>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Nice, Dusseldorf 16.05-22.05

Status
Zamknięty.
B 94

bart7890

Użytkownik
dziubi123 żadnych dokładnych informacji nie posiadam, ale z samych domysłów mogę wywnioskować iż niebawem rozpocznie się French Open i nie warto grać na turnieje w Nicei czy też Dusseldorfie ;)
Niektórzy zawodnicy mogą odpuścić spotkanie czy też nie grać na pełnych obrotach wszak ryzyko kontuzji widnieje nad każdym. Ot takie moje przemyślenia.
 
gju 134

gju

Użytkownik
niby tak, niby nie. ????
trzeba grać! może niekoniecznie na takich Berdychów, którzy szaleć pewnie nie będą, ale dla wielu Nicea to szansa na zajebiste punkty, których na RG nigdy nie złapią, bo tam będą czekać na nich od samego początku rywale z najwyzszej półki.
 
john90 115

john90

Użytkownik
Zgadzam się z gju:
A moje typy to dokładniej Stakhowsky -3 gemy Expekt 1.85. Zdecydowanie lepiej Ukrainiec prezentuję się w tym roku i nie będę powtarzał opinii.
Dużo szczęścia ale weszło ???? 7-6 ; 6-3 ???? ✅
I do tego jak już większość zauważyła Berlocq DW 2-0 2.30 Expekt ⛔
Moim zdaniem oba typy to duża okazja jednak dla mniej odważnych czysty win zarówno Berlocq jak i Stakhovskiego.
Pozdrawiam John
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Zgadzam się z gju:

A moje typy to dokładniej Stakhowsky -3 gemy Expekt 1.85. Zdecydowanie lepiej Ukrainiec prezentuję się w tym roku i nie będę powtarzał opinii.

I do tego jak już większość zauważyła Berlocq DW 2-0 2.30 Expekt

Moim zdaniem oba typy to duża okazja jednak dla mniej odważnych czysty win zarówno Berlocq jak i Stakhovskiego.

Pozdrawiam John
Myślę że Berlocq to przegra oglądałem jego mecz z Ciliciem i powiem wam że jest to bardzo nieprofesjonalny zawodnik.Haider-Maurer nie jest taki słaby jak myślicie im prostsza gra na argentyńczyka tym lepiej.Nawet nie wiadomo czy on będzie chciał to wygrać już Acasuso w meczu z Hutą Galungiem pokazał że latynosi trochę kombinują.Co do 2:0 dla Berlocqa to ja bym nie liczył na taki rezultat.
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Popieram zdanie John90 ???? Dla mnie Bera to pewne 2;0.. ostatnio zmiótł rywala z kortu. Clay to sprzymierzeniec Barlocq&#39;a, nic wiecej nie trzeba pisac;)
Co do Stahovskiego to zawsze mam obawy, Gaba nie gra na ten moment takiego tenisa jakiego potrafił grać, bo przecież rosjanin to nie jest postać anonimowa, lecz Ukrainiec mimo, ze rewelacyjnej formy nie ma to powinien Rosjanina odprawic z kwitkiem w dwoch setach;) max 21 gemow;)
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Berlocq opd 2 seta gra zdecydowanie lepiej dużo mocniej uderza piłke wygląda to tak jakby nie chciał tego 1 seta wygrać a teraz baran gra na maxa widać że mu zależy.Haider Maurer już kompletnie nic nie gra Berlocq to jest jednak złodziej teraz to już biega do wszystkiego i wali z całej siły a wcześniej grał jakieś bezsensowne slice i dawał mu atakować.Myśle że 6:1 się skończy 3 set.Niezły oszust naprawde najchętniej rozwaliłbym mu ten jego durny łeb.Oczywiście Spears wygrała kurs był 7 to są niemożliwe rzeczy ostatnimi czasy ja już nic z tego nie rozumiem jak można miec takiego pecha w typowaniu.
 
john90 115

john90

Użytkownik
Podzielam Twoją opinię ;) Teraz cholernie żałuję, że swoim zwyczajem nie zagrałem handi na gemy -3 na niego bo pokrył spokojnie. A jak widać 2-0 w setach i granie z jego strony od początku na maxa to dla niego za wiele ...
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Berlocq opd 2 seta gra zdecydowanie lepiej dużo mocniej uderza piłke wygląda to tak jakby nie chciał tego 1 seta wygrać a teraz baran gra na maxa widać że mu zależy.Haider Maurer już kompletnie nic nie gra Berlocq to jest jednak złodziej teraz to już biega do wszystkiego i wali z całej siły a wcześniej grał jakieś bezsensowne slice i dawał mu atakować.Myśle że 6:1 się skończy 3 set.Niezły oszust naprawde najchętniej rozwaliłbym mu ten jego durny łeb.Oczywiście Spears wygrała kurs był 7 to są niemożliwe rzeczy ostatnimi czasy ja już nic z tego nie rozumiem jak można miec takiego pecha w typowaniu.
odpuść sobie typowanie chłopcze bo twoje ostatnie wpisy wołają o pomstę do nieba ;) tenis jest dyscypliną gdzie wszystko zależy od jednej osoby więc musisz się przygotować na wpadki bo np ktoś ma gorszy dzień, albo po prostu przyjechał po wpisowe. nie inwestuje się w takich marnych turniejach gdzie nie wiadomo co się wydarzy grubych pieniędzy bo potem (ale też nie zawsze) kończy się tak jak Ty. ochłoń i stawiaj tylko przemyślane typy.
żeby nie było tylko offtopu.
Baghdatis - Bennetau
zgadzam się z opinią MaciekLeo co do typu na Bagietkę, ostatnio nie szło mu za dobrze (może to nawet mało powiedziane) i jest to ostatni gwizdek na to aby poprawić sobie formę i samopoczucie przed Roland Garros. Czasy Bennetau jak dla mnie już minęły i takich zawodników jak on Marcos powinien odprawiać w dwóch setach, Francuza stać nie raz na jakiś pojedynczy zryw, dodatkowo gra u siebie jednak porażka ostatnimi czasy np z Gicquelem nie napawa optymizmem ;). Z drugiej strony wolałbym żeby Baghdatis nie zaszedł daleko w tym turnieju, wtedy na RG będzie można złapać na niego dobre kursy, a on w Wielkich Szlemach zawsze potrafi spiąć dupę i zajść daleko ;) mój typ na ten mecz:
-Baghdatis @1.70 Tobet ⛔
/skwitować jego grę można jedynie gromkim śmiechem ;)
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Berlocq opd 2 seta gra zdecydowanie lepiej dużo mocniej uderza piłke wygląda to tak jakby nie chciał tego 1 seta wygrać a teraz baran gra na maxa widać że mu zależy.Haider Maurer już kompletnie nic nie gra Berlocq to jest jednak złodziej teraz to już biega do wszystkiego i wali z całej siły a wcześniej grał jakieś bezsensowne slice i dawał mu atakować.Myśle że 6:1 się skończy 3 set.Niezły oszust naprawde najchętniej rozwaliłbym mu ten jego durny łeb.
Identyczna sytuacja z Gulbisem. Pierwszy set z Fogninim zagrany na stojąco a w kolejnych dwóch biegał do wszystkiego i seryjnie zdobywał punkty bardzo solidnymi zagraniami. Włoch nie wytrzymał i w swoim stylu zaczął rzucać rakietą po korcie. Nie szukam tutaj żadnych teorii spiskowych (tym bardziej w przypadku Gulbisa i jego zrytej psychiki) ale to co się ostatnio dzieje w niektórych meczach ATP może przyprawić o ból głowy i zawał serca. A kwestia czy ktoś na tym zarabia czy traci schodzi na drugi plan..
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Kolega powyżej ma rację, czy to co się ostatnio dzieje w ATP nie jest uzależnione tym, że niektórzy chcą sobie &quot;dorobić&quot;. Przykładem jest mecz Verdasco - Soderling, gdzie Soda wygrał nieprawdopodobny mecz. Wczorajszy mecz Soda - Querrey. Robin wygrał znowu przegrany mecz. A dziś powtarza się sytuacja Querrey - Kukushkin. I powiedzcie mi, czy to jest po prostu kryzys Querreya? Czy coś chce on dorobić? Bo o ile w to, że przegrał z Sodą na korcie mogę uwierzyć. Ale w to, że przegrał dziś mecz, mając dwie piłki meczowe przy stanie 6-3, 5-3 i 40-15 i przegrał ten mecz na korcie nie chce mi się wierzyć. Przecież Kukushkin grał beznadziejnie, Querrey ma świetny serwis i w najważniejszym momencie meczu, gdzie wydawało się że wygra pewnie 6-3 6-4 nagle Kukushkin go dopada, a Kazach to przeciętny zawodnik. Czy to słaba głowa Sama? Jakoś nie wierzę, aby dwa dni pod rząd zdarzyło się to samo..
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Ludzie, tak pieprzycie, że aż nie chce się czytać. Co nie wejdzie, to doszukujecie się oszustw, zamiast normalnie dyskutować na poziomie o typach. Tenisiści to normalne osoby, które mają swoje dobre i złe dni, nie są maszynami, no i przede wszystkim nie obchodzi ich to, czy ktoś postawi na ich wygraną czy nie. To, że ktoś najpierw w znakomitym stylu kogoś pokona, by chwilę później z kimś przegrać, a wcale nie jest zawodnikiem ze ścisłego topu, nie jest czymś wielce dziwnym. Obserwuję ten temat, żeby być na czasie, jeśli chodzi o tenis, a muszę tu czytać ciągle jakieś żale. Weźcie pod uwagę to, co napisałem, a moderatorów proszę o interweniowanie, bo naprawdę niektórzy tu zasługują na kartki. Wszędzie widzicie same ustawki, a zapominacie, że każdy bez wyjątku ma prawo do słabszego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 22

junior1317

Użytkownik
Dlaczego kolego na kartki? Czy nie można porozmawiać po meczu, o tym jak on przebiegał? Po prostu usiłuję zarobić na tym pieniądze, a żeby to zrobić, po przegranym meczu muszę go przeanalizować, zobaczyć błędy i wyciągnąć jakieś wnioski, żeby następnym razem nie było porażki z mojej strony.
Na jutro Berdych DW 2-0. ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ludzie, tak pieprzycie, że aż nie chce się czytać. Co nie wejdzie, to doszukujecie się oszustw, zamiast normalnie dyskutować na poziomie o typach. Tenisiści to normalne osoby, które mają swoje dobre i złe dni, nie są maszynami, no i przede wszystkim nie obchodzi ich to, czy ktoś postawi na ich wygraną czy nie. To, że ktoś najpierw w znakomitym stylu kogoś pokona, by chwilę później z kimś przegrać, a wcale nie jest zawodnikiem ze ścisłego topu, nie jest czymś wielce dziwnym. Obserwuję ten temat, żeby być na czasie, jeśli chodzi o tenis, a muszę tu czytać ciągle jakieś żale. Weźcie pod uwagę to, co napisałem, a moderatorów proszę o interweniowanie, bo naprawdę niektórzy tu zasługują na kartki. Wszędzie widzicie same ustawki, a zapominacie, że każdy bez wyjątku ma prawo do słabszego meczu.
100% poparcia
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Zgadzam się z Wami, ale swoją drogą, co jednych wku****, u mnie wywołuje uśmiech, bo wku**** przestało już jakiś czas temu. Tenis to moja ulubiona dyscyplina od lat, takie przypadki się zdarzały i zdarzać będą. Prawda, czasem jest denerwujące jak się ogląda frajerstwo zawodnika na korcie, szukanie w tym teorii spiskowych na każdym kroku to już przesada podyktowana rozgoryczeniem i wku***, że było się tak blisko. Sam grałem w zeszłym tygodniu na Hiszpana, a w tym na Sama. Przegrałem znaczne kwoty, ale taki jest mój styl, szukałem okazji, oglądałem live i uznałem, że warto zainwestować, cóż, nie płacze tylko gram dalej swoje. To się zdarza, zastanawiałem się, czy można z tego jakieś wnioski wyciągnąć na przyszłość? Pewnie, że można, ale gdyby tak, to po kilku latach gry musiałbym futuresy obstawiać.
Jeżeli chce się być dobrym typerem i rozwijać w swojej dziedzinie, to takie sytuacje powinny nas umacniać, bo jesteśmy silniejsi przede wszystkim przez porażki, a nie zwycięstwa. Bo podpalić się bardzo łatwo, płynąć w euforii na fali wznoszącej, by potem nie wiadomo jak zostać szybko sprowadzonym na ziemie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak u Gaby ciagle przed Szlemami idzie w gore kurs z 1,30 na 3,0 to przeciez przypadek, czemu sie tak denerwujecie i szukacie teori spisokowych. Przypomne tylko jego mecz z Montanesem przed US OpenJak niedawno Schwank gral z Chela i byl faworytem po przegraniu 1 seta i w drugim 0-3* to przeciez ok gdzie tu jakis walek. A ten Canas z Veicem to czystosc sportu w 100%



Veic przegrywa seta i 1,13 przeciez sie mecz zaraz odworci bo to czysty sport.

Sama czystosc bialego sportu a te zawieszenia Wlochow to pomylka, Vagnozii Gaba Davydenko i inni to wzor uczciwosci i powinni dostac nagrode fair play.

http://tennisbetsguru.blogspot.com/2007/08/new-haven-stench-rises-again.html
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Też mnie troszkę śmieszą ci, którzy uważają, że tenis to tylko i wyłącznie sport, i takie rezultaty po prostu wynikają z tego, że mamy do czynienia z normalnymi ludźmi... W tenisie wałki były, są i będą. Davidienko i pojedynek Cheli ze Schwankiem to świetne przykłady, sam pamiętam jak śledziłem kursy, kiedy to Ignacio wygrywał w drugim secie. Oczywiście nie ma co doszukiwać się oszustw w co drugim pojedynku, ale jeżeli ktoś myśli, że to wciąż tylko sport, gdzie &quot;wszystko może się zdarzyć&quot; to gratuluję naiwności.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Querrey jest niesamowity poprostu nagle przestaje trafiać serwisem i przegrywa tak jak wczoraj znowu z 5-3 2 razy na 5-7.Granollers też dzisiaj miał już 4-3 40-30 w 2 secie i przegrał.Powinna powstać lista zawodników którzy odpuszczają:Karol Beck,Jose Acasuso,Grega Zemlja,Victor Hanescu,Thomas Fabbiano to zaledwie namiastka &quot;kieszonkowców&quot; dlatego chrońcie swoje kieszenie.
 
pezio 22,9K

pezio

Użytkownik
Po prostu nie można przesadzać. Nie każdy mecz z dziwnym przebiegiem jest ustawiony. Ale z kolei zdarzają się także przekręty, jak wspomniany Canas vs Veic, czy Włosi itd. No a przed Wielkimi Szlemami to tym bardziej zdarzają się fixy więc nie ma co płakać tylko czujnie obserwować.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W WTA takie wyniki to codzienność typu 6:1, 1:6 itd. Do tego na cegle, wtedy kiedy serwis nie jest tak istotny, to wszystko weryfikują umiejętności. Nie ma co gdybać, bo w tenisie nie gra 11 zawodników jak w piłce nożnej tylko 1 osoba, więc ona może zgarnąć niezłą pulę, nawet nie wiem czy nie czasami większą niż z wygranej z turnieju. Dlatego warto grać tylko turnieje ATP, a nie jakieś czelengery, itf, futeresy, WTP itp. (moim zdaniem).
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Andy Roddick - Victor Hanescu @ 1.95 Betsson

Bukmacherzy maja cos problem z tym meczem bo u wiekszosci zostal on poprostu wycofany. Do czego to doszlo aby Victor Hanescu byl dzisiaj faworyzowany a niby z jakiej racji? Wiem ze Hanescu przepada za clayem a Roddick wrecz przeciwnie jednak to niczego nie zmienia bo Amerykanin jest o niebo lepszym tenista od Rumuna. H2H 3-0 dla Yankeesa , dodatkowo 1 mecz byl grany na clayu w 2006r gdzie Arod wygral 61 60. Arod przegral co prawda 2 ostatnie pojedynki , z Cipolla mozna uznac to za niespozdianke ale kazdemu sie zdarza a z Simonem to wiadomo Francuz to bardzo dobry grajek. Hanescu jest zbyt cienki na Roddicka gdzie kolwiek by nie grali. Kursy dziwne ale Andy napewno postara sie poprawic forme przed Rolandem. Hanescu to jeden z tych graczy na ktorego nigdy nie warto stawiac a raczej czesciej przeciwko niemu!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom