>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rotterdam, Dallas, Buenos Aires ( 07.02.2022 - 13.02.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
rotterdam_tournlogo.png


Miejsce: Rotterdam , Holandia
Data rozgrywania: 07.02.2022 - 13.02.2022
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €1,349,070
Oficjalna strona turnieju: https://www.abnamrowtt.nl/en
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23729-atp-entry-list-7-13-febbraio-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/rotterdam/407/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/rotterdam/407/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
A.Rublev
Zwycięzcy debla 2021: N. Mektic / M. Pavic


dallas_tournlogo_2021.png


Miejsce: Dallas, USA
Data rozgrywania: 07.02.2022 - 13.02.2022
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $792,980
Oficjalna strona turnieju:
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23729-atp-entry-list-7-13-febbraio-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/dallas/424/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/dallas/424/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:




buenosaires_tournlogo_2020.png


Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Data rozgrywania: 07.02.2022 - 13.02.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $686,700
Oficjalna strona turnieju: https://https//argentinaopentennis.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23729-atp-entry-list-7-13-febbraio-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/buenos-aires/506/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/buenos-aires/506/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
D. Schwartzman
Zwycięzcy debla 2021: T. Brkic / N. Cacic



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
F.Cerundolo-Ugo C. 1 @1.52

W cieniu powrotu do touru Juana Martina del Potro w Buenos Aires, to najpierw trzebaby przewlakowac jeszcze kwalifikacje w stolicy Argentyny.
Obydwaj tenisisci spotkali sie troche ponad tydzien temu w finale challangera w Boliwii i gora byl Cerundolo 6-4 6-3. Nie byl to taki prosty mecz, bo jednak trzeba oddac ze w 1 secie to do stanu 4-4 warunki w tym meczu dyktowal Ugo, a przy tym stanie 4-4 mial dosc duzo niewykorzystanych break-pointow na podaniu Cerundolo. W ubieglym tygodoniu Cerundolo odpald w Cordobie w 1 rundzie po dosc srogiej porazki z Tabilo. Mozliwe ze tu wpływ mialo tez na to nie tylko dobra gra Tabilo, ale tez fakt ze byl wlasnie po challengerowym zwyciestwie. Poki co to ten powzyszy fragment nie zacheca do grania na Cerundolo, ale popatrzylbym tu na szerszy obraz.

Na pewno Cerudolo ma smykalke do tenisa, zaliczyl swietny wystep w Buenos w tamtym sezonie, gdzie doatrla do samego finalu przegrywajac tam dopiero ze Schwartzmanem, a turniej ten zaczynal od kwalifikacji, gdzie ledwo co wygral mecz rozpoczynajacy te kwalifikacje. W Buenos na pewno na niego stawiaja, poniewaz szybkim rzutem oka widac, ze jeszcze wczesniej w sezonach 2020 i 2019 mial dzikie karty do turnieju w Buenos.
Mysle jednak, ze starszy z braci Cerundolo zagra teraz duzo lepiej i to lepiej niz wygraywajac tego boliwijskiego challengera. Ugo Carabelli gra przyzwocie i czasem w challengerze pokaze dobre wyniki, pewnie mocnoten mecz bedzie chciec zaczac, bo jednak Cerundolo to tenisista, ktory bardziej trzyma sie linii koncowej, ale jednak zeby wygrac mecz to trzeba zagrac w nim na pelnym dystansie. A ja licze ze jezeli Cerundolo pokonal go troche ponad tydzien temu to teraz zagra jeszcze lepiej i powtorzy ten wynik, bo wydaje mi sie, mozemy ujrzec lepsza wersje Cerundolo. Tendencja rowniez podobna, poniewaz przed wspomaniamym wyzej challengerze w Boliwii kursy na Cerundolo tez zaczely wzrastac, a nie przeszkodzilo mu to wygrac. Obydwaj tenisisci sa z Buenos, ale Cerundolo ma juz znacznie bogatsze swoje CV i jest w stanie wygrywac mecze z tourze, a Ugo nie wygral jeszcze mecze w tourze poza challengerami i chyba nawet nie mial jeszcze okazji zagrac w turnieju glownym na poziomie ATP Tour.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
E.Escobedo Y.Watanuki 1 @1.70

ATP Dallas Q, 21:30. W mojej ocenie kurs jest przeszacowany. Watanuki jest bez formy, już pomijając fakt, że jest gorszym zawodnikiem od Escobedo. Watanuki nie nadaje się na halę, jest za drobny. Nadrabia techniką, ale z silnymi zawodnikami jest bez szans. W tym roku na hali poległ w challerngerach Columbus (1. runda) i Cleveland (kwalifikacje). Kwalifikacji AO nawet nie przeszedł w challengerze w Tralalgon osiągnął 2. rundę i to koniec jego sukcesów. Escobedo raz, że jest zwyczajnie lepszy, to należy do zawodników z którymi Watanukiemu nie idzie, czyli jest potężniejszy i wyższy o parę centymetrów. Amerkanin najpierw wygrał CH w Bendigo, potem po walce(4 sety i TB w kolejnych) odpadł z Bublikiem, a na hali ostatnio ćwierćfinał w Columbusie oraz Clevland. Forma jest po jego stronie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
F.Cerundolo-Hanfmann 1 @1.6

Jeszcze raz tak samo sprobuje. Cerundolo to dobry gracz i ubiegly finalista, generalnie to zawodnik, który moze zostac przelamy w kazdym gemie, ale tez w kazdym jest w stanie przelamac. Argentynczyk 3 najwyzej rozstiowony w kwalifikajach, male szanse ze nawet przy porazce bedzie lucky loserem, chociaz gdzies to tez trzeba brac pod uwage. Bedzie to kupon na 3 zdarzenia dzis i troche bardziej asekuracyjnie ze stawkowaniem, by zminimalizowac ryzyko tego ewenementu LL (mimo ze ten scenariusz LL malo proawdopodobny, ale jakas szansa tam jest). Jestem zdania, ze Cerundolo raczej to ogarnie. Hanfmann oczywiscie silowo duzo lepszy, ale gra kombinacyjna to juz zdecydowanie po stronie Cerundolo. Troche ta obecnosc Niemca mnie tam dziwi, bo on pierwszy raz bodajze pojechal na ten poludniowo-amerykanski swing. Nastawienie i Niemiec moze bedzie miec, ale na pelnym dystansie, wykluczajac ten ewenent z malo realnym LL, to jednak faworytem jest Argentynczyk wedlug mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
D.Goffin - A. De Minaur 2 @1.45
Ogladałem mecz Goffina z Mannarino w Montpellier i wg mnie zagrał tam fatalnie. Ostatnie gemy oddał bez walki - sporo błędów i niedokładności. Z drugiej strony mamy Alexa który bardzo fajnie się zaprezentował na AO przegrywając w 1/16 z Sinner-em. Przewiduje tutaj raczej mecz bez większej historii i szybkie zwycięstwo De Minaur-a.
Jako niewiadoma pozostaje jaka będzie nawierzchnia bo w tamtym roku cześć zawodników narzekała, że nawierzchnia jest wolna co może trochę sprzyjać Goffin-owi.

H.Hurkacz - J.Tsonga 2:0 @1.67
Tsonga powraca po półrocznej przerwie. Wystartował już w 2 turniejach na hali gdzie nie pokazał się z dobrej strony. Hubert trochę mnie zawiódł na AO ale nawet strata seta z tak dysponowanym francuzem to byłaby już dość duża niespodzianka.

edit
Goffin i Minaur zgodnie z przewidywaniem. Co do drugiego meczu. Niestety pokazał dzisiaj jak niepewny i w sumie słaby jest Hubi. Tsonga nie grał przez dłuższy okres, mierzy się z chorobą, jest bez rytmu meczowego i z lekką nadwagą, a mimo to Hubi męczył się z nim i nie wiele zabrakło aby Tsonga ugrał przynajmniej seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +579
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
K.Anderson S.Querrey over 22.5 gema @1.50

ATP Dallas, 23:00. Tych zawodników nikomu nie trzeba przedstawiać. Dwóch ponad dwumetrowych chłopów o bardzo silnym serwisie. Zagłębiając się w historię ich bezpośrednich pojedynków można wysunąć wnioski, że są one bardzo wyrównane i często występują w nich TB. Liczę tu nawet na 3 sety. Ich główną bronią jest serwis, a piłka na hali chodzi szybko co przy niezbyt "kocich ruchach" obu Panów działa na korzyść serwującego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Rotterdam
Godzina: 21:25
Spotkanie: Norrie - Humbert
Typ: Norrie
Kurs: 1.72
Bukmacher: Etoto
Analiza: Patrząc całościowo na formę obu panów można stwierdzić że typowanie wyniku tego spotkania to wróżenie z fusów. Ja jednak twierdzę że Norrie to spotkanie wygra. Brytyjczyk od 5 spotkań pozostaje bez zwycięstwa a biorąc pod uwagę wszystkie spotkania rozegrane na hardzie to nie wygrał od 7 meczów. Norrie to 13 rakieta świata, który ma problemy ze znalezieniem formy i właśnie dziś upatruję szansy na przełamanie bo rywal nie jest specjalnie wymagający. Miał swój przebłysk wygrywając z Miedwiedwiewem, ale to było bardziej zlekceważenie przeciwnika niż jakiś przebłysk Francuza. Rosjanin zrobił sporo podwójnych błędów co nie zdarza mu się zbyt często, zaledwie jeden as Humberta w porównaniu do 14 Miedwiedwiewa wygląda bardzo słabo. Humbert ma 1 zwycięstwo na ostatnie 10 meczów, dodatkowo ograł Norriego w Lyonie w 2019. Uważam że Brytyjczyk mocno się zmotywuje na ten mecz i zrobi wszystko by go wygrać, dla mnie jest zdecydowanym faworytem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +497
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Anderson- Querrey 1 set o10,5 @2,11
1 set Tb @2,6
1xbet
6:4
Jeden bp w całym secie i Anderson wykorzystał.

A ja pójdę klasycznie w over gemowy w 1 secie. Dwaj bardzo dobrze serwujący gracze. Najlepsze lata mają za sobą jednak serwis to dalej mocna strona. Do tego hala. Nawierzchnia może nie jakaś super szybka ale daje przewagę podającemu. Liczę na zacięty pierwszy set bez przełamań.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Cecchinato, Taberner - Behar, Escobar +1.5sets 2.6@unibet
Behar i Escobar są faworytami, ale sądzę że rywale mogą urwać seta. Behar z kolegą grali ostatnio głównie na nawierzchni twardej, a tu na mączce, czyli nieco inna gra i pewnie będą musieli się przestawić, a to może być szansa dla tych pierwszych. Liczę na ich większe zaangażowanie i uważam, że seta mogą ugrać.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dyscyplina: ATP Rotterdam
Godzina: 12
:30
Spotkanie: Henri Laaksonen - Andrey Rublow
Typ: Henri Laaksonen wygra przynajmniej jeden set
Kurs: 2,54
Bukmacher: fortuna


Rublow pomimo talentu i dużych umiejętności ma problemy z głową. Wystarczy błąd chłopca do podawania piłek albo kontrowersyjna decyzja sedziego i potrafi się zagotować do czerwoności a potem ładować swoje forhendy w siatkę. Laaksonen rozegrał już dwa mecze w Rotterdamie - jest oswojony z nawierzchnią i otoczeniem. Rublow - pierwszy występ po AO,. Rublow to top 7 i już wg mnie trochę obrósł w piórka. Prezentuję już lekko gwiadorsko postawę i podchodzi do meczu z niżej notowanymi rywalami trochę lekceważąco i nie na do końca pełnej koncentracji. Laaksonen to nie jest jakiś tam "ogórkiem" który da się łatwo golić. Rublow bedzie musiał się postarać. Laaksnen ma dobry serwis. Jeśli Rublow nie zagotuje się i nie zgubi serwisu to przewiduję w tym meczu jakiś tie- break, a w tie-braku jest 50/50. Kurs na wygranego seta 2,54 to powyżej 50/50 a tie-breki mogą być nawet dwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
L.Broady-Gojowczyk 1 @1.5

Broady mial bardzo dobry ubiegly sezon, zapamietal go z pewnoscia Hurkacz gdy przegral z nim na letnich igrzyskach olimpijskich. Ten obecny ranking nie oddaje jego mozliwosci. Sadze, ze jest w dobrej formie Brytyjczyk, wygral dwa mecze w kwalifikacjach z Istominem i Fabbiano, wczesniej w styczniu sukcesywnie przebrnal kwalifikacje do AO, takze caly czas rytm meczowy na poziomie.
Gojowczyk z kolei ostatnio radzi sobie bardzo slabo w tym sezonie, porazki przed AO, na samym AO, w ubieglym tygodniu mialem okazje obejrzec go w meczu z Herbertem jako ze typowalem tam w kierunku Francuza i po prostu forma na ten moment sie ulotnila i nie wygladalo to dobrze. Niby kazdy turniej to nowy poczatek, ale wydaje mi sie, ze Niemiec po swietnym wystepie na ubiegloroczny US Open zapikowal w dol i nie trenowal solidnie. Wydaje mi sie, ze u Gojowczyka to troche jeszcze potrwa az cos sie urodzi, dlatego stawiam na bardziej zdeterminowanego w tej chwili Broady'ego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Monteiro @2,14 1xbet
6:3 6:3 zgodnie z planem

Monteiro to solidny ziemniak z dobrym serwisem. Na jesieni zagrał w dwóch finałach czelków które przegrał z Baezem. Jednak w tym spotkaniu liczę na luźne podejście do meczu ze strony Ramosa który wygrał dopiero turniej w Cordobie. Często zawodnicy z drugiego szeregu po wygraniu turnieju często rezygnują ze startu w następnych zawodach lub szybko odpadają. Hiszpan ma swoje lata a gra na ziemi jest wyczerpującą. Liczę że nie będzie się spinał i walczył w tym meczu do upadłego i jeżeli spotkanie dobrze się dla niego nie ułoży to uzna wyższość Brazylijczyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +709
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Rotterdam ATP
Godzina: 11:00
Spotkanie: Krajinovic - Fucsovics
Typ: Powyżej 21.5 gema
Kurs: 1.65
Bukmacher: STS
Analiza: Obaj tenisiści zaliczyli bardzo krótki udział w Australian Open, o ile Krajinovic miał bardzo trudne zadanie bo w pierwszej rundzie trafił na Shwartzmana, to Fucsovics zaliczył wpadkę w meczu z Lajoviciem gdzie występował w roli zdecydowanego faworyta. Węgier od wtedy odpoczywał i nie rozegrał żadnego meczu a Serb zaraz przeniósł się do Francji i zagral 4 mecze z czego 3 wygrał, w ostatnim został sprowadzony na ziemię przez Bublika który bardzo umiejętnie pozbawił Serba wszystkich atutów. Widzę w tym spotkaniu sporo gemów, być może będziemy świadkami 3 setówki ale tak odważnie nie będę typował. Obaj zawodnicy zagrali ze sobą 3 razy i wszystkie mecze wygrał Krajinovic. Uważam że w obu przypadkach będzie kładziony duży nacisk na gemy serwisowe, żeby mieć mecz pod kontrolą a co za tym idzie powinno być dużo gemów. Nie widzę tu kandydata do gładkiego zwycięstwa i tak naprawdę bardzo ciężki mecz do szukania faworyta, dlatego over gemowy wydaje się być najlepszą opcją, być może zostanie pokryta o wiele wyższa linia, ja wybrałem bezpieczną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
H.Gaston S.W.Kwon 2 @1.53

ATP, Rotterdam, 14:00. Fajny typ na ewentualne podbicie kursu do dubla, jednak ja gram jako singiel. Teraz pewnie kursy pospadały, ja złapałem @1.53. Panowie spotkali się kilka dni temu i to był pojedynek dupy z batem gdzie Kwon był batem, 6:1, 6:2 dla Koreańczyka. Kwon złapał dobrą formę pod koniec zeszłego roku, kiedy to wygrał turniej rangi ATP w Nur-Sultan(wrzesień) i do teraz prezentuje bardzo przyzwoity poziom. Wcześniej jeszcze, bo w lutym, wygrał CH w Bielli. Co istotne, triumfy w tych turniejach odniósł na hali. Kwon jest reprezentantem swojego kraju w rozgrywkach Pucharu Davisa. Jego rywal - Gaston zaczął ten rok niefortunnie, bo na 5 meczów wygrał jeden. Gra tu jako LL, w decydującym meczu kwalifikacji w kiepskim stylu odpadł z Zapatą, który na halach gra bardzo przeciętnie. Nie wróżę Francuzowi sukcesu w obecnej dyspozycji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Murray @1,817:6 6:4
1xbet

Podobnie jak wczoraj gram przeciw triumfatorowi turnieju z zeszłego tygodnia czyli Bublikowi. Rosjanin reprezentujący Kazachstan wygrał turniej w Montpelier pokonując m.in Bautiste czy w finale Zvereva. Zwłaszcza w finale nie dał szans Niemcowi i wykończył go ciągłymi skrótami na które Niemiec nie miał odpowiedzi. Tylko pytanie czy Bublik będzie w stanie podtrzymać taką dobra grę na kolejny tydzień a zwłaszcza ważne będzie podejście mentalne. Wiadomo że z jego psycha jest różnie. Można go stawiać pod tym wzgledem na równi z Paire, Kyrgiosem czy Fogninim. Bardzo łatwo się irytuje. Murray zaliczył finał w Sydnej i odpadł szybko w AO bo już w drugiej rundzie. Stara się wrócić do gry na dobrym poziomie i co jakiś czas zdarza mu się wykręcić lepszy rezultat. Liczę że pokaże swoją regularność i systematyczność w grze czym wyprowadzi z równowagi Bublika a i sam Kazach potraktuje ten mecz na luzie.

Isner @1,71
Anderson u0,5 przełamań @1,61
1xbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1339
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Buenos Aires
Godzina: 17:30
Spotkanie: Fognini - Martinez
Typ: Fognini handi + 1.5 seta
Kurs: 1,62
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Od czasu do czasu odważę się i gram w kierunku Włocha, ale musi być spełniona jedna podstawowa zasada, nie może on grać w roli faworyta. Nauczony doświadczeniem wiem że gdy on ma z kimś gładko wygrac to często jego głowa zawodzi, zaczyna gwiazdożyć bo wydaje mu się że co by nie zrobił to mecz sam się wygra. Gdy Fognini się zmobilizuje kiedy gra jako underdog, z zawodnikiem z którym może coś ugrać, warto poszukać jakiegoś zakładu promującego jego występ. Tak się składa że Włoch w dwóch ostatnich spotkaniach nie zdobyl seta, z Nakashima był blisko a z ostatnio świetnie dysponowanym Griekspoorem na AO nie mógł nic zrobić i przegrał 3:0. Zakład wiąże się ze sporym ryzykiem bo Włoch na clayu nie grał od lipca ubieglego roku ale wbrew wszystkiemu wlasnie w tym upatruje szanse na seta tego zawodnika. Martinez w ostatnim czasie sporo awansował w rankingu, za sprawą wielu wygranych. Czuję że Fognini dziś będzie bardzo mocno zmotywowany i że postawi trudne warunki Hiszpanowi, w mojej opini set dziś jest do urwania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Dallas
Godzina:19:00
Spotkanie: Taylor Fritz - Marcos Giron
Typ: Powyżej 20.5 gema
Kurs: 1.58

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Taylor Fritz jest jednym z zawodników którego regularnie na korcie oglądam, lubię mecze z jego udziałem. Mimo formy która ostatnio jest wysoka, myślę że bukmacherzy trochę za bardzo polecieli z kursami na Girona. Nie uważam żeby to było jakieś jednostronne spotkanie w wykonaniu Fritza. Wiadomo, historia bezpośrednich spotkań, miejsce w rankingu, ostatnie występy, to wszystko jest na korzyść Fritza. 4 razy ze sobą grali, 4 razy Giron musiał uznać wyższość przeciwnika i dziś znowu jest skazywany na pożarcie. Gdy tylko popatrzyłem na pary ćwierćfinałowe w Dallas od razu moją uwagę przykuł ten pojedynek. Giron to jest bardzo niewygodny rywal, który ma potencjał żeby w tym roku sporo awansować i trochę namieszać. Tutaj aż się prosi zagrać over gemowy, 3 sety wielce prawdopodobne ale i linia na tyle niska że przy 2 setach istnieje kilka możliwości do pokrycia tego overa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +529
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Fognini-Delbonis 2 @1.9

Mecz na papierze w miare wyrownany, ale spodziewalem sie ze z czasem kursy beda troche faworyzowac Delbonisa. Fognini jest graczem moze i lepszym, ale ten jego prime na cegle juz powoli chyba mija, a na poczatku roku Fognini bawil sie w ATP Cup w debla, wiec nie mial jakiejs porzadnej zaprawy, co zakonczylo sie szybkim wylotem podczas AO.
Delbonis to tez zawodnik, ktory potrzebuje duzej ilosc meczow by "zalapac" i w Buenos poki co jakiego wybitnego wynku nie zrobil - co najwyzej byl w cwiercfinale jak teraz, ale wydaje mi sie, ze moze w koncu pokonac ta przeszkode i kilka malych rzeczy moze zrobic ta roznice, ze dzis wygra.

Po pierwsze, mysle ze Delbonis zagra najlepiej jak umie na ten moment. W 1 rundzie musial wyeliminowac jak wiadomo del Potro, wiec po kolezensku powinien pokazac, ze w formie jest dobrej i ze del Potro rywalizowal z tenisista w dobrej dyspozycji.
Po drugie, sadze ze forma Delbonisa bedzie rosla w najblizszym czasie. Na poczatku marca Argentynczycy w Davis Cupie zmierza sie z Czechami i do singla przez nowego kapitana Guillermo Corie wyjsciowo przewidziani sa Schwartzman i Delbonis. Coria wspieral Delbonisa z trybun w meczu z Andujarem, wiec wydaje mi sie, ze mozna liczyc na chec osiagniecia dobrego wyniku przez Delbonisa. Co do dyspozycji Fogniniego pewnosci nie mam, wiec w takim przypadku biore pod uwage zaangazowanie.
Po trzecie, wiadomo jak w Buenos gra sie przeciw Argentynczykom, wiec Wloch pewnie nie raz sie sfrustruje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
L.Musetti J.Lehecka 1 @1.73

ATP Rotterdam, 13:15. Wystawiając kursy na ten mecz prawdopodobnie sugerowano się tym iż Lehecka ograł tu Shapovalova i van Zandschulpa. Jednak o ile z Kanadyjczykiem rozegrał przyzwoite zawody, o tyle z Holendrem miał więcej szczęścia jak rozumu. Rzadkością jest wygrać mecz turnieju rangi ATP, prezentując się tak słabo jak Lehecka. Raptem 62% win 1st servive, danie rywalowi 11 szans na przełamanie i porażka w "małych punktach" 79-88 z Boticem... Musetti do kozaków nie należy i widać, że jeszcze szuka swojej formy. Jednak warte uwagi jest to, że jego rywale w tym turnieju do słabych nie należeli. Hurkacz TOP 10 rankingu, Ymer - solidny grajek. W obu tych meczach Włoch grał na stałym, niezłym poziomie. Daje to nadzieję, że dziś zagra podobnie i wygra z Lehecką. I na koniec taka ogólna informacja - Lehecka głównie gra w challengerach, ma juniorskie sukcesy jak triumfator juniorskiego Wimbledonu w 2019, jako deblista. Musetti występuje w turniejach ATP i 4 latat emu grał jako finalista juniorskiego US Open a rok później wygrał juniorski turniej AO.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
F.Verdasco L.Sonego 2 @1.37
T.Fritz M.Giron 1 @1.25
Ernests Gulbis Pierre-Hugues Herbert 2 @1.31

ATP Buenos Aires, 22:30. Pojedynek blisko 40-letniego Hiszpana z prawie dwa razy młodszym Włochem. Sonego trzyma poziom, wczoraj w dobrym stylu ograł Baeza, Verdesco przegrywając na "małe punkty" przeszedł po 3 setowej walce Monteiro.

ATP Dallas, 20:30. Fritz raz,że w formie, dwa że to zawodnik z "Topu". Wczoraj bez zawahania ograł "Skrpetę" a Giron, choć zaprezentował się dobrze, to oddał seta Broad'emu, co potwierdza, że nie jest w najwyższej formie.

CH, Cherbourg, 18:30. Gulbis wczoraj pokazał czemu nie jest "topką". Mianowicie "zacina się", tak jak wczoraj w 2.secie z Simonem. Liczyłem, że już nie wróci do gry ale on dał radę, a właściwie to Simon dał ciała. Herbert jest regularniejszy, nie powinien mieć wahań w trakcie meczu. Wczoraj bez żadnych ekscesów ograł Forejtka szybko zamykając mecz w dwóch setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom