>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Nottingham - 20.06-26.06.2016

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Miejsce: Nottingham, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 18.06.2016-25.06.2016
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €648,255
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/aegon-open-nottingham/
Lista startowa: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/nottingham/741/top-seeds
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/nottingham/741/draws
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/nottingham/741/daily-schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/atp-nottingham/
Zwycięzca singla 2015: Denis Istomin
Zwycięzcy debla 2015: Chris Guccione i Andre Sa

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Thompson J. - Becker B.
Becker B. -1 gem ::: 1,88 ::: 1/3 Pinek ✅
Becker ostatnio w Halle pokonał Istomina, Robina Haase i Gulbisa, a z młodym Zverevem prowadził 4:0 po czym wygrał zaledwie jednego gema i przy stanie 5:7 0:3 skreczował. Logicznie myśląc, to gdyby coś mu rzeczywiście dolegało to prawdopodobnie by się wycofał z tego turnieju przed Wimbledonem, chyba, że przyjechał tutaj tylko po wpisowe, ale takiego scenariusza nie biorę pod uwagę.
Becker ma 35 lat na karku, jest o wiele bardziej doświadczony niż 22-letni Thompson. Choć młokos dużo gra na trawie, to jednak jest to wszystko na poziomie Challenger, jak i jego pozostała zdecydowana większość meczów. Jednak poziom ATP to zupełnie inna bajka, być może urwie seta, ale koniec końców stawiam tutaj na doświadczenie Benjamina. Dla przykładu mogę napisać, że Becker był np. w finale &#39;s-Hertogenbosch 2 lata temu który przegrał dość minimalnie. Tutaj zabezpieczam się dodatkowo opcją -1 gema w przypadku ewentualnego kreczu, otrzymam wtedy zwrot.
Wynik: 2:6 6:2 4:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
T.Huey M.Mirnyi - M.Pavic M.Venus ⛔
2 2.00 Bet365
14:35
Z telefonu, więc na szybko.
Idę zdecydowanie w stronę niefaworytow w tym meczu. Pavicie ostatnio bardzo dobrze wyglądają na trawie w porównaniu do Hueya i Maxa, którzy w tym roku rozegrali tylko jeden mecz w Halle (który przegrali 2:0) przeciwko Berdychowi i Granollersowi, natomiast Pavicie wygrali turniej w Holandii pokonując w pierwszej rundzie Erlicha i Fleminga, potem Gonzaleza i Lipskiego a w finale Inglota i Klaasena. Może nie są to pary z najwyższej półki, ale ogranie na trawie i forma są wg mnie po stronie niefaworytow, dlatego idę w ich stronę.
Wynik:7:5,6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Benneteau-Dodig 1 @2.5 bet365
Wieczorny strzal w underdoga tak zwany, a tak mi chodzi ten mecz po glowie. Benneteau naprawde fajny gracz, na razie malo co wskazuje na dobra forme, ale zmieniamy nawierzchnie i moze Francuz zaskoczy. Benneteau zagrac potrafi wszedzie, tenisista jest duzo bardziej uniwersalnym niz Dodig.Sentyment mam duzy do tych graczy juz po 30-tce, bo i wtedy najwieksza pasja do tenisa byla chyba. Mial Julien taki pamietny mecz na Wimbledonie jezeli chodzi o trawe z Federerem, gdy byl bliski pokonania Szwajcara i skonczylo sie porazka w 5 setach. Dodig mam wrazenie, ze obecnie duzo bardziej koncentruje sie na wystepach deblowych, ktore sa zreszta bardzo dobre. Licze na efekt zaskoczenia, bo Benneteau wrocil do grania przeciez z w lutym w Montepellier, takze czasu juz troche minelo.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Erlich/Fleming-Inglot/Nestor 0-2
Erlich/Fleming 2.10 Unibet
⛔
Mecz coś w stylu 50/50 max, bądź trochę pod Erlicha z Flemingiem. Sporo już meczów razem, w tym sezonie na trawę weszli nieźle. Co wazne potrafią solidnie trzymać swój serwis, co pokazali w ostatnich meczach, gdzie m.in. niespodziewanie ograli Rojerów, a Mahutom potrafili urwać seta w półfinale w Queens. Nestor z Inglotem w tym elemencie nie wypadają już tak dobrze. W meczu z Mahutami, gdzie od razu odpadli połamali się obaj. O serwisie Kanadyjczyka już pisałem, z wiekiem poziom podania Daniela mocno spada i pokazywał, że potrafi je tracić nawet w meczach mixta. Trawa uwydatnia ten element, więc myślę, że to może być główny atut Erlicha z Flemingiem, więc kurs 2.0+ jest godny uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Muller + Querrey + Youzhny
|2,05| bet365 ✅

Na dziś ode mnie na prawdę potężny trebelek. Króciutko bo sprawa jest prosta jak drut. Muller wiadomo, specjalista na trawie, mocny serwis, do sitaki i volley. Czech na trawie jest zwyczajnie słaby i nie daje mu większych szans, on tam nie potrafi się odnaleźć, po prostu nie ten styl gry. Querrey wiadomo, pewniak. Na trawie gra dość przyzwoicie. W Holandii zagrał w miarę dobry turniej gdzie odpadł z Mahutem w pół finale. Przeciwko jemu staje amator, który na trawie rozegrał zaledwie kilka spotkań i chodź wygrał większość to wystarczy popatrzeć z kim. Wczoraj pewnie pokonał Schwartzmana, ale Argentyńczyk na trawie to jest totalne nieporozumienie. Youzhny w Niemczech mógł zajść daleko ale trafił w 3 spotkaniu na Thiema i narobił mu sporych problemów. Rosjanin ma fajny serwis i w wymianach będzie składał Careeno aż miło. Hiszpan na trawie jest bez radny. Ogólnie rozegrał zaledwie kilka spotkań i nie wygrał ani jednego. W tym roku jeszcze bez gry na trawie. Rusek go zje. Mocno polecam bo ako fajne i bardzo prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Kyle Edmund vs Oleksandr Dolgopolov Over 22,5g @1,80 Betsson ✅

Edmund pokazał się z bardzo dobrej strony w Londynie gdzie pokonał Simona i urwał seta Murrayowi. Tutaj bez problemu pokonał Rosola, który w sumie przegrał pojedynek na swoje życzenie. Kyle db. trzymał swoje podanie, i co mi się w nim podoba jest regularny. Ciężko go złamać. Dolgo, ogólnie nie jest jakimś mocnym graczem na tej nawierzchni, jednak że, gościu ma taki potencjał że, może wygrać wszędzie i z niejednym graczem z górnej półki. Znakomita technika, różnorodność w grze, dobra gra lobem, dropshoty na wysokim poziomie, to tylko mały % jego wachlarzu umiejętności. Niestety jego psycha często sprawia mu ogromne problemy, szczególnie w ważnych momentach.
Grali ze sobą raz i Dołgo wygrał 3:0 na Wimbledonie, ogólnie wydaję mi się że, Kyle powinien wygrać to starcie głównie za sprawą swojego serwisu i przyzwoitej formy. Dolgo zaś tak jak pisałem może, sprawić problem każdemu, coś czuję że, pokażę się z dbr. str. i powalczy przynajmniej w 2 setach.
Gram over gemów !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Medvedev-V.Millot 2 @2.25 expekt
Na poczatek taka mala dygresja. Po prostu kocham jak ludzie przylatuja do mnie i pisza gdzies bo nie wszedl mecz z malym kursem. Tak to jzu na forum. Podczas French Open na 15 analiz zostalo trafionych 14.Mozna smialo policzyc, ale nie trabie o tym swiatu, zeby oglosisc swoja wspanialosc, a tak robia niektorzy po 2-3 typach.
Pisze pozniej do mnie taki uzytkownik Konar 25, wiec w chodze w jego profil i lecze analizy tylko stricte tenisowe. No faktycznei kursy w granicach generalnie 1,6-2,0, tylko skutecznosc opisanych analiz w dziale tenisowym 9samych tenisowych)...uwaga 3/20 ! I na tym zakoncze, bo ktos powie, ze prowokuje, a 3/20 to mowi wszystko. Podejrzewam, ze dalej nie byloby lepiej. Podsumowujac, mi naprawde nie jest niczyje uznanie potrzebne, natomiast polecam wykazac sie samemu najpierw. Jak komus polepsyz to samopoczucie to powem, ze ja sie nie znam na tenisie.
Tui taki fajny typ z kursem wart zaryzykowania. VBincent Millot gral znakomicie na traiwe w tamtm roku, wszedl z kawiafikacji i przegral w 5-setach z pozniejszym cwiercfinalista Vaskeim Pospisilem. W ostattnim tygodniu bardzo fajny wystep w challengerze i final w Ilkey. Medvedev to wcaiz gracz na dorobku, tez ostatnio coraz lepiej i udane kwalifikacje w Halle. Tutaj jednak moze zadecydowac to doswiadczenei wimbledonskie moim zdaniem, a nei widze by Millot mialby byc w gorszej dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Medvedev-V.Millot 2 @2.25 expekt
Na poczatek taka mala dygresja. Po prostu kocham jak ludzie przylatuja do mnie i pisza gdzies bo nie wszedl mecz z malym kursem. Tak to jzu na forum. Podczas French Open na 15 analiz zostalo trafionych 14.Mozna smialo policzyc, ale nie trabie o tym swiatu, zeby oglosisc swoja wspanialosc, a tak robia niektorzy po 2-3 typach.
Pisze pozniej do mnie taki uzytkownik Konar 25, wiec w chodze w jego profil i lecze analizy tylko stricte tenisowe. No faktycznei kursy w granicach generalnie 1,6-2,0, tylko skutecznosc opisanych analiz w dziale tenisowym 9samych tenisowych)...uwaga 3/20 ! I na tym zakoncze, bo ktos powie, ze prowokuje, a 3/20 to mowi wszystko. Podejrzewam, ze dalej nie byloby lepiej. Podsumowujac, mi naprawde nie jest niczyje uznanie potrzebne, natomiast polecam wykazac sie samemu najpierw. Jak komus polepsyz to samopoczucie to powem, ze ja sie nie znam na tenisie.
Tui taki fajny typ z kursem wart zaryzykowania. VBincent Millot gral znakomicie na traiwe w tamtm roku, wszedl z kawiafikacji i przegral w 5-setach z pozniejszym cwiercfinalista Vaskeim Pospisilem. W ostattnim tygodniu bardzo fajny wystep w challengerze i final w Ilkey. Medvedev to wcaiz gracz na dorobku, tez ostatnio coraz lepiej i udane kwalifikacje w Halle. Tutaj jednak moze zadecydowac to doswiadczenei wimbledonskie moim zdaniem, a nei widze by Millot mialby byc w gorszej dyspozycji.
Jak jeszcze zaczniesz pisać w prawidłowych działach swoje typy to już w ogóle nie całe forum a świat będą szczęsliwe!
Ode mnie 1 typ, który wydaje mi się dziś &#39;pewny&#39;..
Pospisil - Johnson 2 1,48 bwin
Dwóch zawodników nie najwyższych lotów ostatnio, ale to ciągle chyba jednak Steve więcej gra na trawie i z lepszymi skutkami. Widzę w nim większego ducha walki co pokazał w meczach z Mannarino (wygrany) czy Cilicem (przegrany). Ogranie Dzumhura na trawie to żaden wyczyn, natomiast już przejechanie się po Milmanie może robić wrażenie. Spotkali się dokładnie tutaj 3 lata temu i Amerykaniec wygrał 2:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
ludy 59

ludy

Użytkownik
Frank Dancevic - Alexandr Dolgopolov
TB w meczu - TAK @ 2,08 Betano
(7-5) Było blisko ????
Obaj dobrze serwują, trawa nie sprzyja do długich wymian. Mistrzami returnu również nie są xD

Dudi Sela - Benjamin Becker

Powyżej 23,5 gema w meczu @2 Betano
Zapowiada się zacięty pojedynek. Becker w gazie, ale 3 sety są prawdopodobne
 
M 493

milo93

Użytkownik
Olivetti- Barrere 2.20 1 bet365
Spróbuje na Albano jego gra opiera się głównie na serwisie, ale w ostatnim meczu fajnie mu siedział. Forma idzie do góry trawa to na pewno dobra nawierzchnia dla niego Barrere rozegrał ledwie jeden mecz na niej, więc doświadczenie będzie na pewno większe. Do kolegi wyżej co wylewa smutki,że mu ktoś 1 raz odpisał bo nawet się nikt nie fatyguje patrzeć na jego głupoty. Pisz jeszcze 3 lata następne może w końcu coś zrozumiesz o co biega w tenisie. Powodzenia
Do usunięcia nie ten dział
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Od siebie na dziś proponuje o to takiego Dubelka
Sela +1,5 seta - Becker STS 1,40 ✅
Pospisil +1,5 seta - Johnson STS 1,52
ako:2,12

Pierwszy mecz to spotkanie Dudiego i starego juz Benjamina i w tym meczu po głębszych przemyśleniach uważam że Sela w tym pojedynku nie jest skreślony dla mnie nawet jest faworytem do wygrania tego meczu.Ich H2H jest na korzyść Niemca 4-3 lecz 3 ostatnie pojedynki wygrał Sela wiec widać ze stać go na wygraną.Gra Izraelczyka na trawie wygląda całkiem przyzwoicie lubi te nawierzchnie.Posiada w miare solidny serwis , w wymianach rowniez potrafi grać ofensywnie.Już w tym turnieju zagrał 2 mecze z Sousa i Hernychem zatem jest juz ograny na tych kortach.Jego przeciwnikiem jest Becker który nie jest w złej formie , wygrywa ostatnio dosyć czesto,i gra dość często a przy jego wieku moze byc to zgubne.Oglądałem jego mecze ostanio i miewa przestoje w grze , i uważam z Sela to wykorzysta, lecz ide bardziej bezpiecznie i gram tylko na wygranie choć jednego seta przez niego ! a czuje ze moze nawet i wygrać te spotkanie.
Drugim spotkaniem jest pojedynek miedzy młodym Kanadyjczykiem i Amerykaninem.Nie będe ukrywał tego typu bardziej się obawiam choć zaufam jeszcze raz Pospisilowi.Jak nrazie sezon nie jest w jego wykonaniu imponujący wrecz słaby.Ale licze na jakieś przełamanie w jego grze , wrocenie do lepsszej formy. Gra z Johnsonem , który stracił moje zaufanie i który jest na mojej czarnej liscie po ostatnim meczu z Kozlovem.Vasek posiada dobry serwis jezeli bedzie mu siedział to do jakiegoś TB odprowadzi a tam widze go akurat wyżej niż Johnsona.Forhendem tez potrafi przyspieszyć wiec czuje mecz walki , a co za tym się wiąże że set dla Kanadyjczyka jest całkiem prawdopodobny.Nie ukrywam rownież że ten typ jest bardziej przeciwko Stevowi niz na Vaska.Ale próbuje!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Sela - Becker
Becker 1.70 Unibet
Moim faworytem jest tutaj Niemiec, który w karierze rozegrał zdecydowanie więcej meczy na trawie niż jego rywal i legitumuje się lepszym bilansem. Benjamin wygrał 64 mecze i 32 przegrał a jego rywal 34 wygrane i 31 porażek. Becker ostatnio sporo pogrywa i jest w formie, ma dużo lepszy serwis niż sela co jest bardzo ważnym argumentem na trawie, potrafi grać forhendem i backhendem co powoduje, że jest bardziej uniwersalny niż jego rywal, którego backhend jest na słabym poziomie i gra głównie forhendem. Spotkali się raz do tej pory na trawie i wygrał właśnie Niemiec.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sela D. - Becker B.
Becker B. -1 gem ::: 1,74 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 3:4 z lat 2009-2016, pierwsze 4 mecze wygrał Becker w tym raz na trawie w 2014 roku, kolejne 3 - dwa razy w Atlancie gdzie Sela osiąga dobre wyniki wygrał Dudi, jeszcze grali ze sobą na Australian Open, ale tam Sela był w świetnej formie. Obaj są po 30 i obaj jakoś nie specjalnie wysocy jak na tenisistów (poniżej 180 cm), do tego ich serwis na pewno nie jest jakąś dużą bronią. Uważam, że w tym meczu Panowie będą łamać się jak zapałki, być może padnie 3 setówka, ale lepsze wrażenie robi na mnie Becker od kilku tygodni. Pomimo, że traci sety, to przykładowo w Halle wystartował mecz 4:0 z młodym Zverevem finalistą turnieju. Gdyby nie kontuzja to kto wie gdzie Becker by tam zaszedł. Sela pokonał Sousę, ale Portugalczyk miał tylko 1 wykorzystany BP z 8. Becker miał w meczu z Pellą 16 BP więc dość sporo. Liczę kolejny raz na Benjamina.
Wynik: 6:3 2:6 6:4 @Edit: Szkoda ostatniego gema gdzie Becker miał 0:40 i 5 BP na przełamanie powrotne.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Muller vs Youzhny Typ: Muller win @1,40 Betsson ✅ ( Brawo dla Ruska za dbr. grę )

DLA MNIE PEFFKA, WCHODZIĆ GRUBO !! :cool:
W ciągu ostatnich tygodni, Muller osiągnął finał w Hertogenbosc teraz kontynuuję dobrą passę. Jego dobra formę było można zobaczyć w 2r. gdzie zmierzył się z Vesely. Pierwszy set zakończył się Tie Breakiem, w którym Muller był znacznie lepszy, Vesely nie mógł nic zrobić aby mu zagrozić, a w następnym secie, ogarnął rywala do 2 gemów!! To był znakomity występ, świadczy o tym chociażby doskonały % serwisu. Do tego zdobył 13 asów !! On czuję się świetnie na tej nawierzchni, może zagrozić każdemu i daję mu dużą szansę na zajście daleko w tym turnieju.
Youzhny jest kompletnym graczem, który można łatwo dostosować do warunków. Potwierdził, to w Stuttgarcie ( przejście z kortów ziemnych ), gdzie pokonał dosyć mocnych grajków na tej nawierzchni, Lopeza I Stachovskiego
W drugiej rundzie, był całkowicie dominującym zawodnikiem przeciwko Carreno-Busta. Hiszpan wyraźnie odbiegał od rywala, ale nie ma co się dziwić on grał ostatni raz na trawie kupę czasu temu. Michał wygrał pierwszego seta do 1. Drugiego seta wygrał do 4g. Rusek zdominował to spotkanie, i pewnie wygrał. On jest bardzo ciężkim rywalem ze względu na dość niecodzienną technikę. Widać że, dobrze czuję się na tych kortach.
W ubiegłym sezonie w Londynie, Muller pokonał Rosjanina w 3 setach. I to w 2 Tie Breakach.
Dziś myślę że, bd. podobnie, Muller na serwisie działa cuda i piekielnie ciężko go złamać.
Myślę, że typ gładko wejdzie !!
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Muller vs Dolgopolov
Dolgopolov 2.20 Bet365
Muller w ciagu 16 dni rozegral 10 spotkań, co jest duzym wysilkiem dla organizmu, za kilka dni Wimbledon a gdzie tutaj jakis odpoczynek? W dzisiejszym meczu bylo widac slaba gre Mullera, skutecznosc pierwszego serwisu w granicach 50%. Mysle ze zmeczenie daje powoli znac o sobie a dzis rozegral dlugi mecz jeszcze z Youzhnym, ktory trwal 2h 40 min. Kursy na Gilla leca w dol czego ja sie zwyczajnie ciesze. Dolgopolova po kontuzji nie widzialem niestety ale to bedzie jego 3 mecz i powinno mu zalezec na wygranej bo potencal ma ogromny tylko nie zawsze glowa idzie z nim w parze. Alex potrafi grac na trawie, moze i ma mniejsze doswiadczenie ale serwis w jego wykonaniu jest na dobrym poziomie i to on powinien prowadzic gre i wygrywac wymiany, jego zaleta jest return z backhendu co na Gilla powinno byc atutem bo czesto serwuje wyrzucsjacy na zewnatrz serwis. Kursy pewnie poleca jeszcze w dol, ja zachecam do gry na Alexa bo widze tutaj w nim faworyta a i kursik mega.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Muller - Dolgopolov
Muller DW 2:0 2.95@ Unibet ✅✅✅
Ćwierćfinał turnieju w Wielkiej Brytani. Trawa, czyli chyba ulubiona nawierzchnia Luksemburczyka, który w tym sezonie najpierw doszedł do finału turniej w Holandii, potem odpadł w 3 rundzie w Londynie z grającym również na swojej ulubionej nawierzchni i będącym wyżej od niego w rankingu Bernardem Tomiciem. A w tym pokonał już Veseleyego 2:0 i wczoraj Youznego 2:1. Dolgopolov wygrał z Edmundem i Danceviciem. Ogólnie Muller gra super na trawie, mega przyjemnie patrzy się na jego grę, do momentu sezonu na tej nawierzchni grał mega kiszkę, teraz widać, że wyraźnie odżył, gra we wszystkim co tylko możliwe bo niestety wiadomo, że na kortach trawiastych gra się najkrócej. Muller jest po prostu lepszym zawodnikiem na trawie od Aleksandra, stąd też jest faworytem u bukmacherów, ja idę w jego zwycięstwo 2:0 i już nie mogę się doczekać ewentualnego półfinału wydaję mi się, że z Bagdadisem. Pozdrawiam!

E; Łatwo
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pozostałych dwóch meczy ćwierćfinałowych nie ruszam, bo uważam za dość loteryjne, ale na siłę jak miałbym grać to chyba jednak Mullera z atomowym serwisem i Andersona który wiele razy pokonał już Johnsona (H2H 4-2), ale nadal nie ufam mu do końca czy wrócił do formy, bo Steve też tutaj ładnie gra, a kurs na Kevina dość niski.
Baghdatis M. - Cuevas P.
Baghdatis M. -1,5 seta ::: 1,90 ::: 1/3 Pinek ⛔
Baghdatis M. i Seppi A. ::: 1,77 ::: 1/3 Pinek ⛔

&quot;Bagieta&quot; już rok temu grał tutaj w półfinale, ale skreczował po rozegraniu 3 gemów w meczu z Istominem. Uważam ten mecz za typową &quot;peffunie&quot;, ale jak to bywa w zakładach bukmacherskich każdy wie, a po Marcosie spodziewać można się wszystkiego, to jednak koniec końców co tu dużo pisać.
Już na turnieju w niemieckim Halle grał piękny tenis, pokonał solidnego Berdycha, później Niemca jamajskiego pochodzenia Browna który co rok gra genialnie na trawie, a przegrał dopiero po bardzo zaciętym meczu z fenomenem tego roku nastoletnim Zverevem finalistą turnieju.
Tutaj Marcos nadal gra genialnie, w pierwszym meczu bez większym kłopotów odesłał Rosjanina Donskoya, ale rundę później zagrał jakiś dramat którego nie powstydziłby się sam Hitchcock. Querrey (finalista ubiegłego roku) pierwszego seta zgarnął 6:1, w drugim miał nawet 2 piłki meczowe w tie-breaku i ostatecznie przy stanie 8-10 przegrał drugiego seta, później Marcos zrobił już swoje.
Bilans Baghdatisa na trawie w karierze wynosi 59-35, za to Pablo Cuevasa 6-6. Urugwajczyk to typowy ziemniak, idealny pod wolne nawierzchnie, początek roku miał genialny, a dokładnie to na tournee w Ameryce Południowej, ale w mojej opinii w ostatnim czasie nie gra już tak świetnie jak w okolicach lutego. Tutaj podobnie jak Baghdatis wyciągnął głowę z pod ostrza bo przy stanie 7:6(4) 5:3 dla młodego Challengerowca Evansa zdołał odwrócić losy meczu. Rundę wcześniej pokonał nie wiele lepszego 37-letniego Roberta Stephane (tak Robert to nazwisko).
Jeszcze można wspomnieć o tym, że Cuevas gra jednoręcznym backhandem, co jest najgorszym stylem gry przeciwko oburęcznym backhandem tak jak gra Marcos, uważany zresztą za czołówką z zawodników returnujących. Jeżeli Baghdatis przegra ten mecz będę w ciężkim szoku.
Wynik: 4:6 6:4 (8)6:7
Sela D. - Seppi A.
Seppi A. -1,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 0:2 z 2008 roku, trochę jaja bo grali dokładnie 8 lat temu na tym turnieju w Nottingham. Po 3 setach wygrał Włoch, ale tym razem liczę na gładkie 2:0. Andreas to spec od gry na trawie, co roku osiąga dobre wyniki, zarówno na Wimbledonie jak i innych turniejach, zresztą bilans w karierze mówi to wyraźnie: 54-35. Rok temu zagrał w finale Halle, ale w tym roku musiał uznać wyższość Mayera i po dość zaciętym meczu ostatecznie uległ triumfatorowi tego roku.
Jak na razie Włoch tutaj bez większych problemów, gładkie 2:0 z Jazirim, a Mannarino wciągnął nosem mówiąc brutalnie, przede wszystkim w pierwszym secie gdzie wygrał 6:2. Z Selą nie powinno być inaczej. Choć Sela jest tylko rok młodszy to poziom jaki prezentuje od wielu jak bardziej zbliżony jest do gry Challenger niż ATP. Pomimo to w ciągu roku zdarza mu się odpalić dobrą formę i zagrać dobre mecze.
Jak na razie tutaj nie miał za mocnych przeciwników bo najpierw 36-letni Hernych z poziomu Challenger, później Sousa który 90% sezonu gra słabo, a na końcu Becker który miał tylko 3 z 13 wykorzystanych BP i w ostatnim gemie, mógł tak naprawdę odebrać brejka przy stanie 5:4 0:40, miał 5 piłek powrotnych. Jednak co by nie mówić Becker to aktualnie jakiś 1-2 poziomy na trawie niżej niż Seppi który zapewne głodny jest powtórzenia sukcesu w Nottingham na rzecz ubiegłorocznego finału w Halle.
Wynik: 7:5 4:6 4:6
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Ode mnie jeszcze jeden mecz w tym turnieju, analiza szybka bo już zaczynają:

Baghdatis - Cuevas

Baghdatis WYGRA 1 set i WYGRA cały mecz 1.44@ Bet365⛔

Ale kurs leci. Rano widziałem jeszcze ok. 1.60, nieźle. Marcos zdecydowanie lepszy na trawie, jak szaka napisał nieporównywalnie większe doświadczenie, Cuevas już wczoraj powinien przegrać bo tamten serwował Evans na mecz ale jakimś cudem odłamał i u Evansa psychika nie wytrzymała i już poszło, Marcos dziś chyba 2:0 ale wybieram troszkę pewniejszą wersję, zwycięstwo w 1 secie i całym meczu, czyli po 1 mógłby przegrać drugiego a potem wygrac w trzecim mecz. Typ wydaję się dość pewny, jak przy Mullerze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom