>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

ATP Tour - Montreal, 08-14.08.2011

Status
Zamknięty.
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
???? Fyrstenberg M. / Matkowski M. vs Djokovic N. / Tipsarevic J. 2.00 Bwin ????
Czy tylko mi się wydaje że z tymi kursami bukmacherzy przesadzili czy rzeczywiście Serbowie Novak i Janko są specjalistami od gry deblowej? Nasze chłopaki zajmują w rankingu deblowym pozycje nr 15 - więc należą do światowej czołówki - natomiast Novak w swojej deblowej karierze nie ma zbyt dużego doświadczenia, Janko Tipsarevic obił mi się o uszy, często zmieniając partnerów deblowych, jednak nie wydaje mi się aby to Serbska para w przededniu US Open miałabyc faworytem tego spotkania. Co o tym sądzicie?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Marcos Baghdatis - John Isner (przerwane przy stanie 3:6 2:1) 1 @ 5.00 Bet365 Wczoraj bałem się zagrać Baghdatisa, jednak widziałem fragmenty tego spotkania i mimo, że Cypryjczyk przegrał pierwszą partię, uważam, że dalej ma szansę na wygraną w tym meczu. Marcos prezentował się wczoraj dużo lepiej niż w Waszyngtonie, ale miał też dużo bardziej wymagającego przeciwnika. Wczoraj mimo jednego przełamania, Isner tylko raz (właśnie wtedy kiedy przełamał) zdobył przynajmniej trzy punkty przy serwisie Bagiety, zresztą Marcos także raz doprowadził do równowagi, przy podaniu rywala. Mecz został przerwany, a wiadomo, że to nie pomaga faworytowi, który w dodatku prowadził. Teraz rolę mogą się lekko odwrócić, Isner lepiej już raczej nie zagra, za to na wyższy poziom po dniu przerwy może wejść Baghdatis, bo przecież talent i umiejętności ma ogromne i już nie raz potrafił zagrać dobrze po fali niepowodzeń (choćby 1/2 finału zeszłorocznego Mastersa w Cincinnati). Sergiy Stakhovsky - Nicolas Almagro 1 @ 2.20 Bet365
Może i Almagro był ostatnio w dobrej formie, ale na cegle. Wiadomo, że jako jeden z niewielu Hiszpanów potrafi też grać na kortach twardych, ale ma pewne mankamenty w swojej grze. Przede wszystkim ma problemy gdy rywal potrafi dobrze i regularnie serwować, a d o tego sam narzuca tempo gry, nie wyrzucając przy tym co drugiej piłki w aut. Takim graczem jest Stakhovsky, który często biega do siatki, atakuje, wymuszając na rywalu próby kończenia akcji, co w przypadku Almagro może się skończyć wieloma błędami. Ukrainiec ograł wczoraj Kohlschreibera, tenisistę również regularnego, który dysponuje solidnym podaniem, a także potrafiącym skontrować. Skończyło się na 2:0, dziś powinno być podobnie. Dla Almagro będzie to pierwszy mecz na korcie twardym od marca...
AKUMULATOR @ 2.44 Bet365
W tym przypadku nie ma za bardzo co się rozpisywać. Typuje zwycięstwa czterech zdecydowanych faworytów. Wawrinka prezentował się w pierwszym meczu całkiem solidnie, choć nie były to jego wyżyny. Teraz czas na mecz z Russellem, przed zwycięzcą wielka szansa na zaistnienie w tym turnieju, bo w ich ćwiartce był Andy Murray, więc droga nawet do 1/2 jest bardzo uproszczona. Myślę, że Wawrinka z tego skorzysta i zapewni sobie bilet na mecz z Andersonem w R3. O Gasquecie pisałem wczoraj, nie ma sensu się powtarzać. Bellucci ostatnio w kiepskiej formie, choć ogrywa leszczów, których tenisista jego pokroju musi łykać. Wczoraj Francuz miał trudniejszego rywala i ograł go gładko. Dziś będzie podobnie. Gael Monfils po udanym turnieju w Waszyngtornie, gdzie nie wyszedł mu finałowy mecz, zagra z Bogomolovem. Wiadomo kto jest faworytem i z jakich powodów, Gael to jeden z najlepiej przygotowanych tenisistów w Tour, dlatego nie powinno mu przeszkodzić zmęczenie. I wreszcie Del Potro, który zagra z Cilicem. Teoretycznie to bardzo podobni tenisiści, ze świetnymi podaniami, ze znakomitymi forhendami i bardzo solidnymi bekhendami. Obaj potrafią się też zachować przy siatce. Jednak to wszystko na wyższym poziomie stoi u Potro, który uwielbia amerykański hard i dziś powinien to potwierdzić.
Stanislas Wawrinka - Michael Russell 1 @ 1.25
Gael Monfils - Alex Bogomolov 1 @ 1.22
Richard Gasquet - Thomaz Bellucci 1 @ 1.20
Juan Martin Del Potro - Marin Cilic 1 @ 1.33
@ 2.44 Bet365
----
Więcej o typach + relacje z poprzednich dni w Montrealu znajdziecie na moim blogu (link w podpisie)!
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Gulbis - Llodra
2 200zł
2.40
Pinnacle Sports
Analiza :
Ja stawiam dziś na Francuza z oczywistych względów. Po pierwsze ostatnio przekonałem się że zmęczenie odgrywa dużą rolę a Gulbis zagrał ostatnio aż 5 meczy w poprzednim turnieju natomiast Llodra skręczował i leczył drobną kontuzje . Co do rywalizacji miedzy tymi zawodnikami to prowadzi Francus 2-1 ale warto dodać że grając dwa mecze na twardym korcie wygrał oba Llodra a przegrał na mączce , a jak dobrze wiemy dziś grają na twardym korcie . oto ostatnie mecze obu tenisistów :

Gulbis :
08/08/2011 Gulbis, Ernests vs. Ferrero, Juan Carlos 2:1 3:6 6:1 7:5
31/07/2011 Finał Gulbis, Ernests vs. Fish, Mardy 2:1 5:7 6:4 6:4
31/07/2011 Półfinały Gulbis, Ernests vs. Bogomolov Jr, Alex 2:0 6:2 7:6
30/07/2011 Ćwierćfinały Gulbis, Ernests vs. Del Potro, Juan Martin 2:0 6:2 6:4

Llodra :
09/08/2011 Llodra, Michael vs. Youzhny, Mikhail 2:1 3:6 6:3 7:6
04/08/2011 Llodra, Michael vs. Dimitrov, Grigor Porażka 3:4 (M. Llodra retired)

Myśle że dla Gulbisa to juz jest za dużo i na dodatek ten 3setowy mecz z Ferrero , jest w niezłej formie ale uważam że Llodra dziś powróci po kontuzji w świetnym stylu. W rankingu Gulbis jest 55 a Francus 31. Polecam spotkanie o 01.30.:smile:

 
duo 303

duo

Użytkownik
Lindstedt/Tecau - Wawrinka/Tsonga @1.61⛔⛔⛔

Bardzo wysoki kurs na zwycięstwo pary Szwedzko-Rumuńskiej. Przecież Lindstedt/Tecau to debliści, którzy od jakiegoś czasu zaliczają się do światowej czołówki, zaś Wawrinka i Tsonga są to dobrzy tenisiści jednak obaj są singlistami. Wawrinka dziś awansował do 3 rundy i mając w perspektywie możliwość dojścia do półfinału imprezy (z jego ćwiartki odpadł już Murray) raczej nie będzie się przykładał do debla i dodatkowo męczył. Poza tym nawet jeżeli obie pary zagrają na maxa to ja nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo debla Lindstedt/Tecau. Ostatnio grali w Washingtonie i tam odpadli po niezwykle zaciętym boju z innym bardzo mocnym i nieco wyżej notowanym deblem Llorda/Zimonjic. Tsonga z Wawrinką z tego co widzę zagrali do tej pory 4 mecze, mają bilans 2-2, a nie było im dane zmierzyć się jeszcze z żadnym deblem ze światowej czołówki.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Tenis
Gulbis - Llodra
2 200zł
2.40
Pinnacle Sports
Analiza :
Ja stawiam dziś na Francuza z oczywistych względów. Po pierwsze ostatnio przekonałem się że zmęczenie odgrywa dużą rolę a Gulbis zagrał ostatnio aż 5 meczy w poprzednim turnieju natomiast Llodra skręczował i leczył drobną kontuzje . Co do rywalizacji miedzy tymi zawodnikami to prowadzi Francus 2-1 ale warto dodać że grając dwa mecze na twardym korcie wygrał oba Llodra a przegrał na mączce , a jak dobrze wiemy dziś grają na twardym korcie . oto ostatnie mecze obu tenisistów :

Gulbis :
08/08/2011 Gulbis, Ernests vs. Ferrero, Juan Carlos 2:1 3:6 6:1 7:5
31/07/2011 Finał Gulbis, Ernests vs. Fish, Mardy 2:1 5:7 6:4 6:4
31/07/2011 Półfinały Gulbis, Ernests vs. Bogomolov Jr, Alex 2:0 6:2 7:6
30/07/2011 Ćwierćfinały Gulbis, Ernests vs. Del Potro, Juan Martin 2:0 6:2 6:4

Llodra :
09/08/2011 Llodra, Michael vs. Youzhny, Mikhail 2:1 3:6 6:3 7:6
04/08/2011 Llodra, Michael vs. Dimitrov, Grigor Porażka 3:4 (M. Llodra retired)

Myśle że dla Gulbisa to juz jest za dużo i na dodatek ten 3setowy mecz z Ferrero , jest w niezłej formie ale uważam że Llodra dziś powróci po kontuzji w świetnym stylu. W rankingu Gulbis jest 55 a Francus 31. Polecam spotkanie o 01.30.:smile:

Nie neguję typu, chociaż bardziej skłaniałbym się ku Gulbisowi, ale ostatni turniej Gulbisa to Los Angeles, finał rozgrywał w zeszłą niedzielę. Nie powinno więc wpłynąć to negatywnie na jego formę, ba śmiem twierdzić, że ogranie na kortach twardych (takich samych jak w Montrealu) może się okazać bardzo przydatne. Tydzień odpoczynku to wystarczająco dużo. Llodra przed tygodniem kreczował, to nie są dobre symptomy, a kurs nie jest aż tak duży by ryzykować.
 
H 1

hektor8192

Użytkownik
Gulbis wygląda naprawdę ciekawie, od kiedy zaczął współpracować z Canasem jego gra jest bardziej poukładana. Dziś przed Łotyszem kolejne wyzywanie - rewanż z Fishem. Amerykanin zapewne da z siebie 100%, aby zrehabilitować się widzom za ostatnią porażkę w LA. Zapowiada się świetny mecz.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Tomas Berdych - Ivo Karlovic @ 1.42 6:3,7:6 tobet ✅✅✅

Spotkanie dwóch olbrzymów ????
Ivo ostatnio przechodzi wielki spadek formy i awans do 3 rundy tego nie zmieni. Pokonanie po dramatycznych spotkaniach Monaco i Petzschner, którzy na hardzie niewiele znaczą tylko to potwierdza. Na pokonanie czecha na tej nawierzchni stać tylko ścisłą czołówkę, do której zdecydowanie Karlovic nie należy. Berdych we wcześniejszej rundzie pokonał bardzo utalentowanego i nieprzewidywalnego ukraińca Dolgopolova. Na pewno będzie to pojedynek na serwisy, jeśli go zabraknie chorwatowi to pojedynek szybko się potoczy, gdyż większych zalet u niego po za serwisem nie widać.

Richard Gasquet - Nicolas Almagro @ 1.55 6:7,3:6 tobet⛔⛔⛔

Krótko i na temat ... nawierzchnia na której odbędzie się pojedynek mówi nam, że faworyt tego spotkania jest tylko jeden - Rysiek. Jak wiadomo hiszpan to głównie ziemia, na hardzie jest bardzo przeciętnym rywalem. Natomiast francuz zdecydowanie preferuję nawierzchnie, widać że się rewelacyjnie na niej czuje, co można zaobserwować po spotkaniach jakie rozegrał w Montrealu: F. Mayer 6-3 6-2 oraz Bellucci 6-1 6-4. Wniosek jeden zwycięzy Gasquet.

Resztę spotkań trudne do typowania, na przeciw siebie stają zawodnicy o podobnej klasie także ciężko pokusić się o wytypowanie faworyta, choć w każdym z tych rywalizacji powinno być overowo.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wawrinka - Anderson @ 1.55 8/10 ✅ 64 46 64

Mój ulubieniec staje się coraz bardziej cwaniakowaty na korcie i poza nim, wychodzi mu to na dobre jeśli chodzi o taktyke, logistyke, zdobywanie punktów, ewidentnie po roku współpracy widać łape Lundgrena w tym wszystkim.

Drabinka marzenie dla Stantastica jeśli przejdzie ta runde w ćwierćfinale będzie czekał Fish lub Gulbis, nie ma już w połówce Nadal więc naprawde teoretycznie zrobił się niezly luz.

Anderson jak wiemy polepszył się, ale jednak nie jest to all-around lecz serwisant który będzie miał problemy z returnem Stanislasa, a podczas gry będzie miał trudności z jednoręcznym bh Szwajcara czy fh który będzie lądował dosyć głęboko i niezbyt przyjemnie dla takiego kolosa.

Stantastic ma cel TOP10 w tym roku, bardzo licze na to nie wiem czy się uda ale jednak Montreal i Cinci będzie trzeba łapać tam punkty jeśli pozwoli na to zdrowie, dyspozycja dnia i drabinka, trzeba pamiętac też o ćwierćfinale na USO jest troche roboty przed Wawrinką ale mysle że przynajmniej dzisiaj uwinie się z Afrykanerem.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Tomas Berdych - Ivo Karlovic @ 1.42 tobet
Spotkanie dwóch olbrzymów ????
Ivo ostatnio przechodzi wielki spadek formy i awans do 3 rundy tego nie zmieni. Pokonanie po dramatycznych spotkaniach Monaco i Petzschner, którzy na hardzie niewiele znaczą tylko to potwierdza. Na pokonanie czecha na tej nawierzchni stać tylko ścisłą czołówkę, do której zdecydowanie Karlovic nie należy. Berdych we wcześniejszej rundzie pokonał bardzo utalentowanego i nieprzewidywalnego ukraińca Dolgopolova. Na pewno będzie to pojedynek na serwisy, jeśli go zabraknie chorwatowi to pojedynek szybko się potoczy, gdyż większych zalet u niego po za serwisem nie widać.
Richard Gasquet - Nicolas Almagro @ 1.55 tobet
Krótko i na temat ... nawierzchnia na której odbędzie się pojedynek mówi nam, że faworyt tego spotkania jest tylko jeden - Rysiek. Jak wiadomo hiszpan to głównie ziemia, na hardzie jest bardzo przeciętnym rywalem. Natomiast francuz zdecydowanie preferuję nawierzchnie, widać że się rewelacyjnie na niej czuje, co można zaobserwować po spotkaniach jakie rozegrał w Montrealu: F. Mayer 6-3 6-2 oraz Bellucci 6-1 6-4. Wniosek jeden zwycięzy Gasquet.
Resztę spotkań trudne do typowania, na przeciw siebie stają zawodnicy o podobnej klasie także ciężko pokusić się o wytypowanie faworyta, choć w każdym z tych rywalizacji powinno być overowo.
O ile co do pierwszego typu nie mam większych zastrzeżeń, choć po kursie 1,3 nie chce mi się grać w bwin to w drugim meczy wcale nie byłbym taki pewny Ryśka, słabiutko ostanio. Mecz z Mayerem to żaden argument bo on ostatnio dostaje z każdym, natomiast Belucci - dziwny grajek (jak chorągiewka).
Lubię obu Zawodników, ale patrząc na kursy jestem bliżej dzikusa Almagro :grin:
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
dla mnie pewka na dzis jest tie brek w meczu drwali ✅, mam na mysli oczywiscie berdycha i karolivca..karlovic wczoraj kazdy set tie brek, przelamanie go graniczy z cudem, ale to drewno jakikolwiek skrot dla niego jest zabojczy. Po drugiej stronie czech berdych, duzy talent, duze mozliwosci, wczoraj po przegranym 1 secie podniosl sie zeby 2 kolejne wygrac bez problemu, ale tak jak mowilem przelamanie ivo graniczy z cudem, a o tym ze berdych moglby byc zlamany nawet nie mysle
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
dla mnie pewka na dzis jest tie brek w meczu drwali, mam na mysli oczywiscie berdycha i karolivca..karlovic wczoraj kazdy set tie brek, przelamanie go graniczy z cudem, ale to drewno jakikolwiek skrot dla niego jest zabojczy. Po drugiej stronie czech berdych, duzy talent, duze mozliwosci, wczoraj po przegranym 1 secie podniosl sie zeby 2 kolejne wygrac bez problemu, ale tak jak mowilem przelamanie ivo graniczy z cudem, a o tym ze berdych moglby byc zlamany nawet nie mysle
Co do tego że Berdych wygrał 2 następne sety bez problemów to się nie zgodzę bo przecież w 3 secie bronił się kilka razy przed przełamaniem. Myśle że Karlovic jest wstanie pokonać Berdych który wczoraj w 1secie zaliczył totalną wpadke. ????
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Tipsarevic - Dodig @ 1.45 Bwin ✅✅✅
Pogromca Nadala zmierzy się z Jankiem. Zmęczeni raczej są podobnie, obaj zagrali 3 setowe pojedynki w poprzedniej rundzie. Dodig sensacyjnie pokonując jednego z faworytów na pewno czuje się dość pewnie, podejdzie do meczu z luzem i bez presji zwycięstwa. Tipsa ostatnio dosyć równo, albo wygrywa 2-0 albo 0-2 dostaje ( wyjątek wczorajsze spotkanie ). Ostatnie porażki to Monfils i Monaco, z resztą sobie poradził. Wiadomo Janko to Janko, niespełniony serbski talent i playboy, różne rzeczy zdarza mu się odstawiać na korcie. Dodig ostatnio słaabo się prezentuje, porażki z Harissonem, Knittlem to dno, natomiast przegrywając u siebie z Ramos-Vinolasem sięgnął dna drugiego. W Montrealu o dziwo bardzo dobrze, w pierwszej rundzie pogonił Chardego, teraz Nadala.
H2H dla Serba, mecz w lutym tego roku w Stanach na hardzie również wygrany przez Tipse 2-0.
Pewnie zdania tu będą podzielone, myślę że Janko powinien poradzić sobie z niespodzianką turnieju, skończyć szczęśliwą passe i odesłać Chorwata do domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja też typuje dzisiaj Serba. Dodig zagrał wczoraj świetnie miał dużo szcześcia. Szukał winnerów niemal z każdej pozycji i piłki mu wchodziło. Nadal jak by się bał popełniać błędy i często grał mu na środek a On to wykorzystał, publika była po jego stronie grał momentami jak w transie+ świetny serwis. Teraz musi wrócić to rzeczywistości dwóch takich meczy pod rząd nie zagra, na pewno jest wyczerpany psychicznie i fizycznie, trudno będzie mu zejść na ziemie po pokonaniu nr 2. Tipsarevic moim zdaniem to wykorzysta, wyraznie jest w formie. Watpie aby przegrał z Dodigiem.
Drugi typ na dzisiaj to Fish 1,55. Jestem niemal przekonany, że wezmie rewanż za finał. Tam zabrakło mu chyba trochę sił, zdrowia... Wczoraj zniszczył Lopeza, dzisiaj też widze win w dwóch setach. Gulbis mógł spokojnie odpaść w 1r z Fererro, grał jak to On duża ilość błędów ale końcówkę wytrzymał chodz przy swoich gemach musiał bronić BP, Fish lepszy na ten moment jak dla mnie, starczy tego dobrego dla Gulbisa.
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
N. Djokovic - M. Cilic
GAME SPREAD +5.5 M. Cilic @ 1.775
Pinnacle
⛔ 75 62 Djoković
Po przerwie trwającej od zakończenia Wimbledonu najlepsze rakiety ATP wydają się być jeszcze w wakacyjnym nastroju. Odpadł już Murray, Nadal, Delpo. Djoković wczoraj męczył się bardziej ze sobą niż z rywalem i możliwe, że gdyby musiał grać z takim Dodigiem również nie byłoby go w turnieju. Cilić mimo, że Del Potro wczoraj zagrał słaby mecz pokazał że jest w formie i wykorzystał słabszy dzień Argentyńczyka co nie zawsze jest łatwe. Djoković miał wczoraj problem z serwisem i często nie było wstanie odegrać po returnie Davydenki. U Marina serwis pracował bardzo dobrze, do tego widać u niego ochotę do gry. Bilans 0-5 na pewno działa na niego motywująco. Cilić pokazał już nie raz, że potrafi wygrywać z najlepszymi i dzisiaj spodziewam się dobrego meczu z jego strony i pokrycia linii handicapu gemowego.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Berdych - Ivo +3 @ 1.86 5/10 ⛔ 63 76(2)

Ivo w tym roku miał atakować swietne pozycje rankingowe miał ogrywać wreszcie tych najlepszych, lecz został jedynie przy wykorzystywaniu PRu przy każdym lepszym turnieju i nic mu na dobre z tego nie wyszło, jedynie w mastersach na hc widać że próbuje, narazie to chyba najlepsze rozwiązanie dla Chorwata który jak narazie sezon spisuje na straty, ale przed nim przynajmniej dzisiejsze spotkanie, Cinci i USO więc szybki powrót przynajmniej do TOP50 jest realne jeszcze we Wrześniu.

Berdych to już od pewnego czasu nie jest gracz na TOP10, gra bardzo schematycznie przetracił tamtoroczne sukcesy i wrócił do słabej głowy, ugrywania gemów swoją wyuczoną grą, bez żadnych przebłysków i zaskoczeń dla starych jak i nowych zawodników którzy coraz bardziej są gotowi na jakiś major upset.

W tym sezonie widać że Ivo specjalnie nie stara się o mocny comeback lecz widać to na twardych, szybkich nawierzchniach rozgrywanych na Mastersach już ostatnio miał chęć na ogranie Nadala lecz nie udało się i uległ dopiero w trzynastym gemie w trzecim secie.

Jeśli Dr Ivo wyjdzie z chęcią walki jak w poprzednich Mastersach na schematycznego Czecha, jestem spokojny o handicap.
 
W 0

wikar789

Użytkownik
Panowie zastanawiam się nad typem przeciwko deblowi Llodra/Zimonjic- tylko powiedzcie czemu Llodra skreczował z Gulbisem kontuzja czy odpuścił ??dzieki
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Data, godzina: 11.08, godz. ok. 23.30
Spotkanie: Monfils - Troicki
Typ: Monfils ✅
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
W walce o ćwierćfinał w Kanadyjskim Montrealu zmierzą się ze sobą po raz pierwszy w cyklu Gael Monfils i Victor Troicki. Delikatnym faworytem bukmacherów jest Francuz. Ja wyżej oceniam jego szanse. Sądzę, że kurs jest przeszacowany. Monfils w ubiegłym tygodniu zagrał świetny turniej - doszedł do finału w Waszyngtonie. Po drodze stracił tylko seta, ale mecz półfinałowy kończył o 7 rano czasu polskiego, a finał zaczął o 22. Nie był tym samym zawodnikiem co wcześniej. Zagrał fatalnie. Troicki natomiast przegrał z Isnerem, grając w trzecim secie fatalnie. W formie jest całkiem dobrej. Osobiście jednak wyżej jako zawodnika cenię sobie Gaela i dlatego ten typ jest na niego.
Bardzo szczęśliwie. Troicki w drugim secie nie wykorzystał 3 piłek meczowych, w trzecim miał 5-4 i serwis - głowa nie dała rady - dwa zepsute woleje i df, w tb rządził Monfils, który zagrał słaby mecz. Polecam jutro Nole 2-0. /// Szkoda Gulbisa. 5 meczowych obronił, ale troszeczkę chłodnej głowy zabrakło (po kiego wuja te dropshoty?)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montreal
Spotkanie: Gasquet- Almagro
Typ: Gasquet wygra 2-1
Kurs: 3,95
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Jutro o godzinie 1.35 spotkają się dwaj równorzędni gracze. Naprzeciw siebie staną 25 letni Richard Gasquet 13 w rankingu ATP, a po drugiej stronie Nicolas Almagro 26 letni hiszpan 10 w rankingu.
Panowie grali dotychczas ze sobą 2 razy i 2 razy na ziemi wygrywał hiszpan.
Jutro faworytem bukmacherów jest francuz, ale sądze że łatwo mu nie będzie.
Hiszpan to solidny zawodnik świetny na ziemi lecz troche słabszy na nawierzchni twardej. W pierwszej rundzie Almagro pokonał łatwo ukraińca Stakhovskiego 6-2,7-6, zaś francuz przeszedł juz 2 rundy pokonując Mayera i Belucciego łatwo 2-0.
Panowie grają bardzo agresywnie i popełniają mało błędów, stawiają na mocny serwis i silne wymiany.

Uważam że wygra to spotkanie francuz , lecz będzie to ciężka przeprawa i hiszpan zdoła ugrać seta.
Polecam typ w meczu na Gasqueta oraz dla odwaznych zaryzykowac 2:1 dokładny wynik.:cool:
 
duo 303

duo

Użytkownik
Roger Federer - Jo-Wilfried Tsonga +1,5 seta @1.85✅✅✅

W Montrealu niema już ani Nadala ani Murray&#39;a czy dziś nadejdzie kolej na Federera? Tego nie jestem pewien jednak myślę, że Tsonga może mu spokojnie urwać seta. Federer jak narazie pokonał Vaska Pospisila 7:5 6:3 jednak Kanadyjczyk dzielnie stawiał opór utytułowanemu Szwajcarowi. Dziś Rogerowi przyjdzie się mierzyć z Tsongą, który to wyeliminował go z Wimbledonu. Tsonga w Montrealu pokonał narazie Fogniniego i Tomica, rywale nie powalają na kolana jednak są to gracze nieco lepsi niż Pospisil. Co ciekawe w meczu z Tomicem Tsonga zaserwował aż 15 asów. Myślę, że dziś Tsonga mając w pamięci mecz z Wimbledonu postara się o sprawienie kolejnej niespodzianki i jeśli nie wygra, to ugra przynajmniej seta. Jak dla mnie kurs na to zdarzenie to większe value niż czysty win Federera, choć stawkuję umiarkowanie, gdyż jest to pierwszy poważny sprawdzian obu graczy od Wimbledonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 0

cegla5055

Użytkownik
teoretycznie Tsonga ostatni mecz wygrał, ale w Montrealu Head to Head jest 4:2 dla Federera z tego co sie nie myle.
A wracajac do Wimbledonu tam Tsonga gral rewelacyjnie, pamietam jego mecz z Novakiem, który wprawdzie przegral 1-3 ale grał kapitalnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom