>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Nice, Geneva 17.05-23.05.2015

Status
Zamknięty.
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Mayer L. - Monaco J. 2 @1.60 Pinnacle

Turniej przed wielkim szlemem, więc nie zamierzam mocno grać. Juan od początku roku w miarę równa forma - kiedy jest faworytem to z reguły wygrywa, ale też i rzadko sprawia niespodzianki. 250-tka do dobry turniej dla Monaco, by sobie jeszcze poprawić ranking. Póki co w Nicei pewna gra i szybkie wygrane na Pairem oraz Querreyem. Na Mastersie w Rzymie potrafił powalczyć z Wawrinką. Tendencja raczej zwyżkowa, szykuje szczyt forma na French Open. O ile mnie pamięć nie myli, to tutaj w Nicei jest wolna mączka, co moim zdaniem sprzyja Monaco. Jego rywal - Mayer - najlepsze lata ma już zdecydowanie za sobą. W tym roku ewidentnie stawia na grę na mączce, ale i to mu średnio wychodzi. W tym roku już raz grali między sobą - wygrał Juan 2:0. Według mnie jest spora szansa, że tym razem będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Lajovic Dusan - Isner John 1, Pinnacle Sports 3.55

Jakieś szanse były ale to za mało...

6:7, 4:6 ⛔⛔⛔

Czekam już do Rolland Garos ! ;)

VS.


Kolejny typ z serii &quot;w poszukiwaniu value&quot;. Im bliżej do rozpoczęcia Roland Garros tym więcej można się spodziewać dziwnych wyników. Ponownie na tacę biorę Isnera...który ma bardzo dobry sezon na mączce ble, ble,ble....Lecz w tym typie mnie to mało interesuje ponieważ argumentację tutaj mam znowu tą samą czyli cuda przed wielkim szlemem. Isner nie takich tenisistów jak Lajovic pokonywał w tym roku na clayu także gdyby to był inny termin na pewno nie odważyłbym się na taki typ. Amerykanin w tamtym roku również grał w tym turnieju gdzie odpadł z Delbonisem w ćwierćfinale 6:4, 5:7, 7:6. &quot;Ćwierćfinał&quot; jak do dumnie brzmi, prawda? A jest to pokonanie jednego zawodnika z racji wysokiego rankingu ATP. Także John, po pokonaniu Johsona w swoim pierwszym meczu tutaj 7:6, 4:6, 6:3 zameldował się w ćwierćfinale gdzie zagra tam z Serbem. Isner może odpuści, może nie...ale mimo wszytko wiele też będzie zależało od postawy Dusana w tym spotkaniu. A nóż jeśli wygra Lajovic pierwszego seta to Isnerowi nie będzie się chciało ciągnąć kolejnej trzysetówki i przegra sobie niepozornie w dwóch albo zrezygnuje po pierwszym jak to zrobił Tomic gdzie w Pinnacle Sports będzie to wygrana typu.

Oczywiście z drugiej strony Isner może walczyć gdzie w półfinale będzie czekać Thiem albo Gulbis czyli też wymagający tenisiści. Jeśli Isner ma bardzo dobry sezon na mączce i może osiągnąć swój życiowy sukces podczas French Open to ten marny turniej może olać. Tym bardziej, że Dusan to zawodnik który czuje się najlepiej właśnie na mączce gdzie miał tutaj odpaść w pierwszej rundzie z Sockiem a pokonał go 5:7, 7:5, 6:1 a później Carreno-Bustę 6:3, 4:6, 7:5. Takie turnieje przed wielkim szlemem są szansami często dla słabszych tenisistów a Lajovic się do nich zalicza i widać, że mu zależy i na pewno tutaj może osiągnąć więcej niż podczas French Open jak jest odwrotnie u Isnera. Lajovic potrafił pokonać w tym roku Verdasco, Anduja-Albę czy wcześniej Berloqa, Janowicza, Delbonisa czyli graczy lepszych od siebie na kortach ziemnych (gdzie Janowicz może być wyjątkiem). Serb jak ma dzień to może napsuć nerwów dobrym tenisistom i pokazał to nie raz. Mimo swojego niewielkiego wzrostu czyli 183 cm potrafi mocno zaserwować i grać bardzo agresywnie, mieszając przy tym bardzo swoje uderzenia. Oczywiście jego serwis i ofensywa w porównaniu do Isnera to nic. Mimo wszystko warto postawić tutaj na Serba ponieważ wszystko może się zdarzyć a kurs bardzo ładny.
 
K 49

kamilekw2

Użytkownik
Rzeczywiście Saltan, Leonardo Mayer, tenisista, który ma 28 lat i miesiąc temu osiągnął swój najlepszy ranking (24 pozycja ATP, którą zresztą utrzymuje do tej pory) ma najlepsze lata za sobą. Czasami lepiej napisać mniej, a nie zasypywać odbiorców bzdurami, bo ktoś może z tego &quot;skorzystać&quot;.
Generalnie odradzam wszystkim stawianie czegokolwiek w takich turniejach, wszystko zależy od strategii przyjętej przez sztab zawodnika, jedni będą chcieli &quot;obyć&quot; się jeszcze z mączką, inni postawią na regenerację. Poczekajcie do Roland Garros tam na pewno będzie dużo ciekawych zakładów, a zawodnicy będą na 100% zmotywowani. Oczywiście zawodnicy nierozstawieni mogą w pierwszej rundzie trafić Djokovica, Federera, czy innego zawodnika z TOPu, więc jeżeli ktoś dobrnie już do półfinału, któregoś z tych turniejów, to uważam, że go nie odpuści.
PS: Typu na Monaco nie neguję, bo jakbym miał wybierać, to jemu daje większe szanse w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Moim zdaniem panowie to teraz jest właśnie najlepszy czas na stawianie.Tylko nie drewnianych faworytów po 1.28 tylko trzeba grac dogi.Jutro Delbonis,Giraldo czy tak jak pisze Tie Breake Lajovic to sa absolutne must have kursy.Faaoryci maja olewke i juz sie szykują do Garrosa a właśnie Ci słabsi gracze jadą w takiej sytuacji na ambicji.Polecam to samo obserwować u pan.Moim zdaniem to ostatnio mozna było łatwiej zarobić niż to bedzie na French Open.
Ja zaryzykuje i wrzucam tutaj Delbonisa 3.70 Unibet
Wawrinka juz wczoraj pokazał ze on gra poważnie tylko na Szlemach.Jesli wygra to w następnej rundzie znowu przeciwko on tego turnieju nie wygra.
Z tej trójki Delbonis ✅ Giraldo ✅ Lajovic ⛔ polecam singlem zagrać każdego.Jeden wygra moim zdaniem na pewno a nóż widelec dwoch i juz jest spory zarobek.
Uwielbiam turnieje przed Szlemem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Moim zdaniem panowie to teraz jest właśnie najlepszy czas na stawianie.Tylko nie drewnianych faworytów po 1.28 tylko trzeba grac dogi.Jutro Delbonis,Giraldo czy tak jak pisze Tie Breake Lajovic to sa absolutne must have kursy.Faaoryci maja olewke i juz sie szykują do Garrosa a właśnie Ci słabsi gracze jadą w takiej sytuacji na ambicji.Polecam to samo obserwować u pan.Moim zdaniem to ostatnio mozna było łatwiej zarobić niż to bedzie na French Open.
Ja zaryzykuje i wrzucam tutaj Delbonisa 3.70 Unibet
Wawrinka juz wczoraj pokazał ze on gra poważnie tylko na Szlemach.Jesli wygra to w następnej rundzie znowu przeciwko on tego turnieju nie wygra.
Z tej trójki Delbonis Giraldo Lajovic polecam singlem zagrać każdego.Jeden wygra moim zdaniem na pewno a nóż widelec dwoch i juz jest spory zarobek.
taka!! Grajmy wszystkich dogow bo faworyci na pewno odpuszczą!!! Gratuluje fantazji i odwagi w traceniu kasy... Owszem takiego typu turnieje bywają różne ale tutaj jak na razie żaden z faworytów nie odpadł wiec co jeśli jednak będą chcieli zarobić niemałe pieniądze + punkty ATP??? Przecież to że RG za pasem nie oznacza że tutaj walki nie będzie... Ja byłbym jednak ostrożniejszy i na pewno wszystkich dogow by nie grał..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Duckworth - Coric ---- Duckworth +5 gemów @ 1,47 ✅
Na forum rozpoczęła się bardzo interesująca dyskusja o grze na dogów i po części się z tym zgadzam, bo spodziewam się jakichś niespodzianek w najbliższych dwóch dniach. Dlatego dziś zaproponuję dosyć bezpieczną grę w stronę doga (przynajmniej doga wg bukmacherów). Duckworth to młody Australijczyk, który w tym sezonie zaprezentował kilka bardzo ciekawych wyników. W Indian Wells i Miami potrafił pokonać Thiema i urwać seta Verdasco, a poza tym w challengerach notuje niezle wyniki, a jeśli przegrywa to po dobrej walce. Jak na Australijczyka zaskakująco dobrze radzi sobie na kortach ziemnych, w tym sezonie 8 meczów wygrał na tej nawierzchni a przegrał tylko 3. Ogólny bilans meczów w tym sezonie 23-11 świadczy o jego niezłej dyspozycji. Borna Coric to jeszcze młodszy tenisista z Chorwacji, uchodzący za wielką nadzieję tego kraju. W tym roku zanotował niewielki progres, ale wciąż musi pracować nad stroną mentalną i stabilizacją gry na wysokim poziomie. Miał bardzo dobry turniej w Dubaju, ale na kortach ziemnych nie idzie mu już tak dobrze. Z ciekawszych nazwisk, które pokonał na tej nawierzchni można wymienić Chardy&#39;ego i Stakhovsky&#39;ego, a z Dolgopolovem przegrał po bardzo zaciętym meczu w Monte Carlo. W Nicei Duckworth pokonał Tiafoe, który notował ostatnio bardzo dobre wyniki w challengerach w USA oraz Halysa, natomiast Coric wygrał z Grothem i Miną. Moim zdaniem zapowiada się na bardzo wyrównane spotkanie, a szanse rozkładają się może w okolicach 55-45 dla Corica. Panowie do tej pory ze sobą nie grali.
Mecz na dość niskim poziomie, choć emocjonujący. Ilość przełamań porównywalna do WTA.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
z tymi dogami to bym nie przesadzał, jest dopiero czwartek, a panowie ostatnio mało grali. Nie sądzę, żeby którykolwiek puścił dziś mecz. Myślę, że będą grali &quot;normalnie&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
deportivo1 48

deportivo1

Użytkownik
Oglądając wczorajszy mecz Wawrinki myślałem, że już sobie odpuści i specjalnie przegra. Nie wdawał się w dłuższe wymiany, tylko od razu po wprowadzeniu walił swoim bekhendem licząc na winnersy. Grał na 70 % swoich możliwości, ale to wystarczyło na Rosoła, który nie jest też w najlepszej formie, ale seta urwał. Wątpię, aby chciał czekać do finałowego spotkania tego turnieju i męczyć się przed RG. Tylko ciekaw jestem kiedy chce odpuścić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Gulbis - Thiem
A co byście powiedzieli o dzisiejszym typie na Gulbisa? Łotysz w końcu wygrał jakiś mecz (już 2 w tym roku) odprawiając wczoraj Dolgopolova 2:1. Niestety nie miałem możliwości oglądać tego spotkania więc może ktoś kto je widział się wypowie? Z jednej strony młody wilk Thiem, który potrafi napsuć krwi, z drugiej Ernests, który w tym sezonie kompletnie się pogubił i nie potrafi wejść na jakiś normalny poziom. Jednak kurs na Gulbę jest dosyć kuszący, a biorąc pod uwagę jego umiejętności oraz fakt, że Thiem to jednak jeszcze szczawik, któremu niekoniecznie musi się dobrze grać w roli faworyta skłania mnie do refleksji czy nie warto pograć czegoś w stronę Gulbisa?
Gulbis @ 2,28 ⛔
Gulbis +1,5 seta @ 1,48 ⛔
Over 22,5 @ 1,85 ⛔

Unibet
EDIT: Co to w ogóle jest za gość. Przełamuje na 3:1 żeby potem dwa razy przegrać swoje podanie z prowadząc już 40:15...
Dzipkis co do Gulbisa to ja tez bede próbował wydaje mi sie ze on tu ugra dobry wynik.Jemu to raczej na kasie nie zalezy ale gdyby tu doszedł do półfinału? Pewnie mu zalezy.
Dokładnie tak jak piszesz. Na kasie mu nie zależy, a turniej obdadzony tak, że spokojnie mógłby tutaj powalczyć. Dlatego też spróbuję zagrać w jego stronę.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie komentujcie granie na dogi a waszego typu brak.Latwo jest komentować gdy samemu sie nic nie da.
Dzipkis co do Gulbisa ⛔ to ja tez bede próbował wydaje mi sie ze on tu ugra dobry wynik.Jemu to raczej na kasie nie zalezy ale gdyby tu doszedł do półfinału? Pewnie mu zalezy.
Lajovic popłynął Giraldo dał juz ✅ czekamy na Delbonisa ✅
Swoją droga oba dogi pokryły handicap gemowy.
Delbonis tez pokryje handicap gemowy było to grac ale jak to mowia mądry Polak po szkodzie ;)
 
deportivo1 48

deportivo1

Użytkownik
Delbonis - J Sousa 2 3.45
Kurs w dużej mierze sugerowany pewnie wygraną z faworytem gospodarzy Wawrinka. Owszem super, że Delbonis dał wczoraj zarobić, ale nie przesadzajmy, że jest on w takiej dobrej formie. To po prostu Szwajcar dał sobie spokój przed RG, jakby tylko chciał to by wciągnął go nosem w dwóch setach. Jak dla mnie szanse na wygraną spokojnie się rozkładają 50/50, a taki kurs tylko zachęca do zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzisiaj nie widać już takiego fajnego value jak wczoraj a to dlatego że większość faworytów poleciała i teraz zostali Ci którzy chcą coś osiągnąć w tych turniejach.
A nie czekajcie co w tym turnieju jeszcze robi Big John???
Gościu przechodzi niezły maraton widzę go praktycznie w każdym ostatnim turnieju.
Moim zdaniem dzisiaj Thiem go ugryzie widać że jest w niezłej formie Gulbisowi wczoraj nie dał szans.Z drugiej strony ciężko o wyznacznik formy jeśli gra się z Łotyszem.
Myślę jednak że Isner da sobie już siana i skupi się na przygotowaniu do Garrosa.
Sportowo Dominic też może dać radę.
✅ ✅ ✅
Coś mi podpowiada żeby postawić na Giraldo.Bellucci ostatnio też trochę pograł na pewno będę atakował +1.5 seta.
Zagram wiec tak Thiem +1.5 seta Giraldo +1.5 seta 2.31 Unibet ⛔
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Delbonis - J Sousa 2 3.45
Kurs w dużej mierze sugerowany pewnie wygraną z faworytem gospodarzy Wawrinka. Owszem super, że Delbonis dał wczoraj zarobić, ale nie przesadzajmy, że jest on w takiej dobrej formie. To po prostu Szwajcar dał sobie spokój przed RG, jakby tylko chciał to by wciągnął go nosem w dwóch setach. Jak dla mnie szanse na wygraną spokojnie się rozkładają 50/50, a taki kurs tylko zachęca do zagrania.
???? Federico Delbonis vs Joao Sousa dla Mecz (1.378) WYNIK 36 62 46 ⛔⛔⛔
???? Dominic Thiem vs John Isner dla Mecz (1.574) WYNIK 76 63 ⛔⛔⛔
KURS:
2.168
PinnacleSports
@edit
zwracam honor dla deportivo1, bo miałeś rację W TYPIE (z analizą niekoniecznie) z Sousą :spokodfhgfh:
ale to co zrobił SOUSA przy piłce meczowej, to będzie na Watts&#39;ach na pewno :grin: MISTRZOSTWO ŚWIATA, POLECAM, BO TRZEBA TO ZOBACZYĆ!!

krótko bo z telefonu..
Ja bym tutaj w żaden sposób nie umniejszał wygranej Delbonisa nad Wawrinka. Stan zagrał solidne i agresywnie ale Delbonis momentami grał kapitalnie w obronie i wyciągał bardzo trudne piłki. No chyba że oglądaliśmy inny mecz, bo ja widząc walkę i zaciśniętą pięść Stana po tym jak w trzecim secie odłamał przełamanie nie odczułem fałszu w tym wszystkim. Publiczność mocno dopingowała swojego rodaka i Stan starał się ale Delbonis potrafi mieć czasem turniej, w którym dochodzi bardzo daleko... W moim odczuciu słusznie jest dziś faworytem i na pewno nie jest to mecz 50/50 ???? Aktualnie Delbonis jest w lepszej dyspozycji niż jego dzisiejszy rywal i nie zamierzam szukać tutaj sensacji. Gram na lepszego ????
Do dubelka dokładam Big Johna, który na poziomie SF nie powinien odpuścić. Thiem miał fajną drabinkę, więc jest dobry wynik. Z Isnerem moim zdaniem będzie mu ciężko cos ugrać. O Isnerze pisałem ostatnio często i zdanie podtrzymuje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Coric - Mayer ---- Mayer @ 1,47 ✅
Po obejrzeniu wczorajszego meczu Corica z Duckworthem od razu przyszła mi do głowy myśl by pograć w kierunku kolejnego przeciwnika dla Corica. Okazał się nim Argenyńczyk Leonardo Mayer, który dysponuje dobrym serwisem oraz jest specjalistą od nawierzchni typu clay. Ostatnio Mayer w przyzwoitej formie - w Rzymie pokonał Gaio, a przegrał z Isnerem, natomiast w Nicei pokonał wysoko Pouille oraz wczoraj Juana Monaco, który prezentuje się w tym sezonie bardzo solidnie. Forma Mayera rośnie i myślę, że będzie gotowy powalczyć o końcowe zwycięstwo w tym turnieju. Coric przed Niceą przegrał kwalifikacje do Rzymu z Lajovicem, a w tym turnieju pokonał Grotha, Minę i wczoraj Duckwortha. Australijczyk Duckworth we wczorajszym meczu mimo, że grał dość słabo to i tak zdołał połamać Corica bodajże 3 lub 4 razy, Chorwat odwdzięczył mu się tym samym, ale trzeba przyznać, że te wszystkie przełamania raczej wynikały z błędów obu zawodników, a nie ze wspaniałej gry rywala. Coricowi brakuje trochę umiejętności regularnego przebijania piłki by osiągać dobre wyniku na korcie ziemnym, dlatego tutaj stawiam na zwycięstwo solidnego Mayera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mayer L. - Thiem D.
Thiem D. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 1:1 z 2014 roku i oba mecze rozegrali właśnie na mączce. Mayer wygrał w Hamburgu gdzie był wtedy w mistrzowskiej formie pokonując w ostatnim meczu Davida Ferrera, a jak dobrze wiemy nie jest to łatwa sztuka.
Obaj zawodnicy na tym turnieju mieli nie oszukujmy się, ale dość łatwą drabinkę. Młody Pouille, Monaco który w Europie gra ostatnio bardzo słabo i kolejny zawodnik z nowego pokolenia Borna Coric który w meczu nie wykorzystał 11 BP, za to Mayer miał 100% z 2 BP.
Thiem również miał dość łatwą drogę do finału, chociaż Estrella na mączce to nie byle kto, a Isner w półfinale był o wiele razy częściej łamany. To może świadczyć tylko o dobrym returnie zawodnika z Austrii, Mayer również świetnie serwuje, ale dzisiaj po prostu większe szanse daje ambitnemu Thiemowi, który już nie raz pokazał tenis najwyższych lotów, a to wszystko przez treningi z samym Rogerem Federerem. Mecz zaplanowany na godzinę 14:30.
Wynik: 7:6(8) 5:7 (2)6:7 ✅ @Edit: Analiza meczu sprawdzona w 100% :cool:.
Co byś powiedział na 2-0 thiema?
Duże ryzyko, ja tu widzę 3 sety, albo zacięty mecz z tie-breakami, obaj dobrze serwują.
ale to co zrobił SOUSA przy piłce meczowej, to będzie na Watts&#39;ach na pewno MISTRZOSTWO ŚWIATA, POLECAM, BO TRZEBA TO ZOBACZYĆ!!
https://www.youtube.com/watch?v=yBhsjU4i-BQ
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
J.Sousa-Bellucci 2 @1.35
Generalnie nie ogladalem turnieju, ale widzialem Bellucciego w Rzymie w meczu z Djokovicem, wtedy to jeszcze pisali na forum ze Bellucci slaby, a ja powiedzialem ze Bellucci wygralby z 2/3 zawodnikami w Rzymie w takiej formie. Dzis Brazylijczyk gra o turniejowe zwyciestwo i jest faworytem. Wczoraj na serwisie w meczu z Giraldo oddal tylko 5 punktow, a Kolumbijczyk nawet nie powachal breapointa w meczu. French Open za rogiem, wiec w norlamlnych okolicznosciach pewnie dalbym spokoj gdyby to byla 2 lub 3 runda turnieju, ale tu sie gra o tytul i mamy final, a Brazylijczyk niszczy serwisem i forhandem. Joao Sosua mial trudniejszych rywali na oko, ale jezeli Bellucci gra jak w Rzymie to faworyt tego meczu jest jeden. Do kombinacji biore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
deportivo1 48

deportivo1

Użytkownik
Delbonis - J Sousa 2 3.45

Kurs w dużej mierze sugerowany pewnie wygraną z faworytem gospodarzy Wawrinka. Owszem super, że Delbonis dał wczoraj zarobić, ale nie przesadzajmy, że jest on w takiej dobrej formie. To po prostu Szwajcar dał sobie spokój przed RG, jakby tylko chciał to by wciągnął go nosem w dwóch setach. Jak dla mnie szanse na wygraną spokojnie się rozkładają 50/50, a taki kurs tylko zachęca do zagrania.
Dopiero teraz do kompa dostęp mam ;)
qbali, a ja się przy analizie będę upierał jednak ???? ale dzięki ????
Pozdrawiam mi Sousa dał zarobić ładnie, a przy meczowej cieszyłem się nie gorzej niż on ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom