>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Rzym, 13-20.05.2012

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Panowie, a co sądzicie o typie na Monfisa z J.C. Ferrero? Francuz wydaje się (dla mnie) być w dobrej formie, na tej pseudomączce w Madrycie nawet dość pograł, odpadł dopiero z finalistą Berdychem, nie wiem tylko jak Juan Carlos, czy olał turniej, czy po prostu dyspozycja nie ta... ktoś ma jakieś info?
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Wyrobił sobie w wielu właśnie z rangi 250 choćby przegrywając w początkowych fazach zawsze trochę punktów się &quot;zyskało&quot; a jeśli chodzi o challengery to brał w niejednym udział ale w poprzednim jeśli się nie myle roku. Jeśli chodzi o te dobre dni Włocha to np.występ w Buenos Aires z 20.02 gdzie przegrał dopiero w decydującym 3secie(po tiebreaku)z rewelacyjnym wówczas Almagro tak naprawdę każdy mógł ten mecz wygrać to już była loteria, drugi dobry, tegoroczny występ w Barleccie z kwietnia gdzie pokolei pokonywał:zawsze dobrze spisującego się na mączce Hiszpana Munoz De La Nava, następnie w 2 setach Hanescu, potem w dobrej formie Volandriego by przegrać dopiero w finale z Bedene.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Panowie, a co sądzicie o typie na Monfisa z J.C. Ferrero? Francuz wydaje się (dla mnie) być w dobrej formie, na tej pseudomączce w Madrycie nawet dość pograł, odpadł dopiero z finalistą Berdychem, nie wiem tylko jak Juan Carlos, czy olał turniej, czy po prostu dyspozycja nie ta... ktoś ma jakieś info?
Ogladałem mecz Ferrero z Andrejevem w Madrycie przeciętna gra i porażka dlatego bardziej skłaniałbym sie ku Monfilsowi
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Co do Monfilsa to powinien wygrac, jesli tylko nie przeszkodzi mu kontuzja kolana. Wczoraj był moment w ktorym wydawalo sie ze znow sie odnowila, ale na szczescie dokocznyl mecz i wygral dosc przekonywujaco.
Chciałbym sie spytac o opinie co do meczu Granollers/Lopez vs Fognini/Bolleli. Postawilem na Hiszpanów a teraz zaczynam sie zastanawiac czy dadza rade bo w koncu Włosi pod koniec 2011 prezentowali sie naprawde dobrze a do tego graja u siebie
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ferrero jak i Monfils po chwilowej przerwie, dopiero teraz w maju wystartowali na dobre w cyklu ATP. Tutaj przedewszystkim większe nadzieję pokładam w Hiszpanie, który na tych nawierzchniach czuje się najlepiej i już w I rundzie na dzień dobry wyeliminował Andersona. Ogólnie nie zaczął dobrze tego roku, gdzie porażka goniła porażkę, ale myślę że wnioski zostały wyciągnięte i odpowiednio przygotował się na ten turniej w Rzymie, tym bardziej że pauzował ok. 3 miesiące. Monfils posiada talent, jednak znany jest ze swojej nieprzewidywalnej postawy na korcie, którą wręcz lubi sobie utrudniać życie. Przykładem jest chociażby ich ostatni prawie 5-godzinny mecz podczas US Open (wygrany przez Carlosa). Tutaj na cegle szansę daję Hiszpanowi jeszcze większe i uważam, że jeśli tylko wejdzie dobrze w mecz to jak najbardziej Francuz jest w jego zasięgu. Pytanie tylko jak z dyspozycją, ale tak jak pisałem wyżej - mam nadzieję ,że poukładał sobie wszystko przez ostatnie miesiące i wyłapie trochę formy z końcówki zeszłego sezonu.

Juan Carlos Ferrero - Gael Monfils @ 2,50 // Pinnacle ✅ 7-5, 6-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Rzym Deble, 16-30, 15.05.2012
Bolleli/ Fognini - Granollers/M.Lopez
typ; 2-0
5.00
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju deblowego ATP na kortach ziemnych w Rzymie, Wlosi, reprezentanci gospodarzy, Simone Bolleli i Fabio Fognini spotkaja sie z reprezentantami Hiszpanii, Marcelem Granollersem i Marciem Lopezem. Zdecydowanymi faworytami bukmacherow sa Hiszpanie, zupelnie nie rozumiem jednak czemu sa faworyzowani tak dobitnie. Hiszpanie co prawda notuja ostatnimi czasy dobre wyniki, cwiercfinal w Madrycie, final w Barcelonie, jednak nie jest to para jeszcze na tyle zgranam, doswiadczona aby byc az takimi faworytami. Hiszpanie oczywiscie bardzo dobrze czuja sie na ziemi, dzis jednak Marcel gral ciezki pojedynek singlowy i na pewno ma prawo czuc sie zmeczony. Wlosi to para ktora juz kilkakrotnie wystepowala razem, w tym roku graja jednak dopiero trzeci raz, a to pewnie dlatego ze Fognini byl ostatnimi czasy kontuzjowany. Wlosi rowniez chyba najlepiej czuja sie wlasnie na maczce, ponadto dzis zagraja przed wlasna publicznoscia. Sadze, ze kursy na ich zwyciestwo sa dzis mocno przesadzone, dlatego probuje grania na ich dzisiejsze zwyciestwo.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Radek Stepanek - Juan Monaco 1.40 bet365.com✅ 4:6 2:6 ???? )!

dziwi mnie tak duzy kurs na Monaco, moze jest to podyktowane tym, ze H2H to 3:1, ale wszystkie mecze odbyly sie na twardych nawierzchniach, do tego moze jest to podyktowane tym, ze ostatnio Monaco nabawil sie kontuzji w meczu z Haasem i nie wiadomo jak jest teraz z forma, ale nie gral miesiac, wiec wg mnie na pewno bedzie przygotowany na 100%, a nawet w slabszej formie nie powinien miec problemow z pokonaniem Stepanka, do tego kurs 1.40 jest jak najbardziej do przyjecia, jak dla mnie pewniak ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wawrinka, S - Tipsarevic, J 2,20

Kursy powinny być odwrotne, nie wiem czemu Stasio jest faworytem. Sezon średni, jak trafi na kogoś z top10 to nie ma czego szukać. Tipsa trzyma poziom, który narzucił sobie w zeszłym sezonie, top8 to idealne miejsce dla niego. Takie mecze musi wygrywać, Wawrinka męczył się wczoraj okrutnie z Haase. Z takich klasowych grajków w ostatnim czasie to tylko Almagro na jego rozkładzie, no ale Hiszpan miał wtedy okres małego dołka. Serb teraz w optymalnej formie, zapowiada się wyrównany mecz, po takim kursie biorę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Tipsa grał świetnie w Madrycie - to prawda. Zauważ jednak, że była tam dużo szybsza nawierzchnia niż ta w Rzymie. Na wolniejszych jest już o wiele słabszy. Janko nie będzie miał czego szukać w tym meczu nawet. Może i Wawrinka męczył się z Holendrem, ale to ze względu na wyjątkowo mocno szalejący wtedy wiatr.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam serdecznie czy może ktoś oglądał chociażby urywek wczorajszego meczu między Granollersem i Lopezem?jakby nie było Lopez zasłużone 17atp w dodatku mecz na ziemi,a Marcel go łyknął w 2 setach, dlatego może warto zagrać na niego przeciwko Fogniniemu(kursik ładny bo 2.20) ?jak aktualnie Włoch się prezentuje byłbym wdzięczny za info,pozdrawiam.
 
S 13

suwix

Użytkownik
Ja bym na Włocha nie ryzykował , już wtapiał wszystko co możliwe, ale wybór należy do Ciebie.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
Wawrinka, S - Tipsarevic, J 2,20

Kursy powinny być odwrotne, nie wiem czemu Stasio jest faworytem. Sezon średni, jak trafi na kogoś z top10 to nie ma czego szukać. Tipsa trzyma poziom, który narzucił sobie w zeszłym sezonie, top8 to idealne miejsce dla niego. Takie mecze musi wygrywać, Wawrinka męczył się wczoraj okrutnie z Haase. Z takich klasowych grajków w ostatnim czasie to tylko Almagro na jego rozkładzie, no ale Hiszpan miał wtedy okres małego dołka. Serb teraz w optymalnej formie, zapowiada się wyrównany mecz, po takim kursie biorę w ciemno.
Tutaj zapowiada sie wyrównany mecz tak naprawdę ciężko wytypować faworyta.Ja skłaniał bym sie do zagrania na over 9,5 gema w 1 secie.Myślę ze w 1 secie bardzo prawdopodobny jest tiebrek a przy 1 przełamaniu typ też powinien wejść.


Stanislas Wawrinka [SUI] vs. Janko Tipsarevic [SRB]
First Set O 9.5
1.60
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pony rozegrał wczoraj niezły duel z Llodrą, który momentami miotał nim po korcie w jaką stronę chciał. W rezultacie zadecydowały 3 sety, choć przyznać trzeba, że Francuz mógł tam nawet wygrać. Widać, że Juan odczuwa już trochę ten kilku-tygodniowy maraton meczów. Youzhny z koleji grać w tenisa wciąż na wysokim poziomie potrafi, urozmaicenie w grze również posiada spore i nawet ostatnio udowodnił, że Potro mu nie straszny rozgrywając z nim zacięte do samego końca spotkanie. Co prawda było to w Madrycie na &#39;szybkiej cegle&#39;, więc tutaj skill będzie nieco mniejszy, ale i tak jestem pewien, że szybko na korzyść Argentyńczyka to się dziś nie skończy. Handicap +4 jak najbardziej na miejscu.

Juan Martin Del Potro - Mikhail Youzhny +4 @ 1,88 // Pinnacle ⛔

Wiele osób zaczęło wieszać ostatnio psy nad Querreyem, ale warto tutaj zwrócić uwagę, że nie przegrał od ponad miesiąca żadnego meczu na cegle (8 wygranych z rzędu). Tutaj w Rzymie wyeliminował już Bolelliego, Kukushkina czy wczoraj Jarkko Nieminena po dość zaciętym mogłoby się wydawać meczu. Wizytówką Sama to na pewno serwis i niezły fh shoot, którym potrafi umiejętnie wykończyć. Oczywiście Almagro jest tutaj faworytem i nie wątpie w jego zwycięstwo, tym bardziej że ostatnio zaczyna powoli deklasować. Udziela mu się jednak momentami ignoranckie podejście do rzeczy i nagłe przyćmienie korzystnej postawy na korcie, co w jego przypadku sprawi ,że nie będzie tak do końca łatwo z Jankesem. Stawiam na over z myślą ,że Querrey jakiegoś tiebreaka tutaj wyhaczyć powinien.

Sam Querrey - Nicolas Almagro over 21,5 @ 1,92 // Pinnacle ⛔
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Del potro - Youzhny Typ Del potro 2:0 1.57 bwin 6;4 6;2
Del potro doskonale sie prezentuje w tym sezonie. We wczorajszym meczu przeczuwalem ze moze miec problemy z Llodra ale i tak bylem pewien tego ze wygra. Z Youzhnym spotykal sie juz 3 razy i bilans jest 3:0 dla DP. Youzhny tylko raz zdolal urwac co jedynie seta Juanowi. Spodziewam sie tutaj jednostronnego pojedynku.
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
Del potro - Youzhny Typ Del potro 2:0 1.57 bwin
Del potro doskonale sie prezentuje w tym sezonie. We wczorajszym meczu przeczuwalem ze moze miec problemy z Llodra ale i tak bylem pewien tego ze wygra. Z Youzhnym spotykal sie juz 3 razy i bilans jest 3:0 dla DP. Youzhny tylko raz zdolal urwac co jedynie seta Juanowi. Spodziewam sie tutaj jednostronnego pojedynku.
Nie do końca się zgodzę z typem kolegi.Wczoraj oglądałem cały mecz del potro z Llodrą.Fakt francuz gral bardzo dobrze ale widać bylo ze Del Porto jest zmęczony i nie grał wczoraj zbyt dobrze,a poza tym wyglądało na to jak by miał jakąś drobną kontuzję nogi czy pachwiny bo kilka razy widać było jak się krzywi z bólu.
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Nie wiem kto oglądał wczorajszy mecz Del Potro z Llodrą? Dla mnie każdy z tych Panów mógł wczoraj wygrać. Youzhny to nie co mocniejsza siła uderzenia z backhendu niż slaysowane backhendy Llodry. Fakt że Yzek nie będzie biegał tak często do siatki, jednak jest solidny w wymianach. Jeśli pogoni trochę Del Potro po korcie to będzie dobrze, wczoraj Juan przewracał się po korcie, w kolanku coś postrzelało, pewnie odczuwa już ten maraton tenisowy.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tennis, ATP Rome doubles, 16.05.2012, 15:30
J. S. Cabal / E. Schwank - R. Lindstedt / H. Tecau
Typ: J. S. Cabal / E. Schwank @ 2.20 | Tobet ⛔ 4-6 3-6
Typ: J. S. Cabal / E. Schwank 2-0 @ 3.25 | bet365 ⛔

Cabal i Schwank to jedna z niespodzianek ubiegłego sezonu deblistów. Kolumbijczyk i Argentyńczyk zupełnie niespodziewane dotarli do finału Rolanda Garrosa i to był właściwie jedyny wspólny występ i od razu największy sukces. W tym sezonie ziemnym znowu zaczęli grać w parze i trzeba przyznać, że przegrywali tylko z najlepszymi parami w tym momencie (Paes / Stepanek w Monte Carlo i z Frytki w Madrycie). Za to pokonali Benneteau i Tsongę, a później Andersona i Isnera. Już w Rzymie bezproblemowo uporali się z groźnymi Czechami Cermakiem i Polaskiem. Widać, że są w dobrej formie i celują w powtórkę z RG 2011. Z kolei ich przeciwnicy Lindstedt i Tecau prezentują się bardzo dobrze w ostatnich tygodniach: tytuł w Bukareszcie i finał w Madrycie budzą podziw. Ich problemem może być większe zmęczenie wynikające z dużego natężenia meczów (10 w ciągu kilkunastu dni), a przede wszystkim groźni przeciwnicy zaznajomieni już organoleptycznie z nawierzchnią na Foro Italico. Przesiadka z niebieskiej mączki na prawdziwą ziemię może być dla Lindstedta i Tecau nie musi się skończyć sukcesem. Dlatego w tej konfrontacji stawiam na latynosów.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
granie 2:0 w przypadku debla to mega odważny ruch, zwłaszcza gdy na 2:0 mamy 3.25 przy &quot;czystym winie&quot; po 2.20, według mnie slaby pomysł, jak grać to po prostu tylko zwycięstwo radzę.
Bez odnoszenia się do typu, jako takowego, bo nie mam o nim zdania ????
powodzenia.
 
R 5

ravia

Użytkownik
Dziś dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Del Potro, a Youzhnym. Rosjanin w ostatnim czasie sporo odpoczywał, nie narzeka na żaden uraz i jest dziś gotów powalczyć z Argentyńczykiem. Tydzień temu w Madrycie na niebieskiej mączce, na którą narzekało tylu tenisistów i tenisistek Del Potro mierzył się z Youzhnym i wygrał 6-4, 7-6. Mecz był wyrównany, i doszło tylko do jednego przełamania podczas tego pojedynku. Mączka w stolicy Hiszpanii była bardzo szybka, a ta w Rzymie jest wolna. Obaj tenisiści dysponują dobry serwisem, ale o przełamania będzie łatwiej niż w Madrycie. Del Potro rozegrał wczoraj z Llodrą 3 setówkę i to Francuz mógł by być dzisiaj rywalem Rosjanina. Oglądałem wczoraj mecz Juana i dostrzegłem problemy z mięśniem Argentyńczyka. Wyglądało to na naciągnięcie mięśnia &quot;dwójki&quot;, a jest to na pewno uciążliwy uraz. Przy ślizganiu się i długich wymianach Del Potro będzie odczuwał ból, dlatego wątpię, by dziś wdawał się z Mikhailem w długie wymiany. Juan jest zmęczony po ostatnim maratonie meczów i dziś pomimo świetnej formy jaką prezentuję w ostatnim czasie będzie czekała go trudna przeprawa z walecznym Rosjaninem. Choć H2H jest na korzyść Del Potro, to dziś spodziewam się najbardziej wyrównanego meczu tych panów w historii ich spotkań. Świetnymi typami wydają mi się być +1,5 seta i +4 gemów w stronę Youzhnego. Serdecznie polecam.
Del Potro - Youzhny +1,5 @ 2.37 Pinnacle
Del Potro - Youzhny +4 @ 1.99 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ef81 138

ef81

Użytkownik
Tennis, ATP Rome doubles, 16.05.2012, 15:30
J. S. Cabal / E. Schwank - R. Lindstedt / H. Tecau
Typ: R. Lindstedt / H. Tecau ✅ 6:4 , 6:3
Kurs: 1.72
Panowie według mnie są dosyć znaną ekipą a w dodatku od pewnego czasu a mianowicie od 25.04.12 do 13.05.12 rozegrali 10 meczy w tym 8 zwycięstw i 2 porażki. Parę par już wyeliminowali z kwitkiem na cegle także, dlaczego nie dziś ?
Bhupathi Mahesh (Indie) [7 BYE] / Bopanna Rohan (Indie) ✅ 1:2
Granollers-Pujol Marcel (Hiszp) / Lopez Marc (Hiszp) ✅ 0:2
Myślę , że nie jest to para jakaś nadzwyczajna, i są w zasięgu pary szwecko-rumuńskiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom