>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym, 12-19.05.2013

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Internazi onali BNL d&#39;I tal ia
Miejsce: Rzym ( Włoch y )
Data: 12 .05.2013-1 9 .05.2013
Rozmiar drabinki: S-56 D-24
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: €3,204, 74 5
Oficjalna strona: http://www.internazionalibnlditalia.it


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dx2 243K

dx2

Użytkownik
Gulbis-Ungur 1 @1.22
Dobry kurs do kombinacji. Jezeli ktos interesuje siega od strony tenisowej troche dluzej niz rok czy ledwo kilka wstecz to wie dlaczego. Powiem tylko tyle...Gulbis i Rzym jest chemia. Lotysz z duzymi szansami na dorby wynik w tuirnieju glownym, bo trudno mi sobie wyobrazi, zeby sie tam Lotysz nie dostal.
 
R 0

roonie1989

Użytkownik
Panowie a co myślicie dzisiaj o spotkaniu Bachinger M. - Giraldo S.? Kurs na Giraldo wydaje się być ciekawy tylko wolałbym się zorientować waszej opini
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Panowie a co myślicie dzisiaj o spotkaniu Bachinger M. - Giraldo S.? Kurs na Giraldo wydaje się być ciekawy tylko wolałbym się zorientować waszej opini

Mi chodzi po głowie od rana te spotkanie. Wczoraj oglądałem ustawke meczu Bachingera i Volandriego chłopaki się dogadali żeby kursy podskoczyły na Włocha. Bachinger odpuścił mecz wczoraj żeby być na kwalifikacjach więc dziwne by było żeby odpadł w pierwszym meczu z Giraldo
 
novo 203

novo

Użytkownik
Mili Państwo
Po przygodzie w Madrycie zaczynamy robic hajs w Rzymie. Na pierwszy rzut idzie jutrzejszy meczyk pomiędzy Dimitrovem a Cypryjską bagietą. Kursy nie powalają, ale jak w dziewice - wchodzimy powoli. Dimitrov wiadomo, klasa.
Ograł Djoka, Martiego, pięknie walczył ze Staśkiem (finalistą Madrytu, byc moze zwyciezcą) no ale odpadł po efektownej grze. Bagieta cienki jest od dawna. Robredo pyknał go z przysłowiowym palcem w dupie. Tak jak cypryjska gospodarka pogrązyła się w kryzysie, tak samo Marcos. Powoli emerytura. Jutro Dimitrov - przyszła rakieta nr 1 na swiecie rozjedzie Bagietę jak przydrożnego jeża. Także proszę państwa gramy następujące piki:
✅Dimitrov @1,25 Bet365
✅Dimitrov -4,5 @1,90
Bet365
Pozdro dla normalnych. Kursy na Dimitro spadły już do 1,18
--------------------------------------------------------------
✅ Dimitrov @1,25 Bet365
✅Dimitrov -4,5 @1,90
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
prof 13,7K

prof

Użytkownik
Carlos Berlocq - Blaz Kavcic @ 3.75 Bet365
Berlocq zdecydowanie w zasiegu Kavcica. Slowak w tym sezonie sprawil problemy wielu dobrym tenisistom. Na ziemi gra on rownie dobrze jak Argentynczyk. W pierwszej rundzie kwali powrocil do meczu i pokonal Mannarino. Berclocq natomiast meczyl sie z Fabianno co daje do myslenia. Kavcic lepszy od Fabianno wiec jesli wloch sprawil problemu Berlocq to Słowak tym bardziej. Carlos zdaje sie ze forma nie
blyszczy wiec trzeba to wykorzystac.
Illiya Marchenko - Jan Hajek @ 1.36 Bet365
Sczerze mowiac to Hajek mial trudniejszego rywala w 1 rundzie kwali ktorym byl De Bakker. Wygral 7-6 7-6. Marchenko wydaje sie byc latwiejsym przeciwnikiem tym bardziej ze cegla to nie jest to na czym sie dobrze czuje w przeciwienstwie do Czecha.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
???? L. Rosol - A. Kuznetsov @1.61 Bet365 6:7 (4-7) 4:6
Faktycznie stało się tak, jak piszecie na dole. Rosolowi bardziej opłacało się przegrać, a ja przez swoją głupotę tego nie sprawdziłem i zły początek turnieju w Rzymie.
Dla mnie faworyt tego spotkanie jest jeden - i jest nim Czech Rosol. Piękna gra na turnieju w Bukareszcie, który zresztą wygrał a w pokonanym boju zostawił za sobą takich zawodników jak Troicki, Simon czy w samym finale Garcia-Lopez. Natomiast w Rzymie w pierwszej rundzie pokonał 2:1 Włocha Cipolle, dostał baty 6:0 w pierwszym secie, następnie obudził się ze snu i do końca kontrolował mecz.
A o Ruskim zbyt wiele dobrego napisać nie można. W tym roku kalendarzowym tylko 5 zwycięstw (Volandri, Bellucci, Korolec, Sijsling, Heider-Mauer) i aż 9 porażek z takimi gwiazdami jak Falla czy Reister. Jego gro w ogóle mnie nie przekonuje i nie uważam, aby mógł się postawić Czechowi.

Jeśli pomogłem, kliknij dzięki!
 
dx2 243K

dx2

Użytkownik
L. Rosol - A. Kuznetsov @1.61 Bet365 Dla mnie faworyt tego spotkanie jest jeden - i jest nim Czech Rosol.
Wszystko super, tylko Rosol w kwalifikacjach z &quot;jedynka&quot;, a runda decydujaca. Oplaca sie ryzykowac ? Oni o tym czy bedzie miejsce dla lucky losera wiedza duzo wczesniej niz my.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Wszystko super, tylko Rosol w kwalifikacjach z &quot;jedynka&quot;, a runda decydujaca. Oplaca sie ryzykowac ? Oni o tym czy bedzie miejsce dla lucky losera wiedza duzo wczesniej niz my.
Almagro się wycofał z tego co wiem, chyba problem z biodrem
typ na Rosola w takim okolicznościach to głupota, bo nawet normalnie Rosjanin powalczyłby, a tak Czech wybiera sobie &#39;drabinkę&#39;
z tego co się orientuje, bardziej opłaca mu się przegrać xD
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
acetate 474

acetate

Użytkownik
K. Anderson vs J. Melzer - 1 (-2,5) @ 1.556 (Pinnacle) ✅ 6:1, 6:2
Ok, lecimy z nastepnym turniejem. Anderson w tym roku spisuje sie rewelacyjnie, kiedy ma wygrac to wygrywa i nie zawodzi. Ciekawa jest jego statystyka, ostatnio odpadl w pierwszej rundzie jakiegos turnieju w pazdzierniku zeszlego roku (a wtedy byl w gorszej formie, niz obecnie). Nie widze powodu, czemu mialby zawiesc dzisiaj. Czysty win troszke marny kurs, bo tylko 1,38 w Pinku, dlatego taki najnizszy mozliwy handi, nie sadze zeby sie meczyl 7:6, 7:6.
Melzer na maczce nie gra najlepiej, fakt ze ostatnio wygral z Almagro, ale procz tej niespodzianki duzo meczy przegral w ostatnim czasie (Nishikori, Monfils, Tsonga).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Mili Państwo
Po przygodzie w Madrycie zaczynamy robic hajs w Rzymie. Na pierwszy rzut idzie jutrzejszy meczyk pomiędzy Dimitrovem a Cypryjską bagietą. Kursy nie powalają, ale jak w dziewice - wchodzimy powoli. Dimitrov wiadomo, klasa.
Ograł Djoka, Martiego, pięknie walczył ze Staśkiem (finalistą Madrytu, byc moze zwyciezcą) no ale odpadł po efektownej grze. Bagieta cienki jest od dawna. Robredo pyknał go z przysłowiowym palcem w dupie. Tak jak cypryjska gospodarka pogrązyła się w kryzysie, tak samo Marcos. Powoli emerytura. Jutro Dimitrov - przyszła rakieta nr 1 na swiecie rozjedzie Bagietę jak przydrożnego jeża. Także proszę państwa gramy następujące piki:
Dimitrov @1,25 Bet365
Dimitrov ?? -3,5 ?? @1,80 Bet365 (ten pik jeszcze niedostepny - bedzie na lajwie lub przed meczem)
Pozdro dla normalnych.
16:00 Marcos Baghdatis (CYP) - Grigor Dimitrov (BUL) @ 1.18 ✅
Stawka:15.51
Kurs: 1.58
Zysk: 18.30
bwin
Podbijam, bardzo dobry tenis prezentuje Dimitrov. Mimo porażki ze Stachem Wawrinką, zaprezentował się on z bardzo dobrej strony. Będą z niego ludzie :p
Cypryjczyk rozpoczął sezon od półfinału rozgrywek w Brisbane, odpadając z rywalizacji po porażce z Grigorem Dimitrowem. Następnie zagrał w Australian Open przegrywając w III rundzie z Davidem Ferrerem. W połowie lutego Cypryjczyk awansował do ćwierćfinału w Rotterdamie, gdzie po raz kolejny w sezonie nie sprostał Dimitrowowi.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Anderson Kevin - Melzer Jurgen 2(+1.5sets) @ 1.95 Pinnacle
W pierwszej rundzie rozpoczynającego się dzisiaj turnieju w Rzymie Anderson zmierzy się z Melzerem. Różnica w rankingu jest niewielka, gdyż Kevin zajmuje 27.e miejsce a Jurgen 33.e. Forma i ostatnie wyniki przemawiają za Andersonem, jednak nie sądzę, by Melzer kolejny raz z rzędu przegrał pojedynek 0-2. Austriak to dość chimeryczny zawodnik, ale gdy chce daje z siebie wszystko, a wtedy jego gra wygląda na prawdę dobrze. Ufam, że dziś &quot;zepnie pośladki&quot; i dzielnie powalczy o zwycięstwo, a wtedy set jest jak najbardziej w zasięgu.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Podbijam typ na Dimitrova, jest teraz w gazie a bagieta ostatnimi czasy gra gorzej niż fatalnie. Ostatnie 6 spotkań to porażki i to wcale nie z wielkimi graczami tylko z zawodnikami pokroju Koroleva czy Sijslinga. Od 3 miesięcy nie wygrał meczu i nie zanosi się na to, żeby wygrał dzisiaj.
Dimitrov -4 @ 1,735 pinnacle
✅ 6:3 6:4

Normalnie nie gram takich kursów ale tutaj jest ogromna różnica klas + Giraldo jest graczem grającym najlepiej na mączce, to jego żywioł. Jeżeli nie ma zamiaru zrobić tu żadnego wałka to powinien bez problemu rozjechać Włocha, który normalnie gra w ITFach i zameldować się w turnieju głównym. Typ może nie do singla, ale do ako jak znalazł.
Giraldo @ 1,17 sportingbet
✅ 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
hola hola, uważajcie z tym Grigorem. Przecież ten kurs jest śmieszny. Fakt - Bagieta fatalnie ostatnio, na mączce to w ogóle w challach nie wiem czy by sobie radził, ale Bułgar jeszcze nie potrafi ustabilizować formy. Po bardzo dobrym turnieju w MC przecież, gdzie był &quot;bliski&quot; pokonania Rafy, dostał lanie w 1 rundzie w Barcelonie od Robredo.. Nie twierdzę, że teraz będzie podobnie, ale grać po 1,19? W dodatku te jego skurcze w Madrycie. Nie wiadomo czy to tylko jednorazowe zdarzenie. Może czuje się przemęczony fizycznie i będzie chciał odpuścić po tych ciężkich meczach na madryckiej mączce..
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dimitrov wiadomo, klasa.
Ograł Djoka, Martiego, pięknie walczył ze Staśkiem (finalistą Madrytu, byc moze zwyciezcą) no ale odpadł po efektownej grze. Bagieta cienki jest od dawna. Robredo pyknał go z przysłowiowym palcem w dupie. Tak jak cypryjska gospodarka pogrązyła się w kryzysie, tak samo Marcos. Powoli emerytura. Jutro Dimitrov - przyszła rakieta nr 1 na swiecie rozjedzie Bagietę jak przydrożnego jeża. Także proszę państwa gramy następujące piki:

Dimitrov @1,25 Bet365
Dimitrov -4,5 @1,90 Bet365

Pozdro dla normalnych. Kursy na Dimitro spadły już do 1,18
Z tym Dimitrovem to spokojnie. Póki co 2 razy ostatnio powalczył z najlepszymi. Fakt, gra nieźle i wygrana z Djokiem to jego duży sukces, ale o jego talencie mówi się nie od dziś i jeszcze długa droga przed nim. Po Monako też był zachwyt nad Bułgarem, a w Barcelonie odpadł dość gładko w 1. meczu z .... Robredo (5:7,1:6). W korespondencyjnym meczu z Robredo ugrali więc tyle samo gemów. Bagieta gra słabiutko, ale ja widzę value w grze na tego weterana. Grali ze sobą 2 razy w tym roku i 2 razy były 3 sety. Cypryjczyk nie może wiecznie przegrywać

Baghdatis +1,5 seta 2,33 Pinnacle ⛔⛔⛔
Baghdatis win 4,65 Pinnacle ⛔⛔⛔

e: 6:3, 6:4 Dima, Bagieta wciąż pod kreską
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Z tym Dimitrovem to spokojnie. Póki co 2 razy ostatnio powalczył z najlepszymi. Fakt, gra nieźle i wygrana z Djokiem to jego duży sukces, ale o jego talencie mówi się nie od dziś i jeszcze długa droga przed nim. Po Monako też był zachwyt nad Bułgarem, a w Barcelonie odpadł dość gładko w 1. meczu z .... Robredo (5:7,1:6). W korespondncyjnym meczu z Robredo ugrali więc tyle samo gemów. Bagieta gra słabiutko, ale ja widzę value w grze na tego weterana. Grali ze sobą 2 razy w tym roku i 2 razy były 3 sety. Cypryjczyk nie może wiecznie przegrywać

Baghdatis +1,5 seta 2,33 Pinnacle
Baghdatis win 4,65 Pinnacle
???? Marcos Baghdatis v Grigor Dimitrov (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 36 46 ⛔
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 3.00
Bet365
Popieram tutaj toolmajstera w 100% i wg mnie też nie ma co się podniecać aż tak bardzo Dimitrovem. Owszem, talent ogromny, jak widać po ostatnim turnieju potrafi pokonać każdego (łącznie z Djokovicem) ale ... ale zdarzają mu się też wpadki. Bułgar to jeszcze stosunkowo młody gracz, jeszcze do końca nie jest dojrzałym tenisistą i stawianie go w postaci tak oczywistego faworyta w starciu z Bagietką jest co najmniej nie na miejscu. Baghdatis może ostatnio nie błyszczy, ale jest to zawsze zawodnik bardzo groźny i na pewno nie można go bagatelizować i lekceważyć.
H2H na korzyść Bułgara, grali w tym roku już dwa razy, w obydwu przypadkach były 3 setówku i wg mnie dziś będzie podobnie. Dimitrov na pewno postara się udowodnić formę ostatnich tygodni, a Baghdatis będzie starał się zrewanżować... Wg mnie będzie dziś w tym spotkaniu sporo walki i ani jeden ani drugi zawodnik nie będzie chciał przegrać.
Typowanie w tym meczu zwycięzcy wg mnie dość cięzkie, jak już to grałbym w kierunku Baghdatisa, ale moim zdaniem to bardzo ryzykowany bet. Większe szansę na powodzenie widzę w typie na zacięte, 3 setowe spotkanie, też po super kursie ????
PS
NOVO daj sobie spokój z tekstami w stylu &quot;Dimitrov - przyszła rakieta nr 1 na świecie&quot; - niech narazie wskoczy do TOP10 i utrzyma się tam sezon, dwa... Do tego nawet mu jeszcze sporo brakuje, a wróżenie mu nr.1 światowego rankingu jest kiepskim żartem... Było już wielu młodych grajków &quot;skazanych na sukces&quot; i gdzie są dziś??? (przykład Young)
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
R. Stepanek vs P. Starace - 1 @ 1.518 (Pinnacle) ⛔ 6:4, 4:6, 3:6
Tak sobie patrze na jutrzejsze mecze i to spotkanie przykulo moja uwage. Kto to jest Starace? 305 rakieta w rankingu ATP zmierzy sie z Radkiem. Przejrzalem jego historie i nie widze tam zadnego zwyciestwa z lepszymi zawodnikami, jedynie Goffin ogral rok temu. Stepanek ostatnio nie blyszczy forma, ale na takiego zawodnika powinna wystarczyc. Kurs jest po prostu przesadzony, tam powinno byc jakies 1,30 max wg mnie na Radka. Roznica klas zawodnikow jest po prostu znaczna. Samo bycie gospodarzem moze nie wystarczyc w tym przypadku.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
R. Stepanek vs P. Starace - 1 @ 1.518 (Pinnacle)

Tak sobie patrze na jutrzejsze mecze i to spotkanie przykulo moja uwage. Kto to jest Starace? 305 rakieta w rankingu ATP zmierzy sie z Radkiem. Przejrzalem jego historie i nie widze tam zadnego zwyciestwa z lepszymi zawodnikami, jedynie Goffin ogral rok temu. Stepanek ostatnio nie blyszczy forma, ale na takiego zawodnika powinna wystarczyc. Kurs jest po prostu przesadzony, tam powinno byc jakies 1,30 max wg mnie na Radka. Roznica klas zawodnikow jest po prostu znaczna.
Kto to jest Starace pytasz? 47 rakieta ATP w 2011 roku, finalista turniejów w Santiago, Casablance z 2011 roku - nie wiem co się przydarzyło, że spadł tak nisko w rankingu. Będzie grać u siebie, więc według mnie kursy adekwatne. Jednak jak dla mnie no bet.
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Jeremy Chardy-Feliciano Lopez ✅
typ: 1
1,57 bet365
W poniedziałek ten mecz wpadl mi w oko,spotkanie frnacuza z hiszpanem, Francuz woli grac na clayu,poczatek sezonu na maczce nie jest udany, w madrycie zagral &quot;wyrownane&quot; spotkanie z Simonem,w debla trocha ugral,wiec mysle ze forma idzie w gore. Natomiast Lopez ogolnie sezon do dupy,a na dodatek preferuje szybsze nawierzchnie jako nieliczny z hiszpanow. Nie licze tutaj na nagly zwrot sytuacji w jego przypadku. Ktos wspominal ze czesciej go widac przed obiektywem niz na kortach,wiec i moze to prawda,ma 32 lata, kariera dobiega konca,odcina kupony i pewnie czeka na sezon na trawie. H2H 0:1 na korzysc hiszpana ,mecz rozgrywany w australii na poczatku roku na hardzie 6:7,7:5,6:3. Ogladalem mecz i byl na styku, ale jakos tutaj nie widze szans na wolnej nawierzchni dla starszego &quot;playboya&quot;

Przepraszam,ale nie zauwazylem ze mecz odbywa sie we wtorek, co nie zmienia faktu ze francuz wygra ;)
 
midq 677

midq

Użytkownik
Haas - Youzhny
Krótka piłka. Haas ostatnio w świetnej formie a Rusek w słabej. Co prawda pogonił w Madrycie Cygana i Fogniniego, jednak wydaje mi się, że był to jednorazowy wyskok. Przewaga zarówno formy jak i potencjału po stronie Niemca i wydaje mi się, że powinien bez problemu wygrać z Mikhaiłem.
Haas -3,5 @ 1,83 marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom