>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Paryż - 02.11.2020-08.11.2020

Status
Zamknięty.
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Medvedev - Raonić OVER 10.5 (1.set) @2,12 efortuna

Dla mnie jeden z lepszych betów na dzień dzisiejszy. Powiem szczerze, że jestem zaskoczony kursem, jak wczoraj zobaczyłem drabinke, że obaj Panowie na siebie trafiają w przypadku wygranych w swoich pojedynkach cwierfinalowych to już wiedzieli co będę grał i na co będę czekał, spodziewałem się jednak kursów w granicach 1,70-1,80 na over 10.5 w pierwszym secie. Wszystkie kursy powyżej 2,00 trzeba brać z pocalowaniem w rękę. Milos na serwisie w Paryżu jak zwykle świetny, bardzo duża liczba asów, wczoraj. Humbertem 25 sztuk, z Gironem 17, z Herbertem 11. Po drugiej stronie siatki kolejny bombardier - Medvedev, kolega wyżej już napisał jak sobie radzi z serwisem i ile pkt oddał chociażby we wczorajszym meczu, do tego również zaserwuje spora ilość asów.
Ja szczerze mówiąc nie widzę przełamania na początku spotkania, wielce prawdopodobne, że pierwszy mecz zakończy się Tie-Breakiem.

Typem pobocznym może być również Typ na ilość asów, widzę, że u ruska linia 28.5, jeśli zobaczymy 3setowy pojedynek to na bank ta linia pęknie i kto wie czy do niej nie zbliży się sam Raonić.
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Miedwiediew.

Nigdy nie postawie złamanego Forinta na Zvereva. Przecież gość przegrał finał US Open serwując na mecz z kulawym Thiemem i dał się złamać na stojąco a później w TB tak samo Thiem nie biegał a ten się dał ograć jak dziecko. Więc u gościa jeszcze długo z głową będzie niepokolei.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Zverev - Miedwiediew tb w meczu @ 1,87 iforbet
Według mnie wygrać może każdy, zdecyduje dyspozycja dnia. Obaj serwują mnóstwo asów i dobrze trzymają podania, jednemu i drugiemu będzie na tym zależeć, więc najbadziej oczywistym typem na ten mecz jest tb. Dlatego nie szukam tutaj nic nadzwyczajnego, tylko idę po najmniejszej lini oporu, bez wyboru seta w którym tb zobaczymy bo kurs jest dobry na singla i w zupełności mi wystarcza

Byłbym zapomnniał....Pavic/Soares @ 1,40 Bo chłopaki zamiatają tutaj wszystkimi na korcie jak leci, a że grają ze sklejką to tutaj raczej niespodzianki być nie powinno
 
mister_bambino 527

mister_bambino

Helloll
Miedwiediew.

Nigdy nie postawie złamanego Forinta na Zvereva. Przecież gość przegrał finał US Open serwując na mecz z kulawym Thiemem i dał się złamać na stojąco a później w TB tak samo Thiem nie biegał a ten się dał ograć jak dziecko. Więc u gościa jeszcze długo z głową będzie niepokolei.
Mecz meczowi nie równy. I to,że spalił się psychicznie w finale US Open to nie znaczy ,że spali się tu w finale. Wygrał już kilka razy ATP 1000 i myślę ,że dziś Niemiec też to weźmie
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Mecz meczowi nie równy. I to,że spalił się psychicznie w finale US Open to nie znaczy ,że spali się tu w finale. Wygrał już kilka razy ATP 1000 i myślę ,że dziś Niemiec też to weźmie
Zverev - Miedwiediew tb w meczu @ 1,87 iforbet
Według mnie wygrać może każdy, zdecyduje dyspozycja dnia. Obaj serwują mnóstwo asów i dobrze trzymają podania, jednemu i drugiemu będzie na tym zależeć, więc najbadziej oczywistym typem na ten mecz jest tb. Dlatego nie szukam tutaj nic nadzwyczajnego, tylko idę po najmniejszej lini oporu, bez wyboru seta w którym tb zobaczymy bo kurs jest dobry na singla i w zupełności mi wystarcza

Byłbym zapomnniał....Pavic/Soares @ 1,40 Bo chłopaki zamiatają tutaj wszystkimi na korcie jak leci, a że grają ze sklejką to tutaj raczej niespodzianki być nie powinno
Tenis to jednak trudny sport do typowania. I mówię to jako osoba, która również wierzyła, że Zverev jest w stanie zgarnąć Miedowi ten finał. Tb też nie było, no i sklejki jak widać też potrafią wygrywać. Echhh...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom