>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Rotterdam, Sao Paulo & San Jose, 13-19.02.2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
ABN AMRO World Tennis Tournament

Miejsce: Rotterdam (Holandia)
Data: 13.02.2012-19.02.2012
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: indoor hard
Pula nagród: €1,207,500
Oficjalna strona: http://www.abnamrowtt.com/



Brasil Open 2012

Miejsce: Sao Paulo (Brazylia)
Data: 13.02.2012-19.02.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: indoor clay
Pula nagród: $475,300
Oficjalna strona: http://www.brasilopen.com.br/



SAP Open

Miejsce: San Jose (USA)
Data: 13.02.2012-19.02.2012
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: indoor hard
Pula nagród: $531,000
Oficjalna strona: http://www.sapopentennis.com/index2.html
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Matthias Bachinger - Marco Viola 1 1,38 ✅
Dwa tygodnie temu, w Zagrzebiu, Kubot pokazał, jak płaska gra o wysokim tempie obnaża braki Violi na kortach halowych. Dziś powinno być podobnie, bo ofensywny styl gry bardzo solidnego na nawierzchniach halowych Bachingera powinien szybko odebrać oddech rywalowi. Szczególnie jego agresywny return drugiego serwisu powinien szybko łamać defensywę Violi.
 
corona 49

corona

Użytkownik
Simon Greul - Ruben Bemelmans 2 # 1.36 Bet365
Ruben to dość młody jeszcze zawodnik, który jest najwyżej w historii swojej kariery w rankingu. Dzielnie dąży by wskoczyć do upragnionej setki. Ostatnio duży awans dzięki finałowi turnieju w Helibronn. Mocny serwis, dobry fh i jak trzeba to i do siatki człopak wyskoczy. Rywalem jest Greul, który w tym roku nic nie gra, rozegrał pięć spotkań i wszystkie przegrał. W tym meczu powinno być podobnie, faworytem jest Ruben, który ewidentnie ma teraz dobrą formę.
Matthias Bachinger - Matteo Viola 1 # 1.25 Bet365
Bachinger jeszcze w tym roku nie pokazał, tego co grał na koniec poprzedniego sezonu. Dobry serwis, ciekawie prowadzone wymiany, powinny wystarczyć na Violę, który do gry na twardym pasuje nie bardzo. Viola ostatnio pokazał w meczu z Kubotem, że dość dużo mu jeszcze brakuje. Zgadzam się z włodarem i wg mnie nie ma innej opcji jak zwycięstwo niemieckiego zawodnika.
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Powyższe typy powinny wejść spokojnie, też chciałem o nich napisać... ale teraz nie ma sensu już powtarzać oczywistych rzeczy po włodarze i coronie.
Ja na szybko (sam lecę na korty) podaje pod dyskusje 2 niezłe kursy z Sao Paulo:
Sant&#39;anna @1.83 vs Marrero / bet365
Clezar @2.20 vs Galdon / bet365
Dwóch utalentowanych miejscowych chłopaków, Sant&#39;anna i Clezar obok Tiago Fernanedesa są chyba najczęściej wymieniani jako potencjalni następcy Mello czy Belluciego. Wcale nie trafiają źle w 1r kwalifikacji. Marrero gra już tylko praktycznie w debelka, a Galdon to jeden z wielu typowych południowych ziemniaków, którzy mulą w tourze i całą karierę okupują na miejscach 300-600. Jeśli ci młodzi chłopcy (u20 obaj) rzeczywiście chcą coś w tennisie osiągnąć... powinni takich grajków u siebie odprawiać z kwitkiem. Powodzenia.
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Pella @ 2,15 bwin ✅
Pella młody talent , pod koniec 2011 zaznaczył swoją obecnosc w finale czelka. Potrafi grac ofensywnie i rozgrywac piłke, jedyna bolączka jest jeszcze jego slaby serwis. Jednak serwis tutaj nie odgrywa tak znaczacej roli, szczegolnie ze za rywala ma przecietnego przebijacza bez atutow ofensywnych , slaby serwis, brak bh. W poprzednim meczu mocne postawił warunki dla Junqueiry, dlatego trzeba uwazac na tego chłopaka.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Minarz - Schoorel @ 2.20 ✅ 26 46
Hala w Rotterdamie sprzed roku strasznie szybka, wręcz warunki squashowe.
Leciwy już Ivo ze swoim aktualnym tenisem aż tak bardzo mi nie pasuje na takie szybkie korty w odwrotności na jedynego konkretnego domowego przedstawiciela.
Thomas ma mocniejsze uderzenia czy to z głębi pola czy z serwisu, ale oczywiście i niezłe czucie w swojej lewej ręce, nieźle slajsuje, przechodzi z defensywy do ofensywy, świetnie się porusza jak na chłopaka który ma circa dwa metry.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ljubicic I. - Huta Galung J. - Ljubicic - 1,39 (Expekt) ⛔
Doświadczony Ljubicic kontra Holender, który świetnie zaczął ten sezon odnosząc pewne zwycięstwa w turnieju w Niemczech. Przeciwnicy jednak nie byli z najwyższej półki. Na AO nie dał rady Berlocq. Chorwat to jednak znacznie lepszy gracz od Argentyńczyka. Jeśli 1 serwis będzie działał, wszystko zapewne szybko się zakończy. Nawierzchnia też sprzyja faworytowi spotkania. Kurs jak najbardziej do grania według mnie, podbity pewnie troszkę przez to, że Holender gra u siebie, moim zdaniem to będzie jednak o dużo za mało, by pokonać Chorwata.
Lopez F. - Mathieu P.-H. - Lopez - 1,54 (Betsafe) ⛔
Solidny Lopez kontra grający w kratkę francuz. Mathieu nic szczególnego w tym roku nie pokazał, nawierzchnia pasująca jak najbardziej Hiszpanowi, więc kurs jest bardzo zachęcający. Kurs tak atrakcyjny zapewne ze względu na H2H zawodników, w którym francuz prowadzi 4:2. Ale dodajmy, że zwycięstwa Mathieu są z roku 2007 w dół, a ostatni mecz w 2010 to już wygrana Lopeza. Widać, że przez ten czas Hiszpan się znacznie poprawił, nie widzę większych szans dla Mathieu. Jak dla mnie, kursowa okazja.
Gil F. - Marti J. - Gil - 1,40 (Betsafe) ⛔
Gil to zawodnik stworzony na mączkę. Będący w niezłej formie, nawet na AO coś ugrał ;). Marti natomiast to chyba jednak, nie ta liga. Pokonuje zawodników mniej znanych, ale to chyba wszystko na co go aktualnie stać. Gil na mączce to groźny zawodnik i nie wierzę w to, by Marti z nim wygrał. Kurs do grania jak najbardziej ????
Tyle przemyśleń z mojej strony ;)
e: żem przemyślał ????
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Kubot-Dolgopolov
Typ: 2
Kurs 1.30
Bukmacher: Expekt
Witam serdecznie zastanawia mnie dość wysoki kurs na Ukraińca(jak na obecne umiejętności, formę, talent) obu zawodników,nie daję niestety żadnych szans polakowi w tym meczu a typ jest pewniejszy niż niejeden o kursie 1.10, czy może jakaś kontuzja Ukraińca może ktoś coś wie?mam zamiar zagrać za baaardzo grubo, pozdrawiam.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Lopez
Warun dla Feliego idealny. I co prawda może on teraz nie błyszczy specjalnie. Ale ciągle nie schodzi poniżej jakiegoś w miarę wysokiego poziomu. Poza tym Feli lubi gwałtownie się przebudzić, więc nie specjalnie się zdziwię jak zajdzie daleko w tym turnieju.
Mathieu wraca do żywych, ale ciągle daleko mu do Mathieu sprzed lat. Próbował nadgryźć Bemelmansa, Donskoya...udało się tylko ze Stebe. Feli powinien pewnie trzymać serwis, a okazje do przełamania Francuza prędzej czy później się nadarzą.
-----------
Haase
Warto zagrać już dziś bo spadnie kurs.
Haase u siebie. Hala, twardo - wszystko gra. Holender o wielkim potencjale powinien nie dać szans gasnącemu Denkowi. Kurs 1.6 to niezła gratka.
Istomin
Kurs 2.3 na Denisa biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Sama to sytuacja z której należy skorzystać. Querrey ostatnio odpadł w pierwszej rundzie challengera w Dallas z Kuznetsovem. W tym sezonie wygrał jeden mecz - Schepperem, który również radzi sobie słabo obecnie. Istomin bardzo solidny, z dobrymi wynikami. Trzeba próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 3

besty

Użytkownik
Ljubicic I. - Huta Galung J
DO ciekawego pojedynu dojdzie dzis w pierwszej rundzie turnieju w Holandii, jak przeglądałem drabinke od razu ten mecz rzucił mi sie w oczy, Ivan swoje najlepsze lata tak naprawde ma juz za sobą, bardzo lubie tego zawodnika, ale dzis stawiam na Holendra, sądze że solidnie się przygotował do turnieju dodatkowo gra u siebie, moze jak wspomnial kolega kilka postow wyżej dużo to nie oznacza na doświadczonego Ljube, jednak uwążam że w pierwszych rundach warto grać na &quot;gospodarzy&quot;.
Huta Galung J @ 2,8 ✅
Huta Galung J +1,5 seta @ 1,8 ✅
????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP San Jose
Harrison R. - Rochus O. 1,60 2:1 ✅
Stawiam tu na dość młodego Amerykanina który prezentuje się od jakiegoś roku całkiem porządnie. Do tego znając mentalność Amerykanów to na swojej ziemi gdzie grają bardzo dużo meczy potrafią zagrać o wiele lepiej niż poza swoim kontynentem. Harrison zagrał w poprzednim roku w 17 turniejach w USA. Do tego grają na dość szybkiej nawierzchni.
Querrey S. - Istomin D. 1,55 1:2 ⛔
Podobny powód jak na Harrisona. Amerykanie lubią grać u siebie i dużo grają. Do tego H2H korzystne dla Sama 2:1 i to dwa razy na Amerykańskiej ziemi.
Young D. - Russell M. 2,20 0:2 ✅ ????
O tym meczu pisałem już dzisiejszej nocy, ale został niestety usunięty. Więc napiszę jeszcze raz czym kieruję się przy tym typie. Panowie spotkali się już ze sobą 6 krotnie i H2H wygląda na remis 3:3, do tego należy dodać fakt że w każdym ich meczu wygrywał underdog, a wygrywali na zmianę i tym się kieruję przy tym typie.
ATP Rotterdam
Gasquet R. - Cipolla F. 1,10 2:1 ✅
Francuza widziałem parę razy w tym sezonie i naprawdę jest to dobry solidny grajek, gdzie takich Cipek powinien spokojnie ogrywać.
Lopez F. - Mathieu P.-H. 1,45 1:2 ⛔
Francuz niedawno powrócił po bodajże ponad półtorarocznej przerwie spowodowanej przez kontuzję. Lopez to dla niego za wysokie progi. Moim zdaniem 8/10.

Dolgopolov A. - Kubot L. 1,30 1:2 ⛔
Różnica klas przede wszystkim. Ukrainiec dobrze zaczął ten sezon, zagrał w finale z Murrayem i na AO pokazał się z bardzo dobrej walecznej strony. Kubota co prawda nie widziałem, ale wyniki nie imponują.
Kohlschreiber P. - Granollers M. 1,45 2:1 ✅
Ooo tu moim zdaniem mega pewny meczy. Niemiec kapitalnie zaczął ten sezon, przegrał jak na razie tyko z czołówką czyli Berdychem, Del Potro, z Nadalem na początku w 3 setach no i Rochusem. Granollers to bardziej zawodnik który preferuje wolniejsze korty do tego częściej gra na korcie ziemnym niż halach czy hardach. Moim zdaniem 8/10.
Haase R. - Davydenko N. 1,60 0:2 ⛔
Kursy na gospodarza są chyba dlatego tak wysokie bo Rusek ma jednak tam jakieś nazwisko, ale nic więcej, ani forma, ani wyników. Hasse powinien to wykorzystać przed własną publicznością.
Del Potro J.M. - Llodra M. 1,20 2:1 ✅
Różnica klas, do tego Llodra skupia się coraz bardziej na deblu niż singlu. Marnie widzę francuza przeciwko Argentyńczykowi.
Mirnyi M./Nestor D. - Granollers M./Lopez M. 1,30 0:2 ⛔
Nestor z Mirnyi mają w tym sezonie już półfinał AO ćwierćfinał w Sydney czy wygrany turniej w Brisbane, wcześniej wygrany duży turniej w Londynie. Inny wynik niż zwycięstwo faworytów nie wchodzi w grę, Granollers nie lubi zbytnio twardych nawierzchni. Moim zdaniem 8/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marko87 214

marko87

Użytkownik
Single @ 1,61
Tennis ATP Rotterdam - 14:30
Lopez-Mathieu 1
Jak co roku także i teraz korty przygotowane przez organizatorów są bardzo szybkie. W pierwszej rundzie w oczy rzuciło mi się spotkanie Hiszpana Lopeza z francuzem Mathieu, który wraca do pro touru po kontuzji. Lopez jest chyba najlepiej technicznie wyszkolonym zawodnikiem hiszpańskim i jako jedyny ze wszystkich Hiszpanów biega do siatki. Pomaga mu w tym bombowy serwis, którym dysponuje. Warto dodać, że jest to gracz leworęczny. Nie widzę tutaj większych szans na to żeby Mathieu złamał Lopeza. Warto zwrócić uwagę na to, że kursy na to spotkanie sa bardzo atrakcyjne jak na taki pojedynek. Ze strony czysto sportowej Hiszpan jest zawodnikiem zdecydowanie lepszym. Być może bukmacherzy sugerują się bilansem h2h obu zawodników bo tutaj prowadzi Mathieu 4-2. Ostatnie spotkania były jednak rozgrywane dość dawno i przed kontuzja Francuza. Lopez tez wtedy był zawodnikiem, który poziomem nie przypominał tego zawodnika jakim jest teraz.
 
psm 921

psm

Użytkownik
Lopez - P.H.Mathieu 2 2,35 expekt✅✅✅
Zgadzam sie ze wszystkimi ktorzy stawiaja na Hiszpana,jesli chodzi o umiejetnosci,o pasujaca mu nawierzchnie itd...Ale nie wierze w to ze bukmacherzy oparli ten kurs na poprzednich pojedynkach,zwlaszcza tych z 2007r. Cos musi byc wiecej na rzeczy i ja sprobuje poszukac niespodzianki,Lopez przegral w II rundzie w Montpellier ze 181 w rankingu Rufinem Guillaume i to gladko 2-0,byc moze cos ze zdrowiem Hiszpana...Zobaczymy,kurs na Expekcie tez lekko skoczyl na Lopeza i to zastanawia mnie jeszcze bardziej,zaryzykuje.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Mirnyi M./Nestor D. - Granollers M./Lopez M. 1,30
Nestor z Mirnyi mają w tym sezonie już półfinał AO ćwierćfinał w Sydney czy wygrany turniej w Brisbane, wcześniej wygrany duży turniej w Londynie. Inny wynik niż zwycięstwo faworytów nie wchodzi w grę, Lopez skupi się na singlu, a Granollers nie lubi zbytnio twardych nawierzchni.
taa na singlu, przecież tj Marc Lopez, deblista, w singlu nie grał od kwietnia 2011;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
eriksson88 16

eriksson88

Użytkownik
W I rundzie turnieju w Rotterdamie zmierzą się Igor Sijsling, reprezentant gospodarzy, oraz Jarkko Nieminen. W tym spotkaniu typuję zwycięstwo Holendra.
Holender ma za sobą kapitalny tydzień i zwycięstwa w challengerze we francuskim Quimper. Odstawił tam nie tylko Jaziriego, jednego z ciekawszych zawodników z 2011 roku, ale także Rogera-Vasselina i Bjoerna Phau. Dobra dyspozycja serwisowa sprawia, że na bardzo szybkich kortach w portowym mieście trudno będzie go przełamać. Jego pewne wygrane sprzed kilku dni to na pewno atut - morale wzrasta, więc &quot;mogę pokonać każdego&quot;.
Liczę, że tym &quot;każdym&quot; we wtorek będzie Fin, który sezon zaczął fenomenalnie od wygranej w turnieju w Sydney. Później nie szło mu już tak dobrze - w AO skreczował, a w Montpellier dotarł do ćwierćfinału (czyli wygrał dwa mecze), ale z Teixeirą (i to w 3 setach), a także wracającym do gry Mathieu.
W miniony weekend był w składzie reprezentacji Finlandii na mecz Pucharu Davisa, ale w nim nie zagrał, a przedstawiciele Kraju Tysiąca Jezior dostali (na hardzie w s&#39;Hertogenbosch) 0:5. Czyżby jakiś uraz Fina? Nie znalazłem żadnego potwierdzenia, ale dziwne, że na kort nie wychodzi najwyżej notowany zawodnik z danego kraju. Może ktoś jest lepiej poinformowany w tym temacie?!
Igor Sijsling (NED) - Jarkko Nieminen (FIN)
typ: 1
kurs: 3.00 (Bet365)
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
Ze strony czysto sportowej Hiszpan jest zawodnikiem zdecydowanie lepszym
Mathieu to był materiał na top20 nawet 10 i w formie jest lepszy technicznie
Panowie będzie można gdzieś oglądać ATP Rotterdam ? JAk tak to prosze o info, ewentualnie jakiś link gdzie można oglądnąć.
ponoć od wtorku będzie stream
,kurs na Expekcie tez lekko skoczyl na Lopeza i to zastanawia mnie jeszcze bardziej
Lopez grał z kontuzją nadgarstka we Francji, ale widać że po kontuzji ani śladu
 
psm 921

psm

Użytkownik
Pn 2012-02-13 21:00
Tenis ATP-Rotterdam Lukasz Kubot - Alexandr Dolgopolov
typ Dolgopolov(-1,5)⛔
kurs 1,75
Expekt


Nasz najlepszy obecnie polski tenisista Lukasz Kubot(58) podejmie dobijajacego sie powoli do czolowki Ukrainca Aleksandra Dolgopolowa(19).Rozstawiony z 6 &quot;Sasza&quot; jest zdecydowanym faworytem pojedynku co potwierdza nie tylko aktualny ranking ale przede wszystkim forma,zwlaszcza tegoroczna.W tym roku Ukrainiec zagral procz pokazowki w Adelaidzie,w australijskim Brisbane,gdzie dotarl do finalu,w ktorym ulegl Murrayowi.Nastepnie w Australian Open dotarl do 3 rundy,w ktorej stoczyl pieciosetowke z reprezentantem gospodarzy Tomicem,majac w tym spotkaniu swoje szanse.Kubot to zdecydowanie slabszy zawodnik,posiadajacy jak dla mnie sporo slabsze umiejetnosci.Do tego forma,od ktorej Polak jest daleko.Turniej w Doha zakonczyl na I rundzie ulegajac A.Seppiemu,potem w Sydney pokonal w I rundzie Chorwata Dodiga by polec w II z Del Potro gladko 6-4,6-2.W AO takze I runda i porazka 3-1 z Almagro.Wszystko wskazuje na to ze szczyt formy Polak ma juz daleko za soba i w turnieju,ktorego Dolgopolov,na pewno nie odpusci nie ma co szukac.Przewiduje pewna wygrana Ukrainca.
Zapomnialem dodac do tego wynik bezposredni z Szanguiu(hala) z pazdziernika 6-4,7-6 dla Saszy.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
A gdzie mogę sprawdzić, czy dany zawodnik broni punktów z danego turnieju? Oczywiście zawsze moge szukac po necie wynikow sprzed roku, ale moze jakas stronka oferuje zbior wszystkich wynikow?
@up - skad pewnosc, ze Dogo nie odpusci?
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP, Rotterdam
Spotkanie: Ł.Kubot - A.Dolgopolov
Typ: A.Dolgopolov wygra 2-1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś niestety nie widzę atutów po stronie naszego tenisisty i typuję na wygraną Ukraińca.
Mimo wszystko uważam, że spotkanie to będzie miało 3-setowy przebieg. Kubot ten rok zaczął niezbyt dobrze:
* początek stycznia - porażka z Seppim 0:2 na turnieju w Doha
* na turnieju w Sydney wygrana z I.Dodigiem 2:0 i w 2 rundzie odpadnięcie po porażce 0:2 z Del Potro
* Australian Open to także klęska, odpadnięcie z N.Almagro po porażce 1:3
* ostatni turniej w Zagrzebiu także niezbyt udany. Wpierw Łukasz pokonał Włocha Violę 2:0 by następnie przegrać 0:2 z M.Baghdatisem
Kubot jednak przyjechał do Holandii powalczyć sądzę, że dzisiaj łatwej przeprawy Dolgopolov nie będzie miał. Nie mniej jednak faworytem jest właśnie Ukrainiec.
Panowie zagrali ze sobą do tej pory raz, był to pojedynek w roku ubiegłym na turnieju w Szanghaju:
* 4:6, 6:7 wygrał Dolgopolov
To kolejny fakt potwierdzający typ na Ukraińca. Forma z tego sezonu także w moim przekonaniu jest po stronie Alexandra:
* na turnieju w Brisbane przegrana dopiero w finale z A.Murray`em
* na kortach Australian Open rozegrał też 3 spotkania i odpadł po porażce 2:3 z B.Tomiciem ale po drodze pokonał G.Jonesa i T.Kamke.

Uważam, że dobra forma prezentowana na kortach w Australii także dzisiaj pomoże rywalowi Polaka, z bólem serca jednak typuję na zwycięstwo Ukraińca w stosunku 2:1.
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
A co myślicie o meczu Huta Galung - Ljubić. Moim zdaniem (chociaż ekspertem od tenisa nie jestem) to ten pierwszy ma tutaj całkiem spore szanse. Chorwat swoje najlepsze lata ma już chyba za sobą. Oglądałem kilka jego meczów w ostatnim czasie i nie prezentował się z najlepszej strony... Myślę, że Holender zmobilizuje się dzisiaj przed własną publicznością i powalczy z doświadczonym Ljubicem. A co Wy o tym spotkaniu myslicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom