>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Rotterdam, Sao Paulo & San Jose, 13-19.02.2012

Status
Zamknięty.
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Zastanawiam się, czy to wyrównanie kursów czy jakieś inne kluczowe informacje.
Bynajmniej kursy na Dolgopolova rosną. Na expekt już 1,45 a na betfair nawet 1,55.
U mnie takie &quot;promocje&quot; wydają się podejrzane, gdyż wczoraj widziałem jeszcze 1,25.
Zwykle z trendami co do kursów na &quot;pewniaków&quot; jest odwrotnie, zatem ja poszukam overa gemowego na Łukasza ✅.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Lukasz Kubot - Alexandr Dolgopolov Gdzieś wyczytałem, że Alehandro ma grypę i mimo próśb o przełożenie spotkania organizatorzy nie wyrazili zgody. W takim przypadku proponuję zagrać wygraną Kubota, oczywiście ze stawką skromnie bo już nie jeden gracz miał czasem problemy zdrowotne i dawał radę.
Kursy na Łukasz w granicach ~2,8 ✅ ✅ ✅ Grypa czy nie grypa, typ in plus :cool:
 
dzbanek 5

dzbanek

Użytkownik
Jak dla mnie biorę typ
ATP Rotterdam - Youzhny
win po kursie 1,40 np. w Bet-at-home.
Rusek W Zagrzebiu też indoors pokazał klasę wygrywając turniej z kolei Kunitsyn wczoraj mierzył się w Davis Cup&#39;ie i wygrał z Haider-Maurer. Choć są to rodacy to Mikhail miał mały odpoczynek, więc stawiam na jego zwycięstwo. Dodatkowo pobieram typ:
ATP Sao Paulo - Souza J.O win z kursikiem 1,5 w BAH
Hmmm Joao niedawno sprawdził się już na clay&#39;u w Vina del Mar odpadając niestety w ćwierfinale. Hanescu od AO nie uczesticzył w żadnym turnieju. Brazylijczyk w swym ojczystym kraju powinien być zmotywowany i pokazać klasę.
AKO: 2,1
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gregorc - Kutrovsky @ 2.05 ✅ 26 06
Luka bez większych tytułów przez całą kariere, typowa gra dla drwala lecz nieskuteczna, choć ma 27 lat to jednak więcej już za nim niż przed nim.
Dimitar &quot;Bułgarski Koszmar&quot; to dosyć świeży i specyficzny gracz.
Bułgar gra oburęcznie fh, bh ale nie jest dla niego żadnym tajnikiem gra jednoręcznym bh jak i fh. Jest średniego wzrostu, szczupłym graczem i posiada niezłą koordynacje.
W rozgrywkach NCAA które zakończył w poprzednim roku miał ponad 200 wygranych spotkań w singlu i deblu, a jego partnerem był Jack Sock który też powoli, powoli odkrywa karty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 3

besty

Użytkownik
  • Sijsling, Igor - Nieminen, Jarkko
  • Tennis
  • ATP Rotterdam

I coż po ciężkim tygodniu, wraca do Gry Igorek, wygrał on ostatnio w przekonującym stylu turniej we Francji, odprawiając po drodze solidnych grajków. Dzis zaczyna przygode w Turnieju w swoim kraju. Jednak, już dzis na jego drodze stanie Jarko Nieminnen, gracz który w turniejach cyklu ATP TOUR, jest dużo bardziej doświadczony i ograny, Jarko dysponuję niezłym serwisem, dobrą grą z głębi kortu, jednak ostatnio jego brak ( szczególnie w Pucharze Davisa) zaczął mnie zastanawiać, z jego formą, zdrowiem może być cos nei tak. Może to jednak kwestia przygotowania do turnieju w Holandii? nie mamy potwierdzonych informacji wiec cieżko cokolwiek o tym napisac. Wracając do meczu, jestem dziś skłonny zagrać na Igora, przemawia za nim publika, troche również podbudował się psychicznie po wygranym Challengerze. Jak będzie leżał mu serwis, co dzis będzie niezbędne jestem pewnien że może nawiązać równą walke z Finem.
Tak naprawdę w pierwszych rundach turniejów, warto grać na gospodarzy jak już wpomniałem odnosnie meczu Ljubicica z Hutą. Pozdrawiam!
Sijsling, Igor @ 2,10
 
B 3

besty

Użytkownik
Sock J - Kudla
Wczoraj Sock zagrał w deblu z Querreyem i rozegrał cały mecz świadczy to chyba o tym, że kontuzja przeminęła. Na pewno Jack jest graczem bardziej utalentowanym od Kudli, potrafi świetnei serwować i uderzać z głebi kortu.
Sock Jack @ 1,83
 
psm 921

psm

Użytkownik
RotterdamMarcel Granollers - Philipp Kohlschreiber 2 1,40 expekt✅
Kurs niezbyt okazaly ale zdaje mi sie jeden z pewniejszych do wytypowania pojedynkow na dzis.Hiszpan od listopada,kiedy to wygral turniej w Valencii(hala),co dalo mu awans na wysokie 28 miejsce w rankingu,ponosi same porazki.W Paryzu na hali odpadl w I rundzie z Chardym,co prawda po kreczu ale I seta Francuz wygral 6-3.Rok 2012 rozpoczal od porazki w I rundzie w Sydney(hard) z mlodym reprezentantem gospodarzy M.Ebdenem.Nastepnie II runda AO i porazka ze 107 w rankingu Gilem z Portugalii.Kolschreiber natomiast rok rozpoczal od porazki z Nadalem 2-1 w Doha (ogladalem i Nimiec naprawde tam walczyl) potem doszedl do polfinalu w Aucland,gdzie ulegl Rochusowi.W AO 1/8 i przegrana z Del Potro.Wystapil takze z powodzeniem w Montpelier (polfinal przegrany z Berdychem) gdzie pokonal po drodze m.in. reprezentanta gospodarzy Gasqueta.
W bezposrednich pojedynkach w ciagu ostatnich 2 lat spotkali sie 2 razy(raz hala i raz hard),o ile dobrze sprawdzilem i oba wygral Niemiec,ale nieznacznie 2-1,dlatego tez handi sie troche boje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
RotterdamMarcel Granollers - Philipp Kohlschreiber 2 1,40 expekt
Kurs niezbyt okazaly ale zdaje mi sie jeden z pewniejszych do wytypowania pojedynkow na dzis.Hiszpan od listopada,kiedy to wygral turniej w Valencii(hala),co dalo mu awans na wysokie 28 miejsce w rankingu,ponosi same porazki.W Paryzu na hali odpadl w I rundzie z Chardym,co prawda po kreczu ale I seta Francuz wygral 6-3.Rok 2012 rozpoczal od porazki w I rundzie w Sydney(hard) z mlodym reprezentantem gospodarzy M.Ebdenem.Nastepnie II runda AO i porazka ze 107 w rankingu Gilem z Portugalii.Kolschreiber natomiast rok rozpoczal od porazki z Nadalem 2-1 w Doha (ogladalem i Nimiec naprawde tam walczyl) potem doszedl do polfinalu w Aucland,gdzie ulegl Rochusowi.W AO 1/8 i przegrana z Del Potro.Wystapil takze z powodzeniem w Montpelier (polfinal przegrany z Berdychem) gdzie pokonal po drodze m.in. reprezentanta gospodarzy Gasqueta.
W bezposrednich pojedynkach w ciagu ostatnich 2 lat spotkali sie 2 razy(raz hala i raz hard),o ile dobrze sprawdzilem i oba wygral Niemiec,ale nieznacznie 2-1,dlatego tez handi sie troche boje.
gdyby nie grypa żołądkowa z którą ostatnio zmagał się Kohli typ po takim kursie warto było by zagrać, a tak lepiej odpuścić.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
gdyby nie grypa żołądkowa z którą ostatnio zmagał się Kohli typ po takim kursie warto było by zagrać, a tak lepiej odpuścić.
Kiedy miał tą grypę żołądkową ? Ja słyszałem o tym już jakiś czas temu, więc chyba już mu przeszło...
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Jak dla mnie biorę typ
ATP Rotterdam - Youzhny
win po kursie 1,40 np. w Bet-at-home.
Rusek W Zagrzebiu też indoors pokazał klasę wygrywając turniej z kolei Kunitsyn wczoraj mierzył się w Davis Cup&#39;ie i wygrał z Haider-Maurer. Choć są to rodacy to Mikhail miał mały odpoczynek, więc stawiam na jego zwycięstwo. Dodatkowo pobieram typ:
ATP Sao Paulo - Souza J.O win z kursikiem 1,5 w BAH
Hmmm Joao niedawno sprawdził się już na clay&#39;u w Vina del Mar odpadając niestety w ćwierfinale. Hanescu od AO nie uczesticzył w żadnym turnieju. Brazylijczyk w swym ojczystym kraju powinien być zmotywowany i pokazać klasę.
AKO: 2,1
Jużny grał deblu i ewidentnie miał problem z prawą ręką, sam z resztą podkreśla że z każdym uderzeniem towarzyszy mu ból. Po takim kursie lepiej odpuścić.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kiedy miał tą grypę żołądkową ? Ja słyszałem o tym już jakiś czas temu, więc chyba już mu przeszło...
sorry że po meczu odpisuję ale wczesniej nie miałem czasu.
nie mógł zagrać w rozgrywanym od piątku do niedzieli spotkaniu Pucharu Davisa z Argentyną, o czym pisał m.in. na swoim fb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Raonic - Kamke @1,23
Benneteau - Sweeting@1,35
Raonic opiera grę na potężnym serwisie, ewentualnie silnym returnie. Na zawodnikach doświadczonych ten serwis nie robi wielkiego wrażenia, ale na Kamke, który ostatnio odpadł w 1 rundzie Challengera w Dallas powinien spokojnie wystarczyć.
Julien mimo przeplatanych wyników gra całkiem przyzwoicie, jak wyżej gra z jednym z faworytów Challengera w Dallas, który odpadł w 1 rundzie w meczu Ballem.
W obu przypadkach stali gracze turniejów ATP z typowi graczami Challengerów, dla mnie widoczna różnica poziomów.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
J.Nieminen-Ł.Kubot
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt
Witam, zastanawia mnie wysoki kurs na Finlandczyka czy ktoś może o czymś słyszał, jakaś lekka kontuzja?trudno uwierzyć by kurs był spowodowany wygraniem Polaka z przeziębionym Dolgopolovem oraz że o jeden dzień więcej miał odpoczynku(Fin grał wczoraj 3 setówkę) byłbym wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
J.Nieminen-Ł.Kubot
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt

Witam, zastanawia mnie wysoki kurs na Finlandczyka czy ktoś może o czymś słyszał, jakaś lekka kontuzja?trudno uwierzyć by kurs był spowodowany wygraniem Polaka z przeziębionym Dolgopolovem oraz że o jeden dzień więcej miał odpoczynku(Fin grał wczoraj 3 setówkę) byłbym wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam.
Wez chlopie sie ogarnij i jak masz pisac glupoty i blyszczec taimi tekstami to nie pisz wogole co ty myslalles kiedy dzieli ich 10 miejsc w rankingu rozegrali ze soba 3 mecze w jednym Lukasz skreczowal a w dwoch pozostalych rozegrano 7 setow z czego 6 konczylo sie tie breakiem czego nie rozumieszw dalszym ciagu?
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Wie ktoś czy będzie można zobaczyć gdzieś Kubota ? Bo jeśli tak to bym coś pograł żeby lepiej się oglądało, a jeżeli nie to olewam sprawe bo mecz wydaje się 50% na 50% i szkoda ryzyka, żeby patrzeć na zmieniające się cyferki ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Wie ktoś czy będzie można zobaczyć gdzieś Kubota ? Bo jeśli tak to bym coś pograł żeby lepiej się oglądało, a jeżeli nie to olewam sprawe bo mecz wydaje się 50% na 50% i szkoda ryzyka, żeby patrzeć na zmieniające się cyferki ????
Gra na 1 korcie - nie będzie transmisji video.
A mnie zastanawia ten Finlandczyk - co to za narodowość? :wink:
Zapewne sąsiad Szwedczyka
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Denis Istomin - Sam Querrey @ 2,37 Bet365 ✅ [5/7 6/3 7/5]
Ponad miesiąc temu tak pisałem o typie przeciwko Querreyowi w meczu z Harrisonem
Bardzo zaskoczyły mnie wyrównane kursy na ten mecz. Ryan Harrison, czołowy młodzian w Tourze po porażce w Brisbane z Baghdatisem (wyrównany mecz, przegrał 6/7 4/6) trafia w pierwszej rundzie turnieju w Auckland na rodaka Sama Querreya.
Querrey jest cieniem samego siebie sprzed kilkunastu miesięcy. Jego problemy były dość złożone, mówiło się że gra w tenisa nie sprawia mu przyjemności. Efektem tego chwilowy wyjazd nawet z pierwszej setki rankingu i haniebne porażki jak z Kukushkinem na clayu czy w półfinale challengera w Tulsie z McClune. Nawet na szybkiej halowej nawierzchni zdołał go pokonać Jan Hajek. Tydzień temu gładko uległ cieniowi innego bardzo dobrego jeszcze jakiś czas temu tenisisty, Victorowi Hanescu.
Teraz trafia na zdolniejszego od siebie tenisistę, będącego na fali i po roku regularnych niemal startów w ATP. Querrey 2010 i 2011 rok rozpoczynał fatalnie (od 4 i 3 porażek) i na jutro przewiduję podtrzymanie tej tendencji dając Harrisonowi ponad 60% szans na zwycięstwo.
Co się zmieniło od tego czasu u Jankesa? Typ wszedł bardzo łatwo, potem zjazd do bazy po 2 rundzie Aussie Open (wygrał z de Schepperem, przegrał z Tomicem) i tydzień temu kolejny fail - porażka w pierwszej rundzie challengera w Dallas z Kuznetsovem. Lubię (chyba bardziej na miejscu byłoby lubiałem) tenis Querreya, ale oprócz porządnego podania nie dysponuje teraz niczym.
Uważam że kursy (śr. 2,34-1,56) powinny zostać ustawione odwrotnie.
Istomin od dłuższego czasu prezentuje się bardzo solidnie, rzadko zawodzi. W Australii stoczył między innymi stojący na wysokim poziomie mecz z Tsongą. Wcześniej z ciekawszych meczów przegrał z Nieminenem i Tomicem oraz pokonał Gasqueta. Mimo wszystko z porównaniu z Querreyem różnica klasy zawodników.
Grają w San Jose, oczywistym jest że Amerykanin będzie się czuł lepiej na swoim terenie, choć na znaczące wsparcie publiczności nie powinien liczyć w godzinach południowych. Po drugie grali niemal dokładnie rok temu (Memphis), Istomin przegrał mecz na styku. I jeszcze dochodzi fakt że Sam wygrał w poniedziałek mecz debla. Podejrzewam że to było przyczyną początkowych znaczących spadków kursów na niego, które już osiągnęły swój szczyt, teraz stabilne kursy na poziomie jaki już wymieniałem. Moim skromnym zdaniem jedna z lepszych okazji w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ferrero to klasa sama w sobie, tymbardziej jeśli chodzi o cegle. Na tej nawierzchni osiągał najlepsze wyniki , jest na pewno bardziej doświadczony i po prostu lepszy od Mayera. Do tej pory niewiele grał w tym roku, bowiem wystąpił dwukrotnie w Australii i ostatnio w pucharze Davisa eliminując Kukushkina. Stawiam tutaj zdecydowanie na Hiszpana ..

Juan Carlos Ferrero - Leonardo Mayer @1,75 //Pinnacle
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
R. Mello (+1.5 Sets) @ 1.610 (Pinnacle) ✅
Ulubiony turniej Mello. Co roku dochodzi tutaj wysoko. W 2010 i 2011 osiągał półfinał. Dzisiaj na pewno powalczy, tym bardziej, że Bellucci nie jest w jakiejś wybitnej formie. Thomaz ma atut w postaci serwisu i będzie wygrywał więcej tanich punktów, ale Mello nie takich hitterów pokonywał regularnością. Myślę, że dzisiaj motywacja Ricardo będzie miał kluczowe znaczenie i nie sądzę żeby Bellucci przeszedł go gładko jeśli w ogóle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom