>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Nice, Dusseldorf 17.05-22.05

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam ????
Co tu taka cisza? Dzisiaj grę w tym turnieju rozpoczyna Łukasz Kubot i najpierw zmierzy się z francuzem Mina, który otrzymał dziką kartę. ten rywal jest spokojnie w zasięgu Łukasza i myślę, że wreszcie po długiej przerwie uda mu się awansować do drugiej rundy, gdzie prawdopodobnie trafi na włocha Starace, który wpierw musi pokonać Darcis&#39;a. Jeśli i drugą rundę udałoby się pokonać, to potem rywal z najwyższej półki - Monfils, z którym mogłoby być ciężko. Ogólnie drabinka szczęśliwie się ułożyła dla Polaka, oby to wykorzystał! I choć dziś kurs na Kubota strasznie niski, to myślę, że DW 2:0 po kursie 1,6 spokojnie do wzięcia. W końcu to ostatni turniej przed Rolandem, więc trzeba podszlifować formę ????
 
M 28

mitch

Użytkownik
Ja bym Kubota nie ruszał. Wręcz przeciwnie spróbowałbym zagrać na jego rywala gdyz na tydzień przed RG zawsze sie dzieją cuda.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cuda cudami, ale Łukasz ambicji chyba choć trochę ma i nie sądzę, żeby się dał dziś ograć, tym bardziej, że od jakiegoś czasu regularnie spada w rankingu, dziś znów zleciał o jedną pozycję. A dokładny wynik 2:0 też realne, np. 6:4 6:3 jak najbardziej prawdopodobne.
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
Cuda cudami, ale Łukasz ambicji chyba choć trochę ma i nie sądzę, żeby się dał dziś ograć, tym bardziej, że od jakiegoś czasu regularnie spada w rankingu, dziś znów zleciał o jedną pozycję. A dokładny wynik 2:0 też realne, np. 6:4 6:3 jak najbardziej prawdopodobne.
W widziałeś mecze w Belgradzie i zwycięstwa młodego Serba? ????
Dodając , że wczoraj Łukasz miał urodziny i RG coraz bliżej to bardziej się opłaca młodego grać niż Polaka który ostatnio nie zachwyca.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
W widziałeś mecze w Belgradzie i zwycięstwa młodego Serba? ????
Dodając , że wczoraj Łukasz miał urodziny i RG coraz bliżej to bardziej się opłaca młodego grać niż Polaka który ostatnio nie zachwyca.
Każdy ma swoje zdanie i zobaczymy jak się ułoży ???? A turniej w Belgradzie oglądałem i no cóż mogę powiedzieć...Oby nie powtórzyła się taka sytuacja i oby Łukasz pokonał młodego Francuza :jezora:
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Witam, dawno się w tym dziale nie udzielałem ???? W tym momencie na kortach jest polak Łukasz Kubot, i radzi sobie całkiem nieźle, wygrał 1 seta 7-5, w drugim jest 3-2 dla rywala. Polak jest wymieniany w gronie ośmiu faworytów do końcowego zwycięstwa, ja jednak stawiałbym na tryumf Gaela Monfilsa albo Fernando Verdasco. W pierwszym dniu, nie grali faworycie(tylko Kubot ???? ) Jutro na korcie głównym bedzie ciekawy mecz, M.Baghdatis vs Ancic. Stawiałbym na zwycięstwo chorwata. To chyba najciekawszy mecz jutrzejszego dnia ???? dalsze komentarze z biegiem czasusię pojawią
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Seppi-Stakhovsky
Ostatnio mialem okazję oglądać Seppiego w meczu z Gasquetem i moge powiedzieć ze z poczatku Włoch nawet nieźle sobie radzil. Jednak w miare upływu czasu szerzyla się niedokładność. Jak sie skończyło wiemy. Wogóle Włoch bardzo miernie w tym sezonie, dość powiedzieć ze nie przebrnął w tym roku ani razu dalej niż II runda. Stakhovskyego nie mialem przyjemności oglądać choć sądząc po wynikach moze to i lepiej. Ale jeśli o mnie chodzi to ja nigdy nie spodziewałem sie jakis fajerwerków po nim. H2H 1-0 dla Włocha aczkolwiek mecz 4 lata temu sie odbył więc nie ma co brać go pod uwagę. Jak dla mnie no bet, choć moze zaryzykowałbym i zagrał &#39;&#39;2&#39;&#39;, albo over gemowy w ostateczności.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Montanes A. - Dolgopolov O. jr.
Typ: Wynik w setach 0:2
Kurs: ✅5,20✅
Wynik: 3-6, 5-7
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jutro w pierwszej rundzie turnieju we Francji zmierzą się Hiszpan Albert Montanes oraz Ukrainiec Dolgopolov jr. Ostatnio miałem okazję oglądać ich grę w turnieju na Red Clay w Madrycie i szczerze mówiąc Hiszpan po serii dobrych występów całkowicie mnie zawiódł. Przeciwnikiem nie był byle kto bo będący w dobrej formie Gulbis, ale gra Alberta pozostawiaław mnóstwo do życzenia, jego serwis praktycznie nie istniał a za ugranie aż 5 gemów w 1 secie może podziękować Gulbisowi. Po przegranym secie siadła mu psychika, sporo niewymuszonych UE co przełożyło się szybko na 1-6 i wylot z turnieju. Dolgo natomiast przegrał w 2 rundzie z Nadalem 4-6, 3-6 pozostawiając bardzo dobre wrażenie, Hiszpan był mocno zdziwiony w 1 secie gdy nie mógł długi czas przełamać Ukraińca, przez cały mecz Dolgo miał 2x więcej winnersów aniżeli Rafa i jego gra naprawdę mogła się podobać, jedyne co nie podobało mi się w jego grze to fakt, iż odpuścił pod koniec 2 seta, ale trudno się dziwić takiej reakcji w meczu z królem clay&#39;u. Ukrainiec powoli zaczyna jeździć na turnieje wyższej rangi aniżeli Challengery w których do tej pory całkiem nieźle sobie radził, obecna forma jak dla mnie promuje go do wygrania tego pojedynku, a w każdym razie jeśli zagra tak jak grał z 1 secie z Nadalem powinien gładko to wygrać, typ nieco ryzykowny, ale kto nie ryzykuje, ten nie ma, pozdrawiam :wink:
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Spotkanie: Montanes A. - Dolgopolov O. jr. 3-6 5-7 ✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bardzo dobry typ uub. Do Twojej analizy dodam, że Montanes w meczu z Gulbisem prosił o interwencję medyczną. Coś go pobolewało. A drugi argument to taki, że jest &#39;specjalistą&#39; od dziwnych (zeby nie powiedzieć podejrzanych) przegranych. Jak dla mnie przynajmniej. Także kurs na Ukraińca biorę na 100%
 
F 0

filweb

Forum VIP
Czy ktoś wie, z kim gra dziś Matheiu? Różne źródła pokazują, że albo z Krajanovicem albo z Lajovicem. Może coś jest nie tak i mecz został odwołany/kontuzja Krajanovica i zastępstwo Lajovica? Pytam się, bo kurs ok 3,40 na Krajanovica byłby całkiem interesujący, ale nie mam pewności do jego zdrowia w tym momencie.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Gra z Lajovicem. Odnosnie meczu Chardego z Troickim to uwaga. Chardy wczoraj potrzebowal interwencji medycznej w drugim secie debla z Niemcami. Cos z kolanem. Ostrożnie z typowaniem tego spotkania.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Osobiście nie jestem pewien z kim gra Mathieu, ale dorwałem zakład gdy był wystawiony mecz Mathieu- Krajin i sam osobiście postawiłem na tego drugiego, umiejętności techniczne wysokie, a jak wiadomo dopiero co zaczyna pogrywać w ATP,młody i perspektywiczny zawodnik, na pewno jeszcze o nim usłyszymy.Młody Serb na pewno powalczy jeszcze w turniejach wyższej rangi, czym była zapowiedź w turnieju &#39;u siebie&#39; w Belgradzie, niestety na niektórych bukach kurs już mocno spadł. Jeśli zmienił się przeciwnik no cóż, szkoda zwrotu, Poisonick to potwierdzone info?
Edit: ijednak gra z Lajovicem, właśnie dostałem zwrot.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Gasquet R. - Lacko L.
Dw 2-0 ✅✅

Ostatnie dzisiejsze spotkanie na kortach we Francuskiej Nicea. PO przeciwnych stronach siatki staną reprezentant gospodarzy Richard Gasquet oraz Słowak Lukas Lacko. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jak i całych zawodów jest Richard sklasyfikowany na 68 pozycji rankingu ATP. warto jest podkreślić, że kilka lat temu był w czołówce tego rankingu. Spowodowane to jest, tym że w ubiegłym sezonie miał problemy zdrowotne i nie mógł zagrać w turniejach. Jego rywal jest o cztery oczka niżej. Francuz w tym sezonie odnotowuje całkiem dobre wyniki. W minioną niedzielę wygrał turniej również w Francji - Bordeaux. Gdzie pokonał po bardzo dobrym pojedynku Michael Llodra 2-1. Wcześniej także dotarł do ćwierćfinału w Belgradzie. Richard w tym sezonie całkiem dobrze radzi sobie na clayu. Bowiem jak narazie wygrał dwanaście spotkań na tej nawierzchni oraz sześciokrotnie przegrywał. Przede wszystkim te porażki wynikają z tego, że trafiał na bardzo mocnych rywali w wczesnych fazach turnieju. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja jego rywala w dzisiejszym spotkaniu. Bowiem jego największym osiągnięciem w ostatnim czasie była druga runda w turnieju w Atenach. Na clay nigdy nie grał dobrze ale również unika występów na tej nawierzchni. W tym sezonie na mączce zagrał dwukrotnie i wszystkie te spotkania przegrał. Reasumując, Gasquet w tym spotkaniu powinien sobie spokojnie poradzić z swoim rywalem i pewnie awansować do kolejnej rundy.
 
G 0

guma92tenis

Użytkownik
Gasquet R. - Lacko L.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jak i całych zawodów jest Richard sklasyfikowany na 68 pozycji rankingu ATP. warto jest podkreślić, że kilka lat temu był w czołówce tego rankingu. Spowodowane to jest, tym że w ubiegłym sezonie miał problemy zdrowotne i nie mógł zagrać w turniejach.
Nie rozumiem po co pisać takie głupoty, ludzie to potem czytają i takie błędne informacje ślą dalej...Gdzie wyczytałeś lub gdzie usłyszałeś, że Gasquet opuścił sporo turniejów przez kontuzje ?
Gasquet był podejrzany o zażywanie &quot;rzeczy&quot;, które nie są dla zawodowych tenisistów :p Został jednak oczyszczony z zarzutów i oto jest ;)
 
uub 0

uub

Użytkownik
Dokładnie, Kaszkiet troche zagubił sie w swoim życiu..dobry to był kilka lat temu był okrzyknięty jednym z największych talentów światowego tenisa. Niestety po tym co widać to chyba zaczął rozmieniać swój talent na drobne, Ta pozycja w rankingu to nie przypadek (patrz. Przegrana z Hanescu), ale tutaj mam zamiar pisać w innej sprawie.
Dolgopolov bardzo ładnie, 5,20 na DW 2-0 weszło jak w masło, a Montanes no cóż.. tenisista którego cenię naprawdę nisko, dość dziwaczny serwis (piłka wyrzucana nisko) i często uderza jakby od niechcenia. Dzisiaj znów się nie popisał co można było ładnie wykorzystać. a na Dolgo można grać dalej, zawodnik młody, ambitny, dość dobrze serwujący, jak na najwyższy szczebel tenisa jeszcze ma za słabą psychikę, przy niekorzystnym dla siebie wyniku szybko odpuszcza, ale dysponuje solidną techniką, dzisiaj kilka naprawdę dobrych technicznie crossów, dobry slice, fh, jeśli nabierze więcej regularności w grze to jeszcze będzie o nim głośno, cóż tutaj dużo mówić, dopiero zaczyna jeździć na turnieje wyższej rangi aniżeli challengery i życzę mu powodzenia. Przyjemnie się go ogląda.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Uub:
Sam stawiałem na Dolgopolova. Takie kursy to jakies nieporozumienie. Montanes był może minimalnym faworytem. Jaką on mógł miec motywacje na tydzień przed RG? Ostatnio niby forma nienajgorsza, ale nie można przeceniać wygranej z Ferdkiem, który w Estroil grał jak zawodnik z poza TOP50. Dolgopolov rzeczywiście ma talent chociaż już parokrotnie mnie zawiódł w tym roku. No ale wybacza mu dzięki wygranej z Albertem ????
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Znamy już większość zawodników którzy awansowali do drugiej rundy, oto wybrabe przeze mnie poedynki
R.Soederling(1) vs O.Rochus - Faworyt jest jeden, jest nim szwed. Rochus pokonał w pierwszej rundzie 6-3 6-1 francuza Adriana Mannalino i to chyba będzie koniec jego zwycięstw w turnieju głównym. 8/10
G.Monfils (3) vs M.Chiudinneli - to również powinien być jednostronny pojedynek. Francuz jest dla mnie faworytem do końcowgo trumfu i nie powinien mieć w tym meczu większych kłopotów. 8/10
P.Starace vs Ł.Kubot 8- drugi mecz polaka w turnieju i może być mu ten rywal sprawić więcej kłopotów niż G.Mina. Włoch pokonał bez problemów 6-3 6-1 belga S.Darcisa. Rywal Kubota jest 63 w rankingu ATP i może się z nim polak trochę pomęczyć. Ostatecznie jestem na zwycięstwem naszego rodaka 2-1, 6/10
L.Mayer vs L.Bellucci (4) - 26 kontra 59 rakieta świata. Mecz zapowiada się również bardzo ciekawie. Również stawiam tu na 3 sety ze wskazaniem zwycięzcy w Argentyńczyku. 6/10
A.Seppi vs S.Stakhovsky - żaden z nich nie jest wymieniany w gronie faworytów. Tutaj zapewne spokojne zwycięstwo włocha. W rankingu ATP dzielą ich tylko 4 miejsca jedenak obecny sezon jest lepszy w wykonaniu Seppiego. Stawiam na jego zwycięstwo. 5/10

PLAN DNIA 19.05.2010r.
Kort centralny:
M.Baghdatis vs S.Greul
R.Soederling vs O.Rochus
F.Serra vs F.Verdasco
G.Monfils vs M.Chiudinelli
Kort 2:
L.Mayer vs T.Bellucci
P.Starace vs Ł.Kubot
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Spotkanie: Potito Starace vs Lukasz Kubot
Typ: 1
Kurs: 1,50
Buk: Bah
Analiza:
2. runda turnieju rankingowego ATP w Nicei. Faworytem tego spotkanie jest bez wątpienia włoch. Mimo iz Kubot jest wyżej w rankingu to raczej Starace nie powinien się z naszym najlepszym tenisistą zbyt długo męczyć. Panowie rozegrali między sobą do tej pory jeden pojedynek w Casablance, w którym to Polak został rozgromiony 6-1 6-0. A był w tamtym meczu wymieniany jako faworyt. Starace w Nicei zagrał narazie jeden mecz i wygrał go bez problemów. 6-3 6-1. Kubot męczył się ze swoim rywalem ale ostatecznie tez wygrał w dwóch setach, ale ma zdecydowanie więcej kilometrów w nogach. W tym sezonie Włoch w meczach w których wymieniany był jako faworyt(było ich 7 wg bukmacherów) wygrał aż 6 z nich. Kubot gdy skazywany jest na porażkę(w tym sezonie 7 razy) zawsze przegrywa. Polak poza ostatnią wygrana w poprzedniej rundzie miał zły bilans meczów. Przegrał 4 spotkanie z rzędu. W tym z 88 rakietą swiata. A jego dzisiejszy rywal jest w rankingu wyżej. To kolejny powód dla którego Kubot powinien przegrać.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Zgodzam się z Twoim typem. Łukasz nie jest to ten sam zawodnik to w pierwszym trzech miesiącach roku. W poprzednim swoim spotkaniu na kortach z Nicei jak napisałeś 2-0. Lecz ten mecz nie był taki pewny. A w szczególności w końcówce drugiego seta. Który to set mógł paść łupem rywala. I myślę, że po bardzo dobrych występach przyszedł czas na ggorsze. I to w ostatnim czasie pokazuje. Odpadnięcie z turnijów w pierwszej rundzie. Tu już jest już w drugiej i myślę, że na tym zakończt swoją przygodę przed RG
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom