>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Nice, Dusseldorf 17.05-22.05

Status
Zamknięty.
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
A ja zaryzykowałbym zagrac jutro Greula po kursie około 3.
Wiadomo, RG tuz za pasem, wiec czołówka tour&#39;u myślami jest już przy tym turnieju. Więc dziać sie mogą różne rzeczy. Poza tym Cypryjczyk jakos nie grzeszy forma na cegle. Jedyny w miare dobry mecz to byl ubiegłotygodniowy pojedynek Ferrerem. Greul też nie powinien byc chłopcem do bicia, w I rundzie pokazał sie z dobrej strony. Na pewno bedzie on mial większą motywację zeby jak najdalej dojść w tym turnieju. A bagieta nie mówię ze moze sie podłożyć ale w jakims stopniu ze względu na Wielkiego Szlema na pewno odpuści.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Rozdwojenie jaźni?

P.Starace vs Ł.Kubot 8- drugi mecz polaka w turnieju i może być mu ten rywal sprawić więcej kłopotów niż G.Mina. Włoch pokonał bez problemów 6-3 6-1 belga S.Darcisa. Rywal Kubota jest 63 w rankingu ATP i może się z nim polak trochę pomęczyć. Ostatecznie jestem na zwycięstwem naszego rodaka 2-1, 6/10
Spotkanie: Potito Starace vs Lukasz Kubot
Typ: 1
Kurs: 1,50

2. runda turnieju rankingowego ATP w Nicei. Faworytem tego spotkanie jest bez wątpienia włoch. Mimo iz Kubot jest wyżej w rankingu to raczej Starace nie powinien się z naszym najlepszym tenisistą zbyt długo męczyć.
Starace w Nicei zagrał narazie jeden mecz i wygrał go bez problemów. 6-3 6-1. Kubot męczył się ze swoim rywalem ale ostatecznie tez wygrał w dwóch setach, ale ma zdecydowanie więcej kilometrów w nogach.
Rozumiem, że obliczyłeś to ze wzoru:
[ilość rozegranych gemów] x [numer buta] ?

Po co piszesz takie bzdury? O 19 twierdzisz, że Kubot da sobie radę, o 20 zdecydowanym faworytem już jest Starace. Sugerujesz się kursem, a żeby go poprzeć wypisujesz takie głupoty. Kubot był na korcie 15 minut dłużej. Obaj grali w poniedziałek, we wtorek odpoczywali. Wątpię, żeby Kubot przebiegł chociażby kilometr więcej. Rozmawiamy tu o zawodnikach z top 100 ATP, którzy być może już za tydzień będą musieli walczyć w pięciogodzinnych meczach na RG.

Rozumiem, że Kubot może być bez formy i faktycznie ma słabiutkie wyniki po powrocie do Europy, ale to nie powód, żeby wymyślać jakieś niestworzone historie, nie widząc nawet jednej piłki z meczu po którym Kubot ma tyle kilometrów w nogach...


Polak poza ostatnią wygrana w poprzedniej rundzie miał zły bilans meczów. Przegrał 4 spotkanie z rzędu. W tym z 88 rakietą swiata. A jego dzisiejszy rywal jest w rankingu wyżej. To kolejny powód dla którego Kubot powinien przegrać.
Starace tydzień temu przegrał przegrał z Brzezickim, który jest 172 rakietą świata. To kolejny powód, żebyś przestał pisać takie słabe analizy.

Nie chodzi tu o to czy Kubot wygra czy przegra. Chodzi tylko i wyłącznie o jakość analizy.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Trzeba też dodać że Łukasz jest strasznie nieregularny, oczywiście umie zagrać jakiegoś dobrego stop volleya, dobrze serwuje, ale jest coś co razi niesamowicie.. ilość niewymuszonych błędów, ostatnio ta niechlubna statystyka w meczach łukasza przybiera naprawdę ogromne rozmiary co nie nastawia optymistycznie co do jego gry. Na pewno ma potencjał, jednak przy tej formie i nieregularności, nie będzie miał czego szukać z Potito, dodam jeszcze że h2h 2-0 dla Starace, w setach 5-0, nic dodać, nic ująć, DW 2:0 w setach po kursie 2,10 kusi.
bludek, chwała Ci za to że zauważyłeś, również nie znoszę dzieciaków którzy biorą argumenty &#39;z kapelusza ich fantazji&#39; aby popierać typ o którym nie mają pojęcia, no offence, poprostu jeśli się na czymś nie znasz to nie rób tego, a wszystko w obronie wysokiego poziomu merytorycznego tego działu..
 
atpworld 0

atpworld

Użytkownik
witam, jestem nowym użytkownikiem więc proszę o wyrozumiałość ???? interesuję się tenisem już dobrych parę lat i mam o nim spore pojęcie ???? narazie typów nie będę podawał, postaram się wczuć w temat ???? finishLINE faktycznie w godzine zmieniłeś zdanie i bludek ma racje że skoro nie masz pojęcia o tenisie to idź i pogadaj ze swoimi kolegami o NBA. Nie próbuj na siłę zdobywać coraz większą liczbę postów!! Ale typ miałeś trafny i to jest jedyna rzecz za którą warto cię pochwalić

Spotkanie: G.Monfils vs M.Chiudinelli
Typ: Chiudinelli nie wygra ani jednego seta
Kurs: 1,40
Buk: Bwin
Analiza:
Witam, to moja pierwsza analiza na tym forum więc proszę o łagodne podejście do niej:smile: Wybrałem ten mecz ponieważ wydaje mi się że jest to pewniak na dzisiaj. Monfils gra gra przed swoją publicznością więc wątpie żeby zakończył swój występ na drugiej rundzie turnieju. Szwajcar ma już jedno spotkanie za sobą, które wygrał 7-5,6-2. Jednak już wtedy zdania na temat kto wygra były podzielone więc jest to kolejny powód dla którego stawiam na spokojnie wysokie zwycięstwo francuza. Teraz trochę statów. Monfils na pięc ostatnich meczów wygrał 4 z nich. Przegrał tylko w 1/8 finału US Open z Rafaelem Nadalem. Ugrał wtedy jednego seta. A pozostałe 4 mecze wygrał bez straty seta. Tak więc jego forma na podstawie poprzednich spotkań jest w miarę wysoka. Teraz szwajcar. On ma bilans nieco gorszy, 3-2. Ale zawodnicy których pokonał byli z wysokiej półki. Mikhail Youzhny, czy..... Potito Starace(dzisiejszy pogromca Kubota). W bezpośrednich pojedynkach jest 1-0 dla Gaela. Wygrał on w Tokio w dwóch setach. Jak więc mówiłem, dziś faworyt jest tylko jeden - Gael Monfils, 15 zawodnik rankingu ATP.
Mam nadzieję, że pierwsza analiza nie była najgorsza:smile:
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Dla mnie spotkanie Bagiety i Mayera to no bet. Nawet jeśli Mayer zagrał świetnie z Belluccim to przecież Bag. moze go i tak spokojnie ograć.
Zastanawia mnie inne spotkanie... mianowicie.
Rochus - Gasquet 1 5.10 bwin
Wiem,że wszystkie znaki na niebie wskazują na zwycięstwo Francuza,ale ja tu wietrzę niespodziankę. Nie wierzę w ponowne gładkie zwycięstwo Ryśka typu 6-1 6-0 itd.
Rochus wczoraj wygrał z Sodą i dobiegał do takich piłek,że ręce składały się do oklasków. I teraz tak. Jeśli pokonał Soderlinga to dlaczego nie miałby dać rady Francuzowi, tym bardziej,że był przez niego kilkakrotnie upokorzony.Wiemy jaki jest Ryszard, może mieć po prostu kiepski dzień;) No i do tego mamy pół tygodnia do Rolanda....5/10
 
neptun17 0

neptun17

Użytkownik
Rochus vs Gasquet. Ci panowie grali w tym roku ze sobą już czterokrotnie. Bilans jest na korzyść francuza 3-1. Ogólnie zagrali przeciwko sobie 6 meczów i 4 wygrał Richard. Dzisiaj, w tym meczu zwycięzce widzę w Belgu. Pokonał już w trzech setach turniejową jedynkę, szweda R.Soederliga, więc potencjał w tym chłopaku jest. Stawiam na 3 setowy bój a oto typy na ten pojedynek:
R.Gasquet - HC sety +1,5 @1,52 - jak już mówiłem powinny być 3 sety, więc handicap powinien wejść.
1.set over 9,5 gemów @1,90- w miarę pewny typ. 1 set pokaże kto jest lepiej przygotowany do tego pojedynku(chociaż nie zawsze tak jest) ????
Zakład na sety 2-1 Rochus @8,00- j.w
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zagrali ze sobą siedmiokrotnie i pięć razy wygrał Gasquet. Za każdym razem 2:0.

Gasquet jest faworytem, więc żaden z bukmacherów nie wystawił dla niego dodatniego handicapu (a jeśli gdzieś znajdziesz takie cudo to kurs będzie zbliżony do 1.01).
Albo chodziło Ci o +1,5 seta dla Rochusa (ale do tego zakładu są kursy w okolicach 2.5). Albo o Gasquet -1,5 (kurs się zgadza, ale w wypadku 3 setów ten typ nie wchodzi!).

Drugi typ to jak loteria, bo może być 6:3 i typ nie wchodzi, ale może być też 6:4 i jest plus. W obu wypadkach tylko jeden break, a wszystko zależy od kolejności serwowania.

Zakład na sety warty uwagi z racji kursu. Dawno nie widziałem w akcji, ani jednego, ani drugiego, ale z jakiegoś powodu bardzo wyraźnym faworytem jest Gasquet, więc chyba zwycięstwo nad Sodą nie było tylko efektem oszałamiającej formy.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiadają sie półfinały w Nicei. Gasquet-Starace i Verdasco-Mayer wiadomo, ze teoretycznie faworytem do zwycięstwa w całym turnieju jest Fernando, ale juz dzis byl bardzo blisko odpadniecia z turnieju, chociaz nerwów przysporzył sobie niejako na własne życzenie.
Chociaz i on myśli raczej o zbliżającym sie szlemie, byc moze odpuści jutro, by móc odpocząć choćby dzień dłużej przed turniejem w Paryżu. Mayer dzis wykorzystał 3/24 bp, więc widac, ze umie sobie wypracować przewagę, ale pozniej za bardzo nie potrafi jej wykorzystać. Co do drugiego półfinału to oglądałem urywkami mecz Ryśka, no i gral na tyle,ze wygrał, nic specjalnego. Ale trzeba przyznać ze wyniki osiąga teraz dobre, forma przyszła na RG, stac go na duzo, ale moze rowniez szybko odpasc, bo z nim nigdy nic nie wiadomo. Jego jutrzejszy rywal Starace, dzis szybko rozprawił sie z Monfilsem. Ale wynikiem bym sie nie sugerował bo Gael sam niekiedy przyznaje, ze lekceważy rywali &#39;&#39;bo nie maja umiejetnosci by móc mu zagrozić&#39;&#39;. No ale półfinał to i tak duzo dla Potito, liczę na final Gasquet-Mayer, a tam moze byc wszystko.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Mayer jest bardzo solidnym zawodnikiem. Fernando szczyt formy miał niedawno, myślę, że teraz może być delikatny spadek. Nikt nigdy nie trzyma formy przez cały sezon... Akurat chęcią odpoczynku bym się nie sugerował, Verdasco miał już jeden mega-maraton w tym sezonie i dużo ludzi (w tym ja) usilnie stawiało na jego porażke, ze względu na zmęczenie. Jak było - wiemy. No ale ja też zaryzykuje na argentyńczyka. Dzisiaj Verdasco mógł odpaść ze Stakhovskim, a Mayer moim zdaniem jest jednak lepszy.
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Spotkanie:Mayer L. (Arg) - Verdasco F. (Esp)
Typ:1
Kurs:2,45
Bukmacher:betsson
Analiza:

Półfinał turnieju ATP na kortach w Nicea. Dzisiaj w godzinach popołudniowych dojdzie do pojedynku pomiędzy Argetczykiem - Leonard Mayer oraz Hiszpanem Fernando Verdasco. Zdecydowanym faworytem jest ten drugi, ale ja upatruję w tym spotkaniu niespodzianki i pokrótce będą chciał to udowodnić. Mayer to obecnie 59 rakieta męskiego rankingu ATP. Podczas turnieju w Nicea wyeliminował Guez, Bellucci oraz Baghdatisa. Argentyńczyk w tych spotkaniach bardzo dobry solidny tenis. Przede wszystkim dobry serwis. Gra również dobrze z głębi korty, dobry bh. Co przyczyniało się do przełamań przede wszystkim w ostatnim spotkaniu z Marcos Baghdatisem. Leonard Mayer w tym roku na clayu radzi sobie następująco 6/3. Może nie jest to wynik imponujący, ale potrzebuje on ogrania, ponieważ ostatnio nie grał za dużo, a przy okazji trochę punktów do rankingu może wpaść. Jego dzisiejszy rywal jest sklasyfikowany w pierwszej dziesiątce męskiego rankingu ATP. A dokładnie obecnie jest na dziewiątym miejscu. Hiszpan w tym roku odnotowuje całkiem dobre wyniki. Półfinał w Rzymie, wygrana w Barcelonie oraz finał w Monte-Carlo. Fernando gra praktycznie co tydzień co może spowodować brak efektu na RG. Podczas turnieju w Nicea odniósł zwycięstwa nad Florent Serra oraz Sergiy Stakhovsky. Szczególnie ten ostatni sprawił wiele problemów dla Hiszpana. Spotkanie trwało ponad dwie godzinny, i tylko dobre warunki fizyczne oraz większe doświadczenie sprawiło, że reprezentant Ukrainy musiał uznać wyższość swojego rywala. Fernando Verdasco w zeszłym tygodniu w Madrycie zmagał się z kontuzją kostki, teraz narzeka na ramię. A kolejny Wielki Szlem zbliża się niebłagalnie więc, przydało by się zregeneroiwać siły na tej turniej. W tym sezonie na clayu całkiem sobie dobrze radzi. A mianowicie siedemnaście wygranych oraz zaledwie cztery porażki. Wynik naprawdę dobry. Obaj zawodnicy w swojej karierze spotkali się zaledwie raz. Miało to miejsce w ubiegłym sezonie na kortach twardych w Montrealu. Wtedy to Hiszpan wygrał gładko 2-0. Sądzę, jednak że ten pojedynek z pewnością tak się nie zakończy. Mayer gra podczas tego turnieju naprawdę bardzo dobrze i jest gotów, aby te spotkanie wygrać.
 
neptun17 0

neptun17

Użytkownik
Fernando Verdasco w finale, jak dla mnie nie będzie miał w nim większych problemów nie zależnie na kogo wpadnie. Jak dla mnie większe problemy powinien mieć z Gasquetem, ale i z nim powinien sobie poradzić w dwóch, w najgorszym przypadku w trzech setach. Starace z francuzem w półfinale nie powinien wygrać. Jest od niego słabszy. Jak będziemy znali obu finalistów do napiszę bardziej szczególową opinię.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: R. Gasquet - F. Verdasco
Typ: 1
Kurs: 2,60 ✅ 6-3, 5-7, 7-6
Buk: Bwin

Dzisiaj w finale turnieju w Nicei zmierzą się zawodnik gospodarzy Francuz Richard Gasquet oraz Hiszpan Fernando Verdasco. Gasquet złapał bardzo dobry rytm meczowy oraz formę, m in. ostatnio wygrany turniej w Bordeaux, i w dzisiejszym finale wcale nie stoi na straconej pozycji. Po pierwsze w Nicei wspaniały doping,a umiejętnościami przynajmniej moim zdaniem dorównuje Hiszpanowi. Z powodu małych zawirowań w karierze posiada taki ranking jaki posiada ale gra Francuza jest zdecydowanie lepsza. h2h 4-5 na korzyść Verdasco, z czego 5 ostatnich zwycięstw, jednak czas na przełamanie. Widać że &quot;Kaszkiet&quot; jest mocno zmotywowany do gry w swojej ojczyźnie, oraz będzie chciał coś zwojować w nadchodzącym RG, a dzisiaj powinien przypieczętować swoją dobrą formę, chociaż łatwo nie będzie. Verdasco ostatnio jakby troche spuszczał z tonu (stracony set z takim grajkiem jak Stakhovsky nie nastraja mnie zbyt optymistycznie co do dzisiejszej jego gry). Wczoraj przez obydwu półfinały wygrane po 2-0. Jednak to Francuz w tym turnieju idzie jak burza i dzisiaj powinien przypieczętować swoją dobrą dyspozycje turniejową wygrywając finał tuż przez rozpoczęciem Wielkiego Szlema.
Edit: Maloun fakt faktem jest też że Rysiek przegrał serving for match w 2 secie,no ale w trzecim po interwencji masazysty sam nie wierzyłem w tak znaczną poprawę gry, a jednak. Cóż, on tutaj poprostu musiał wygrać, a do tego miał wspaniały doping. Ogólnie pomimo małych nieregularności bardzo dobry technicznie tenis ze strony Ryśka, a przede wszystkim skuteczny. Murray będzie miał ciężką przeprawę w 1r Rollanda..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom