>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Newport 05.07-11.07.2010

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie: T.Dent - Go Soeda
Typ: 1
Kurs: 1.38
Buk: Betgun​


T.Dent w swojej karierze wygrał cztery turnieje ATP między innymi w Newport (2002). Teraz będzie chciał powtórzyć ten sukces. On przecież pochodzi z tego miasta więc czuje się jak u siebie. Preferuje grę serwis-wolej. Jest posiadaczem trzeciego na świecie pod względem szybkości serwisu (151 mil na godzinę, wyprzedzają go jedynie Andy Roddick i Ivo Karlović). To sprawia że ma dużą przewagę nad Japończykiem. Dent na trawie spisuje się przyzwoicie. Go Soeda wyróżnia się natomiast na korcie zwinnością. Mierzy tylko 178 cm i waży 67 kg. W starciu z Dentem będzie czuł się jak ojciec z synem gdyż tamten dla porównania 188 cm i 88 kg. Siłowo nie ma szans Japończyk. W rankingu zajmuje 118 pozycję. Dent jest na pozycji 92. Spodziewam się jednostronnego widowiska i zwyciestwa Amerykanina 3;0 lub 3:1. Ostatnio Dent grając na Wimbledonie pokazał się z dobrej strony i odpadł dopiero po zaciętej walce z Novakem Djokoviciem. Ale odpaść z nim to żaden wstyd. T.Dent pokonał wcześniej wyżej klasyfikowanego Juan Ignacio Chela. Natomiast dla porówania Japończyk Soeda przegrał na Wimbledonie z Martin Fischerem. Jest to zawodnik plasujący się na dopiero 151 pozycji. Więc widać że w tym przypadku zwycięstwo Amerykanina jest niemal pewne.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przypominam, że poza turniejami wielkiego szlema mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów ;) Niemniej jednak typ na Denta popieram i dodaje od siebie:
Bjorn Phau - Dustin Brown 2 @ 1.70
Moim zdaniem to bardzo rozsądna propozycja. &quot;Rastaman&quot; (na forum zresztą bardzo popularny) jak wiadomo gra na szybkich kortach serv &amp; volley i bardzo dobrze mu to wychodzi. To dzięki świetnie ukierunkowanemu i mocnemu podaniu, oraz całkiem solidnemu volleyowi. Z głębi kortu często robi błędy, ale staje się coraz bardziej regularny, oczywiście dalej popełnia błędy, ale w porównaniu do tego co robił kilka lat temu widać spory postęp. Phau ma predyspozycje do gry na szybkich kortach (solidne podanie + świetny ofensywny bekhend), ale miewa przestoje i po kilku gemach w których nie da szans rywalowi nagle może trafić się słabszy w którym popełni sam 4 błędy z rzędu... Po za tym z tymi szybkimi kortami jest u niego tak, że lubi na nich grać, ale chodzi głównie o hardcourty, bo za nawierzchniami trawiastymi, czy dywanowymi nie przepada. Brown na trawie w tym sezonie prezentował się całkiem solidnie (ograł chimerycznego, ale groźnego Dancevica, przegrywał z Istominem, Melzerem i Kontinenem byłym finalistą Wimbledonu juniorów dla przypomnienia). Jamajczyk jest tu dla mnie zdecydowanym faworytem.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dent - Soeda @ 1.35 ⛔ 4/6 6/3 4/6
Taylor dzisiaj chyba będzie masówka w turnieju w Newport ale jednak nie sądzę by w takim challengerze w serii ATP oddał zwycięstwo Japończykowi który rok temu dostał tutaj baty od Peyi i nie sądzę by jego zwinność tutaj pomogła bo jednak jeśli widzę grę Azjatów to widzę jeźdźców bez głów którzy latają po korcie ale szerszej taktyki na spotkanie nie mają.
Rochus O. - RV @ 1.45 ✅ 7/6 6/4
Taki mój underdog to zrobienia lekkiego zamieszania na kortach i zajścia trochę dalej w Newport czyli &quot;kortowa menda&quot; Ollie Rochus jak zawszę będzie siedział na przeciwniku i jedynym znakiem zapytania jest czy serwis będzie mu siedział tak dobrze bo czucie deblisty chłop posiada jeszcze za czasów kiedy z bratem Krzysiem cykali razem w debla, dużo do zaoferowania RV nie ma raczej wpadł tutaj jak każdy inny z zaplecza po wpisowe i na dobry los w losowaniu ale jednak to nie będzie łatwe z Olliem.
Beck K. - Harrison +3.5g @ 1.80 ✅ 1/6 2/6
Oprócz Denta zagra jeszcze dzisiaj wschodząca nadzieja Amerykańskiego tenisa czyli Ryan Harisson ze stajni Bollettieri i chłopak nie jest na straconej pozycji na trawie jeszcze z rywalem z poziomu challengerów. Ryna jak prawdziwy Amerykanin wizytówka to dobry serwis + mocny fh w akademii trenuję wraz z Bryanami czy ARodem więc jakieś doświadczenia muszą być jak i ogólnie daję miłe wrażenie z gry jak i pozytywne komentarze Nicka czy ARoda napawają optymistycznie np. ARod powiedział coś w stylu że aktualnie nasi młodzi tenisiści grają tylko dla kasy by coś sobie za to kupić, nie patrzą na stronę sportową, na awans w rankingu czy sprawy mentalne lecz jedynie ich managerowie wpisują ich po WC czy na kwalifikację jedynie po to żeby zgarnąć najlepsza kasę i tutaj ARod chwali Ryana który nie pcha się na chama wszędzie lecz ciężko trenuję i widać ciągłe postępy, a że dodać trzeba że powoli, powoli wchodzi sezon grywania w Stanach show musi być i jednak wyniki muszą pokazywać że młodzi nie są z tyłu i rywal jest jak najbardziej w zasięgu młodego gracza z USA.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gicquel vs Dancevic
Typ: 1
Kurs: 1,75
Zacznijmy od reprezentata Kanaday- On chyba sam nie pamieta kiedy wygrał ostatni mecz. Ostatni okres to pasmo problemów,kontuzji i porażek. Na pewno wielki taalent ale teraz to cień zawodnika, rozegrał 3 mecze gra grassie i trzy przegrał. Jego gra pasuje na trawe, swietny serwis, mocna FH, dobry volej- ale to bylo kiedyś. Na pewno jezeli podanie bedzie mu siedziało to moze mecz byc wyrownany ale tylko do pewnego momentu. Francuz tez jest pod kreską ostatnio same porazki i duzy spadek w rankingu, ale ten turniej pomoze mu sie przełamac, wg. mnie to kluczowy moment dla Marca.
 
H 0

haazard

Użytkownik
Beck Karol - Harrison Ryan jak dla mnie 1, troche mi głupio pisac na temat tego meczu bo opieram sie na tylko na statystykach, zadnego z nich nie widzialem w akcji w tym roku..., Tak jak pisales mlody Amerykanin ma sie ogrywac w WiekszyM tenisie i jak patrze na jego wyniki to musi miec chlopak mocna psyche bo w kazdym turnieju gdzie by nie gral to odpada w 1 rundzie max 2 runda..... tak szczerze to nie wiem czemu liczysz ze nawet przy pomocy +3,5 gema ma to chlopaczyna wygrac.....
ja gram dzis kupon Dent(boje sie o niego) + Rochus(broni pkt, rok temu tutaj doszedl do półfinału) + opisany Beck.... kurs prawie 3... ja to ryzykuje....
 
rex 144

rex

Użytkownik
✅ Brown D. - Phau B. ✅
1 set
TYP: Brown D. - zwycięstwo 1 set
Kurs: 1,75
Wykorzystajmy algorytm ostatnich 3 meczów Phau B.:
01/07-10 Phau, Bjorn vs. Smyczek, Tim 1:2
30/06-10 Phau, Bjorn vs. Duclos, Pierre-Ludovic 2:1
29/06-10 Phau, Bjorn vs. Reynolds, Bobby 2:0
Ciąg wyników dla Phau B. lecąc od końca do ostatniego meczu 2:0 , 2:1, 1:2 daje mu przegraną w 1 secie (analogicznie w kilku identcznych algorytmach i ciągach zawodnik nie mógł nawet pokonać w 1 secie zawodnika spoza 200 miejsca ATP) - ale Brown D. zajmuje 108 miejsce więc tym bardziej pewnie pokona Phau B. w 1 secie.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Miałem nie wklejać ale co mi szkodzi ????

Taylor Dent - Go Soeda: ⛔ 1-2
Dzisiejszy pewniaczek. Taylor Dent zagra przed własną publicznością z japońskim
tenisistą Go Soedą. Ostatnio Taylor dał mi bardzo zarobić m.in. na kwalach
Wimbledonu, które gładko przeszedł wygrywając wszystkie trzy mecze. Na
Wimbledonie odpadł w drugiej rundzie z późniejszym półfinalistą Novakiem
Djokoviciem. Od tamtego meczu nie wystąpił w żadnym turnieju, zrobił sobie
odpoczynek i myślę że dzisiaj na świeżo podejdzie do tego meczu. Soeda
spróbował swoich sił w turnieju w Winnetce, bez sukcesów, odpadł w drugiej
rundzie z Rikiem de Voest. Myślę że wypoczęty Dent bez problemów poradzi
sobie z japończykiem i pewnie wygra a kurs 1,35 biorę z pocałowaniem ręki.

Karol Beck - Ryan Harrison: ⛔ 0-2
Spotkanie Słowaka z Amerykaninem. Karol w pierwszej setce rankingu. Na
Wimbledonie odpadł w drugiej rundzie z Gaelem Monfilsem. Powalczył, urwał
seta Francuzowi. Harrison nie przeszedł nawet kwalifikacji do Wimbledonu.
Ostatnio bez formy. Na turnieju w Winnetce odpadł w już w pierwszej rundzie
z Youngiem. Podobnie jak w meczu wyżej, liczę na to że wypoczęty Beck
pokona Amerykanina. Jedynym argumentem po stronie Harrisona jest fakt
iż gra przed własną publicznością, jednak myślę, że to nic nie da.

Oliver Rochus - Roger-Vasselin: ✅ 2-0
Pojedynek Belga z Francuzem. Grass to jest nawierzchnia którą lubi Oliver.
Na Wimbledonie po walce uległ Novakovi Djokoviciowi 2-3. Francuz nie
przeszedł nawet kwalifikacji do tego turnieju. Francuz próbował swoich sił
w Winnetce, bez żadnego sukcesu, przegrana już w pierwszej rundzie ze
słabiutkim Polańsky&#39;m. Rochus tak jak dwaj wyżej wymienieni tenisiści
zrobił sobie przerwę od gry w tenisa. Teraz na świeżym myśleniu podejdzie
do tego meczu i uważam że go wygra.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Rex co ma miejsce w rankingu Browna do tego, że ma pokonać Phau&#39;a w pierwszym secie? Mniejsza z tym, bo sama analiza też niczego nie przybliża poza statystykami.
Dancevica bym nie ruszał. Frankie to spory talent jak pisał Widzu, ale też zawodnik niesamowicie chimeryczny. Serwis, siatka, forhend i technika na wysokim poziomie, ale to wszystko jest nieregularne. Psychika też kiepściutka, ale styl ma na trawę idealny i jeśli dobrze wejdzie w mecz to Gicquel może nie mieć nic do powiedzenia. No właśnie Francuz (który zresztą też miał swoje perypetie kilka lat temu, kiedy to nie zdarzało mu się wygrywać poza Francją i Marokiem) powoli nam znika z kortów. Ostatnio pasmo porażek na trawie (ograł tylko Russella). Mecz ten to moim zdaniem klasyczny No Bet, a ja będę kibicował efektownie grającemu Dancevicowi, który jeśli dziś wygra w dobrym stylu będzie jednym z głównych pretendentów do tytułu w Newport.
O meczu Becka z Harrisonem mam podobne zdanie. Trudno przewidzieć który wygra, Ryan talent gra u siebie więc na pewno powalczy, chociaż doświadczenia i umiejętności czysto tenisowych więcej na ten moment ma Beck. Natomiast zastanawiam się jeszcze nad Olim Rochusem, którego mecz opisał Hell.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Brown nie przypadkowo znalazł się na 108 miejscu w rankingu . Posiada pewne doświadczenie i umiejętności mimo iż ostatnio nie ma formy, to dziś wygra w 1 secie z Phau, bo inni zawodnicy w analogicznej sytuacji jakiej dzis znalazl się Phau przegrywali 1 seta i to z zawodnikami spoza 200 ATP. A że Brown jest na 108 miejscu więc tym bardziej powinien pokonać spokojnie Phau w 1 secie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Guccione C. - Bubka S. 1,60
Nie ukrywam, iz Chris jest moim ulubieńcem,odrazu jak pokazał sie na szerokie wody. Wysoki, bardzo wysoki
) Swietny serwis, mocny FH jak jest w formie naprawde zagrozenie dla najlepszych. Niestety miał b. powazna kontuzje i juz tak od kilku tygodniu próbuje sie odbudowywac, niestety srednio mu to wychodzi. Buka wydawalo sie, ze ten niezly taleent,ale obastolutnie NIE. Przegrywa mecz za mecze... teraz bedzie podobnie.
 
aoki 0

aoki

Użytkownik
Spotkanie: Ivan Navarro - Rajeev Ram
Typ: 2
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle Sports
Ivan Navarro zajmuję 141 miejsce w rankingu ATP z bilansem na trawie w ATP 6-10. Hiszpan w tym roku na trawie wygrał tylko jeden z czterech granych spotkań na trawie pokonując w Londynie Daniela Koellerera 6-3 6-4. A jego ostatni mecz na tej nawierzchni to porażka w pierwszym meczu kwalifikacyjnym do Wimlbeldonu z Dominikiem Meffertem 3-6 7-6(3) 8-10. Navarro to zawodnik który gra głównie na mączce. Preferuję też styl &quot;przebijania&quot;. A na trawie to się nie przydaje.
Rajeev Ram jest na miejscu 98 w rankingu z bilansem na trawie 6-5. Amerykanin odpadł w pierwszej rundzie Wimbledonu z Andy Roddickiem 3-6 2-6 2-6 a dla porównania napisze że za zwycięsto Rajeeva bukmacherz wystawili kurs 22.25. Ulubioną nawierzchnią Rama jest trawa. Ten zawodnik preferuję bardzo ofensywny styl i posiada dobry serwis. Do tego bardzo dobrze gra przy siatce. Liczę na łatwe zwycięstwo Rajeeva w 2 setach.
 
superfreshkid 0

superfreshkid

Użytkownik
Spotkanie: Ivan Navarro - Rajeev Ram
Typ: 2
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle Sports

Ivan Navarro zajmuję 141 miejsce w rankingu ATP z bilansem na trawie w ATP 6-10. Hiszpan w tym roku na trawie wygrał tylko jeden z czterech granych spotkań na trawie pokonując w Londynie Daniela Koellerera 6-3 6-4. A jego ostatni mecz na tej nawierzchni to porażka w pierwszym meczu kwalifikacyjnym do Wimlbeldonu z Dominikiem Meffertem 3-6 7-6(3) 8-10. Navarro to zawodnik który gra głównie na mączce. Preferuję też styl &quot;przebijania&quot;. A na trawie to się nie przydaje.

Rajeev Ram jest na miejscu 98 w rankingu z bilansem na trawie 6-5. Amerykanin odpadł w pierwszej rundzie Wimbledonu z Andy Roddickiem 3-6 2-6 2-6 a dla porównania napisze że za zwycięsto Rajeeva bukmacherz wystawili kurs 22.25. Ulubioną nawierzchnią Rama jest trawa. Ten zawodnik preferuję bardzo ofensywny styl i posiada dobry serwis. Do tego bardzo dobrze gra przy siatce. Liczę na łatwe zwycięstwo Rajeeva w 2 setach.
Po pierwsze Ram w tym sezonie wygrał tylko dwa mecze na trawie. Z Karolem Beckiem, który jest całkowicie bez formy i z jeszcze słabszym Aisamem Quareshim.
Po drugie Navarro na trawie gra serve &amp; volley i całkiem nieźle wyglądał w meczu z Murrayem w Queen&#39;s.
Nie wiem skąd masz info że trawa to ulubiona nawierzchnia Rama i jak można napisać że preferuje on ofensywny styl.
Możliwe, że skończy się 2:0 ale analiza naciągana. Dla mnie no bet.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Guccione - Bubka @ 1.84 ⛔ 6/7 4/6
Pinnacle
Tak jak @Widzu lubię Gucia i chłopów typu właśnie Ivo, Groth czy inne wieżyczki do wbijania gwoździ, a do meczu jeszcze dobry klika minut. Turniej w Newport jest specyficzny gdzie można się odbudować bo niektórzy rywale są nawet z poziomu Satelitek. Wczoraj liczyłem na Stadler solidnego dosyć Niemca który lubi zagrać szybką wymianę z głębi pola ale jednak pokonał go Ukrainiec który nie powinien dzisiaj nie mieć nic do powiedzenia z Australijczykiem włoskiego pochodzenia.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
AKO @ 2.16 8/10
Tobet
Querrey - Brown @ 1.13 ⛔ 4/6 3/6 :przeklina:
Chociaż kurs dosyć mizerny sądzę że Sam jest jednym z osób które biorą ten turniej na poważnie i będzie chciał wygrać trawnik w Newport bo rok temu w niewytłumaczalny sposób przeszedł obok spotkania z Rajeevem Ramem, do tego dochodzi typ przeciwko Brownowi który s&amp;v ma fajny ciekawy dla oka lecz jednak nie na dobry poziom ATP i nie sądzę by Querrey który jednak trzeba przyznać z biegiem czasu ciągle widać u niego progres nie powinien na czysto przegrać z Jamajczykiem.
Klaasen - Ram R. @ 1.45 ⛔ 5/7 6/1 7/6 :roll:
Dużo osób potępia grę Rama który gra s&amp;v lecz jednak jak niektórzy gracze tego typu gra przez cały sezon, męczy się, a bagatelne sumy pieniężnych czy punktowych nie zdobywa na mączce czy innych wolniejszych nawierzchniach i jego czas to oczywiście sezon trawników i ostatni turniej tego typu właśnie tutaj gdzie rok temu wygrał tutaj z wyżej wymienionym Querreyem. Klaasena nigdy nie widziałem na oczy wiem że to chłop z typu serwisantów ale jednak to chyba jest jego największy jego sukces w singlu bo jak pamiętam zawsze obijał się w kwalifikacjach do challengerów na twardych nawierzchniach bez większego przebicia, nie sądzę by miał tutaj taką armadę zagrywek by pokonać Rama który powinien grać swoje w tym spotkaniu i zajść dalej w turnieju.
Rochus O. - Bubka @ 1.32 ✅ 6/3 6/3
Tutaj kolejny typ na Ollie Rochusa bo właśnie Belg jak pamiętam zawszę miał lepszą drugą cześć sezonu chociaż jest filigranem pasuję mu najbardziej gra w indoorsach czy na trawie. Wczoraj zawiódł Guccione na którego liczyłem i na lepszy kurs na rynku na rzecz Ollie Rochusa ale jednak jeśli Gooch nie pokonuję takich &quot;tuzów trawy&quot; jak Bubka to nie wiem kiedy odbiję się od dna bo zaraz ma trochę punktów do obrony z Aptos czy z Cincinnati. Z opisów courtsiderów wychodzi na to że Gucio nie miał pomysłu na Bubkę, a samemu jeszcze serwis nie siedział jak za dobrych czasów. Nie sądzę by taki typ gracza jak Rochus nie miał pomysłu na Ukraińca gdzie liczę tutaj na to że Belg przynajmniej powtórzy wynik z poprzedniego roku.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Brown vs Dabul 1,57
Krotko i na temat
) Grass stworzone miejsce dla Jamajaczyka- gra s&amp;v i to b. dobrze, agresywna szybka gra. Z takimi zagraniami problem maja nawet tacy zawodnicu jak Querrey, który wczoraj przegrał gładko w dwóch setach(szok). Jak Dredzik jest w gazie naprawde ciezko go zatrzymać, robi ciagłe postepy i lubi zaskakiwac,pokazał wczoraj na co go stac. Dabul gra dalej bo gra dalej w tym turnieju,ponieważ gra ze smieszymi zawodnikami którzy sami przegrywaja. Teraz to Dustin przejmie inicjatywe od poczatku do końca spotkania- mam nadzieje, ze wczorajsza gloria z nr 1 turnieju zle na niego nie podziałała...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Śmiesznym zawodnikiem który właśnie sam wczoraj przgał to właśnie Querrey, tak jak rok temu tutaj, na pewno opuscił bo nie wierzę ż z takim cienkim bolkiem jak Brown można tak przegrać, ogólnie całe to Newport bardziej na poziomie Challengera niż Tour.
Dzisiaj raczej bym grał na Dabula, wystarczy ktoś bardziej regularny i Brown leży i kwiczy.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dziwny turniej to na pewno, zresztą nie pierwszy raz... Najpierw porażka Querreya ze słabiutkim Brownem. Akurat to, że on przegrał z dobrze ostatnio dysponowanym Dabulem nie powinni za bardzo dziwić, bo odrobina regularności plus kilka udanych passing shotów i odrzucony lekko od siatki Jamajczyk staje się bezsilny. Cóż taki to turniej i trzeba podejść do niego z dystansem. Za tydzień za to dwa ciekawe eventy Bastad i Stuttgart. Niby 250, ale dla wielu niżej notowanych, ziemnych rzemieślników to bardzo ważne turnieje. Do tego w Szwecji zobaczymy takich tuzów jak Soderling, Ferrer, Verdasco, czy Gonzalez, a w Niemczech Davydenkę, Monfilsa, Ferrero, czy Melzera.
Wracając do ostatniego tegorocznego trawnika. Ja kibicuję tu Dancevicowi. Pisałem przed jego pierwszym meczem, że jeśli go wygra, stanie się moim faworytem do końcowego triumfu. Teraz wygrał seta z Fishem i jest bliski awansu. I wieczorem gra młodziutki i efektowny Harrison, który akurat powinien poradzić sobie moim zdaniem z Bloomfieldem.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Fish-Bloomfield
Typ: Bloomfield +4,5 gema; @2,190
Buk: PinnacleSports

Półfinał turnieju w Newport. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Mardy Fish (nr 79 w rankingu ATP), który potrafi grać bardzo dobrze na trawie (w tym sezonie zaliczyl finał turnieju w Queen&#39;s). Na przeciwko niego staje Richard Bloomfield (nr 552 w rankingu ATP), który jest zawodnikiem bardzo przeciętnym, jednak z racji, że jest to Brytyjczyk, to jakieś tam pojęcie o grze na trawie ma.
Bilans w karierze Bloomfielda na trawie (nie licząc tego turnieju):
ATP World Tour &amp; Grand Slam 1-8
ATP Challenger Tour 9-9
ITF Futures 1-1
Nie za dużo tego (głównie grał na hardzie), ale bilanse (procentowo) nie są, aż takie złe. W Newport jak na swoje możliwości gra rewelacyjnie:
Q1: Richard Bloomfield-Artem Sitak 7:6 6:7 6:2
Q2: Richard Bloomfield-Jordan Cox 6:3 3:6 6:3
Q3: Richard Bloomfield-Michael Kohlmann 6:7 7:6 6:3
R1: Richard Bloomfield-Christopher Rochus 7:6 6;3
R2: Richard Bloomfield-Santiago Giraldo 6:3 7:6
1/4: Richard Bloomfield-Ryan Harrison 5:7 7:6 7:5
Liczę, że dzisiaj także zagra (jak na swój poziom) bardzo dobrze. Najważniejszy w pokryciu +4,5 gema będzie dobry serwis. Widać po poprzednich meczach, że było dużo tie-breaków, zatem serwis musiał trzymać na niezłym poziomie. Oby dzisiaj było podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom