>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Rio de Janeiro, Marsylia, Delray Beach - 18.02-24.02.2019

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Rublow - Kukushkin
Nieco inaczej widzę ten mecz niż poprzednik, ale do rzeczy. Kukushkin w fajnej formie, ale w Marsylii sporo szczęścia. Słabiutki Kudla nie wykorzystuje 7 BP, natomiast Shapo popełniała masę UE. Mimo to, nie są to przekonujące zwycięstwo. Kuku ma problemy z poruszaniem, przy ostrej grze Rublowa nie wytrzyma tempa.
Rosjanin złapał formę, to widać. Od drugiego seta wybił zmęczonemu Tsondze tenis z głowy, Pokonał Berrettiniego będące w bardzo dobrej dyspozycji. Ostra gra, dobra zmiana kierunków i dobry serwis - to z pewnością starczy na Kazacha, za którym przemawia jedynie regularność.
Moim zdaniem, zdecydowane value na Rublowa i spodziewam się pewnego zwycięstwa.
Rublow @ 1,85
Pinn ⛔
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ja mysle że dzisiaj napewniejsze mozliwe ako jakie mozna sobie wyobrazic to:
Kvitova win 1.26 ✅
Cuevas win 1.32 ✅
Tsitsipas win 1.175 ✅
ako 1.95 ✅
straczy tych niespodzianek w Dubaju Kviotva jak juz zaszła tak daleko to raczej nie odpusci Hsieh bardziej zmeczona napewno umiejetnosci po stroznie czeszki i H2h 3 x 2:0 dla Kvitovej
Cuevas jest w mega gazie czedgo nie mozna powiedziec o Ramosie który strasznie sie meczy z Delbionisem to nigdy sie nie dowiemy jakijm cudem wygrał Cuevas go pyknie na lajcie . Urugwajczyk widac ze ma duza motywacje dop gry i chce peewnie wygrac ten turniej
TSitsipas tylko Grek mogłby cos odwalic z tej trojki ale Stakhovski to gosc nie jedna ale dwie polki nizej od Stefanosa . musiałby mu puscic ten mecz bo w rownej walce Sergii nie ma szans nawet teoretycznych
do tego takier ako z tenisa na luzie bez spiny:
Kvitova 2:0 1.76 ⛔
set 1.5 Evans 1.3 ✅
Cuevas win 1.32 ✅
Bencic +6.5 gema 1.24 ✅
Tsitsipas win 1.175 ✅
Ruud set 1.38 ⛔
Bedene set 1.13 ✅
Bachinger +4.5 gema 1.4 ⛔
ako 10 ⛔
Wszystko grane na pinbet
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Tak jak kolega wyżej próbuję na Thomaza i Rogerio ale odważniej na wygraną w całym spotkaniu

Dyscyplina:
Tenis - ATP debel: Rio de Janeiro (Brazylia), ziemna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Thomaz Bellucci/Rogerio Dutra da Silva - Roman Jebavy/Andres Molteni
Typ: 1
Kurs: 3,22
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie półfinałowe w deblu. Para brazylijska Bellucci/Dutra da Silva wygrali w 1 spotkaniu z Norrie/Sousa 2-1 (2-6 , 6-3 , 10-4) a w ćwierćfinale pokonali inny duet brazylijski rozstawiony z nr 1 Melo/Soares 2-1 (6-2 , 6-7 , 10-5) co było dużą niespodzianką, bo to doświadczeni debliści i raczej każdy chyba liczył na to, że dojda do samego finału. Debel czesko-argentyński Jebavy/Molteni pokonał najpierw debel Jaziri/Mayer 2-1 (2-6 , 6-2 , 10-6) a następnie Demoliner/Nielsen 2-1 (3-6 , 6-4 , 10-3). Faworytem w tym spotkaniu jest Jebavy z Moltenim co nie dziwi, bo to dużo bardziej ograni i doświadczeni debliści. Jednak ja stawiam na ekipę brazylijską, bo pokonali już bardziej utytułowanych Melo i Soaresa i myślę, że jednak zobaczymy Brazylijczyków w finale. Może większość tutaj bardziej liczyła, że to Melo z Soaresem dojdą do finału ale skoro odpadli z inną brazylijską parą to może akurat tę brazylijską parę zobaczymy w finałowym pojedynku ;) Jebavy i Molteni myślę, że są tutaj w zasięgu. Wprawdzie Czech z Argentyńczykiem są bardziej doświadczonymi deblistami ale w tym turnieju długo się rozkręcają. W obu swoich spotkaniach przegrali pierwszego seta i to znacząco ale później weszli na wyższe obroty i wygrywali całe spotkanie. Tutaj myślę, że jak od początku nie zaczną na wysokich obrotach to Bellucci z Dutrą da Silvą mogą im nie pozwolić się rozkręcić. Próbuję niespodzianki.
✅ 2-0 (6-4 , 7-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
ważne info dla osób chcących stawiać pieniądze na czyste zwycięstwo Thomaz Bellucci/Rogerio Dutra da Silva. Obaj są zgłoszeni w kwalifikacjach do Sao Paulo (na dzień dzisiejszy nadal tam są). Wiadomo za udział w finale debla 500ATP dostaną większe pieniądze niż nawet za &quot;wątpliwą&quot; 2/3rundę 250ATP w Sao Paulo w singlu (i jeszcze trzeba tam dojść). Nie chcę umniejszać ich wygranej z Melo/Soares ale jako background trzeba dodać, że zapewne za sam udział w tym turnieju najbardziej utytułowani brazylijczycy w deblu (Melo/Soares) dostali spory zastrzyk $$, gdyż już od Acapulco wracają do swoich macierzystych par Kubota i Murray&#39;a. A wracając jeszcze do Thomaz Bellucci/Rogerio Dutra debliści z nich są raczej marni.
mecz Del Potro - McDonald ciekawe spotkanie się szykuje w nocy ze względu na informację około meczowe. Na początek cytując źródła &quot;The problem is, Delpo still feels the pain and he will make a decision about playing against Mackenzie McDonald on Friday night or not, having to be smart with the schedule as he has to defend 1500 points in Acapulco and Indian Wells.&quot; Przed DelPo szykuje się maraton obrony 1500pktów (+360 za Miami) za zeszły rok. W Acapulco ma przyznaną dziką kartę więc po co strzępić się tutaj na siłę? Biorąc pod uwagę, że trzeba dbać o kolano? Prawdopodobnie mecz może się nawet nie odbyć, a nawet jak się odbędzie to czy DelPo go dokończy? McDonald zgłoszony do Q w Acapulco więc dziś ostatni dzwonek na decyzję ale w jego przypadku lepiej pograć tutaj dalej niż w mocno obsadzonym Meksyku. Dodatkowo ATP500 w Acapulco nie ogłosiło jeszcze kto otrzyma ostatnie miejsce w głównej drabince na zasadzie SE, prawdopodobnie Cuevas lub właśnie McDonald? Kursy od południa lecą na Amerykanina łapię puki jeszcze jest powyżej 3,30. Chociaż chciałem czekać na informacji bliżej meczu.
McDonald (krecz brak zwrotu)✅
DelPo po meczu z McDonaldem &quot;..It&#39;s really difficult to win the match playing like this. I couldn&#39;t run 100-percent. Now I have to take a break a little bit longer to be ready for Indian Wells&quot;. Jak widać nie zdrowy jak pisałem wcześniej. Dodatkowo rezygnuje z Acapulco bo potrzebuję jednak więcej czasu. Jak to mowią na madagaskarze psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Delpo wygra Delray Beach 2.7 ⛔
Cuevas wygra Rio @3.2 ⛔
@8.64
O Cuevasie już było pisane a kurs nadal atrakcyjny według mnie dzisiaj powinien pyknąć Ramosa a Londero został pozamiatany widać, że jest w formie.
Opelka mimo 18 asów nie był blisko żeby zagrozić Juanowi, Delpo kontrolował wszystko i zrobić to co zrobić chciał. Tutaj też nie widzę specjalnie rywali którzy mogą odebrać mu zwycięstwo w następnej rundzie też powinien na spokojnie pyknąć McDonalda.
Można też spróbować Cuevas 1-2 i Delpo 1-2 @2.90 w fortunie.
Co wy o tym sądzicie?
 
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
Delpo wygra Delray Beach 2.7
Cuevas wygra Rio @3.2
@8.64
O Cuevasie już było pisane a kurs nadal atrakcyjny według mnie dzisiaj powinien pyknąć Ramosa a Londero został pozamiatany widać, że jest w formie.
Opelka mimo 18 asów nie był blisko żeby zagrozić Juanowi, Delpo kontrolował wszystko i zrobić to co zrobić chciał. Tutaj też nie widzę specjalnie rywali którzy mogą odebrać mu zwycięstwo w następnej rundzie też powinien na spokojnie pyknąć McDonalda.
Można też spróbować Cuevas 1-2 i Delpo 1-2 @2.90 w fortunie.
Co wy o tym sądzicie?
Odnośnie DelPo.
Z logicznego punktu mija się z celem i ryzykować hajs dla 2.7? DelPo wracający po kontuzji kolana i granie by wygrać ATP250 gdzie zaraz mamy ATP500, ATP1000 x2, w których wypadałoby bronić punktów za zeszły rok w liczbie 1500 (Acapulco+IW) i 360(za Miami)!!! Po co nadwyrężać kolano? Bez sensu. Każdy następny mecz w Delray Beach jest mu tak potrzebny jak kula u nogi.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Tak, Del Potro miał długą przerwę żeby teraz po 2 meczach odpuścić. Jasne, zdrowie, ale jak on po 2 meczach ma faktycznie problemy to gdzie myśleć o wyczerpujących mastersach. Także ten argument, w szczególnie że ma cieniasów do ogrania, według mnie niezbyt przekonujący.
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Stakhovsky @4,87⛔
+1,5 seta @2,37⛔
4:6 3:6
Fortuna
Tutaj będę się starał poszukać niespodzianki. Stefanos zgłoszony na 500 w Dubaju. Finał w niedzielę popołudniu. Do tego przelot i zmiana z hali na korty otwarte. Trzeba też potrenowac. Nawet gdyby zaczynał grać we wtorek to calotygodniowe granie sie odbije a sadze ze Grek bedzie chcial odegrac znaczaca role. Do tego jego gra w hali mnie nie przekonuje, lepsze mecze przeplata że słabszymi. Stakhovsky solidnie się tu prezentuje. Ogólnie pasują mu szybkie korty. Jego styl to dobre płaskie podanie i częste wycieczki do siatki żeby szybko kończyć akcje. Można też poczekać na live i zobaczyć jaka wersje Tsitsipasa zobaczymy.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Odnośnie DelPo.
Z logicznego punktu mija się z celem i ryzykować hajs dla 2.7? DelPo wracający po kontuzji kolana i granie by wygrać ATP250 gdzie zaraz mamy ATP500, ATP1000 x2, w których wypadałoby bronić punktów za zeszły rok w liczbie 1500 (Acapulco+IW) i 360(za Miami)!!! Po co nadwyrężać kolano? Bez sensu. Każdy następny mecz w Delray Beach jest mu tak potrzebny jak kula u nogi.
Nikt, by nie wracał po kontuzji z takim myśleniem. Jak wrócił, to znaczy, że jest w miarę okej. Takim turniejem musi poczuć grę. Złapać nieco rytm meczowy, na nowo całą otoczkę. Bez tego dobrego występu w ważniejszych turniejach nie zanotuje. Gość jest tak dobrym tenisistą, że tutaj spokojnie awansuje do SF wygrywając z McDonaldem.
Kursy rosną, tak jak wczoraj. Bardzo mi się to podoba i zdecydowanie idę w -2,5 gema DelPo @ 1,61
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
mecz Del Potro - McDonald ciekawe spotkanie się szykuje w nocy ze względu na informację około meczowe. Na początek cytując źródła &quot;The problem is, Delpo still feels the pain and he will make a decision about playing against Mackenzie McDonald on Friday night or not, having to be smart with the schedule as he has to defend 1500 points in Acapulco and Indian Wells.&quot; Przed DelPo szykuje się maraton obrony 1500pktów (+360 za Miami) za zeszły rok. W Acapulco ma przyznaną dziką kartę więc po co strzępić się tutaj na siłę? Biorąc pod uwagę, że trzeba dbać o kolano? Prawdopodobnie mecz może się nawet nie odbyć, a nawet jak się odbędzie to czy DelPo go dokończy? McDonald zgłoszony do Q w Acapulco więc dziś ostatni dzwonek na decyzję ale w jego przypadku lepiej pograć tutaj dalej niż w mocno obsadzonym Meksyku. Dodatkowo ATP500 w Acapulco nie ogłosiło jeszcze kto otrzyma ostatnie miejsce w głównej drabince na zasadzie SE, prawdopodobnie Cuevas lub właśnie McDonald? Kursy od południa lecą na Amerykanina łapię puki jeszcze jest powyżej 3,30. Chociaż chciałem czekać na informacji bliżej meczu.
McDonald (krecz brak zwrotu)
No trochę naciągane, temu się opłaca a temu się nie opłaca wg widzi mi się autora. Skoro już tutaj gra i spore szanse na tytuł to po co ma lecieć do tego Meksyku? Będzie bronił 500pkt? Nie obronię tu za to ugram gdzie indziej, a może właśnie w Delray Beach. Tutaj będzie miał na pewno łatwiej zrobić 250pkt niż jak sam to ująłeś w mocno obsadzonym Meksyku gdzie musiałby osiągnąć finał. Jeżeli coś go nadal boli co uniemożliwiałoby mu dość mocno grę to za wiele się nie zmieni i tak w ciągu 3-4 dni. Nikt nie chce spadać w rankingu, ale te częste argumentacje o obronie punktów już irytują. Nad tym to sobie mogą dywagować zawodnicy, którzy są na granicy załapię się do szlema czy nie, a nie Delpo który jest w top5.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Ja dzisiaj z tenisa taki ako
Bedene set 1.42 ZWROT
Cuevas win 1.37 ⛔
McDonald set 1.28 ✅
Hubmbert set 1.319 ⛔
Bencic handi 5.5 gema 1.4 ✅
Bedene.
Co prawda Laslo Djere nie stracił jeszcze seta ale nie miał tak naprawdę z kim wczoraj prawie urwał mu Norweg Ruud który coś tam zaczął grać ostatnio ale myślę że to nie ta półka na której w obecnej formie znajduje się Słowak on dopiero przetestuje serba myślę że nawet wygra to spotkanie
Cuevas mistrz grania na cegle jeden z najlepszych jednorenczych bekhendow na tourze popykal sobie wczoraj z Ramosem co prawda ale doświadczenie w porównaniu do Aguera ma ogromne.kanadyczyk pokonał wczoraj zmeczonego i kontuzjowanego Munara więc ciężko powiedzieć na co więcej go stać . mimo wszystko Cuevas bardzo chce wygrać ten turniej ma z nim świetne skojarzenia jest w mega formie i chce wrocic do pierwszej 50tki ATP nie wyobrażam sobie żeby Aguer go tutaj pyknal myślę że ma o prostu za mało doświadczenia i presja bycia w półfinale tego turnieju to będzie już dla niego wiele a Cuevas potraktuje to jako zwykły kolejny mecz
McDonald no gość pokonał Delpo czapki z głów myślę że teraz nie dostanie może 2:0 od Albota który ostatnio dużo gra i dwa jego ostatnie mecze w turnieju to 3 setowki.dodatkowo Amerykanin gra u siebie to jak wiemy dodatkowy handicap szczególnie dla amerykancow
Hubmbert Młody Francuz zadziwia gra bardzo dojrzale jak na swój wiek i cierpliwie ma szansę osiągnąć życiowy sukces gra u siebie i emanuje pewnością gry. Kukushkin pokonał nierównych bardzo Shapovalova i Rubleva z Francuz em już nie będzie miał tyłu prezentów jak od tamtych dwóch czajnikow
Bencic.to chyba jedno z największych zaskoczeni tego tygodnia szwajcarka dokonała paru cudów w tym turnieju zadziwia poziomem tenisa i daje rade też mentalnie napewno jest wyglodniala sukcesu myślę że dużo bardziej niż Petra która traciła sety ze słabszym zawodniczkami zmęczenie na podobnym poziomie u obu będzie. Bencic jeśli się nie spali świadomością że to finał to napewno powalczy i handi jest bardzo do pokrycia
Ako 4.7 grane w pinbet już Hubmbert wyjaśnił wszystko:angryyy:⛔⛔
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kukuszkin @2,05 ✅Lvbet
Idę konsekwentnie w stronę Kazacha. Głównie liczę na doświadczenie Kukuszkina w grze na takim etapie. Młody Francuz gra bardzo dużo ostatnio i kiedyś musi się trafić gorszy dzień. W formie jest bardzo dobrej i to trzeba mu przyznać. widać ta pewność w grze. Jednak tak jak wczoraj liczę na regularną grę Michaiła i że swoim stylem będzie wstanie złamać Humberta. Ugo broni honoru Francuzów bo inni zawodnicy z tego kraju już odpadli. Zobaczymy jak poradzi sobie z presją. Na pewno będzie ten mecz cięższy niż wczoraj z Rublowem który po pierwszym secie wysiadl z gry. Kazach swoją gra potrafi wyprowadzić z równowagi bardziej doświadczonych graczy niż Francuz. Jeżeli nie będzie kończył on w kilku uderzeniach wymian to Kukuszkin będzie miał większe szanse a Humbert będzie się bardziej gotował .
Do mniej odważnych do dubla
+1,5 seta @1,4✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
Po obejrzeniu wczorajszego meczu Djere - Ruud oraz meczu z R16 Ramos - Del Bonis doszedłem do wniosku, że zaufam Serbowi i zainwestuję fundusze w jego wygraną turnieju ATP500 w Rio de Janeiro. Samo dojście do finału będzie jego pierwszym w karierze finałem w cyklu ATP. Dziś gra z Bedene, jeszcze pare dni temu uważałem, że to Aljaz z górnej części drabinki zamelduje się w finale. Po wczorajszym meczu Serba oraz faktach, że po pierwsze wyeliminował Thiema (nie wiem w jakiej formie był Austryjak ale jednak przegrał), a po drugie w przyszłym tygodniu nigdzie nie gra jak i nigdzie nie grał w tygodniu poprzedzającym obecny turniej stwierdziłem, że dosyć mocno się &quot;sfokusował&quot; na właśnie ten. Wyeliminowanie turniejowej jedynki dodało mu na pewno mega pewności. W bezpośrednich pojedynkach z Bedene 0:3 natomiast ten fakt mi się podoba gdyż sprawia, że młodszy Serb nie jest faworytem tak samo jak w finale (w przypadku meczu z Cuevasem). Co do głównego faworyta ATP500 Rio de Janeiro - Pablo Cuevasa. Dopiero po wczorajszym meczu mogłem sobie wyrobić jakąś opinię. Dodatkowo opinię na podstawie suchych statystyk z meczu z Ramosem i nie zobaczyłem tam nic co by dawało mi podstawy na tak olbrzymie faworyzowanie jego osoby tutaj. Ramos nie wyglądał najlepiej w meczu z Del Bonisem więc wychodzę z założenia, że z Pablo nagle nie zaczął tworzyć tenisa od nowa, a mimo to mecz był wyrównany. Wiadomo mecz meczowi nierówny, jednak wygrana ATP500 Rio przez Djere po dosyć sporym kursie 5 a może i gdzie nie gdzie wyższym kusi.
Laszlo Djere Wygra ATP500 Rio de Janeiro kurs 5.00 ✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Po obejrzeniu wczorajszego meczu Djere - Ruud oraz meczu z R16 Ramos - Del Bonis doszedłem do wniosku, że zaufam Serbowi i zainwestuję fundusze w jego wygraną turnieju ATP500 w Rio de Janeiro. Samo dojście do finału będzie jego pierwszym w karierze finałem w cyklu ATP. Dziś gra z Bedene, jeszcze pare dni temu uważałem, że to Aljaz z górnej części drabinki zamelduje się w finale. Po wczorajszym meczu Serba oraz faktach, że po pierwsze wyeliminował Thiema (nie wiem w jakiej formie był Austryjak ale jednak przegrał), a po drugie w przyszłym tygodniu nigdzie nie gra jak i nigdzie nie grał w tygodniu poprzedzającym obecny turniej stwierdziłem, że dosyć mocno się &quot;sfokusował&quot; na właśnie ten. Wyeliminowanie turniejowej jedynki dodało mu na pewno mega pewności. W bezpośrednich pojedynkach z Bedene 0:3 natomiast ten fakt mi się podoba gdyż sprawia, że młodszy Serb nie jest faworytem tak samo jak w finale (w przypadku meczu z Cuevasem). Co do głównego faworyta ATP500 Rio de Janeiro - Pablo Cuevasa. Dopiero po wczorajszym meczu mogłem sobie wyrobić jakąś opinię. Dodatkowo opinię na podstawie suchych statystyk z meczu z Ramosem i nie zobaczyłem tam nic co by dawało mi podstawy na tak olbrzymie faworyzowanie jego osoby tutaj. Ramos nie wyglądał najlepiej w meczu z Del Bonisem więc wychodzę z założenia, że z Pablo nagle nie zaczął tworzyć tenisa od nowa, a mimo to mecz był wyrównany. Wiadomo mecz meczowi nierówny, jednak wygrana ATP500 Rio przez Djere po dosyć sporym kursie 5 a może i gdzie nie gdzie wyższym kusi.
Laszlo Djere Wygra ATP500 Rio de Janeiro kurs 5.00
Nie można wykluczyć, że Felix też stawi się w finale, a wtedy na dwoje babka wróżyła. Ogladałem jego mecz wczoraj i jestem pod wrażeniem. Nic dziwnego, że nie stracił seta w tym turniej. Ma też ten sam atut co Djere. Jest wypoczęty i głodny sukcesu. Miałem Cuevasapostawionego na wygraną w dublu z Bancic- Halep. Zrobiłem właśnie Cash-Out przy @ 7 bo nie wierzę już w jego zwycięstwo po słabym meczu z Ramosem..
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Nie można wykluczyć, że Felix też stawi się w finale, a wtedy na dwoje babka wróżyła. Ogladałem jego mecz wczoraj i jestem pod wrażeniem. Nic dziwnego, że nie stracił seta w tym turniej. Ma też ten sam atut co Djere. Jest wypoczęty i głodny sukcesu. Miałem Cuevasapostawionego na wygraną w dublu z Bancic- Halep. Zrobiłem właśnie Cash-Out przy @ 7 bo nie wierzę już w jego zwycięstwo po słabym meczu z Ramosem..
czyli jeden słabszy mecz w turnieju, który każdemu może się zdarzyć i oznacza to, że nie ma szans na wygraną w turnieju? nie no logiczne
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
czyli jeden słabszy mecz w turnieju, który każdemu może się zdarzyć i oznacza to, że nie ma szans na wygraną w turnieju? nie no logiczne
Nie twierdzę, że nie ma szans. Po prostu zmęczenie turniejami może wyjść w kluczowym momencie i nie chcę ryzykować tylko zabrać solidny zysk. Oczywiście jeden słabszy mecz nie przesądza, ale zapala się czerwone światło ???? Zieloności życzę!
 
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
Nie można wykluczyć, że Felix też stawi się w finale, a wtedy na dwoje babka wróżyła. Ogladałem jego mecz wczoraj i jestem pod wrażeniem. Nic dziwnego, że nie stracił seta w tym turniej. Ma też ten sam atut co Djere. Jest wypoczęty i głodny sukcesu. Miałem Cuevasapostawionego na wygraną w dublu z Bancic- Halep. Zrobiłem właśnie Cash-Out przy @ 7 bo nie wierzę już w jego zwycięstwo po słabym meczu z Ramosem..
@ odnośnie Kanadyjczyka nie umniejszając jego umiejętnością i wygranej z Munarem to wydaje mi się, że Hiszpan jednak bardziej zawalił mecz niż Felix wygrał. Oglądałem tylko kawałek drugiego seta gdzie po rebreaku Munar połamał się ponownie z 40:0 + zauważyłem, że grał z obandażowanym udem.
 
J 0

juveman29

Użytkownik
Tenis M. - Rio de Janeiro-kl.konc. -
Cuevas P.
klas.koncowa
V 1.85 ⛔

Teraz już może mniejsze value ale według mnie cały czas do gry.
Cuevas to jedyny pozostały w turnieju tzw.&quot;fachowiec&quot; od gry na mączce.
Owszem w meczu z Ramosem miał swój kryzys (również negatywna pogoda mu nie pomagała) ale z niego wyszedł i wygrał mecz z niewygodnym rywalem ,który również jest typowym &quot;clayowcem&quot;
A prawdziwego mistrza poznaje się przecież po tym,że wygrywa kiedy nie idzie...
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
@ odnośnie Kanadyjczyka nie umniejszając jego umiejętnością i wygranej z Munarem to wydaje mi się, że Hiszpan jednak bardziej zawalił mecz niż Felix wygrał. Oglądałem tylko kawałek drugiego seta gdzie po rebreaku Munar połamał się ponownie z 40:0 + zauważyłem, że grał z obandażowanym udem.
To prawda grał z bandażem tylko od przerwy medycznej pierwszy raz wyszedł na prowadzenie z przełamaniem. Nie wiadomo czy przeciwnik się rozluźnił, czy Munar chciał go wybić z rytmu, czy faktycznie bolało i masaż pomógł ????
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Ja atakuje Tsitsipas @1.80 ✅:champagne:
Jeśli Grek podejdzie do meczy poważnie a jest to półfinał wiec wątpię aby olewal mecz ????
Duża przewaga nad przeciwnikiem to serwis i tutaj widzę przewagę Tsitsipasa bo Goffin serwująca jak serwowal w 2 ostatnich meczach to nie będzie miał tu wyrównanych szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom