>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Newport 13.07-19.07.2015

Status
Zamknięty.
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Ram (+1,5s) + Smith (+1,5s) @ 2,09 Pinnacle ✅
Co do Rama to popieram zdanie kaina na temat tego meczu. Seta jest jak najbardziej w stanie ugrać z mającym czasami problemy z głową Mannarino. Dobrze serwuje, jest groźny pod siatką, forma jest wysoka, więc czemu nie?
Smith także gra w Newport jak na razie bardzo dobrze. Najpierw pokonał Tomica, który może nie grał najlepiej gdyż miał tam chyba jakieś drobne nieporozumienia z australijskim związkiem tenisowym, ale mniejsza o to. Pokonanie takiego gracza zawsze robi wrażenie. Potwierdzając dobrą dospozycję wygrał w kolejnej rundzie z Donaldsonem i to w dość dużym rozmiarze, bo 6-3 6-1. Smith dobrze serwuje w tym turnieju, podobnie zresztą jak jego rywal czyli Tatsuma Ito. Japończyk w 1 rundzie trochę męczył się z zawodnikiem z bardzo odległego miejsca w rankingu ATP i wygrał dopiero po 3 setach, który nie dość, że gra głównie w zawodach rangi futures, to jeszcze grał swój 1 w życiu mecz na trawie. W 2 rundzie było już znacznie lepiej, bo wygrana w 2 setach ze Stevem Johnsonem. Nie mam jednak najlepszego zdania na temat formy Johnsona w ostatnich kilku tygodniach i sądzę, że gra bardzo słabo. Miałem nadzieję, na lepszą jego grę w USA, jednak Amerykanin w meczu z Ito popełnił m.in. aż 7 DF i generalnie jego gra była daleka od ideału. Będący w dobrej formie Smith może wygrać z Ito, a 1 seta tym bardziej jest w stanie wywalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Phillippoussis/Harrison-Ram/Krajicek 0-2
Ram/Krajicek 1.53 b365
✅✅✅
Ten kurs to na pewno zasługa &quot;męczarni&quot; Jankesów w ostatnim meczu. Jednak za rywali nie mieli najłatwiejszej pary, bo i Marchenko i Menendez, coś pokazywali na trawie. Dla przykładu ten drugi w parze z Nikosiem Almagro napsuł sporo krwi na Wimbledonie Mahutom. Koniec końców Raheev z Austinem wyszli zwycięsko z tego spotkania i grają dalej. Mark z Ryanem za to dostali w pierwszej rundzie zupełnie przypadkowy, półamatorski debel. Gładko wygrali i nie trzeba się dziwić. Tutaj jednak takiego szczęścia już nie mają. Ani Krajicek, ani tym bardziej Ram nie są przypadkowymi uczestnikami turnieju deblowego. Jaja już wczoraj wspominał o tej parze, ja tylko dodam, że w przeciągu roku Ram prezentuje się w grze podwójnej co najmniej nieźle. Z większych sukcesów trzeba na pewno wspomnieć triumf w Halle, właśnie na trawie oraz półfinał US Open w tamtym roku. Jasne, że jego leworęczny partner deblowy nie ma takich sukcesów, jednak jest to solidny deblista, który na poziomie 250-tek w swoim kraju jest w stanie grać bardzo skutecznie. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym ustawieniem, obaj tenisiści dysponują ponadprzeciętnym serwisem i niezłą grą przy siatce, jednym słowem mają argumenty do gry w debla. Za rywali dostają Kangura, powracającego po latach rozbratu z profesjonalnym tenisem oraz Harrisona, który łagodnie mówiąc nie jest w formie. Ryan przegrywa ostatnio wiele spotkań, mam tu na myśli bardziej singla, ale może to też rzutować na jego grę deblową. W parze Ram/Krajicek widzę wyraźnych faworytów, więc taki kurs jest dla mnie dobrą opcją w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ram R. - Mannarino A.
Mannarino A. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔

H2H 0:2 z lat 2013-2014. Oba mecze to były zacięte 3 setówki z których zwycięsko wyszedł Mannarino i na podobny scenariusz meczu liczę dzisiaj. Rajeev Ram to hinduski amerykański dryblas który ma mocny serwis. Poza tym jego miejsce w rankingu (ponad 150 miejsce) odwzorowuje jego formę - poziom Challenger. Jakoś pokonanie Big Johna nie robi na mnie większego wrażenia, bo nigdy bardzo nie ceniłem Isnera, a tym bardziej zwycięstwo na podrzędnym turnieju ATP 250 w Newport. Francuz ma tutaj drogę otwartą nawet i do samego finału, tak jak to było na początku sezonu w Auckland gdzie przegrał z Vesleyem. Pokonanie Haasa po 3 setach i Vasselina robi na mnie większe wrażenie. Wynik jaki miałbym stawiać w ciemno to 1:2.

Wynik: 2:6 7:6(8) 7:6(2) @Edit: Dwie meczowe.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Nicolas Monroe i Mate Pavic grają ze sobą po raz pierwszy w karierze, jednak już we wspólnym debiucie wyeliminowali z turnieju w Newport parę rozstawioną z numerem pierwszym - Roberta Faraha i Santiago Gonzaleza, któzy są solidnymi deblistami, ale na trawie, a dodatkowo razem nie mają zbyt dużej siły ognia. Monroe jest bardzo doświadczony, od kilku miesięcy nie potrafi znaleźć stałego partnera, ciągle eksperymentuje. Mate Pavic w tym roku znowu udowadnia, że ma zadatki na świetnego deblistę, bardzo dobrze czuje się pod siatką i z każdym kolejnym turniejem rozwija się. Obaj tenisiści nie są zgrani, jednak ich gra się pokrywa - Nick emanuje spokojem i dobrą grą z końcowej linii.
Johan Brunstrom, który co ciekawe był w tym roku partnerem Monroe i razem na głównym szczeblu przegrali siedem meczów nie wygrywając ani jednego. Szwed ostatnio nabrał trochę niechcianej masy, w tym sezonie gra głownie w turniejach rangi Challenger, gdzie tydzień temu, również z Monroe triumfował w Winnetce. 35-latek najlepiej czuje się na nawierzchni ziemnej. Pomimo, że debliście dojrzewają do sukcesów później niż singliści, to jednak Johan najlepsze lata ma już za sobą. Jego partnerem w Newport jest Marcelo Demoliner, który po cichu, głównie przez turnieje ATP Challenger wdarł się do pierwszej setki rankingu deblowego i aktualnie próbuje swoich sił w głównym cyklu. Na trawie w tym roku wygrał siedem meczów i odniósł zaledwie dwie porażki, jednak nie warto sięzachwycać tym bilansem, gdyż cztery z tych zwycięstw to wygrane w Challengerze w Ilkley, gdzie pierwsze trzy spotkania były z serii &#39;must win&#39;. Następnie na Wimbledonie Marcelo w parze z Marcusem Daniellem odpadli w eliminacjach, ale udało im się wejść do drabinki głownej, pokonali śmieszny duet Paire/Haase, w drugiej rundzie ich rywale skreczowali. Marcelo nie posiada mocnego serwisu, jego poruszanie się po grassie, również nie należy do najlepszych i myślę, że solidna para pokaże Brazylijcyzkowi gdzie jego miejsce.
Typuję w tym spotkaniu zwycięstwo Monroe&#39;a i Pavicia, którzy wydają się tenisistami bardziej uniwersalnymi, a przede wszystkim pasującym do siebie i będącym w lepszej formie. Nie przekonam się do Demolinera na trawie.
Monroe/Pavic @ 1,72 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nareszcie zostałem odblokowany...Wracam dziś z typem ukierunkowanym w strone Rama. Szakal wyzej opisał spotkanie i stawia na Mannarino, nie mowie ze Adrian tego nie wygra ale licze na 3 sety i możliwe iż pierwsze zwyciestwo w tej rywalizacji odniesie hindus. Na mnie osobiscie zrobiło wrażenie pokonanie Isner. Łatwo też ograł Sugite i dziś zapewne powalczy z Mannarino. Z tego co mi wiadomo jego zaangażowanie w poprzednich meczach było na bardzo wysokim poziomie, zatem i dziś nie powinno go zabraknąć. Opcja bezpieczna:

Ram+1,5 seta =&gt;1,52 ✅✅✅
Ram+2 gema =&gt; 1,96
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
93glowa 768

93glowa

Użytkownik
Sock - Hernych 1 @1.4 Bet365 ▶ zwrot, to pograli sobie...

Sock to według mnie zawodnik bardzo niedoceniany. Co prawda w meczu z Lacko nie pokazał się ze zbyt dobrej strony jednak jest to cały czas zawodnik dość młody, nie do końca ustabilizowany i czasami zdarzy mu się słabszy mecz. Jednak pomimo słabszej dyspozycji i tak udało mu się wygrać spotkanie dość pewnie. Po drugiej stronie 36-letni Czech który raczej lata świetności ma za sobą, a w tym turnieju powinien polecieć już w 1 rundzie kwalifikacji (przegrywał 0:1 w setach i w drugim secie miał stratę przełamania) lub z Fallą (co tam chłopaki się pobawili w trzecim secie w tb to śmiech). Jan potrafi grać na trawie całkiem nieźle - trzy razy osiągał drugą rundę Wimbledonu, ale ofensywny styl gry Socka - mocny fh, dobry wolej i serwis również jest niezły na tą nawierzchnię. Aktualnie Amerykanin jest po prostu dużo lepszym zawodnikiem i powinien sobie spokojnie poradzić w dwóch setach. Zagra ofensywnie, dobrze na serwisie i odpali swój fh to z Hernycha nie będzie za bardzo co zbierać. Niewykluczone że nawet gra na poziomie meczu z Lacko da mu zwycięstwo, jednak zakładam że był to jego gorszy dzień i w następnym meczu zaprezentuje się dużo lepiej.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
ATP Newport - QF
Dustin Brown - Ivo Karlovic
17.07.2015 / TBD
Dustin Brown (+1,5 seta) @ 1,606 ⛔
Pinnacle

Ogórkowy turniej w Newport wkracza w decydującą fazę, trudno było jak dotąd przewidzieć komu się chce grać, a komu nie, ale mamy już ćwierćfinały i teraz powoli wszystko się rozjaśnia. Spotykają się Dustin Brown i Ivo Karlovic i ja widzę po stronie dredziarza minimum seta. Ostatnio grali ze sobą w lutym w Delray Beach, gdzie górą był Ivo w trzech setach (pisałem zresztą analizę).
Karlovic to przede wszystkim piekielnie mocny serwis i w miarę dobra gra przy siatce, ale niestety słaba motoryka i ociężałość. Dustin Brown serwis ma nieco gorszy (jednak nie najgorszy), ale nadrabia motoryką i dobrą grą w każdym rejonie kortu (doświadczenie deblowe Dustina też robi swoje). Dredziarz niestety jest lekko niestabilny psychicznie i ma skłonności do pajacowania, ale trzeba przyznać, że w sezonie trawiastym trochę się ogarnął. Szansą na punkty dla Browna przy podaniu Karlovica będzie dobry return i wciąganie Chorwata w dłuższe wymiany, sam Ivo też nie jest maszyną i czasami serwis go zawiedzie.
W Newport Ivo zaliczył małą zadyszkę w pierwszej rundzie z Marchenko, w kolejnym spotkaniu w miarę gładko przejechał się po Tunezyjczyku Jazirim. Dustin Brown odprawił z kolei Szwajcara Bossela i Sama Querrey&#39;a, który również jest dobrym servicemanem.
Brown prezentuje o wiele bardziej urozmaicony styl gry, porusza się piekielnie szybko, a na trawie czuje się jak ryba w wodzie, dlatego też w mojej ocenie z drewnianym Ivo powinien powalczyć i zgarnąć minimum seta. Jeśli dojdzie do tie-breaka, a jest to wielce prawdopodobne, bo panowie będą raczej skutecznie rozgrywać swoje gemy serwisowe, to większe szanse będzie miał Brown, zwłaszcza jeśli Chorwatowi nie siądzie serwis (Ivo nie ma zbyt dobrego bilansu w TB w tym sezonie).
wynik: 6(3)-7, 3-6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Dustin Brown (+1,5s) - Ivo Karlović 1 @ 1.61 Pinnacle ⛔ ⛔ ⛔

Bukmacherzy z meczu na mecz próbują coraz bardziej mnie rozbawić i trzeba po prostu to wykorzystywać, bo jeśli ktokolwiek oglądał ten turniej w Newport to doskonale wie, że większość zawodników z rozstawionych miejsc po prostu robi sobie jaja. Z turniejem pożegnali się już : Isner (1), Mannarino (5), Johnson (7), Querrey (6), Tomic (3), a z wysoko rozstawionych zawodników pozostał Sock (4) i Karlović (2).
Zacznijmy od tego, że na tym turnieju granie w stronę dogów na co najmniej jednego seta przynosi po prostu fenomenalne rezultaty. Wystarczy prześledzić moje poprzednie analizy, które były oparte o niespodzianki i gołym okiem widać jak wygląda ten turniej.
Przechodząc do właściwego etapu analizy po raz kolejny raz będę musiał pisać to samo ale i tak warto to zrobić. Brown na trawie od początku swojego grania na trawie wygląda naprawdę bardzo dobrze. Przegrywał tylko i wyłącznie z Troickim na Wimbledonie, Nishikorim w Halle i Janowiczem w Stuttgarcie - bilans w tym roku na trawie 11/3, a na rozkładzie m.in Lu, Nadal czy Querrey. Karlovic w tym roku bilans na trawie 9/3 i przegrane z Haase, Federerem i Murrayem - wygrane warte odnotowania z Berdychem, Dołgo i Tsongą.
Karlović to typowy przykład service-mana który stara się skracać wymiany do minimum. Bazuje na potężnym pierwszym serwisie i na ugrywaniu swoich gemów serwisowych. Jeśli nie siedzi pierwszy serwis - pojawia się problem, bo w przypadku dobrze zreturnowanego drugiego podania Karlović musi albo przebijać albo próbować dobrej akcji przy siatce. Brown z całą pewnością nie ma tak dobrego serwisu jak Karlović ale nie można powiedzieć, że na trawie słabo serwuje, a w dodatku ma o wiele więcej atutów w postaci mobilności, gry przy siatce, a szczególnie w wymianach i poruszaniu się po korcie.
Scenariusz na ten mecz jest następujący : Karlović jak zwykle i w każdym meczu będzie bazował na utrzymywaniu swojego pierwszego podania i planie minimum czyli doprowadzeniu do TB. Brown będzie miał szanse w wypadku jeśli Chorwatowi przestanie siedzieć serwis, wtedy będzie mieć okazje do tego żeby wygrywać poszczególne punkty. W czasie całego meczu z całą pewnością nie raz nie dwa Karlović będzie musiał serwować swoim drugim podaniem i wtedy pojawia się szansa dla farbowanego Niemca. W TB wcale nie widzę Browna na straconej pozycji, bo tam jeden punkt może decydować o wygranej, a prędzej łatwiej o pomyłkę komuś kto bazuje tylko na serwisie, a nie na ogólnym graniu w tenisa.
Warto podkreślić, że panowie mierzyli się do tej pory 3-krotnie w przeciągu ostatnich 2 lat. W 2014 roku 2x wygrywał Brown 2:1 i 2:0, a w tym roku wygrał Karlović 2:1. Jak widać tendencja do wygrywania przynajmniej seta przez Browna w wyżej wymienionej parze jest bardzo dobra dlatego według mnie warto spróbować zaufać Dustinowi, który w ostatnich dniach wygląda naprawdę bardzo dobrze.

Hernych Jan (+1,5s) - Sock Jack 1 @ 1.75 Redbet

Kompletnie nie zgadzam się z typem podanym przez użytkownika 93glowa, który został opisany powyżej. Oczywiście nie jestem w 100% przekonany co do tego, że Sock nie wygra tego spotkania ale pisanie czegoś takiego jak &quot;Jednak pomimo słabszej dyspozycji i tak udało mu się wygrać spotkanie dość pewnie&quot; jest kompletnym wprowadzaniem w błąd osób, które nie oglądały tego meczu.
Dla mnie &quot;tenisista&quot; pokroju Socka po prostu nie powinien istnieć. Mówimy tutaj o zawodniku który ma za niedługo raptem 23 lata więc jak najbardziej powinien być to tenisista na dorobku, który za wszelką cenę chce jak najlepiej grać nawet w tych mniejszych turniejach tego pokroju. Jeśli jest to gracz perspektywiczny, a Sock jest za takiego uważany to powinien grać tutaj o wygranie tego turnieju, bo obsada nie powala, a i lepsi konkurenci zostali wyrzuceni - co pokazało zresztą zainteresowanie tym turniejem. Spotkanie z Lacko, który co tu dużo ukrywać jest po prostu słaby wyglądało D-R-A-M-A-T-Y-C-Z-N-I-E w wykonaniu Amerykanina. Mówimy tutaj o meczu w którym Sock dał 7 BP graczowi pokroju Lacko, a sam nie był w stanie łamać rywala przy stanie 0*:40 przy podaniu Lacko.
Nie będę ukrywał, że z całą pewnością Sock jest lepszym tenisistom ale to co odstawiał ostatnio na korcie przechodziło ludzkie pojęcie. Każdy człowiek, który oglądał to spotkanie zdaje sobie sprawę, że Amerykanin miał &quot;po prostu w dupie&quot; czy wygra czy nie wygra, a jeśli wygra to jak najmniejszym nakładem sił. Pokazuje to dobitnie jak tenisiści traktują takie podrzędne turnieje pokroju Newport i jaką mają motywację do gry w tego typu turniejach. Przy wcześniej podawanym przykładzie gdy Sock nie potrafił wykorzystać swoich szans nawet nie ukrywał, że dla niego przegranie tych ważnych punktów, które mogły dać mu przełamanie nic dla niego nie znaczą. Uśmiech na ustach od ucha do ucha, potem przegrane następne punkty i utrzymanie podania przez Lacko. W dodatku Sock na returnie wyglądał wprost tragicznie, przegrywał wymiany ze swoim rywalem (to naprawdę duże osiągnięcie) i jeśli nie wchodził mu pierwszy serwis to naprawdę był w dużych tarapatach. Szczęście, że za rywala miał właśnie Lacko, bo powinien już się spakować i wrócić do domu, bo każdy inny ciut lepszy gracz w życiu by nie puścił tego meczu tak beznadziejnie grającemu Jackowi.
Dla mnie kursy wystawione na Socka to żart i po tym co zaprezentował ostatnio nie postawiłbym na niego nawet złamanego grosza. Hernych ma duże doświadczenie na trawie, rozegrał tutaj aż 86 spotkań z czego 50 wygrywał. Oczywiście nie wygrywał z jakimiś mega kozakami, bo to żaden nadzwyczajny gracz ale trzeba powiedzieć jedno, że on tutaj akurat będzie chciał zajść jak najdalej, bo graczowi, który bije się w challangerach lub kwalifikacjach/niskich rundach ATP z całą pewnością będzie się chciało przede wszystkim walczyć i dać z siebie wszystko nawet jeśli będzie skazany na porażkę. W mojej opinii Sock to typowy przykład sportowca, któremu powoli zaczyna odbijać woda sodowa do głowy, bo nie osiągnął właściwie nic w swojej karierze (poza Wielkim Szlemem w deblu - ale to osobna historia), a już pokazuje swoje preferencje dotyczące turniejów i tego czy warto mu się spocić czy lepiej mu się nie spocić i spakować do domu - jeśli tak ma wyglądać młody tenisista na dorobku to ja zdecydowanie wole spróbować po o wiele lepszym kursie w kierunku doświadczonego Hernycha.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
shizok123 10

shizok123

Użytkownik
ATP Newport - QF
Dustin Brown - Ivo Karlovic @2.37 Bet365
mario_pl i kain. wyczerpali temat
Ja pragnę dodać od siebie, że od lutego tego roku jestem fanem Karlovic&#39;a. Wracam też pamięcią do jego ostatniego pojedynku z Brown&#39;em i jestem przekonany, że dziś ich potyczka będzie wyglądać zgoła inaczej. Oglądając ostatnie spotkania Ivo miałem wrażenie, że on jest jeszcze większym drewnem niż był na początku tego roku. W meczu z Marchenko miałem wrażenie, że to loteria. Po dwóch pierwszych setach byłem nawet w stanie uwierzyć, że Ivo to wtopi. Gdyby nie to, że Marchenko kładł się na ziemię w drugim secie i miał przerwę medyczną ze względu na jakiś ból w barku to kto wie. Marchenko mimo tego, że sam ruszał się jak wóz z węglem to potrafił wielokrotnie napędzić stracha bliskimi przełamaniem gemami. Mecz z Jaziri też wyglądał tragicznie. Wystarczyło, że Jaziri troszeczkę pobiegał do piłek które Ivo myślał, że odpuści i nasz doktorek nie wiedział jak na to odpowiedzieć. Parę razy Ivo musiał też bronić breakpointów. To nie ten sam Karlovic co w lutym.
Z drugiej strony Brown, który w moich oczach naprawdę teraz daje czadu. Widziałem mecz z Querrey&#39;em od drugiego seta i nie wierzyłem co Brown potrafił robić. Wyjmował piłki prawie nie do wyjęcia spod samej siatki, smeczował Querrey&#39;a bez problemu kierując piłkę tam gdzie go nie było. Kiedy w drugim secie wszystko zaczęło iść po myśli Querrey&#39;a kursy na Browna się załamały ale nie on sam. Jak tylko Querrey wygrał seta i było 1/1 to wcale nie było tego widać na twarzy Browna. Raz chyba dostał o coś piany ale wykorzystał swoje wkurzenie zdobywając 2 albo 3 punkty pod rząd.
Reasumując, jeżeli Karlovic liczy na to, że wygra swoimi dobrymi serwami i dojściem do TB&#39;ów to daleko nie zajedzie. A jeżeli spróbuje więcej powalczyć w wymianie to niech sobie lepiej podkręci celownik, bo jego celność pozostawia wiele do życzenia.
O ile się nie mylę to Brown zaczyna od swoich serwów i już w pierwszym secie upatruję tutaj jego wygraną. Ivo często zaczyna mecze od wygrywania pierwszego seta żeby w drugim pojechać po bandzie albo przegrać. Jeśli wtopi pierwszy to nie wiem czy starczy mu pary na wygranie drugiego i trzeciego.
Ja zagram jeszcze lekko
Dustin Brown wygra 1. set i WYGRA mecz po kursie 3.0 Bet365

Edit: Tragedia :O
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Brown - Karlovic over 25.5 1.69 3/10 maraton ⛔ bambus jak zwykle psychicznie nie podołał.
To jest mecz na 2-3 tie breaki, Ivo serwuje znakomicie od dluzszego czasu, swietnie wygladalo jego podanie na Wimbledonie, teraz w Newport rowniez ten element wyglada super. Z Jazirim 29 asow, z Marchenko tylko 11 ale bardzo dobre staty z obu podan, Ukrainiec nie mial nawet jednej szansy na przelamanie. U Browna wyglada to troche inaczej, wiecej choasu ale wiadomo jak on gra, podobne atuty, potrafi niezle serwowac, atakuje i naprawde niezle mija w defensywie. Jamajczyk doskonale wie, ze przelamanie z Ivo jest inne niz przelamanie z byle grajkiem, z Karloviciem to bedzie oznaczac przegrany set wiec mysle, ze podejdzie do swoich serwisow z duza koncentracja na ile potrafi a roznie z tym bywa. Ma szanse tutaj na 1/2 lub final wiec jest o co grac. Dla Karlovica to wazny turniej, on tu dokonal raz rzeczy wielkiej.
 
dx2 233,9K

dx2

Użytkownik
R.Ram-J.P.Smith 1 @1.55
Rajeev Ram wygral w zyciu jeden turniej okreslany obecnie mianem ATP World Tour i bylo to w Newport w 2009 roku. Yyyyy...... Przeciez juz to pisalem. Nie bede sie powtarzac. Ram gra tu regularnie co roku, jest to zdecydowanie jego turniej, forma co najmniej dobra, pokonal dwoch bardzo dobrych graczy w postaci Isnera i Mannarino. Jego styl serve-volley i swietny serwis znakomicie pasuja do tych kortow. Jak mi ktos powie, ze Rama nie faworyzuje miejsce to parskne smiechem. John Patrick Smith bardzo podobny tenis. Tez swietny serwis, ktory czesto pozwala zaakatakowac od razu siatke. Piekny mecz to nie bedzie, wymiany beda krociutkie, ale ze gramy w Newport to licze na to cos wiecej ze strony Rama, ktory na pewno bedzie chciec zagrac w swoim drugim singlowym finale w zyciu. Tak naprawde ciezko powiedziec jak dobry ten Australijczyk tu jest, ale historia i doswiadczenie po prostu kaza szukac zwyciezcy w postaci Rama i tego schematu sie trzymac. John Patrick Smith po raz pierwszy w karierze gra mecz na etapie polfinalu, wiec tutaj dojdzie i presja z tym zwiazana, a i publicznosc tez bedzie jednak bardziej wspierac hinduskiego Amerykanina. Na Wimbledonie w 1 rundzie Smith prowadzil z De Schepperem w setach 2-0, byl bardzo bliski przelamiania i zwyciestwa w w trzech setach, a jednak presja go zjadla i przegral 2-3. Licze na ten moment lepszej gry Rama w decydujacych momentach, ktory moze zadecydowac o wyniku.
Sock-Karlovic 2 @1.55
Mysle, ze Karlovic to glowny kandydat do wygranej. Wczoraj na serwisie to nie bylo czego zbierac. Karlovic na takim etapie juz nie odpuszcza, a smykalke do gry na trawie to on mial od zawsze. Jack Sock bardzo dobry tenisista, ktory bedzie prawdopodobnie kiedys graczem top 10, ale jego forma ostatnio nie na szczycie i Sock ma tutaj jeden problem. Na dobra sprawe Amerykanin zagral tutaj tylko jeden mecz z Lacko. No bo nie mozna liczyc cyrku ze Stepankiem, ktory ugrywa w meczu 2 gemy, wiec jak Czech podszedl do tego meczu mowi wszystko i 1 gema z Hernychem, po ktorym Czech skreczowal. Karlovic ograniem bije Socka na glowe w tym turnieju i Doktor powinien zameldowac sie w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Karlovic - Sock
Sock wygra przynajmniej jednego seta 1,55@ 5/10 ⛔ co za mutant przełamując na trawie Ivo i prowadząc 4:1 w I secie i przegrać 7:6 to trzeba się dopiero nazywać idiotą (myślę,że spokojnie mogli by sobie podać rękę z Benoit Paire)
Sock 2,3@ 2/10 ⛔
Nie rozumiem zupełnie tych kursów na Amerykanina dlaczego aż takim faworytem jest tutaj Ivo? Ja rozumiem,że to jest trawa i serwis odgrywa tutaj główną rolę ale bez przesady. Dla mnie osobiście Sock w ostatnim czasie zrobił duże postępy a i serwować również dobrze potrafi. A Ivo oprócz mocnego serwisu nie ma już nam za wiele do zaoferowania no może jeszcze oprócz skutecznej gry przy siatce. Uważam,że Sock ma tutaj dużo większe umiejętności niż Chorwat jak choćby na pewno lepiej się porusza na korcie niż wiekowy już Ivo. Także te 2,3 to ja biorę z przyjemnością bo jak dla mnie aż takiej przepaści nie ma między tymi zawodnikami. A wygrana seta przez Socka powinna być formlanością :)
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Ram + Karlović @2.59 Pinnacle✅
No bo po co tu kombinować? Ram gra bardzo dobrze serve &amp; volley, na trawie spisuje się całkiem nieźle. Zresztą jest całkiem niezłym deblistą, zatem grę przy siatce ma opanowaną. W Manchesterze w chelku doszedł do półfinału, ale skreczował w trakcie meczu z Grothem. Teraz w Newport nieco zaskakująco pokonał Isnera, ze spokojem Sugitę i pomęczył się nieco z Mannarino. Jego rywal pokonał Tomica - swoją drogą spotkanie parodia, jak Berni przy bodajże *5:3 przegrywa 4 gemy z rzędu to wiadomo jak do tego spotkania podszedł - Donaldsona na spokoju oraz po 3 setach z Ito. Trawa to nie jego żywioł, do tej pory w tym roku nikogo z tych lepszych nie pokonał, a odpadał również z nie najlepszymi zawodnikami. Faworyt jest jeden i zapewne to Rama zobaczymy w finale.
Ivo Ivo... Z dobrej strony pokazał się w Londynie na Wimbledonie, gdzie zatrzymał go dopiero półfinalista Andy Murray. Wcześniej pokonał m.in. Dolgopolova i Tsongę. Tutaj w Newport oprócz 1 rundy gdzie stracił seta pewnie wygrał z Jazirim i Brownem. Sock sezon trawiasty w singlu zaczął niezbyt dobrze, od porażki w 1 rundzie Wimbledonu z drewnianym Grothem kilkukrotnie się łamiąc. Stepanek wygrał 2 gemy, więc ten mecz lepiej pomińmy. Lacko jest, bądźmy szczerzy, w słabej formie, to nie na trawie gra swój najlepszy tenis. A Sock grał z nim kiepsko. O meczu z Hernychem nie można nic napisać, bo pograli sobie aż jednego gema, po czym Jan skreczował. Zważając jednak na niesamowity serwis Ivo i taką sobie grę Socka, stawiam na zwycięstwo Doktora i stawiam tutaj na finał Karlovic - Ram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
dx2 233,9K

dx2

Użytkownik
R.Ram-Karlovic 2 @1.4
Karlovic w finale na trawie to juz duzo mowi. Rajeev Ram gra w tym turnieju tak dobrze jak w zadnym innym na swiecie, ale Chorwat powinien wygrac. Ram wygral tutaj 6 lat temu, ale wtedy byl chyba w optymalnej formie, tak dobry juz Amerykanin nie jest. Wczoraj Smith byl blizej wygrania drugiego seta, ale momenty Rama daly wygrana w dwoch setach. Karlovic wczoraj zagral naprawde wybornie zwlaszcza w drugim secie jak reka mu sie juz ulozyla. Chorwat zaczal mecz z tasma na rece, ktora zdjal bodajze po 3 gemach, stracil breaka po raz pierwszy w turnieju, ale wrocil do meczu. Karlovic returnowal dobrze, niby zwykle dostawienie rakiety z wsteczna rotacja, ale Ivo ma to opanowane bardzo dobrze, on wie co ma robic na korcie trawiastym. Ram bedzie miec duzo wiekszy problem z returnemm w tym meczu przy kims takim jak Chorwat. Smith mial wczoraj swoje szanse, ogolnie robil wiecej punktw na serwisie Rama niz sie spodziewalem. Karlovic wraca po swoje, rok temu przergral minimalnie dramtyczny final z Lleytonem Hewittem, wiec teraz zmierza po zwyciestwo i kolejny triumf na kortach trawiastych w karierze w mojej opinii. Ram osiagnal drugi finalw karierze i duzy sukces, ale faworytem do koncowego zwyciestwa jest 36-letni Ivo Karlovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Ram - Karlovic ---- Ram +1,5 seta @ 1,87 Pinnacle ✅
Finał turnieju w Newport, w którym zagra chyba dwóch najlepszych tam tenisistów, którzy w pełni zasłużyli na grę o ostateczne zwycięstwo. Obaj mają ze sobą trochę wspólnego, a mianowicie dobry serwis. O ile w przypadku Karlovica możemy mówić o jednym z najlepszych serwisów na świecie, to u Rama jest on co najwyżej dobry. Amerykanin jednak nadrabia grą przy siatce, więc jest bardzo groźny w swoich gemach serwisowych, niemal tak bardzo jak Chorwat. Oczywistym wnioskiem w takim przypadku jest jest przewidywanie minimum jednego tiebreaka w meczu, a tam mogą dziać się różne rzeczy. Ram rozegrał w tym turnieju już 5 tiebreaków z czego wygrał 4, więc powinien czuć się pewny siebie w zbliżających się tiebreakach z Karlovicem, który to uważany jest za specjalistę w tej dziedzinie. Ram moim zdaniem ma naprawdę spore szanse na wygraną w tym meczu, a nawet jeśli nie to jednego seta może wywalczyć. Nie odbiega tak bardzo umiejętnościami Karlovicowi jakby wskazywały na to kursy, wytrzymuje presję w tiebreakach, więc ma wszystko by wygrać po raz kolejny w Newport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom