>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Pekin, Tokio - 03.10-09.10.2016

Status
Zamknięty.
S 136

szaronik

Użytkownik
Poulie L - Dimitrov G
Poulie 1.85 unibet
Poulie 2-0 3.1 unibet
Nie będę owijał w bawełnę i pisał bez istotne pierdoły, napiszę tylko to co przemawia za Poulie. Francuz jest w mega gazie, wygrał niedawno turniej w Metz pokonując między innymi Gofin i Thiema. Chłopak ma świetny sezon, daleko zachodił na wielkich szlemach, pokonywał zawodników z samego top&#39;u. Chłopak dobrze serwuję, pewnie czuje się w wymianach, czasami popełnia głupię błędy ale jest jeszcze młody i mogą one mu się zdarzyć. W meczu z Dimitrovem będzie na pewno dużo długich wymian oraz mało łatwych pkt i miejmy nadzieje, że pewna wygrana Poulie.
Jak wszystkie buki wystawią kursy, to uzupełnie.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Marcos Baghdatis – Gilles Muller

Gilles Muller @1.80 Bet365 ✅✅
Giller Muller WYGRA pierwszy set i WYGRA cały mecz @2.25 Bet365 ✅✅

35 Baghdatis vs 36 Muller.
Gilles Muller fantastyczny mecz z Berdychem!! Nie miał słabych stron! Nie stracił swojego podania ani razu(!!), a sam łamiąc Berdycha dwa razy! Nie do wiary! Pierwszy mecz chyba w tym sezonie tak dobry z takim rywalem, bo ostatnio tylko zawodził, piękne serwisy, forhend genialny, i smecze przy siatce.
Bagdatis &quot;wymęczył z przeciętnym Granollersem. W trzecim secie przegrywał 2:3 i serwis rywala, było 3:3 i też bronił breik-pointa na 3:4, uratował się, ale z taką gra Mullera nie ma z nim żadnych szans, przewiduje tu pewne 2:0 dla Luksemburczyka ale gram opcję trochę bezpieczniejszą. Mam nadzieję, że skorzystacie i wygracie ze mną, pozdrawiam!


Wynik: 6:3, 6:4
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Gilles Muller fantastyczny mecz z Berdychem!! Nie miał słabych stron! Nie stracił swojego podania ani razu(!!), a sam łamiąc Berdycha dwa razy! Nie do wiary! Pierwszy mecz chyba w tym sezonie tak dobry z takim rywalem, bo ostatnio tylko zawodził, piękne serwisy, forhend genialny, i smecze przy siatce.
Bagdatis &quot;wymęczył z przeciętnym Granollersem. W trzecim secie przegrywał 2:3 i serwis rywala, było 3:3 i też bronił breik-pointa na 3:4, uratował się, ale z taką gra Mullera nie ma z nim żadnych szans, przewiduje tu pewne 2:0 dla Luksemburczyka ale gram opcję trochę bezpieczniejszą. Mam nadzieję, że skorzystacie i wygracie ze mną, pozdrawiam!
Aż w oczy kole...człowieku piszesz o tym że nie stracił swoje podania ani razu (!!), a co to jest gość, który ma 1,50 w kapeluszu? Najwidoczniej dla ciebie to wielka sensacja że zawodnik który ma jeden z najlepszych serwisów na świecie nie traci podania. Z taką grą Mullera nie ma żadnych szans? Mecz meczowi nie równy a Bagieta w wymianach będzie go niszczył, Muller do dropów Cypryjczyka nawet nie będzie pewnie biegał. W tym roku zresztą grali ze sobą to Bagietka łamał serwisanta jak zapałkę. Analiza zdecydowanie pod typ. Aha, Tomek grał bez większego zaangażowania co było widać gołym okiem, więc na przyszłość nie pisz takich bajek.
Polecam od siebie over.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dla mnie mecz Baghdatisa z Mullerem to taki typowy klasyk którego nie tykam. Ani value, ani nic, typowe 50% na 50% szans. H2H 3:0 dla Marcosa.
Dla mnie mecz Baghdatisa z Mullerem to taki typowy klasyk którego nie tykam. Ani value, ani nic, typowe 50% na 50% szans. H2H 3:0 dla Marcosa.
???? Pouille L. - Dimitrov G.
Pouille L. ::: 1,85 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 0:1 z 2013 roku, ale to bez znaczenia, bo 3 lata temu Lucas miał jakieś 19 lat, teraz jest na ustach fanów tenisa na całym świecie. Pouille prezentuje genialną formę, ćwierćfinał Wimbledonu, ćwierćfinał US Open i pokonanie Nadala, Aguta robią wrażenie, ostatnio wygrał swój pierwszy turniej w Metz grając kapitalnie, a ten chłopak ma dopiero 22 lata. W Pekinie nie jest inaczej, nie dość, że mecz miał dzień wcześniej niż Dimitrov to z Lu nawet się nie spocił, oddał zaledwie 3 gemy swojemu rywalowi.
Dimitrov za to gra coraz lepiej, ale jego ostatnie mecze to są mega wyniszczające. Najpierw długa 3 setówka z Ramosem w Chengdu, a dzisiaj walka na noże z Stevem Johnsonem. Mecz trwał 2:45, więc jutro o 10:00 Bułgar na pewno to jakoś pewnie odczuje. Im dłużej ten mecz potrwa tym Pouille będzie w lepszej sytuacji. Aż dziw może brać, że to właśnie Dimitrov na początku był faworytem tego meczu. Forma, ranking 16 vs. 20 wskazuje na młodego Francuza. Czysta logika podpowiada grać na Pouille.
Wynik: 7:6(3) (0)6:7 4:6 @Edit: 2 set 5:4 30:15
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dla mnie mecz Baghdatisa z Mullerem to taki typowy klasyk którego nie tykam. Ani value, ani nic, typowe 50% na 50% szans. H2H 3:0 dla Marcosa.
Też mi się tak wydaje.
Gilles Muller fantastyczny mecz z Berdychem!! Nie miał słabych stron! Nie stracił swojego podania ani razu(!!), a sam łamiąc Berdycha dwa razy! Nie do wiary!
Hehe, spokojnie. Berdych nie był w dobrej dyspozycji. Poza tym myślę, że są rzeczy bardziej niewiarygodne, aniżeli taki mecz w pierwszej rundzie. Nawierzchnia jest na dodatek bardzo szybka, więc jakoś sobie mańkut poradził.
Bagdatis &quot;wymęczył z przeciętnym Granollersem. W trzecim secie przegrywał 2:3 i serwis rywala, było 3:3 i też bronił breik-pointa na 3:4, uratował się, ale z taką gra Mullera nie ma z nim żadnych szans
Różnica taka, że Granollers potrafi przyjąć długą i zróżnicowaną grę. Jest dobry technicznie i wybiegany. Muller to siła w serwisie, siła w forehandzie i to na tyle.
Poziom wydaje się wyrównany, obaj mają zupełnie co innego do zaproponowania. Wydaje mi się jednak, że Baghdatis może balansować w swojej grze, natomiast Muller ma mocne, lecz ograniczone atuty. Jeśli zawiodą, to kaplica. Ze względu na H2H 3:0 dla Cypryjczyka, zagram na niego.
Baghdatis @1,91 Unibet ⛔ Gratulacje wyżej
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Atp Bejing 10:30
Lucas Pouille-Grigor Dimitrov WYNIK: 7:6 6:7 4:6⛔
Typ: Lucas Pouille wygra mecz
Kurs: 1,81
Bukmacher: Betsson

Jakoś nie jestem mocno przekonany co do tego typu, widzę ostra masówka się zrobiła na Francuza, Dimitrov nie grał źle z Ramosem wytrzymywał większość wymian, nieźle serwował widać już lepszą formę niż ta którą prezentował na US OPEN, Pouille jest w życiowe formie jednak Dimitrov to bardzo inteligentny gracz nie da mu strzelać i będzie slajsował zwalniał tempo gry z czym Francuz może mieć mega problemy, serwis lepszy po stronie Bułgara jak i technika forma po stronie Pouille bo Bułgar prezentuje na chwile obecną 50% tego co potrafi, lekko zaryzykuje na Pouille ale jak już pisałem nie zdziwię się jeśli to przegra
 
Tenis by Dawid 981,6K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
M. Jaziri - M. Raonic
1. Jaziri +4,5 gema @1,91 (unibet) ⛔ 1 gem

Jaziri jak już pisałem analizę temu odnośnie jego meczu jest w życiowej formie i gra naprawdę fajny, urozmaicony tenis. Widać, że poprawił się fizycznie (co było zawsze jego wadą – miał nadwagę) i gra szybszy tenis, a kondycyjnie też daje radę. W poprzedniej rundzie wyeliminował nieprzewidywalnego Pelle, który potrafi grać na twardej jak i ceglastej nawierzchni. Wcześniej porażka z Tipsareviciem (pisałem analizę), gdzie po dobrym meczu przegrał. Wcześniej cała seria wygranych, z jedną porażką z Simonem. Niech gra tak dalej i na pewno wejdzie na stałe do top 30-40. Jeśli chodzi o rywala czyli Raonicia to dużo nie trzeba mówić, że jest czołowym zawodnikiem świata, lecz jego forma ostatnio jest dość przeciętna. Zaczęło się na US Open, gdzie poległ sromotnie Harrisonowi. Później przegrał w Petersburgu z Youzhnym, gdzie był o krok od wygranej, lecz zasłużenie przegrał i teraz ograł Mayera, który nie jest w najwyższej formie, a mimo to zagrali dość równy mecz (ostatnio przegrał nawet z Majchrzakiem w Davis Cup). Jaziri ostatnio gra szybki, techniczny tenis przy solidnym serwisie, co nie będzie na rękę Kanadyjczykowi, który nie jest zbyt zwrotny i opiera grę na swoim FH, serwisie i slajsowanym BH. Ostatnio ten serwis nie pomaga jakoś znacząco, więc Milos jest jak najbardziej do przełamania, a w wymianach da się z nim wygrywać, tym bardziej jak jest się w dobrej formie. Myślę, że handicap jak najbardziej do pokrycia. Faworytem wg mnie jest i tak Raonic, lecz myślę, że będzie to dość wyrównane spotkanie. Zawodnicy nigdy ze sobą nie grali.

G. Simon - G. Monfils
2. Simon +1,5 seta @1,77 (unibet) ⛔ 4-1 w II secie

Wg mnie bukmacherzy zbyt mocno faworyzują Gaela, który ma bardzo kiepski bezpośredni bilans ze swoim rodakiem. Na 6 meczów Gael wygrał tylko 1 i to 4,5 roku temu. Simon po prostu potrafi grać z Monfilsem. Kursy na Gaela trochę zaniżone, chyba ze względu na świetny występ na US Open, od którego nie grał. Granie na Gaela po tak niskim kursie trochę mija się z celem, bo jest to zawodnik co najmniej nieprzewidywalny, który potrafi też przejść obok meczu. Simon mimo, że ten sezon jest dla niego co najmniej przeciętny gra nieźle. Pokonał ostatnio mocnego Jaziriego, o czym pisałem wyżej, Kohlschreibera (problemy zdrowotne i brak formy) oraz nierównego Garcia-Lopeza, urwał też seta Thiemowi, więc ogólnie tragedii nie ma i może spokojnie powalczyć z rodakiem. Nam wystarczy tylko i aż set. Monfils ograł tutaj Sugitę, lecz ten ostatnio wygląda dość mizernie (Japończycy potrafią zaskoczyć świetną formą, lecz nie potrafią jej na długo utrzymać z wyjątkiem Kei’a). Simon jak najbardziej jest w stanie ograć Gaela, lecz wszystko zależy z jakim podejściem i formą po tak długiej przerwie wyjdzie Monfils.

J. Tipsarevic -€“ I. Karlovic
3. Tipsarevic +1,5 seta @1,55 (unibet) ⛔ dwie setowe

Kolejny ciężki mecz, bo Ivo może ten mecz wygrać po dwóch TB i typ nie wejdzie, lecz Chorwat jest coraz starszy i coraz łatwiej idzie go przełamać, o ile gra się mądrze i kilka razy w gemie nie wejdzie mu pierwszy serwis, co zdarza się coraz częściej. Delbonis, który ostatnio jest w słabej formie pokazał, że można przełamywać Chorwata (miał do tego okazje i jedną wykorzystał). Przegrał z nim w trzech setach, lecz miał nawet dwie piłki meczowe ( przy serwisie Karlovicia). Tipsarevic w odróżnieniu od Argentyńczyka gra ostatnio bardzo dobrze i jest w stanie wygrać ten mecz lub chociaż urwać seta. W sumie każdy zawodnik jest w stanie urwać seta Chorwatowi, jeśli ten ma kryzys na serwisie (raz na jakiś czas musi się zdarzyć), bo wiemy, że gra „w polu” u Chorwata wygląda bardzo mizernie (głównie chodzi do siatki, czasem mocny atak z FH). Janko w Tokio ograł już Taro Daniela, a wcześniej zaliczył bardzo dobry turniej w Shenzhen, gdzie odpadł dopiero z Gasquetem. US Open także dobre w wykonaniu Serba (odpadł po świetnym meczu i pięciu setach z Bustą, który też grał bardzo dobrze). Tipsarevic już kilka lat temu ograł Karlovicia 2-0 na twardej nawierzchni. Kurs nie jest zbyt wysoki, ale do ako można wkomponować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Atp Bejing 6.09.2015

David Ferrer-Alexander Zverev WYNIK: 6:7 6:1 7:5✅
Typ: David Ferrer wygra mecz
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betsson

Pitbull wraca na właściwe tory, przede wszystkim lepiej serwuje, nie traci podania jak to było podczas praktycznie całego sezonu, gra w wymianach bardzo dobra ograł dwóch zawodników którzy również bardzo dobrze grają zza końcowej linii, myślę że forma będzie zwyżkować w tym okresie sezonu do turnieju w Paryżu gdzie Hiszpan na pewno będzie bardzo dobrze przygotowany, już widać progres w grze a ten musi kiedyś przyjść kiedy jak nie teraz, Hiszpan po ograniu ogórków w Pucharze Davisa nie grał i przygotowywał się do Mastera który rusza za tydzień, Alexander Zverev miał bardzo udany turniej w Sankt Petersburgu pokonał tam Wawrinkę ale inni rywale byli łatwi jak Berdych który grał tam straszną kupę, w finale Szwajcar zagrał na 40% swoich możliwości, w tym turnieju spotkał się w 1 rundzie z Thiemem i mógł równie dobrze ten mecz przegrać, Dominic wypalony w tej części sezonu nie będzie grał tego co na początku sezonu kiedy wygrywał turnieje, w Chengdu przegrał z Ramosem a mimo tej słabszej dyspozycji sprawił wielkie trudności młodemu Zverevowi, w następnej rundzie ograł drewno Jacka Skarpete ale to nie żaden wyczyn, tak naprawdę nie miał go kto sprawdzić porządnie na moje rozumowanie, serwis po stronię Zvereva będzie nim zdobywał więcej punktów jednak gra w wymianach moim zdaniem w tym momencie to przewaga Ferrera, Hiszpan jest głodny gry i zdeterminowany widać to po jego mimice na korcie i zachowaniach chce pokazać że ten sezon nie jest jeszcze dla niego stracony, jestem o tym święcie przekonany że postawi trudne warunki Zverevowi i będzie walczył o każdą piłkę, panowie spotkali się dotychczas raz i gładko wygrał Ferrer dając ugrać młodemu tylko jednego gema, myślę że będzie to mecz morderczych wymian z których wyjdzie zwycięsko David Ferrer i warto zainwestować w niego swój kapitał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rickross 71

rickross

Użytkownik
Zverev A.-Ferrer D. 1 1.70 Unibet
1/4 finalu w Pekinie. Jak dla mnie typ dnia. Zverev przyszly Top 1,ma wszystko:serwis,atakujacy forehand i bardzo dobry backhand.Genialnie trzyma piłke w korcie.W tym sezonie na rozkładzie młodego niemca kilka nazwisk z topu.Ostatnio wygrany turniej w St.Petersburgu i widać że złapał forme.Po przeciwnej stronie siatki stanie Ferrer,który ten sezon ma słabiutki.Wiele przegranych meczy ze słabszymi zawodnikami.Hiszpan zawsze nadrabiał słaby serwis regularnością w trakcie wymian, a w tym sezonie mam wrażenie że już wiek robi swoje i David najlepsze lata ma za sobą.Zverevowi o wiele łatwiej bedzie łamać Hiszpana a na tej nawierzchni to będzie wazny atut. Alexander idzie jak burza a hiszpan nie ma argumentów by go pokonać.Gram grubo. ⛔ kolejny dziwny mecz chyba dobry kolega Pouille..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Zverev A. - Ferrer
Zverev @1.73 Betsson
Zverev 2:0 @2.85 Betsson
Ćwierćfinał turnieju w Chinach. Na przeciwko siebie staną 24 w rankingu, bardzo młody, 19-letni, piekielnie uzdolniony Niemiec Aleksander vs ogromnie doświadczony 34-letni hiszpański David Ferrer, biorąc rzecz na poważnie mógłby być jego ojcem...
19latek coraz śmielej sobie poczyna i wchodzi wielkimi krokami do ścisłego topu tenisistów świata. Genialna forma młodziutkiego, aż strach pomyśleć 19-latka, który w tamtym tygodniu wygrał cały turniej w Petersburgu, w finale pokonując Stana Wawrinkę 2:1, czy też w półfinale Tomasa Berdycha 2:0! Teraz również, mają obydwaj za sobą po dwie rundy. Zverev w pierwszej odprawił chyba jeszcze większą perełkę tenisa, Thiema, a w 1/8 finału 2:0 Socka. Tutaj będzie podobnie.
Ferrer to już nie to co kiedyś, tym bardziej jeżeli chodzi o tą akurat nawierzchnię. Tutaj dwa zwycięstwa po 2:0, jednak z przeciwnikami zdecydowanie niższej klasy aniżeli Zverev. Aleks w takiej formie rozwali Hiszpana, kondycyjnie, technicznie, wytrzymałościowo. I kto wie, może wygra drugi turniej z rzędu?! Pozdrawiam!

Wynik:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Zverev A. - Ferrer D.
Zverev A. ::: 1,79 ::: 1/3 Pinek ⛔

H2H 0:1 z 2014 roku, gdzie Zverev dostał dziką kartę od organizatorów w Hamburgu, zaszedł aż do półfinału gdzie ugrał zaledwie 1 gema z Davidem, a cały turniej sensacyjnie wygrał Leonardo Mayer. Niby tylko 2 lata, ale raczej wypada powiedzieć &quot;aż&quot; 2 lata. Bo gdzie jest teraz zwycięzca tego turnieju? Otóż Leonardo Mayer obija jakieś Challengery z mizernym skutkiem (ostatnio co prawda wygrał, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni), a gdzie jest Zverev? Genialny rok, dawno nie było w tenisie takiej sytuacji żeby nastolatek wygrał swój pierwszy tytuł, a Alexander ma dopiero 19-naście lat. wygrał Petersburg demolując w finale zwycięzcą US Open!
Co młody Niemiec pokazał w Pekinie? Bardzo dobrą grą, bo zagrał z solidnymi przeciwnikami jak Thiem który walczy o grę w Londynie, a przecież Zverev przed tym meczem miał 0:3 w plecy i to wszystko z 2016 roku, a później zawsze groźny Jack Sock ugrał zaledwie 6 gemów.
Ferrer klasa sama w sobie, rzeźbienie punktów, praca na korcie, walka do końca, ale ten sezon jest średni w jego wykonaniu patrząc na poprzednie lata. To, że pokonał 11 raz Fabio Fogniniego jeszcze o niczym dobrym nie świadczy. To samo z Cuevasem w 1 rundzie z którym ma już H2H 4:0. Ze Zverem będzie zupełnie inna gra, chęć zemsty młodzieńca za pamiętny Hamburg - ja to kupuje.
Wynik: 7:6(4) 1:6 5:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 0

wisats

Użytkownik
Ma ktoś jakieś zdanie na temat meczu Rafy z Dimitrovem? Widziałem tu dwa mecze Nadala i wyglada naprawdę solidnie jedynie ten wczorajszy tb z Francuzem może trochę martwić. A Bułgar sie tak ślizga moim zdaniem Amerykanin traci 30% jeśli nie gra u siebie no ale wczoraj ciężki mecz przeciwko młodemu Francuzowi i tu wytrzymał Bułgar. Najpierw chciałem grać dw 2:0 dla Rafy ale teraz zagram raczej over gemowy chociaż z drugiej strony Dimitrov nie jest najmocniejszy jeśli chodzi stronę psychiczna i może nie wytrzymać takiej gry z Hiszpanem bo patrząc na h2h to wyglada to bardzo słabo.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
W meczu Nadala z Dimitrovem również spoglądam na over gemowy 22,5, ale również over 10,5 w pierwszym secie. Totomix oferuje kolejno 1,90 i 3,15. W dotychczasowych 7 meczach obu panów 2 razy nie została pokryta linia na cały mecz. Obydwa spotkania rozegrane na piachu, gdzie lepiej się czuje Hiszpan. Ostatni pojedynek rozegrany został w ubiegłym roku w Basel na halowej nawierzchni 6:4, 4:6, 6:3 dla Nadala. Co do overa na pierwszy set to liczę na dobrą grę Dimitrova, bo to zawodnik z potencjałem na zdecydowanie wyższą pozycję w rankingu. Widziałem trochę meczu z Poullie i grał naprawdę solidnie. Nadala natomiast widziałem pierwszy set meczu z Francuzem Mannarino. Wypunktował go i po zabawie. W dotychczasowych pojedynkach zaledwie raz pokrywali linię na pierwszy set. Coś czuję, że dziś jest ten dzień kiedy kolejny raz będziemy mieli zacięty mecz do ostatniej piłki. Moje propozycje to:
over 22,5 - 1.90
over 10,5 pierwszy set - 3,15
totomix
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
W Pekinie padało, dopiero niedawno wznowili mecze na reszcie kortów. Raonic nie gra przed Nadalem, bo grają na różnych kortach. Przed meczem Rafy jeszcze Murray i Konta zagrają.
Żeby nie było offtopu
Zverev vs. Ferrer 1.66 b365⛔
Młody w formie jak nigdy dotąd, gra przeciwko Ferrerowi, który na hardzie ma niezłe wyniki, ale na pewno nie w tym sezonie. Hiszpan spuścił z tonu, gra mu się naprawdę trudno, chociaż w Pekinie jak na razie bez większych problemów, ale... grał z zawodnikami, którzy preferują podobny styl do niego, był po prostu regularniejszy i wygrał. Z Niemcem nie będzie miał już tak łatwo, Zverev lubi atakować, jest w wybornej formie i obawiam się tylko tego, że wreszcie przestanie mu &quot;wchodzić&quot;. Gra bardzo dobrze i jeśli powtórzy jeden z ostatnich spotkań, to na luzie ogra Ferrera, który poza defensywą aktualnie nie ma nic do zaoferowania w swoim tenisie. Kurs nadal warty gry.

Mecz został puszczony :cool:
Pamiętaj o podaniu buka przy kursie./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Goffin D. - Cilic M.
???? Murray A. - Ferrer D.
Goffin D. +1,5 seta, Murray A. -1,5 seta ::: 2,35 ::: 0,5/3 Pinek ✅

H2H 2:0 z 2016 roku, dzielą ich 3 miejsca w rankingu. Liczę na zacięty mecz tak szczerze, obaj potrafią pozytywnie zaskoczyć jak i negatywnie. Cilic taka cicha woda, przed US Open kto by się spodziewał, że wygra turniej Masters w Cincinnati lejąc w finale 2:0 Murraya, a na US Open odpada z Jackiem Sockiem dostając 0:3 w plecy. Goffin też w ostatnich miesiącach bardzo nierówny, ale to jest w końcu turniej ATP 500, półfinał więc jest o co grać. Do tego niedługo będzie turniej w Antwerpii więc Belg musi u siebie zaprezentować się przynajmniej przyzwoicie w debiutanckim turnieju na własnych śmieciach.

Choć niezwykle nie lubię ujemnych handicapów to stawiam na pewne zwycięstwo Murraya który nie oszukujmy się jest dużo lepszym zawodnikiem. Forma Hiszpana poszła w górę, ale gdyby Zverev miał więcej doświadczenia to pewnie by ogarnął mecz i nie wypuszczał prowadzenia w secie z podwójnym przełamaniem. Nic stało się, jutro Murray - bardziej ogarnięty, z lepszym serwisem, głodny sukcesu, głodny bycia #1. Andy w baaardzo wielu meczach na kortach szybkich do 2 wygranych setów wygrywał 2:0. Tylko w 3 przypadkach na 11 meczów (hard/hala) stracił set bądź przegrał.

Wynik I: 7:5 6:4
Wynik II: 6:2 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
H 902

hank

Użytkownik
Ferrer wyrwał kilka zwycięstw na mączce na początku ich rywalizacji, i to tyle dobrego jeśli chodzi o ten matchup dla Davida. Jakby patrzeć na ich rywalizację tylko na hardzie, to ten bilans dla Hiszpana jest druzgocący, a ostatnie lata to już regularny oklep.
Hiszpan bazuje na wybieganiu i regularności, na tym samym bazuje Szkot (chociaż kiedyś zapowiadał się na zupełnie innego gracza, z całą pewnością ciekawszego), tylko że Szkot jest młodszy, do tego lepiej serwuje (chociaż tutaj ogromny regres względem początków kariery), i posiada szerszy wachlarz rozwiązań ofensywnych. Biorąc to wszystko pod uwagę, można sobie zadać tylko pytanie: &quot;Jak ten Hiszpan ma to w takim razie wygrać?&quot; Otóż jeśli Szkot wydatnie nie pomoże, to nie ma na to szans.
Szkot lubi przysnąć, więc gemowy wydaje mi się najbezpieczniejszy
-4.5 1.58 Unibet✅, spadło niestety, ale do dubla jak znalazł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Goffin vs. Kyrgios - niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie. Szczerze to magiczne &quot;walju&quot; jest w Belgu, ale czy warto to w ogóle tykać? Nie spodziewałem się, że Kyrgios aż tak gładko wygra z Monfilsem. Te półfinały w Tokio to były mecze do przełamania i nic więcej. Może over?
???? Murray A. - Dimitrov G.
Powyżej 21 gemów ::: 1,78 ::: 0,5/3 ✅
Dimitrov G. +1,5 seta ::: 2,23 ::: 0,5/3 ⛔

H2H 7:3 z lat 2011-2016 i co lepsze tylko w 1 meczu do 2 wygranych setów padła niska linia gemów, wynik 6:3 6:3 Paryż 2014. Grali ze sobą w tym roku 2 razy, w Miami wygrał Bułgar po 3 setach, ale wtedy Andy grał słabo (córka mu się wtedy bodajże urodziła jakoś i Murray był myślami zupełnie gdzie indziej), nawet w Indian Wells odpadł sensacyjnie z Delbonisem co uważam za drugi najbardziej nieoczekiwany wynik tego sezonu tuż po meczu Djokovic - Vesely w Monte Carlo.
Spotkali się też dość niedawno bo na US Open, wynik morderczy 6:1 6:2 6:2, ale ten mecz można podsumować słowami Zbigniewa Stonogi: &quot;To jest jakieś nieporozumienie, to jest k**** dramat&quot;. Pozostałe ich mecze były dość zacięte. Do tego to jest finał, Dimitrov w końcu miał dzisiaj dzień odpoczynku po tych długich spotkaniach z Johnsonem czy Pouille, już nie wspominając o tym, że wczoraj po raz 1 pokonał Nadala po tych 7 porażkach z rzędu. To na pewno musi budzić podziw.
Wynik: 6:4 7:6(2)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom