałem zdarzenie, że Malisse wygra turniej w Hertogenbosch. Zakład grany w Bet365 czyli w razie kreczu bądź wycofania się z turnieju będziemy mieli zwrot.
Moje argumenty:
- 1wszy mecz z Falla to istna demolka rywala
- Malisse świetnie czuje się na nawierzchni trawiastej - bilans 20-8
- ostatnio wyśmienita forma. Oglądałem jego w potyczce z Andy&#39;m Murray&#39;em w Londynie i naprawdę Andy nie miał łatwo. Śmiem twierdzić, że męczył się z nim momentami jak z Tsongą w finale.
- w swojej połówce drabinki pozostał już jako jedyny rozstawiony zawodnik zatem droga do finału otwarta
- w ub. roku grał tutaj półfinał gdzie odpadł ze Stachem także &quot;jakichś&quot; tam punktów broni
Typ: Malisse wygra turniej w Hertogenbosch
Kurs: @4.00
Stake: 4/10
Bukmacher: Bet365
Kontra możliwa ew. w samym finale ale to też zależy od rywala. Gdyby tam trafił Haase to na pewno bym kontrował. Ale do tego momentu jeszcze zbyt daleko więc na razie nie gdybajmy ???? .
 
M 28

mitch

Użytkownik
Właśnie przed chwilką zagrałem zdarzenie, że Malisse wygra turniej w Hertogenbosch. Zakład grany w Bet365 czyli w razie kreczu bądź wycofania się z turnieju będziemy mieli zwrot.
Moje argumenty:
- 1wszy mecz z Falla to istna demolka rywala
- Malisse świetnie czuje się na nawierzchni trawiastej - bilans 20-8
- ostatnio wyśmienita forma. Oglądałem jego w potyczce z Andy&#39;m Murray&#39;em w Londynie i naprawdę Andy nie miał łatwo. Śmiem twierdzić, że męczył się z nim momentami jak z Tsongą w finale.
- w swojej połówce drabinki pozostał już jako jedyny rozstawiony zawodnik zatem droga do finału otwarta
- w ub. roku grał tutaj półfinał gdzie odpadł ze Stachem także &quot;jakichś&quot; tam punktów broni
Typ: Malisse wygra turniej w Hertogenbosch
Kurs: @4.00
Stake: 4/10
Bukmacher: Bet365
Kontra możliwa ew. w samym finale ale to też zależy od rywala. Gdyby tam trafił Haase to na pewno bym kontrował. Ale do tego momentu jeszcze zbyt daleko więc na razie nie gdybajmy ???? .
W całości zgadzam się z Twoją wypowiedzą.
Malisse i Haase to dla mnie główni faworyci tego turnieju.
Zeszłoroczna batalia Robina na kortach Wimbledonu z Nadalem, była wspaniała. Teraz nie dość, że wydaję się być w lepszej formie to jeszcze gra w swoim kraju. Dzisiaj pierwszy - bardzo trudny test. Marcos Baghdatis, który jednak rok temu na trawie nie grał zbyt dobrze...
Malisse to moim zdaniem TOP15 na trawie w całym tourze. Uwielbia te nawierzchnię. W zeszłym tygodniu był poza Tsongą najtrudniejszym rywalem Murray&#39;a. Sam osobiście bardzo lubię tego zawodnika. Szczególnie podobają mi się jego passing shoty, które bardzo często wykonuje będąc w biegu.
 
B 0

bigshot

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis | ATP Hertogenbosch
Spotkanie: Malisse, Xavier - Huta Galung, Jesse
Typ: 2:0
Kurs: 1.48
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zacznę od opisu Malisse. W ostatnich 4 turniejach odpadał z zawodnikami dobrymi jak Murray, Federer czy Verdasco. Należy zaznaczyć iż tylko ostatnia porażka z Murrayem w Londynie odbyła się na kortach trawiastych tak jak i obecny turniej. Xavier czuję się świetnie na kortach trawiastych. W zeszłym tygodniu jak juz pisałem odpadł w meczu z Murrayem, późniejszym triumfatorem turnieju w Londynie. Na tawie dużo się nie nagrał lecz ostatni mecz tutaj z Fallą to była niesamowita demolka Falli 6:3 6:1. Swój typ na niego popieram meczem z Murrayem. Triumfator męczył się z mallisem mniej więcej tak samo jak z Tsongą w finale. Huta galung za to jest typowym zawodnikiem challangerowym, oprocz wygranej tutaj meczu z Reisterem poprzednie turnieje przegrywał już w pierwszych rundach. Co do statystyk to mallise 41 a huta 116, nie ma to żadnego znaczenia tak naprawde lecz chciałem uświadomić jak sytuacja wygląda. Umiejętności dzisiejszego przeciwnika nie są na trawie jakieś specjalne dlatego myśle iż mallise nie da wygrać mu nawet seta. Wynik może wyglądać 6:3, 6:2.
Trochę statystyk:
Malisse, Xavier vs. Falla, Alejandro 2:0 6:3 6:1
Malisse, Xavier vs. Murray, Andy 1:2 3:6 7:5 3:6
Malisse, Xavier vs. Bachinger, Matthias 2:0 6:4 6:4
Huta Galung, Jesse vs. Reister, Julian 2:1 6:2 3:6 7:5
Huta Galung, Jesse vs. Gicquel, Marc 0:2 4:6 4:6
Huta Galung, Jesse vs. Ciric, Nikola 1:2 4:6 7:6 10:12
 
S 4,7K

skazany10

Użytkownik
Tsonga grał sobie treningowo, nie zależało mu nic na zwycięstwie. Ogólnie masa błędów, dość słaby serwis jak na niego, pełno głupich zagrań, w takich momentach, gdzie zamiast mocno walnąć wzdłuż siatki to ten DS gra słabe. Zawiodłem się na nim strasznie

To samo Nieminen, prowadząc zdaję się 5-1 w tb 3 seta, przegrał go 5-7. Takie to są turnieje przed Szlemami
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
A co powiecie o Schuettlerze po rozegranych 5 gemach ? Jak dotąd trochę niemrawo, a Japończyk biega i biega. [spotkanie przerwane - deszcz w Eastbourne]
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Ja niestety zagralem na Niemca na live, jeszcze bez przypadek sie pomylilem i przypadkowo dałem stawke o jedno zero za dużo... Japończyk gra całkiem nieźle, tyle, że narazie Niemca nie opuszcza serwis i na tym opieram swoja nadzieje, ze nie da sie przełamac i wygra 7:6 ???? Ogólnie po tym co bylo ciezko cos powiedziec, dla mnie no bet, jako, ze obstawilem na poczatku, nie mam juz wyjscia ???? Zreszta nienawidze jak mam zamrożone pieniadze i to jeszcze taka suma przypadkiem.
 
S 378

songo

Użytkownik
Nieminen prowadzil w trzecim secie 5-2 i podawal. Mial jednego match pointa, nie wykorzystal, 5-3, potem wygrany gem serwisowy Niemca, a następnie znów Fin traci podanie. W tb bylo najpierw 3-1 dla Gremelmayera, potem 5-3 dla Fina i na koniec karuzeli 7-5 dla Niemca. Nieminen ogólnie jest w przeciętnej formie i nie warto na niego grać...
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Ja niestety zagralem na Niemca na live, jeszcze bez przypadek sie pomylilem i przypadkowo dałem stawke o jedno zero za dużo... Japończyk gra całkiem nieźle, tyle, że narazie Niemca nie opuszcza serwis i na tym opieram swoja nadzieje, ze nie da sie przełamac i wygra 7:6 ???? Ogólnie po tym co bylo ciezko cos powiedziec, dla mnie no bet, jako, ze obstawilem na poczatku, nie mam juz wyjscia ???? Zreszta nienawidze jak mam zamrożone pieniadze i to jeszcze taka suma przypadkiem.
Ja z rana błąd typu Tsonga -1,5 zamiast Stepanek +1,5 i poszedł kupon :razz:. Fakt Niemiec nie oddaje swojego serwisu, ale też przeplata dobre zagrania z naprawdę kiepskimi, a Nikishori wygląda tak jakby naprawdę miał dużo więcej siły, a i czasami pomysłu od Niemca. Sam postawiłem na Shuettlera i liczę, że jutro nabierze nieco więcej energii i pewności siebie i ogra Japończyka bo na trawie grać potrafi ;)
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Nieminen prowadzil w trzecim secie 5-2 i podawal. Mial jednego match pointa, nie wykorzystal, 5-3, potem wygrany gem serwisowy Niemca, a następnie znów Fin traci podanie. W tb bylo najpierw 3-1 dla Gremelmayera, potem 5-3 dla Fina i na koniec karuzeli 7-5 dla Niemca. Nieminen ogólnie jest w przeciętnej formie i nie warto na niego grać...
Nieminen nie miał żadnych meczowych.Gremelmayr 3-1 w tb potem podwójny błąd i Nieminen 2 swoje wygrał.Błąd Niemca i 5-3.2 serwis Niemca i Gremelmayr idzie do siatki(Fin nieudolnie w siatke)5-4.Nieminen 2 serwisy na mecz ale Niemiec ładny return w końcową linie i akcja przy siatce 5-5.Skończyło się 7-5 dla Niemca.Nieminen korzystał z pomocy fizjoterapeuty przy prowadzeniu 3-0 w drugim secie.Nie wiem czy coś mu było bo nic na to nie wskazywało ale dopiero w końcówce przestał grać tak na 100% możliwości nie biegał do wszystkiego a na dodatek nic serwisem nie trafiał.Warto dodać że przy stanie 2-4 40-0 Gremelmayr stracił serwis przegrywając kolejno 5 piłek.Koncówka w wykonaniu Niemca bardzo dobra przede wszystkim zaczął funkcjonować return i Gremelmayr grał bardzo agresywnie(dużo wypadów do siatki,ładne dropshoty,kończące uderzenia z obydwu skrzydeł).
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
Nieminen mial 1 pilke meczowa przy stanie 5-2 A-40

Nieminen nie miał żadnych meczowych.Gremelmayr 3-1 w tb potem podwójny błąd i Nieminen 2 swoje wygrał.Błąd Niemca i 5-3.2 serwis Niemca i Gremelmayr idzie do siatki(Fin nieudolnie w siatke)5-4.Nieminen 2 serwisy na mecz ale Niemiec ładny return w końcową linie i akcja przy siatce 5-5.Skończyło się 7-5 dla Niemca.Nieminen korzystał z pomocy fizjoterapeuty przy prowadzeniu 3-0 w drugim secie.Nie wiem czy coś mu było bo nic na to nie wskazywało ale dopiero w końcówce przestał grać tak na 100% możliwości nie biegał do wszystkiego a na dodatek nic serwisem nie trafiał.Warto dodać że przy stanie 2-4 40-0 Gremelmayr stracił serwis przegrywając kolejno 5 piłek.Koncówka w wykonaniu Niemca bardzo dobra przede wszystkim zaczął funkcjonować return i Gremelmayr grał bardzo agresywnie(dużo wypadów do siatki,ładne dropshoty,kończące uderzenia z obydwu skrzydeł).
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik
Marcos Baghdatis(-1.5s) - Denis Gremelmayr @ 1.52 Unibet ✅✅✅

Marcos Baghdati ur. 17 czerwca 1985 w Limassol a wiec konczy dzis 26 lat i z pewnoscia miłym dla niego prezentem była by wygrana nad Niemcem. Jak dla mnie po pokonaniu tenisisty gospodarzy - groznego Haase Cypryjczyk ma obowiazek pokonac Gremelmayra. Niemiec to tenisista ktory kisi sie w challengerach cala kariere z krotkimi przejsciami na poziom wyzej. Denis powinien byc juz out tyle ze Nieminen poraz kolejny spartolil sprawe. Jak dla mnie 90% do 10% - i pisanie ze odpuisci bo Wimbledon za pasem jest moim zdaniem nie na miejscu. Ciezki dzien dla obu tenisistow bo w perspektywie maja jeszcze dzis jeden polfinalowy mecz do rozegrania gdzie czeka Dodig (Deszcz przystopowal wczorajsze spotkania i trzeba nadrobic stracony czas) . W połfinale rzeczywiscie mozna zastanowic sie nad typowaniem w przeciwna strone ale wszystko zalezy od tego jak szybko Bagietka upora sie ze swoim rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Dimitrov/Seppi - Erlich/A.Ram @ 3,18

Value jak się patrzy. Bułgar i Włoch to nieźli debliści, dużo lepiej radzą sobie także w singlu niż dzisiejsi rywale. Erlich i Andy Ram ostatnio grają bardzo nierówno, przegrywają z przeciętniakami we wczesnych rundach. Myślę, że szanse 50/50 dlatego warto zagrać na &quot;1&quot;.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Dimitrov/Seppi - Erlich/A.Ram @ 3,18

Value jak się patrzy. Bułgar i Włoch to nieźli debliści, dużo lepiej radzą sobie także w singlu niż dzisiejsi rywale. Erlich i Andy Ram ostatnio grają bardzo nierówno, przegrywają z przeciętniakami we wczesnych rundach. Myślę, że szanse 50/50 dlatego warto zagrać na &quot;1&quot;.
Zgadzam się z Tobą w kwestii analizy, jednak dzisiaj Seppi gra półfinał zaległy, i jak wygra to finał singla, ciężko może być grając jeszcze finał debla na najwyższych obrotach. Nie wiadomo, czy nie odpuści singla, by wygrać finał debla, ale to takie niepotrzebne gdybanie...
Wszystko i tak będzie zależało od pogody
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom